• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, meli jste cukrarnu mezi KB a kolama, ne? Naproti optiky na namesti...
26. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ne ne, nikdy :grinning:
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem nasla fotky mudlasu.. na jedne jsu s nima i ja :sunglasses: Chjooo, hubena, dlouhe vlasy, to byvaly casy :wink:
26. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy Ti jsou nádherní .... :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Luci už mě hledala i zde :grinning:

Já se nějak po obědě zasekla...dojelo zboží a nevěděla jsem co mám dělat dřív...zkoukla jsem tu Katčínu smečku, no jak se k tomu přidá Matýsek, tak se máš na co tešít :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ja bych to nedala... Venceni, cesani, koupani, uklid po nich v byte k tomu (treba) nespave miminko, problemy s kojenim..

Uff, dalo by mi to asi zabrat...

Kdyz je dum, jsou ti psi prece jen venku a nesvini doma.. Chlupy venku vysavat nemusis... :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to je fakt, já mám zvířata moc ráda, ale nedovedu si představit chodit ven se psem a ještě hlídat malé dítě....
vidíš...Katy, jak to vlastně budete dělat, chodíš venčit i brzo ráno?
26. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje mamka maji v byte taky jednoho psa a on je proste chodi v noci budit, ze musi na zachod, takze oni jdou treba v pet rano vencit a pak jeste dospavaji... No to by me trefilo... :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No to bude mít Kaťá pěknou honičku.....
26. srp 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ALe jak bude hubenaaaaaa!!! :dizzy_face: :grinning:
26. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky vy to vidite moc dramaticky! Za prvni nejsu na to sama.. mudlase venci prevazne Ferio, z 90% jen on.
Chodi s nima rano pred praci.. odpoledne jdu nekdy ja, nekdy on a vecer kolem 10h jde zase a jen Ferio.

Zdeni a tito psi nejsou ani na dvur.. i kdyz budeme na baraku, tak budou doma a ne venku. Jsou jine rasy, ktere muzou byt venku :wink:

Navic jsme meli jen jednoho a vime co to obnasi a rozhodli jsme se pro druheho. Dva jsou lepsi nez jeden a navic jsou skvele vychovani, takze s nima neni problem a skoro o nich ani nevime. Uklizet musime vic, to je pravda, nanosi dom neporadku, chlupy padaji.. ale od toho mame ten vysavac bez snury, ktery vezmu a rychle s nim preletim byt a za 5 min je uklizeno.

Kdyby jsme si mysleli, ze to na byte nezvladneme, tak nejdeme do mimca.. a fakt jak jsem psala, nejsu na to sama. Mam uzasneho chlapa, ktery me se vsim maximalne pomaha a dela veci na ktere by se mi kdejaky jiny chlap vykaslal! On je proste uzasny, skvely.. a vsechno zvladneme, i kdyz bude Mates zlobive ditko, budu mit problem s kojenim, nebo tak neco.. :wink: Sice parkrat urcite padneme na hubu, ale to padne i zenska, ktera je sama na dite, nema nic jineho na starosti, jen ma chlapa co ji s nicim nepomuze :wink:
26. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A ze budu hubenaaaa... to si piste! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz se tesim az budu zpet ve forme, oblecu si co jsem nosila.. hlavne po dnesku, kdy jsem se divala na starsi fotky.
Dnes mam opuchnute nohy, citim se nafouknuta... takze se tesim az budu treba kolem Vanoc zase ve forme :wink:
26. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tu budeš štíhlá jak laňka ..... :slight_smile:
Myslím si ty vaše pejky půjčím na měsíc..... :grinning: :grinning:

Sice jednoho máme u tchánovců, ale ten nechce na bytě vůbec bejt....

Jedno jsme ji tam měli přes noc a to mi stačilo. Je to prostě dvorovej pejsek ....
26. srp 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to právě myslela, jestli ráno psíky venčí Fero, nebo by jsi musela lítat ty...tak odpoledne je ti to buřt, sbalíš psy, kočárek a mažete na procházku...já chci taky psa,ale nemáme plot, tak musím počkat,ale Mates preferuje velká plemena, takže labrador, vlčák, atak...on by určo chtěl vlčáka, ale to bychom museli počkat až odrostou děti...
26. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jani zase jsem psala :grinning:
26. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu krásní hafani,ale ty chlupy v baráku nic na mě :grinning: Já jsem pošuk na smítko na podlaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem hrozně nasraná,protože ta kojo podprda je na netu za 360,- ,kuva já ji mám z obchodu za 650 :angry: Kdybych nebyla aktivní blbec a hned ji neprala,tak bych ji šla vrátit.Jsem fakt debil :frowning2:
26. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem rikala, ze ja bych to nedala... Proste vim, jakeho mam doma chlapa (pohodlneho jak sfina) a vim, ze ybch se starala o vse jen ja...
26. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni asi tak nějak :grinning: Já bych lítala s děckem a vysavačem na rukách a ječela :grinning: Na chocholouška :grinning:
26. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny..:grinning:

CO by delal vysavac na rukach??? :confused: :grinning:
26. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni s děckem na jedné ruce a vysavačem v druhé,tak to bylo myšlený.Hormony jsou sviňa :grinning:
26. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jak jsem lezela v nemocnici a oba dva psi byli prihlaseni do Brna na vystavu na sobotu i nedeli, tak Ferio je oba dva vykoupal, vycesal a jel tam je predvesst!!! Ma fakt muj obdiv, protoze 99,9% chlapu by se mi na to vy*** z vysoka!!
On ty psy ma ale moc rad a vi jaka je s nima starost a vubec s celou domacnosti a se vsim a mooooc mi pomaha. Az si rikam, ze takove chlapa si snad ani nezaslouzim :wink:
26. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny jsem si rikala, ze je to nejaka draha kojprda!
Ja koupila jednu za cca 350,-... druhou si budu kupovat jinou, ta stoji uz kolem 1.000,-, ale je vyztuzena, kvalitni a vypada reprezentativne trochu, neni takova obyc.

A urcite si potom koupim vic takovych pevnych vyztuzenych..

Ono prsa budou tezke, gravitace je svina a ja nechci mit po kojeni prsa na pupku!
Rika se, ze kvalitni, pevna podprda ti ty prsa porad pekne drzi a nesvesi se ti tak moc, a ja tomu verim!

Iny ty pekne podprdy jsou znacky Anita, kukni na to :wink:
http://www.anita.com/de-en/Products,Anita_maternity,Breastfeeding,Nursing_bras?PSID=89df7457d7ed0beaa40515be7f7e89ce
26. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, nejedete nahodou na nakupy do Vidne do toho shopping centra Sud?
26. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu, jo jo máš doma poklad :slight_smile: Fakt sem kvůli té podprdě nasraná,ona teda není z bavlny,tak mě ošálili,ale můžu si za to sama,chtěla jsem to mít z krku,dobře mi tak,každopádně do toho obchodu už nepůjdu :angry: Uvidím jak to půjde s jednou podprdou,kdyžtak pak koupím druhou na den a taky nějakou vystuženou :wink: Sice podle mě to prsa nezachrání,ale vypadá to líp :wink: Na tu anitu jsem se dnes dívala na netu,někde v akci kolem 600,-
26. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo to naše dítko dnes dělá psí kusy,uplně se mi převaluje břicho :sweat_smile: že by cítil,že jsem nasraná? :sweat_smile: Tento týden se mi nějak nedaří :frowning2: chůvu jsem dnes vrátila,předražená podprda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, pojedem asi v nedeli... Procpak?
26. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tak to máš zlatého chlapa. U nás bych taky lítala kolem všeho jenom já.

Iny to víš, že to cítí že jsi nasratá .....
26. srp 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti,tak já už se uklidním :grinning: Ale být nasraná sama na sebe,to mi vydrží dlouho :grinning:
26. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu co monitor dechu?Budete pořizovat?Peti vy ho budete mít půjčenej tuším?Dnes jsem se dívala,že se dá i půjčit,ale půjčují ho minimálně na půl roku za 900,.,jsem si myslela,že si ho půjčím na měsíc,dva ,abych to testla,ale takhle už si připlatím a mám svůj :unamused:Zvlášt když bych ho pak používala i na druhý dítko. Asi uvidím až v porodnici,koupenej je na to šup :wink:
26. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, monitor pak v pohode po roce prodas za polovicni cenu.. A bude jeste rok v zaruce - maminy na to slysi...:slight_smile:
26. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek