• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy 1.9., to je ještě brzo, ale já už to mám zařízené, moje neteř se narodila na moje narozky a druhá neteř na taťkovi narozky, hold švagrová si to umí načasovat :grinning:
28. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem pořád tak nasraná, že už se těším až budu chodit po tom Hodoníně po těch nákupech .....
28. srp 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no taky bych byla nasraná :angry:

Mě teda nasrali v ikei protože přestali dělat tu skříň kterou jsme chtěli, sice se mi líbí i jiná, ale ta je o 6tisíc dražší :rolling_eyes: , no ještě se zajedeme podívat do kiky a uvidíme
28. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme nastupovali na byt k 1.5.2007 tak jsme měli nájem 1.200,00 Kč a od 1.1.2010 už budeme platit 3.200,00 Kč. Kdyby do té bytovky alespoň vráželi peníze, tak neřeknu. Ale nedělají tam vůbec nic..... :angry: :angry:
28. srp 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe to jsou ceny :grinning: , pardon jsem zvyklá z větším měst na jiné ceny za pronájem, v brně jsem platili myslím 8,5 :unamused:
28. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na takový dědinkách jako jsme my tak ty nájmy nejsou velké. Brno je Brno ....
I sestřenka platí nájem bytu snad kolem devíti tisíc v Brně......

Ale i tak co jsem na úřadě tak pět roků nenavyšovali ceny až co jsme přišly na byt, tak každý rok o něco a tento rok dokonce o tisícovku....
To mě na to štve ....
28. srp 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jenom doufám, že Katu nebude rodit na moje narozky :grinning: :grinning: :grinning:

peti je to mazec, mě stačilo, když nám loni zvedli zálohu na plyn, ze dvou tisíc na čtyři a půl...jsem myslela, že mě šlahne
28. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ty máš narozeniny kdy?
28. srp 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za půl hoďky vyrážím na ty nákupy. Tak doufá, že pořídím.....
28. srp 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ... 12.10. :grinning: :grinning:
já zase razím za půl hodiny domů...snad....a večer na gril párty...se moooc těším...
jak budete mít čas tak si přečtěte tohle...

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/tehotenstvi-a-porod/6807-porod-aneb-jak-to-vidi-tatinek

je to super napsané... :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to myslím už bude malej Matýsek dávno na světě .... :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ten článek je fakt perfektně napsaný ....
28. srp 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak to snad neee... tak pozde to neeee! To doufam, ze uz budeme slavit nejaky ten tyden od narozeni :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja se uplne bojim doplatku za energie tento rok... jsu od ledna doma, vic se sviti, vari, voda tece, pc a tv bezi... do toho se narodi za chvilku Matysek, takze energie zase pujdou spis nahoru nez dolu...

Ale dobre je aspon to, ze s tim pocitam, ze budeme nekolik tisic doplacet, takze nas to neprekvapi. :sweat_smile:
28. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni chtela jsem ve Vindi koupit CROCS boticky.. ale dnes byla nase Zuza v Brne a meli moji velikost a prijatelnou barvu, tak uz je mam i doma :wink:

Jo a nejak tusim, ze v nedeli nic neporidite, je tam zavreno - holt rakusaci v nedeli nedelaji a odpocivaji :wink:
28. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Katu mě picne,ale je to fakt,aspoň nějaký překvápko být musí :wink: Ale předpokládám,že na naše výročí svatby to nebude :grinning: (22.9.2009),každopádně já to na Vaše výročí beru :grinning:
28. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten článek je super :slight_smile:
28. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jsem doma..:slight_smile:

Katy, my jsme chteli jet v nedeli, pak ze v sobotu a pak nakonec nejedem vubec... TOz tak..:slight_smile:)

Katy, jsem rada, ze to dobre dopadlo... :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://zeny.tiscali.cz/zanety-stredniho-ucha-17239

Holky, na te fotce je moje kamaradka s jejim Venou. To je taaaaak nadherne a pohodove dite. Je naprosto uzasny!
28. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak tak, aspon nejake prekvapko z nasi strany bude :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni botky uz mam doma, takze pohoda klidecek, zitra dokoupim jeste jednu kojoprdu a snad mam do porodky vsechno. Pak si to jen preskladam z jedne tasky do druhe, vetsi :slight_smile: A hotovooo, muzeme jet :grinning:
28. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tehu Marti... vubec se nemusis omlouvat, ze sem moc nechodis.. Ja jsem tady byla denne snad 8 hodin, kdyz jsem chodila do prace, ale jakmile jsem zustala doma, i kdyz jsem nemela nic moc na praci, stejne jsem kona dost flakala.. Doma je to proste najednou jine :sweat_smile:

Verime ale, ze ty nejdulezitejsi informace se od tebe potom doslechneme vcas :sunglasses:
28. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je HIC, se potim jak dvere od chlivku!!!!
28. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj dnesni den...Prisla jsem z prace - total hotova...:grinning:

Cistili jsme s detma koberce a pak jsem je vzala za odmenu na koupak... Trikrat mi spadnul retez a pichla jsem kolo,... voda byla ledova... spadnul mi i kus melounu a nasledne jsem se pokydala nanukem... Jsem zrala do postele...:grinning:
28. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ty si kupujes origos CROCSY? Kolik stoji? :confused:
28. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to jsi mela fakt SUPER den :grinning:
28. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, kupuji si jen original.. sestra si kupuje levnou napodobeninu a to nejde srovnavat, jsou tvrde, nepohodlne, prosoupu se...

Ja jsem si ty prvni koupila jeste v UK za 30liber... ty dnesni me staly 999,-. Cena je podle kurzu vzdy.
28. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty prvni budu mit letos v rijnu uz 3 rok, nosim je temer denne, vsechny rocni obdobi a jsou stale super.. jen jsem uz chtela nove :slight_smile:
Ale ja je vynosim tak i tak.. protoze je nosim fakt mega moc.

Jak rika Ferio "ona v nich snad i spava" :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ty v nich chodis i v zime?
28. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se vyhrosit k PC - stahli sjem si Chyt me, kdyz to dokazes..:slight_smile: Tesim se..:slight_smile:
28. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek