• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak jsem konečně zpět z nákupů doma. Jsem úplně uvařená, ale poukopila jsem všechno co jsem chtěla. Tak jsem alespoň spokojená a vztek mě už taky přešel.....
28. srp 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc ses vztekala??? :confused:

My jedem do Hodonina zitra - jen na potraviny...
28. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni v UK jsem v nich chodila i v zime.. a u nas taky kolikrat, ale jen kdyz nemrzne... nebo na prejezd k nasim a tak.. Ale vylozene, ze bych v nich sla v zime, kdy mrzne nebo je snih, na prochazku, tak to ne :wink:
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jdu procesat chlupace a potom tv, pri reklame sprska a huraaa spat. Jsu dnes strasne unavena.
28. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to jsi sikula, ze jsi nakoupila vsechno co jsi chtela! Super!
28. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, jaky jsi delala krem na ten Feruv dort (a kde mame fotky???)??
28. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dik za ty botY..:slight_smile:
28. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni k vůli zvýšení nájmu bytu......

Jsem ani nepředpokládala, že tak pořídím. A to jsou koupila i spoustu věciček pro mimčo.....

Holky už nemám ani silu sedět u počítače, tak se jdu opláchnout a zalehnout k televizi ....
Zatím se mějte ....
28. srp 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou..:slight_smile:

Petule, vy jste v najmu?? To neni vas byt?
28. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni byt máme v nájmu......

Holky je mi to dost trapné, ale mám na vás dotaz. Stává se v těhotenství, že ženy trápí únik moči ..... ????
28. srp 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti urcite se to muze stat.. zvlaste kdyz ti prcek kopne do mocaku a ty nestihnes vcas zadrzet, tak muze dojit k malemu uniku moci. Ale toto neni urcite jediny duvod kdy se to muze stat..
Vic o tom nevim, me to nepotkalo, tak jsem po tom nepatrala.
28. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to dneska úplně zaskočilo. Je tedy fakt, že jsem asi deset minutu před tím vypila snad půl litru vody na ex, ale byla jsem z toho v šoku. Jsem se v prním momentě lekla, že mi odtekla plodová voda ....
28. srp 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, unik moci v tehotenstvi neni nic spatneho..:slight_smile: a je to docela normalni... Netrap se tim, davej si vlozku a bud v klidu hlavne... Jsou cviky na posileni sveracu... Kdybys chtela, sezenu ti je v tistene forme.. :wink:

V tele proste probiha moc zmen a unik moci fakt neni nic hrozneho... Stava se to casto...
28. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem si oddechla.....
Zdeni a co že je to za posilování?
28. srp 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to cviky na posileni panevniho dna a sveracu... Mam dve enureticky (pomocujici se holky), takze o tom neco vim..:slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na ty cvicky se budu muset asi raději zaměřit.....

Myslíš, že bych ty cviky našla i na internetu?
28. srp 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus to, urcite tam neco bude....:slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra to zkusím najít. Dneska už se mi nějak nechce. Jdu si lehnout. I když nevím jestli usnu, protože se mi zdá, že je pořád strašné horko ....
28. srp 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky. Zítra na to mrknu....
Dobrou ... :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak nám tam dneska pěkně leje. Ale už bylo načase, aby trošku zapršelo.
Zdeni díky ..... :wink:
29. srp 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě bych se chtěla zeptat. Můžu v těhotenství jakýkoliv Laktobacily. Jsem užívala jaké si a teďka mi v lékárně prodali Laktobacily Forte s prebiotiky.....
29. srp 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry den, chcu neco pect, ale nevim coooo!!! :angry:
29. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:

Já jsem dneska pekla jen ořechovou bábovku. Erik ji má strašně rád a je to taková rychlovka, tak mi to dneska vyhovovala, protože jsem uklízela .....
29. srp 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Jeee Peti, ja nechtela pect, ale ta orechova babovka zni doooost dobre. Hodis prosim svuj osvedceny recept? Aspon bude mit Ferio zitra sladkou tecku za panskym vikendem az se mi vrati dom. Pocasi jim VUBEC nevyslo, ale verim, ze jim to tolik nevadi, aspon maji duvod zustat vzdy dele v hospode a pit a mene chodit :grinning: :grinning: :grinning:
Jela jich sestavicka +- 15 chlapu, takze je to ve velkeeeem!
Uz co mi vykladal zazitky z cesty do kempu na Palavu, tak jsem se pekne zasmala.. v nedeli vecer se asi potrham smichy kdyz bude okracovat ve vypraveni o zbytku vikendu :grinning:
29. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jdem sla rano vencit psy a kdyz videli ten lijak, tak nechteli vubec jit ven, tak jsem je tahla na smyka aspon na travnik, at se vycuraji a valili jsme zase dom :slight_smile: Mame super psy, nevyzaduji dlouhe prochazky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Hned tahnou zase dom..

I normalne, kdyz obejdu jen jeden blok cinzaku a jdeme kolem naseho vchodu, tak hned tahnout a chteji jit uz dom :sweat_smile: SUPER NE!

Jeste ze to nejsou nejaci aktivisti, kteri by vyzadovali hodinove prochazky, by me asi kleplo tento vikend :rolling_eyes:

Taky jsem byla u kadernice, nakonec jsme nebarvily, protoze to mam jeste dobre, tak me jen strihla a bylo to. Taky jsem si kouila konecne druhou kojprdu. V lekarne objednala jeste olej na bricho od Weledy a koupila tu tycku do zadku pro prcka (snad nebude potreba - Inyyyyyy ja se to pouziva???? :grinning: ) Nakoupila masi a nejake drog veci a jela dom. Vsechno jsem stihla za 2 hodinky! :wink:
29. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, Katy, jak sji produktivni..:slight_smile: Ja jdu pect nevim co a pak se jdem kouknout na CHyt me, kdyz to dokazes..:slight_smile: POtrebuju spotrebovat zakysanou smetanu (ja bych jji teda polevkovou lzici sezrala klidne na posezeni, ale ty kalooorie!!!)... :grinning:

Jdu zahnat chut na neco dobreho hroznama..:slight_smile:
29. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to jsem dnes umyla jeste koupelnu, utrela vsude prach, povysavala, navarila si hovezi na hribkach + ryzi a ted vytrela podlahy :slight_smile:

Jo a do toho jeste peru, susim a skladam pradlo :wink:

Nevim proc, ale vetsinou kdyz je Ferio na vic jak den pryc, tak jsu vykonejsi :grinning: Vzdy toho doma vic udelam!!
29. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ořechová bábovka: 20 dkg cukr moučka, 25 dkg polohrubé mouky, třičtvrtě sklenice od hořčice oleje, 3 žloutky, ze 3 bílků našlehaný sníh, 1 prášek do pečiva, 1 sklenice od hořčice vlažného mléka, 3 lžíce kakaa, 20 dkg nasekaných ořechů. Já dávám někdy i o trošku víc těch ořechů. Erik to má rád.
29. srp 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek