• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :slight_smile:
Konečně zase pátek .....
Dneska jedu odpoledne na nákupy do Hodonína, tak už se moc těším.....
28. srp 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

Katu, tak to je mi líto, že Matýsek nechce hlavičkou dolů, ale je fakt možné, že ví, proč to tak nechce a možná by to znamenalo nějaký problém. Každopádně držím palce, ať ti to dobře dopadne. :slight_smile:

Hlavně se nestresuj, to mu nedělá dobře, ani tobě. Snaž se být v pohodě a uvolněná (i když je to asi těžší než si dovedem představit). Drž se holka a uvidíš, že až bude Matýsek na světě, tak ti bude jedno, jestli šel normálně nebo císařem. Hlavně aby byl zdravý a ty taky :slight_smile:

Já se omlouvám, že za váma víc nechodím, ale máme před hodama a u babičky po hodech, takže já furt někde lítám, něco dělám a nebo taky něco sháním. Ale od příštího týdne by už měl být klid, taky se do něj hodím a nebudu už tak chvátat. Tašku do porodnice mám už nachystanou i sbalenou, zbývá jen druhá postýlka a nějaké drobnosti, ale to už SNAD nebude takový problém. Byl docela záhul nechat to vše až na MD, ale zase na druhou stranu, nebyl čas to dělat dřív.
Ale já si nestěžuju, jen se snažím omluvit z mé nepřítomnosti tady. Tak se na mě nezlobte, já už se polepším. :sunglasses:
28. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

konečně pátek jupí :dizzy_face:

teda musím říct že ten můj chlap si nějak začíná věřit, na konci října pořádáme u nás akci a plánovali jsme program a Josef má zrovna narozky takže chlapi nemusejí vymýšlet důvod co budou zapíjet a Josef mi říká tak přece budeme mít i další důvod co zapíjet, malého Motyku přece :grinning: :dizzy_face:, prý na to máme ještě dva měsíce tak to snad zvládneme :grinning:
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti důvod na oslavu se vždycky najde :grinning: Ted je asi další babyboom,tento týden vím o 6 těhulích :confused: No pěkně tomu našemu bobkovi přibývají spolužáci :grinning: marti to věřím,že když zařizuješ všechno až teď,tak je to záhul,ale víceméně já jsem to taky řešila až teď.Myslím tím pořádně ,ne že jsem někde něco zahlídla a koupila:wink:
28. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

no teda nevím kam ty všechny děti budou chodit do školek, už teď je problém :unamused:

jinak s tím důvodem pití, to oni si najdou vždycky, stačí jim svátek a nemusejí znát nikoho s tím jménem :grinning:
28. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu ale jdu na oběd :grinning: to jsem vám toho moc neřekla, co :grinning:
28. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Marti tak to je dobrý :grinning: :grinning: Jani tak dobrou chuť :wink: Já mám dnes rajskou :slight_smile: Jsem zvědavá co Katu v té porodce :sweat_smile:
28. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: teda ty jsi ukacená :grinning: , tak dobrou chuť

Inko no jo pánové jsou vtipálci, jsem zvědavá co vymyslí mému drahému jako dárek k narozkám :grinning:
28. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsem zvědavá taky :grinning: Ale dárek od nich bych nechtěla :grinning: :wink:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou oni dovedou fakt vymyslet a ukutečnit dobré věci, jako svatební dar nám koupili hezkej a prý drahej obraz a nechali se vyfotit a vymysleli to fakt dobře, odráželo se v tom hodně toho co spolu prožili :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Jsem se tak zabrala do práce, že jsem na vás neměla čas.
Jsem pěkně nasraná. Zvedlo nám město nájem o tisícovku od loňského roku. To pěkně přehnali .... :angry:
28. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile: Jo to nasere taková novinka :unamused: Holky tyto fotky jsem objevila,to je pecka co?Jsem se divila,která nevěsta se nechá ve svatební den takhle máchat ve vodě,až pak jsem si všimla,že jsou to jiný šaty a určitě jiný den :wink: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=441844&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
28. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu se najíst :wink:
28. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu tady... rano v 8:00 jsem byla naklusana v nemocnici na gyn. odd, tam me poslali vzhledem ke stari tehu zrovna na porodni :sweat_smile:
Sestricka me prijala s usmevem, ze zrovna natociíme ozvy.. potom zmerila tlak... panu Dr. se ozvy nelibily, tak se natacelo 45 min znovu.. 15 min tak, 15 min na druhem boku a 15 min na zadech.. 3x mi potrepali s brichem, ale s Matyskem to moc nehlo, on chtel proste spat :grinning: fakt pekne tvrdohlavy. Ale vsechno je v poradku, srdicko klape jak ma, deloha stale drazdiva, cipek ok, hrdlo ok.
Poloha stale KP, takze pan Dr. predbezne naplanoval CS, pokud do te doby nenastane neco vyjimecneho, tak mame termin.

Kontrola za 6 dni!!!!

Proste uplne jiny pristup, citim se klidnejsi a spokojena. Pan Dr. byl usmevavy, vykladal porad.. pohodar! Pan Dr. Maly je jednicka proste!
28. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ted se jdu najist, protoze jsem rano mela jen musli tycku, tak jsu hladna jak pes! Nejak jsem mela sevreny zaludek a nemela jsem hlad.

A to jsem byla na 10h objednana ke kadernici a nic z toho :frowning2: Ale mam dalsi dva terminy dnes a nebo zitra rano v 9, tak se musim rozmyslet. Nastesti ma moje kadernice cas a to je super! Uz jsem myslela, ze nebudu kirasnaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

tak to je super že jsi takhlo dopadla :dizzy_face: a jaký máte předběžný termín?
28. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta jsem tu, dala jsem si oběd na terase a zjistila,že venku je vedro na padnutí :unamused: A ještě jsem se pěkně přežrala :sweat_smile: Katu tak super a mám stejný dotaz jak Marťa :wink:
28. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu, to je fajn, že to takhle dopadlo a ten termín :dizzy_face: jsme napnuté ať víme, kdy budeme Matýska zapíjet :grinning:

Iny, ty fotky jsou fakt naprosto úžásný, prostě mazec....
28. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty fotky jsou fakt super :slight_smile: Tý jo ,ale ty šaty už budou asi navždy z toho rybníka zelený :grinning: Jestli je měla jen půjčený,tak měli v půjčovně určitě ohromnou radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sakra přijel Jirka,to mě hned vyhodí od pc :frowning2:
28. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Taky by mě zajímalo kdy máš ten termín ......
28. srp 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky termin vam bohuzel nereknu.. rekli jsme si s Ferem, ze ten si zatim nechame pro sebe, aspon bude nejake prekvapeni :slight_smile:
Vsichni uz vi, ze to bude kluk, ale kdy se narodi, joooo na to si budou muset vsichni pockat jeste nejakou chvilku. :sweat_smile:

Ja jen doufam, ze to vydrzim a neprokecnu se nekde :grinning:
28. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reknu vam jen jedno: bude to v zari :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi se tedy necháme překvapit .... :wink:
28. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu taaak strasne vnitrne spokojena, ze ta kontrola v nemocnici dopadla dobre a ze me prijali s usmevem!

Zdeni a vis koho jsem tam potkala a pokecala jsem - nasi Monu (pro holky - to je nase spoluzacka ze stredni). Ta ma uz 2 dny po terminu, ta uz to ma za par. A mooooc ji to pasuje!
28. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je to samé překvápko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no jedno je jisté na moje narozky to nebude :grinning:
28. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že jsi spokojená. Po tom včerejšku si to učitě zasloužíš.....
28. srp 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zitra se taky nevyspim, jdu na 9h ke kadernici..
Mam cely volny vikend pred sebou, Ferino dnes odjizdi na Palavu na panskou jizdu do nedele, aj aj to zase bude :slight_smile: Uz jsem mu zrovna rekla, ze jakmile bude mit vic jak 1,5 promile v kriv at mi radeji nevola (po zkusenostech z minuleho rocniku panske jizdy :grinning:

Tak jsem si dala za ukol pouklizet zase :slight_smile: a presit uchyty na mantynelu do postylky pro Matyska. Jinak relax, relax a zase relax. Snad budou davat neco dobreho v tv, at muzu relaxovat u televize :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, ty mas presne kdy narozeniny?
28. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já to taky Erikovi vždycky říkám, když jede na pánskou jízdu ať mi napitej nevolá .....
28. srp 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek