• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
A to mi zacal vykladat, ze by slo rodit i normalne, ze to neni nemozne a vysvetloval mi rozdil v porodu s hlavickou nebo zadeckem dolu!!!
A rekne.. uvidime jak bude velky, podle toho se rozhodneme.. jen netusim, kdy chce delat to rozhodnuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Kostku znam... Tchyne si ho moc chvalila...
27. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vzdyt to vi kazdy, ze rodit kluky KP je obrovske riziko!!!!
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra tam zajdu a poptam se, pripadne objednam na co nejblizsi konzultaci, verim, ze me vezmou ale hned..

Dnes mi bylo az do breku po navsteve meho Dr.

Holky, je to fakt des!!!!
autor
Jen pan Dr. to asi stale nevi,... nebo jednou vi a podruhe ne, asi ma vypadky pameti uz!
Katy, zkus Matese premluvit k otoceni se... Zkus mu zacit verit, ze to zvladne, ona psychika dela hrozne moc.. Mluv na nej milym tonem, hlad ho, pust mu neco hezkeho a u toho ho premlouvej. Udelejte si pul hodku i s Feriem a udelejte si takvoou meditaci... Muze a nemusi to zabrat, ale clovek musi zkusit vsechno,..
:slight_smile:

Drzim pesti, Kacenko a moc ti preju prirozeny a spontanni porod... :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to je fakt děs :angry: , ale v tu chvíli je prostě člověk tak paf že se na nic nezmůže :frowning2: a dojde mu to až potom, tak jsem si to jednou zažila
autor
Pan Dr. mi uz tenkrat preci rekl, ze CS se muze naplanovat i v den terminu porodu!!!
Kazdopadne na sve pocity mas narok a rozumim ti , proc se tak citis.... :frowning2:
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy do té nemocnice si určitě zajdi.Já už bych taky asi na nic nečekala....
27. srp 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to je sice pravda, ale jen v tom pripade, ze porod neni rozbehnuty a stejne je to akutni CS, protoze ty pujdes rano na kontrolu a odpoledne muzes byt na sale...
27. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, ja ho stale premlouvam... vcera mu i Ferino pekne domlouval... uz v to neverim, ze by se pretocil, mam i dost malinke brisko, nema moc mista a tak..
Asi vi, proc je hlavickou porad nahoru. Fakt v pretoceni uz prestavam verit, protoze tehu je uz dost pokrocile, co jsem vysadila Magnezko, tak mam 80% dne bricho jako sutr... sance na pretoceni je uz asi jen tak 1%. To by byl fakt zazrak!
27. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zitra rano vyrazim do nemocnice a potom vam dam vedet.. do toho mam zitra jeste kadernici dopoledne, tak snad to vsechno budu stihat a pujdu od kadernice i z nemocnice spokojena :wink:
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuji moc za vasi podporu a ze me chapete... :wink:
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim na vas, Katy a posilam ti dobra prani a silu... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy budu na Tě zítra myslet, aby jsi v té nemocnici dobře pochodila ....
27. srp 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted uz se musim jit chystat do prace..:slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja si jdu udelat obed, nebo uz padam hlady.. :wink:
27. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlady padam taky, ale v praci jsou francouzske brambory, tak se tesim..:slight_smile:

Pekny den, holky....
27. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak pěkně pracuje .... :wink:

Katy přeji dobrou chuť ..... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mám den totálně na dvě věci, tak jsem sem ani nedošla...babičce doma praskla voda a mám komplet od vrchu až dolů, všechno je na vyhození, zdi se musí obouchat, soused si toho naštěstí všimnul, bo byla mokrá i zvenku fasáda... :pensive:

Katu, to je fakt na houby, takový doktor...já tě naprosto chápu, že od něj chceš odejít, jako objednat si těhotnou na 39tt s tím, že se uvidí, je fakt na hlavu....tak držím pěsti, aby to zítra v nemocnici dopadlo lépe....
27. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím,že dnes je fakt den D :frowning2: Katu to je fakt něco,držím pěsti na zítřek :wink: Já osobně jsem byla na kontrole u svýho dr teď v 35 týdnu,pak jdu v 37-to bude první monitor a pak už budu chodit každý týden.Po termínu už na kontroly každý druhý den do porodnice :wink: Fakt mám super doktora,mám srovnání i s Erikou z SK.Ta měla taky toho dr na dvě věci :unamused: Jinak už jsem na tom líp,nachystala jsem si věci do porodnice,sice jen na hromádky,ale přeci :grinning: Zdeni tu mantru zkusím :grinning: a zítra taky první maliníkový čaj.Je tady asi tak 35 stupňu,představa čaje mě teda neláká :sweat_smile:
27. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja jsem si chtela koupit cajik dnes po kontrole, ale protoze sedime na zadku, tak nic nebude, zadna cajovna se u nas doma neotvira :grinning:
A olej na masaz hraze jde taky k ledu.

Ted zacneme masirovat prsa tim olejickem na podporu mleka.. na to se Ferio tesi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
27. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsu zvedava na zitrejsi navtevu nemocnice.. normalne reknu, ze se tam jdu prihlasit/zaregistrovat, ze bych chtela u nich rodit a reknu jim jaka je situace.
Na to, abych sla do nemocnice nepotrebuju zadny papir od Dr., je to moje svobodna volba a muzu to udelat z vlastni vule.
Uz se tam moooooc tesim!

Rano budu vstavat hned po sedme, abych tam v 8h byla.. na 10:00 mam kadernici, tak snad budu stihat v pohode, snad me vezmou mezi objednanyma hned ;)

Jinak ten muj Dr. je fakt tak na podvakrat po tlame!
27. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to ale strasna predstava, ze treba za 14 dni uz nemusim byt 2v1, prijde mi to porad nejak brzy.. cim vic se ten termin blizi, tak tim vic si rikam "vzdyt jsem si to tehu jeste ani poradne neuzila"...
Potom me ale maly pekne nakopne, zaboli trisla, podbrisek a jsu zase rada, ze to mame uz za par :grinning:
27. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to je fakt, že by potřeboval asi pořádný průplesk.

Potom musíš napsat jak si dopadla v té nemocnici, ale myslím si že tam Ti vyjdou vstříc.

Čím že to budeš masírovat ty prsa?
27. srp 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
náhodou jsem sem nahlídla a Katunko to je teda síla. Já jsem myslela, že Kocka už probůh neordinuje :confused: .
Já poslední týdny tak chodila každý týden na monitor. Do porodnice teda ne, ale ke svému doktorovi.
27. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, mam nejaky masazni olej zase od Weledy... ta kosmetika mi moc sedi.. brisko ma krasne, nepopraskane, pruzne.. nakoupila jsem i olej na masaz hraze a na masaz prsou.
27. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tumkal: jj je to tak.. je sice uz v duchodu, ale stale ordinuje. Ale uz by fakt nemel, mam pocit, ze to dela uz bez zajmu.. proste "jen sbira body"

Chci prejit k mlademu Kostkovi, verim mu. Verim kazdemu mlademu.. ten ma do toho jeste chut, toho to bavi, stale se sice uci, ale ma nastudovane nove metody, postupy a vsechno.
Vzdyt i ta medicina jde hodne dopredu a pan Dr. Kocka zustal 50 let zpatky!
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tumkal: divala jsem se na tvoje album, mas mooooc krasnou dceru!
27. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek