Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
26. srp 2009
Katy, v patek nam tu napises, ze prdla voda a jedeeeeees...😃

(verim, ze nenapises - ze nebudes moct)..🙂
anag
26. srp 2009
Známá ty injekce měla taky myslím v těch prerech .....

Jani tak dobrou chuť. Já už mám taky šílený hlad, ale na oběd můžu až za půl hodiny. Dneska máme smažený sýr a brambor. To mám moc ráda..... Mňam....

Jo jinak budu od zítřka slamněná vdova. Tak už si plánuji program co budu podnikat. Erik veze zítra víno a bude zůstavat na Karštejně u známého a v pátek podniknou exkurzi do Plzeňského pivovaru a domů se mi vrátí tedy až v sobotu .....
anag
26. srp 2009
Holky co jsou to vůbec Ti poslíčci .... ?????
zdenallicka
26. srp 2009
POsliky od porodnich bolesti rozeznas tak, ze se nalozis do telple vody... Pokud jsou to posli, ustoupi, pokud porodni bolesti, stupnuji se...
zdenallicka
26. srp 2009
Jsou to vlastne jakoby silne mesntruacni bolesti....
zdenallicka
26. srp 2009
macinek
26. srp 2009
Já taky pořád na něco čekám a nebaví mě to, nesnáším čekání na cokoliv a kohokoliv ]-( a nejhorší je to čekání od ovulace do MS ble :-p 8-(

Vždycky se snažím uklidinit tím že všechno zlé je pro něco dobré 🙂 , v neděli jsem se koukali na americkou obdobu jak se staví sen, akorát že oni to mají krapet ve větším a vždycky vybírají rodiny které to fakt potřebují a teď tam bylo o chlapovi kterému umřela manželka v 28letech na leukemii ani ne půl roku po tom co jí to zjistili a mají 3 chlapečky - 4 roky, 2 a půl roku a rok a půl staré, fakt mazec, to se pak člověku zdají jeho problémy úplně miniaturní |-|
katunka82autor
26. srp 2009
Jeste je dobre, ze ja menstruacni bolesti v podstate nezazila.. tak to bude zajimave jak ja to poznam 🙂
Musim se spolehnout na svuj instinkt 😉 snad nezklame 😉
macinek
26. srp 2009
Katu já myslím že to poznáš 😃
anag
26. srp 2009
Katy já taky ne. Nikdy jsem nemívala bolestivou menstruaci......
zdenallicka
26. srp 2009
Damy, pokud jste do tehle chvile bolesti nepoznaly, verte, ze dnem porodu je jiste poznate.... 🙂
anag
26. srp 2009
Zdeni tak to máš 100% pravdu .... 😃
zdenallicka
26. srp 2009
Jdu varit..🙂 Papa...
anag
26. srp 2009
Zdeni a co jdeš vařit dobrého ....??
zdenallicka
26. srp 2009
Dnes bude jen bramborovy gulas.. Vcera jsem upekla chlebik, takze neco k nemu..🙂 A vcera byla jen cockova polivecka..🙂
cervenec
26. srp 2009
Ahojky holky 🙂 Jani to je mi líto,že to neklaplo 😞 ,ale bude líp 🙂 jinak posly já mám min 2 x denně,ale není to zatím nic hroznýho,bolí mě břicho jak při MS a pak to přejde na kříže.jinak od včerejška mě bolí stydká kost a kosti okolo,si připanu jak kdybych to dělala týden v kuse :-N :-p Je to holky čím dál lepší 😃 Katu jakou fasádu,ten domek klapl?Ty jsi se ani nepochlubila,jak to tenkrát dopadlo? Zdeni bramborovej guláš bych si teda dala 🙂
macinek
26. srp 2009
Bramborovej guláš jsme měli v neděli a v pondělí mňam x-) , teď bych si tak nejradši odskočila na oběd do Turecka do hotelové jídelny x-)

Ahoj Inko 😉
zdenallicka
26. srp 2009
Ja ani nevim, o jakem dome mluvite? Katy, ten na Vinohradech???
anag
26. srp 2009
Ahoj Iny .... 🙂

To je fakt, že Katka potom ani nenapsala jestli ten baráček koupili?
janca.k
26. srp 2009
Aha, já se taky s tím baráčkem nějak nechytám....Katu, prosím o vysvětlení 😃
janca.k
26. srp 2009
Jééé brgul, tak ten jsme dlouho nevařili, já nevím, co budu vařit dneska,ale asi spáchám gulášovou polívku a na zítra teda netuším, na neděli si chci nachystat králíka se zelím...tak snad to klapne, jdeme v sobotu na oslavu, tak to budu muset v sobotu nachystat...
katunka82autor
26. srp 2009
Ja mam dnes na obed taky gulaaaaas a taky bramborovyyyy... nechala jsem si porci od soboty, tak to dnes dojim 😉
katunka82autor
26. srp 2009
Ne ne, ten domek neklapl... my jsme se rozhodli, ze pockame do pristiho roku az se sestra prestehuje do zrekonstruovaneho domku po babicce a my se presuneme do domku po nich, kde udelame nejake mensi/vetsi opravy a nejaky ten rok tam pobudeme.. naporad bych tam ale nechtela byt,, je to sice dum, ale panelovy v rade (celkem 6 domu) a mala zahrada bez soukromi!!

A fasadu jsme vybirali na jednu komercni budovu, kterou momentalne opavujeme 😉
Ze stavebniho mame dane, ze barva musi byt okrova.. tak jsme vybrali takovou nejakou posranou, kdyz ji chteji. Ja bych volila jinou 😉 Protoze vsechny budou jsou do okrove barvy.. oni to tak urcuji asi vsem, takze brzy bude cele mesto okrove a kyjov se prejmenuje na Okrov 😃 😃 😃
katunka82autor
26. srp 2009
Jdu se najist, uzz jsu hladna. jeste jsem dostrihavala Shady a vycesala jsem z ni snad vsechny cucky 🙂 a muze holka do vystavniho kruhu zase, je krasnaaaaaa! 😎
zdenallicka
26. srp 2009
Aha, Katy... 🙂 A ktera budova? Ta cukrarna uz je opravena, ne? Jeste neco jineho?
zdenallicka
26. srp 2009
Ja uz mam taky gulas v misce a jdu se nadlabnout - nic jsem jeste nejedla... :-|
zdenallicka
26. srp 2009
Katu a jak dlouho ti pesjci takhle krasni vydrzi? Den nebo dva? 😃
luciejadr
26. srp 2009
Jančí.. už jsem ti psala :-N
anag
26. srp 2009
Katy ty jsi nám ty vaše pejsky ještě nikdy neukázala.....
Dej nám sem nějakou fotečku....
katunka82autor
26. srp 2009
Zdeni jaka cukrarna????? Jedna o budovu kde je sklenarstvi Smrcek a nabytek Spergl 😉

A s tema chlupacama, jak pises... vydrzi jen par dni.. je to silene ta jejich srst.
Janci jdu pohledat fotky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli