Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
28. srp 2009
Katy 1.9., to je ještě brzo, ale já už to mám zařízené, moje neteř se narodila na moje narozky a druhá neteř na taťkovi narozky, hold švagrová si to umí načasovat 😃
anag
28. srp 2009
Holky já jsem pořád tak nasraná, že už se těším až budu chodit po tom Hodoníně po těch nákupech .....
macinek
28. srp 2009
Peti no taky bych byla nasraná ]-(

Mě teda nasrali v ikei protože přestali dělat tu skříň kterou jsme chtěli, sice se mi líbí i jiná, ale ta je o 6tisíc dražší 8-( , no ještě se zajedeme podívat do kiky a uvidíme
anag
28. srp 2009
Když jsme nastupovali na byt k 1.5.2007 tak jsme měli nájem 1.200,00 Kč a od 1.1.2010 už budeme platit 3.200,00 Kč. Kdyby do té bytovky alespoň vráželi peníze, tak neřeknu. Ale nedělají tam vůbec nic..... ]-( ]-(
macinek
28. srp 2009
Tý voe to jsou ceny 😃 , pardon jsem zvyklá z větším měst na jiné ceny za pronájem, v brně jsem platili myslím 8,5 :-|
anag
28. srp 2009
Tak na takový dědinkách jako jsme my tak ty nájmy nejsou velké. Brno je Brno ....
I sestřenka platí nájem bytu snad kolem devíti tisíc v Brně......

Ale i tak co jsem na úřadě tak pět roků nenavyšovali ceny až co jsme přišly na byt, tak každý rok o něco a tento rok dokonce o tisícovku....
To mě na to štve ....
janca.k
28. srp 2009
Tak já jenom doufám, že Katu nebude rodit na moje narozky 😃 😃 😃

peti je to mazec, mě stačilo, když nám loni zvedli zálohu na plyn, ze dvou tisíc na čtyři a půl...jsem myslela, že mě šlahne
anag
28. srp 2009
Jani a ty máš narozeniny kdy?
anag
28. srp 2009
Za půl hoďky vyrážím na ty nákupy. Tak doufá, že pořídím.....
janca.k
28. srp 2009
Peti ... 12.10. 😃 😃
já zase razím za půl hodiny domů...snad....a večer na gril párty...se moooc těším...
jak budete mít čas tak si přečtěte tohle...

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/teh...

je to super napsané... x-)
anag
28. srp 2009
Jani to myslím už bude malej Matýsek dávno na světě .... 😃 😃
anag
28. srp 2009
Jani ten článek je fakt perfektně napsaný ....
katunka82autor
28. srp 2009
Jani tak to snad neee... tak pozde to neeee! To doufam, ze uz budeme slavit nejaky ten tyden od narozeni 🙂
katunka82autor
28. srp 2009
Tak to ja se uplne bojim doplatku za energie tento rok... jsu od ledna doma, vic se sviti, vari, voda tece, pc a tv bezi... do toho se narodi za chvilku Matysek, takze energie zase pujdou spis nahoru nez dolu...

Ale dobre je aspon to, ze s tim pocitam, ze budeme nekolik tisic doplacet, takze nas to neprekvapi. :-N
katunka82autor
28. srp 2009
Zdeni chtela jsem ve Vindi koupit CROCS boticky.. ale dnes byla nase Zuza v Brne a meli moji velikost a prijatelnou barvu, tak uz je mam i doma 😉

Jo a nejak tusim, ze v nedeli nic neporidite, je tam zavreno - holt rakusaci v nedeli nedelaji a odpocivaji 😉
cervenec
28. srp 2009
Ahojky, Katu mě picne,ale je to fakt,aspoň nějaký překvápko být musí 😉 Ale předpokládám,že na naše výročí svatby to nebude 😃 (22.9.2009),každopádně já to na Vaše výročí beru 😃
cervenec
28. srp 2009
Ten článek je super 🙂
zdenallicka
28. srp 2009
AHoj, jsem doma..🙂

Katy, my jsme chteli jet v nedeli, pak ze v sobotu a pak nakonec nejedem vubec... TOz tak..🙂)

Katy, jsem rada, ze to dobre dopadlo... 🙂
katunka82autor
28. srp 2009
http://zeny.tiscali.cz/zanety-stredniho-ucha-17239

Holky, na te fotce je moje kamaradka s jejim Venou. To je taaaaak nadherne a pohodove dite. Je naprosto uzasny!
katunka82autor
28. srp 2009
Iny tak tak, aspon nejake prekvapko z nasi strany bude 🙂
katunka82autor
28. srp 2009
Zdeni botky uz mam doma, takze pohoda klidecek, zitra dokoupim jeste jednu kojoprdu a snad mam do porodky vsechno. Pak si to jen preskladam z jedne tasky do druhe, vetsi 🙂 A hotovooo, muzeme jet 😃
katunka82autor
28. srp 2009
Ahojky tehu Marti... vubec se nemusis omlouvat, ze sem moc nechodis.. Ja jsem tady byla denne snad 8 hodin, kdyz jsem chodila do prace, ale jakmile jsem zustala doma, i kdyz jsem nemela nic moc na praci, stejne jsem kona dost flakala.. Doma je to proste najednou jine :-N

Verime ale, ze ty nejdulezitejsi informace se od tebe potom doslechneme vcas 😎
katunka82autor
28. srp 2009
To je HIC, se potim jak dvere od chlivku!!!!
zdenallicka
28. srp 2009
muj dnesni den...Prisla jsem z prace - total hotova...😃

Cistili jsme s detma koberce a pak jsem je vzala za odmenu na koupak... Trikrat mi spadnul retez a pichla jsem kolo,... voda byla ledova... spadnul mi i kus melounu a nasledne jsem se pokydala nanukem... Jsem zrala do postele...😃
zdenallicka
28. srp 2009
Katy, ty si kupujes origos CROCSY? Kolik stoji? =-)
katunka82autor
28. srp 2009
Zdeni to jsi mela fakt SUPER den 😃
katunka82autor
28. srp 2009
Jj, kupuji si jen original.. sestra si kupuje levnou napodobeninu a to nejde srovnavat, jsou tvrde, nepohodlne, prosoupu se...

Ja jsem si ty prvni koupila jeste v UK za 30liber... ty dnesni me staly 999,-. Cena je podle kurzu vzdy.
katunka82autor
28. srp 2009
Ty prvni budu mit letos v rijnu uz 3 rok, nosim je temer denne, vsechny rocni obdobi a jsou stale super.. jen jsem uz chtela nove 🙂
Ale ja je vynosim tak i tak.. protoze je nosim fakt mega moc.

Jak rika Ferio "ona v nich snad i spava" 😃 😃 😃
zdenallicka
28. srp 2009
Katy a ty v nich chodis i v zime?
zdenallicka
28. srp 2009
Jdu se vyhrosit k PC - stahli sjem si Chyt me, kdyz to dokazes..🙂 Tesim se..🙂