• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni to už bych si ho nechala na druhý :wink: Holky já jsem zapoměla jít udělat večeřu :grinning: Tak já mažu :grinning: papa
26. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny pamatuješ si to dobře. Budeme mít monitor půjčený.

Jsem teďka akorát vylezla z vany. Máme jen takovou malinkou vanu a jsem zvědavá jak se tam ke konci těhotenství vlezu. Už teď si tam připadám jako hrošice .... :grinning:
26. srp 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. Nikdo nikde tak já se jdu natáhnout k televizi .....
26. srp 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak dneska jsem v práci jen do dvou. Budou se u nás slavnostně otvírat nové cyklostesky, tak úřadujeme jen do dvou. Úplně mě to vyhovuje, protože mi přijede ve dvě hodiny kamarádka na návštěvu, tak si nemusím alespoň brát náhradní volno .....
27. srp 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Peti, ty ve dve koncis, ja zacinam..:slight_smile: Mam dnes zkracenou sluzbu, pac deti jsou jeste na tabore a vrati se kolem te druhe..:slight_smile:

Jdu zehlit, papa...:slight_smile:
27. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak už mám nové gynekologa a jsem objednaná a bylo to na první pokus :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Zdeni .... :slight_smile:

Marti a kdy jdeš?
27. srp 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti 9.9., nabízela mi termín už i na příští týden ale to má kolega dovolenou, to mě teda potěšili že mají docela krátké termíny objednání :slight_smile: , no hlavně jsem ráda že bral nové pacientky, četla jsem na něho jenom samou chválu :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že mají krátké termíny objednání. A je z Brna ten doktor?
27. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj z Brna, sice teda v Hrušovanech máme taky gyndu ale dělá tam doktorka a taky nepotřebuju aby celé hrušovany znaly moj anamnézu
27. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tak bývá. V Bilovicích je tedy pořád stejná doktorka, ale sestřičky se tam dost mění a když tam byla jedna sestřička Bilovčanka ,tak všichni všechno věděli. Ona roznesla všechno ....
27. srp 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si myslela že jsem úspěšně ustála to že nám to teď zase nevyšlo a prd, včera se narodila jednomu sousedovi dcera, syn od dalšího souseda zrovna slavil rok, no tak samo to zapíjeli, já jsem tam teda nešla protože bych to asi fakt nedala, navíc tam byla i další těhotná sousedka, ale teda naštěstí jsem tu depku zaspala a dneska už je to zase ok :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já mám depku pro změnu dnes,hormony se asi bouří :unamused: Už to chci mít za sebou, je mi blbě, prcek mi strká nohy do žeber, navíc jsem vstávala už v 7,protože mě bolelo břicho :confounded: Práce mám jak na kostele a neudělám s takovou nic.asi si dnes pobrečím,ať ty svině hormonový vyplavím :sweat_smile: Chudák jirka,ten to dnes asi schytá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:

Jo jo hormony jsou svině .....

Já mám pocit, že jsem na Erika taky občas šíleně hnusná. Zatím to, ale snáší dobře ....
27. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

no jo hormony jsou svině co :angry: , už je skoro září to už uteče :wink:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, rikej si mantru: Porodim za dva tydny, ohmmm, porodim za dva tydny, ohmmmm... Nic mi v tom nebrani, ditko je donosene, ohmmm, bude to rychle, bude to super, ohmmmm, dva tydny utecou jako nic, ohmmmmm, mam to za par, ohmmmmm....

Hlavne davej bacha, aby te u toho nikdo nevidel-neslysel, jinak jsi jasna..:grinning:
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny anebo taky muzes porodit za tydnu 6 a to bych nechtela byt tvoji spolubydlici.... :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já Josefa lituju už teď, protože ty moje hormonální výkyvy občas stojí zato :rolling_eyes: , ale drží se statečně :grinning:
27. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte z toho, tak jsme na na ty naše chlapy občas protivné......
Vždyť oni, když mají své dny tak to taky stojí za to.....

Kdo ví co Kačka.....
Dneska šla na tu gyndu ....
27. srp 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak uz jsu zpet od Dr. a totalne NASRANAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
27. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto, Katy???
27. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pis rychle, jdu za chvili do prace... :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla jsem objednana na 10, ale protoze tam mel Dr. pani dealerku, tak me vzali az 10:40, cekarna plna zenskych, nebylo si kde sednout, navic tlak je dnes na prd, takze me bralo do mdlob! No parada! Ale to je zatim jen zacatek..

Sestra mi udelala klasicky poradnu, Dr. udelal UTZ, Mates je stale KP a dr rika "jeste ma cas, jeste se treab otoci". Na kontrolu me objednal za 2 tydny coz budu v 39tt !!!!!!!!!!!!!!!
Potom mi natocili ozvy, kde je vsechno o.k. a nazdar bazar, nikdo se se mnou nechtela vic bacit!

Jsu z toho uplne spatna.. kdome toho, ze posledni mesic se posila do poradny do nemocnice kde budes rodit, ze se delaji kotroly u bezproblemoveho tehu 1x tydne posledni mesic.. ze jsme KP.. proste nic neresi!!!
Jen si pripsal body za mou navstevu, dalsi korunky do kapsy a ZDAR!!!

Takze zitra rano se vypravim do nemocncie, ordinuje mlady novy Dr., ktery si bude otvirat v Kyjove novou ordinaci, tak se poptam jestli bych nemohla uz ted prejit k nemu, at se me k memu tehu vyjadri on a ze chci uz jen k nemu!!!!!
27. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jsu nasrana jako cert!!!!

Jsu si udelat knedlu s vajickem na obed, at se uklidnim... Tak rozcarovana jsem jeste nebyla!

Ten Dr. je fakt hnup, ktery presluhuje a uz by ve svem duchodovem veku mel byt doma, kopat si na zahradce a nedelat tu praci!!!!
27. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jak se jmenuje ten novy doktor?
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chapu tve rozpolezeni..:frowning2: Vim, ze v kdejake porodnici uz maji maminy na starost od 36tt a tohle mi teda prijde docela riskantni..:frowning2:
No, nezavidim ti, Katy.. Je treba se obrnit a zacit jednat asertivne.. Ptala ses ho, proc te neposle do nemocnice???
27. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, rozhodne bych zasla k tomu novemu doktorovi a poptala se ho - mas narok ze zakona na konzulatce lekaru, takze se k nemu objdenej na konzultaci (treba te vezme hned) a radeji sebou vem nekho, kdo v pripade tveho spatneho rozpolezeni bude jednat za tebe (Ferio asi) a kdo s tebou bude i u porodu... Jednani s personalem nemocnice nemusi byt vzdy OK... A ty, jak se v tobe tlucou ty hormony, to nemusis zvladat uplne tak, jak by sis prala...
27. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Tak to se Ti nedivím, že jsi nasraná. Nechápu jak to,že neřeší že je Matýsek pořádk KP.....
Známá měla taky mimčo KP a už dvaměsíce před porodem měla naplánovaný císařský řez.....
Sice malej se potom ještě otočil, tak to nebylo zapotřebí, ale když už si v 37tt tak by to měl začít řešit. Vždyť se může cokoliv semlít a můžeš jít rodit klidně ještě i dneska ....
27. srp 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten novy se jmenuje Kostka... ten stary Kocka :o)

Neptala jsem se ho, jen jsem se nahlas udivila "Az za dva tydny".. kdyz si me pres dvere objednal. Jeho jsem uz potom nevidela.
Kaslu na neho.. pokazde vyklada neco jineho.
Zitra jdu do nemocnic e a basta! Mam 3 tydny a 5 dni do porodu, coz me prijde fakt kratka doba, navic na to, ze jsme prdelkou dolu a cisar hrozi na 99,9%.. !!!!! nemam na co cekat!

Pan Dr. asi ceka na to, ze me to chytne driv a ja skoncim v celkove narkoze pri akutnim CS - o coz rozhodne vubec, ale vubec nestojim!!!

Kdyby byl Mates akcni a byl pokazde v jine poloze, tak pochopim, ze je lepsi cekat.. Jenze on se nepohnul min. od 30tt, porad lezi uplne, ale uplne stejne, mista ma uz minimum.. no comment!
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu jak tatar, sorry... Tlaci me trosku cas...
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek