• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Takže baterka neměla úspěch .....
26. srp 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To zni dobre "servisni prohlidka" :grinning: :grinning:

Peti, ne ne, baterka nemela uspech. Ale aspon vim, ze mame doma baterku a super baterku. Posvitila jsem si s ni na prsty na rukou a krasne je prosvitila :slight_smile: Matyska to moc ale nebralo, toho takove veci nezajimaji.. asi nebude moc technicky typ :grinning:
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jj to říká Josef, že prý si mám jít nechat zkontrolovat podvozek :grinning:
26. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je dobrý .... :grinning: :grinning:

Zítra vlastně jdeš Katy na gyndu, že?
26. srp 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aby nakonec i on nemusel se svym privesem na servisni prohlidku :grinning: :grinning: :grinning:

:wink:
26. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu on už se mi teď nabízel že půjde stříkat do kelímku :grinning: , tak jsem mu řekla že má ještě čas
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, zitra na 10:00.. musela jsem se jit podivat na kolik tam mam byt. Nez natoci ozvy, udela kontrolu, tak to se tam hodinku zdrzim. Nastesti berou vzdy na cas, coz je super!

Hlavne se uz tesim, jak me preveli do porodnice, kde budou podle me Dr. odbornici a konecne se muzu zacit s nekym bavit co me fakt ceka a nemine, jake jsou moznosti, jak to vypada a tak... tento Dr. mi nerekne ani "ň" !!!
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti je ale super, ze k tomu tak pristupuje... sice si z toho mozna dela srandu, ale ve srande jde vsehno lip :wink: A kdyz musis, tak musis.

Verim, ze vam se to ale co nevidet podari a zadne dalsi servisni prohlidky, kelimky, apod. nebudou potreba!!!
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja doufam, ze do prosince, kdy odrodi Petka, tak tady budou minimalne dalsi 2 tehule!!!!! Nemuzeme to preskocit snazilky vs. maminy... stale musi byt nejaky meziclanek, takze tehuleeee honeeeem sup na to !!!! :o)
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu mu tohle problémy nedělá ani to nebere jako nějakou potupu, prostě je to potřeba tak to udělá, stejně jako mu nevadí jít koupit těhotenský test a ještě v lékarně diskutovat s lékarnicí který je nejlepší :grinning:
26. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to máš dobrý. Můj by určitě koupit těhotenský test nešel .....
26. srp 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, no ja to rozhodne nebudu... Takze me napadaji jen Marta a Vladka a Janca... Janula to bude mit asi taky slozitejsi...:frowning2:
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ono se to lehce řekne, ale my se fakt snažíme :sweat_smile:

Peti on je držka nevymáchaná, mu snad není nic blbé :grinning:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kdo víc co Jaňula. Před tím psala, že by to měla včera nebo dneska dostat. To by bylo super kdyby to už nedostala......
26. srp 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazdym dnem by mely porodit moje dve kamaradky (Zdeni Mona Kriz. a Lucka Bohackova jestli ji znas).
Maji uz po 1. terminu... tak cekam zpravu kazdym dnem!!!

Jeeee jak se tesim na dalsi miminka!
26. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ty to budes vedet - ja jsu z toho uz jelen :grinning:

Kdyby se mi nahodou rozvehl porod, mela jsem zacinajici kontrakce (maly byl stale KP)... to bych uz musela asi pod celkovou narkozu, ze?
Jen pri odtokz plodovky by sel udelat jen epi. Je to tak? Nebo jak?
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás přelouskala a nebudu vám kazit ráno :frowning2: chtěla jsem to napsat už včera, ale pak jsem si říkala, že počkám do dneška jestli jo nebo ne....

No takže já s tím prosincem taky moc nepočítám, holt dám přednost těm starším, což Marťa je a Vlaďka taky ne?? Zdeni, my si teda ještě počkáme, co ty na to?? :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

To mě moc mrzí, že to ani tenhle cyklus nevyšlo ..... :frowning2:
26. srp 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s tím snad už ani nepočítám....prostě mi není přáno...ale nevadí, jak mi včera řekl Martin, hroutit se z toho nebudeme, máme ještě jeden cyklus a pak se svěříme do rukou odborníkům a až nevyjde ani to, tak se teprve začneme hroutit...akorát Mates je z toho možná zdrblej víc než já, bo už bude mít 34-let a mysleli jsme že do té doby, to mimčo bude a asi těžko, Anežko...no tak snad do těch 35-ti jo :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, myslim, ze kdybys mela kontrakce a porod se vlastne rozbehnul spontanne, musela bys pod narkozu... Pokud by to byl planovany cisar, muzes si vybrat - epi nebo celkovou.... Pri narkoze tam bohuzel Ferio byt nemuze, jestli ti jde o tohle..

AKutni cisar je samozrejme hrozne stresujici jak pro miminko, tak i pro matku... A taky pro personal, protoze tam jde o minuty...

Epidural zabira 20 minut myslim, takze by mohlo byt pozde, nez by zabral... Ale poptej se na nemocnici - tam ti urcite poradi lip..:slight_smile:

A hlavne se ted hodne pozoruj, jestli nemas poslicky... Oni totiz i poslicci muzou rozjet porod... A hlavne mej ted porad nekoho na telefonu - aby te mel kdo odvezt do nemocnice - popr. RZ...
26. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani do těch 35 narozenin to určitě zvládnete. V tom centru vám určitě pomůžou ....
26. srp 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja jsem cekatelka jak sfina... Furt na neco/nekoho cekam... Toz jeste pockam...:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Lucku znam - chodila se mnou na zakladku..:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já doufám, no uvidíme, musím stejně příští měsíc k doktorce, tak se domluvíme co dál a po Novém roce uvidíme, jak to půjde...snad to půjde rychle, i když mě naprosto děsí představa injekcí...ach jo...asi budu muset zaukolovat sestru, nebo Martina :confounded:
26. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně to se pichají myslím, že do břicha injekce. No já bych taky asi musela někoho zaúkolovat...
26. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty injekce jsou v perech, ale jsou drazsi a tudiz vas vyjde IVF na vic penez, ale je to pohodlnejsi....

Ale byt tebou, kdyz pracujes v nemocnici, domluvila bych se s nejakou znamou sestrickou, ze ti to kazdy den pichnou....
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se totiz musi nejak michat, redit, takze sama nevim nevim...
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já taky furt na něco čekám, třeba teď...čekám jestli mi někdo nachystá něco k jídlu, ale po půl hodině čekání jsem naznala, že asi ne, tak si oběd musím jít nachystat sama...no to je fakt k vzteku :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Peti, právě...z toho mám hrůzu....já prostě nevím, jestli bych byla schopná sama do sebe píchnout....no nevím, ale asi budu muset že :sweat_smile:

tož já jdu papat
26. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už jsem nad tím přemýšlela, že bych si vzala normální injekce a ne pera a buď mi to píchala moje sestra, co je sestra :grinning: a nebo u moji obvoďačky, mám ji na stejné chodbě....je fakt, že u nás peníze nehrají až takovou roli, ale pro mě by to asi bylo o to víc stresující....
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni dekuji za info...

Ono se rekne lehce sleduj poslicky, kdyz ja si nejsu vubec, ale vubec jista jestli je poznam.. Obcas me zacnou bolet zada v krizi, obcas mam strasnou boles v trislech, jindy me zase poboliva podbrisek.. si ale rikam, ze je to treba tim, ze nejsu vyprazdnena a jak mimis tlaci na vsechno, tak to proste boli... trisla, ze se zase roztahuje panev a svaly.. zitra se poptam u Dr. a uvidim co mi rekne.

Jinak autino mam stale pripravene k odjezdu :wink: Bych to snad i odridila sama ten 1,5 km :wink:
U nas bude kriticky jen tento patek, nasi jsou na dovolene a Ferio jdou na panskou jizdu na cely vikend. V sobotu se uz nastesti vraci nasi :wink:
Ale ja myslim, ze to nebude tak brzy, takze jsu v klidu :wink:
26. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek