• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a pečeme ve středně vyhřáté troubě .....
29. srp 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti SUPER, dekujiiii!
Jen jsem zjistila, ze nemame uz tolik oleje... rano musim skocit koupit, nastesti mam obchod asi 100m :slight_smile:
Uz se na ni tesim, mnaaam, to bude dobrota!
29. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja pekla marlenku...:slight_smile:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=zakusky/marlenka-bez-valkania

Jaka je, jeste nevim.... :confused:
29. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Zdeni hned bych si kousek dala.....

Katy doufám, že vám bude chutnat.
29. srp 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak jsem akorát dorazila z kostela. A vůbec se mi nechce vařit. Chci dneska dělat jen bramborový salát s řízkem a fazolovou polévku, protože tchýně nám pořád posílá fazolu. Tak ať ji pomalu spotřebovávám.....
30. srp 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, hadej, co mame na obed my...:grinning: A fazolova polevka to neni...:grinning:
30. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramborový salát s řízkem .....
30. srp 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak..:grinning:
30. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak já budu vařit rizoto :wink: Jirka je na kole a po půl 1 vezu naše do Bulhar na hody,tak sebou musím hodit,protože jsem pomalá jak šnek :grinning: Peti mě se stalo jednou,že mi unikla moč a to když jsem si pšikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už to nehrozí,protože jak prcek tlačí na močák,tak mám pocit,že se mi hrozně chce ,sednu na wc a skoro nic :angry: Katu tu rourku už mám taky,no jak se používá,prostě to zasuneš tou zaoblenou stranou kousek do zadečku :sweat_smile: Jo a holky mně se začínají dělat strie :cry: Včera jsem si všimla na podbřišku a asi na bocích, určitě se to teprve rozjede a to se mažu od začátku jak debil :confounded: To se jen potvrzuje,že se můžeš matlat jak chceš ,když se mají udělat,tak se prostě udělají :pensive: Jo ach bude ze mě obluda :confounded: No nic jdu vařit.Hezký zbytek neděle.Papa
30. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky!

Tak ja jsem vcera navarila hovezi na hribkach s rizi a budu to mit i dnes, protoze jsu cely vikend sama, vecer to Ferio doji, takze v pondeli si dam uz konecne neco jineho :slight_smile:

Pred chvilkou jsem dopresivala ty uchyty na mantynelu do postylky a pekne to sedi.. nachystala do skrine na hromadku co se bude davat do postylky (mantak, chranic + prosteradlo)... taky jsem si z tasky do porodky vytahla kosmeticke veci a dala je do kosmetaku - jj pujdu do porodky i s kosmetakem.. jinak bych si musela vzit o dost vetsi tasku, abych se nabalila.. tak radeji volik kosmetak - stejne nejvic mista zabera rolka toaletaku :grinning: :grinning: :grinning: (na neco se to svest musi, no ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
30. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ach, Iny, ze me je obluda od devate tridy.... Ale ja jsem tlusta....

Strie zblednou, bud v klidu.. A neres banality...:wink:
30. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja musim zatukat, pres to, jak mam napnutou kuzi na brichu, tak mi zatim nepraska..
Natiram poctive tim olejem od Weledy + sem tam navic dam jeste krem od Nivei co mam na cele telo.. Melo by se to stridat mleko+olej.. neni dobre pouzivat vzdy jednu slozku.
Ja doufam, ze mi uz nepopraska! A to nejvic roste v 9. mesici!!! Pozoruju to i na trickach.. koupila jsem si je pred 2 tydnama - lehce volne - ted uz volne zdaleka nejsou, pres pupek napnute!!! To je fakt sila !

Jak dojde Ferino dom, musime jeste dnes vyfotit! A potom posledni foto tesne pred porodem a bude to hotovo :wink:
30. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu... Papa..:slight_smile:
30. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tak starý strie,ale nějak nešly vidět až teď jak jsem se natáhla ,začínají se dělat na stejným místě :frowning2: To se ti řekne neřeš banality,ale když se nepoznáváš v zrcadle,ta je to docela blbý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu já mám taky nachystanej kosmetickej kufříik,protože bych to jinak nenacpala do kufru.A takhle sbalím kufřík a šup do sprchy :wink: A už jdu na to rizoto :grinning: papa
30. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko, proti jinym problemum jsou strie opravdu jenom banality... :slight_smile: A pokud se nepoznavas v zrcadle kvili par striim, co nam sem napises za mesic dva po trech probdelych nocich po sobe??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny udelam to podobne.. jen tu sprchu asi nedam... tu dam ve spitale den pred dnem "D"

Jako vyhodu toho kdy vykune Mates na svet beru to, ze si muzeme rezervovat nadstandart, uz se na to oba dva moooc tesime, protoze v momente, kdy me prelozi z JIP na pokoj, tak se Ferino nastehuje k nam a budeme tam spolu vsichni tri od sameho zacatku.
I nasi znami to tak udelali a nemuzou si to vynachvalit, rikaji, ze to bylo to nejkrasnejsi obdobi v jejich zivote.. na vsechno byli dva, vsechno se ucili a zazivali spolecne.. Ty prvni okamziky jsou proste nepopsatelne!

A bez svych licidel se nikam nehnu! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze ty dobalim kazdopadne! :wink: Bych si pripadala jako naha, kdybych je nemela sebou a nemohla pouzivat :slight_smile:
30. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za par dni budou u Vlcku vsechny zrcadla prekryte hadrama, at se Inka nemusi divat sama na sebe :grinning: .. Ty jsi trnca, moooc ti to slusi to tehu a nejake strie.. pockej po porodu, par tydnu a budou fuc!
30. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ....

Tak strei se mi ještě nedělají, ale za to se mi pořádně rozjela celulitida a to se mažu dvakrát denně. No nedá se hold nic dělat. Snad to potom dám zase trošku do pořádku.....

Já už mám oběd nachystaný. Jen čekám až Erik přijde z kostala. Za chvilku by tu měl, ale být.....
Dneska hraje všechny mše, tak je celé dopoledne v kostele a odpoledne musí jít hrát do Žižkova ještě pohřeb.
30. srp 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nemyslela,že se nepoznávám jen kvůli těm striím :wink: Myslím ty změny všeobecně :grinning: Už jsem prckovi říkala,že kvůli němu vydržím všechno :wink: A že bude mít škaredou maminku,za to si může sám :grinning: :wink: Katu líčidla mám na seznamu taky,mám v plánu rodit namalovaná :grinning: Jsem napjatá jak si vzpomenu na líčení až to začne :grinning: Ten kufřík do sprchy jsem myslela taky až v porodce :wink: Teď je skoro prázdnej a vedle něj mám seznam věcí,který tam přihodím až pojedu,jelikož je používám :wink:
30. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak dneska jsem naposled sama v kanceláří a od zítřa už nastupuje ta pani co mě bude zaskakovat. Tak to si s vámi nebudu moct vůbec psát..... :frowning2: :frowning2:

Jinak včera vřel burčák, tak jsme večer byli všichni ve sklepě a koštovali. Přiznám, že jsem si asi deci nebo dvě dala taky .....
Mňam to byla dobrůtka ....
31. srp 2009 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Peti tak burčák jsem letos ještě neměla, kámoš měl sice v sobotu na oslavě nějaký na košt, ale bylo ho málo, tak než jsme došli, tak byl fuč :grinning: ale u nás je za 14 jarmark, takže to bude burčáku plný náměstí :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

no burčák si budeme muset zase koupit, ten co jsme měli byl fakt výbornej :dizzy_face:
31. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jani ještě bych se chtěla zeptat. Můžu v těhotenství jakýkoliv Laktobacily. Jsem užívala jaké si a teďka mi v lékárně prodali Laktobacily Forte s prebiotiky..... Mám si dát i chviličku pauzu nebo je můžu brát pořád v kuse?

Holky přestavte si u nás v Bilovicích se narodilo předčasně miminko 900g. Tak jsem hned miminku domlouvala, ať si nic takového nezmýšlá......
31. srp 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás na ulici se minulý týden narodila sousedům Jůlinka a měla 4 kila :grinning: , chudák maminka :grinning:

V sobotu jsme byli nakupovat, potřebovala jsem doplnit šatník, vybrala jsem si parfém a taky jsme vybrali skříň do dětského pokoje, nakonec v asku
31. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vidíš,já věděla, že jsem četla něco, co bylo přímo na mě....jo jo, můžeš, pokud v nich není výtažek z kopřivy, tak klidně celé těhu...nebo je ber obden, ale ke konci těhu je to lepší každý den...
31. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já si až teď všimla, že Marťa má album :grinning:
31. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda toho burčáku nikdy moc nevypiju...ale kluci se vždycky úžasně zhučí :grinning:
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani album jsem dělala před dovolenou, jsem myslela že třeba mimčo nalákám :grinning:

Já burčáku taky moc nevypiju, spíš tak na chuť :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar..:grinning:

Jani, kluci se zburčí, neee???? :grinning:

Peti, moje nevlastni sestra mela 580g, kdyz se narodila.... :frowning2: :rolling_eyes:

Marti, jaky parfem??? :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dnes posledni den volna a zitra to zacne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

I kdyz - kecala bych, kdybych nerekla, ze se netesim, az deckam zas nastolim nejaky rezim, pac jsou rozjiveni az hruza... Ale netesim se na ty pripravy na vyucovani.... :pensive:
31. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek