• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, v patek nam tu napises, ze prdla voda a jedeeeeees...:grinning:

(verim, ze nenapises - ze nebudes moct)..:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Známá ty injekce měla taky myslím v těch prerech .....

Jani tak dobrou chuť. Já už mám taky šílený hlad, ale na oběd můžu až za půl hodiny. Dneska máme smažený sýr a brambor. To mám moc ráda..... Mňam....

Jo jinak budu od zítřka slamněná vdova. Tak už si plánuji program co budu podnikat. Erik veze zítra víno a bude zůstavat na Karštejně u známého a v pátek podniknou exkurzi do Plzeňského pivovaru a domů se mi vrátí tedy až v sobotu .....
26. srp 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jsou to vůbec Ti poslíčci .... ?????
26. srp 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
POsliky od porodnich bolesti rozeznas tak, ze se nalozis do telple vody... Pokud jsou to posli, ustoupi, pokud porodni bolesti, stupnuji se...
26. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to vlastne jakoby silne mesntruacni bolesti....
26. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pořád na něco čekám a nebaví mě to, nesnáším čekání na cokoliv a kohokoliv :angry: a nejhorší je to čekání od ovulace do MS ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Vždycky se snažím uklidinit tím že všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile: , v neděli jsem se koukali na americkou obdobu jak se staví sen, akorát že oni to mají krapet ve větším a vždycky vybírají rodiny které to fakt potřebují a teď tam bylo o chlapovi kterému umřela manželka v 28letech na leukemii ani ne půl roku po tom co jí to zjistili a mají 3 chlapečky - 4 roky, 2 a půl roku a rok a půl staré, fakt mazec, to se pak člověku zdají jeho problémy úplně miniaturní :pensive:
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste je dobre, ze ja menstruacni bolesti v podstate nezazila.. tak to bude zajimave jak ja to poznam :slight_smile:
Musim se spolehnout na svuj instinkt :wink: snad nezklame :wink:
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já myslím že to poznáš :grinning:
26. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já taky ne. Nikdy jsem nemívala bolestivou menstruaci......
26. srp 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damy, pokud jste do tehle chvile bolesti nepoznaly, verte, ze dnem porodu je jiste poznate.... :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to máš 100% pravdu .... :grinning:
26. srp 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu varit..:slight_smile: Papa...
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a co jdeš vařit dobrého ....??
26. srp 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes bude jen bramborovy gulas.. Vcera jsem upekla chlebik, takze neco k nemu..:slight_smile: A vcera byla jen cockova polivecka..:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani to je mi líto,že to neklaplo :frowning2: ,ale bude líp :slight_smile: jinak posly já mám min 2 x denně,ale není to zatím nic hroznýho,bolí mě břicho jak při MS a pak to přejde na kříže.jinak od včerejška mě bolí stydká kost a kosti okolo,si připanu jak kdybych to dělala týden v kuse :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to holky čím dál lepší :grinning: Katu jakou fasádu,ten domek klapl?Ty jsi se ani nepochlubila,jak to tenkrát dopadlo? Zdeni bramborovej guláš bych si teda dala :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramborovej guláš jsme měli v neděli a v pondělí mňam :dizzy_face: , teď bych si tak nejradši odskočila na oběd do Turecka do hotelové jídelny :dizzy_face:

Ahoj Inko :wink:
26. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nevim, o jakem dome mluvite? Katy, ten na Vinohradech???
26. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:

To je fakt, že Katka potom ani nenapsala jestli ten baráček koupili?
26. srp 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já se taky s tím baráčkem nějak nechytám....Katu, prosím o vysvětlení :grinning:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé brgul, tak ten jsme dlouho nevařili, já nevím, co budu vařit dneska,ale asi spáchám gulášovou polívku a na zítra teda netuším, na neděli si chci nachystat králíka se zelím...tak snad to klapne, jdeme v sobotu na oslavu, tak to budu muset v sobotu nachystat...
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam dnes na obed taky gulaaaaas a taky bramborovyyyy... nechala jsem si porci od soboty, tak to dnes dojim :wink:
26. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne, ten domek neklapl... my jsme se rozhodli, ze pockame do pristiho roku az se sestra prestehuje do zrekonstruovaneho domku po babicce a my se presuneme do domku po nich, kde udelame nejake mensi/vetsi opravy a nejaky ten rok tam pobudeme.. naporad bych tam ale nechtela byt,, je to sice dum, ale panelovy v rade (celkem 6 domu) a mala zahrada bez soukromi!!

A fasadu jsme vybirali na jednu komercni budovu, kterou momentalne opavujeme :wink:
Ze stavebniho mame dane, ze barva musi byt okrova.. tak jsme vybrali takovou nejakou posranou, kdyz ji chteji. Ja bych volila jinou :wink: Protoze vsechny budou jsou do okrove barvy.. oni to tak urcuji asi vsem, takze brzy bude cele mesto okrove a kyjov se prejmenuje na Okrov :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se najist, uzz jsu hladna. jeste jsem dostrihavala Shady a vycesala jsem z ni snad vsechny cucky :slight_smile: a muze holka do vystavniho kruhu zase, je krasnaaaaaa! :sunglasses:
26. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Katy... :slight_smile: A ktera budova? Ta cukrarna uz je opravena, ne? Jeste neco jineho?
26. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam taky gulas v misce a jdu se nadlabnout - nic jsem jeste nejedla... :unamused:
26. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu a jak dlouho ti pesjci takhle krasni vydrzi? Den nebo dva? :grinning:
26. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančí.. už jsem ti psala :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ty jsi nám ty vaše pejsky ještě nikdy neukázala.....
Dej nám sem nějakou fotečku....
26. srp 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jaka cukrarna????? Jedna o budovu kde je sklenarstvi Smrcek a nabytek Spergl :wink:

A s tema chlupacama, jak pises... vydrzi jen par dni.. je to silene ta jejich srst.
Janci jdu pohledat fotky :wink:
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek