• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A je men zia ja sfiň..:frowning2:

Rano jsme meli zamrzle auto, staci vam?? :angry:
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Zdeni :grinning:
My teda auto zamrzlé neměli, ale jako jít do práce v 3/4 kalhotech, nátělníku a venku je 6°C...hmmm, to chce odvahu :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my jsme meli v sedm 10 st., ale na oknech auta skraloup.... :angry:

Hmmm, asi budu potrebovat podzimni kabatek, nove boticky, riflicky a nejakou tu salecku..... :dizzy_face:

(no jo, ale kde na to vezmu??? :confounded: ¨)
31. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni
http://www.prodejparfemu.cz/hugo-xx-summer-edition-edt-tester-z351633.html

U nás teda taková zima nebyla, ale včera už to bylo jak krásný podzimní den :frowning2: , léto už je pomalu ale jistě v čoudu
31. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je ten nový od Huga?? Já se na něho dívala někde na netu taky, ale musím ho nejdřív oňufat :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to mazec, že je najednou taková kosa...hrůza....a odpoledne bude vedro jako sfiňa....
31. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je to letní edice toho klasického XX, ten mi teda nevoní a je docela podobný tomuhle bossovi, toho používám už dlouho, akorát teď ta letní edice je taková svěžejší
http://www.prodejparfemu.cz/intense-edp-z214.html
31. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teda po shlédnutí věcí v obchodech musím říct že podzimní a zimní moda je děs běs :unamused: , no co aspoň tolik neutratím :grinning:
31. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, v HM maji krasne veci..:slight_smile: Myslim na podzim a zimu..:slight_smile: POjedem do Vidne, tak kdybys chtela neco vzit, rekni si... Poslala bych ti to postou...:wink:

www.hm.com/at (shop online)
31. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni HM byl kdysi můj oblíbený obchod, ale teď se mi nějak nic nelíbí, byli jsme se tam mrknout v sobotu a teda přišlo mi to všechno jak vetešnictví :unamused:
31. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne Hugo moc nikdy nevonel, ale tohle bych taky rada onuchala...

Mam zalusk na http://www.prodejparfemu.cz/max-mara-edp-tester-z64621.html a divam se, ze ho maji v akci.. kuwaa...:slight_smile:
31. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, ale tady jeste nemaji podzimni a zimni kolekci, ne???
Varim kapustu - verily byste, ze to smrdi???? :sweat_smile:
Zdeni ve všech obchodech už mají minimálně 14 dní podzimní kolekce, už před dovolenou byl problém koupit ještě něco letního
31. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zpravy, ze v HM jeste podzim nemaji.... :confused: NO, je to fuk..:slight_smile:
31. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla že už částečně jo, teda nic moc letního jsem tam neviděla a zkoušela jsem si tam huňatý svetr a ten z letní kolekce určo nebyl :grinning:
31. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je šílený. Dneska poslední den co bych mohla mít klid a je tu děsný blázinec ..... :angry:
31. srp 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já teda tomu, že kapusta smrdí věřím...nesnáším jí, takže mě by smrděla i kdyby voněla :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja ji mam rada...:dizzy_face: Takova dusena kapusta, pecene masicko a brambory s cibulkou.... hmmmmm.... :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě se dneska nechce nic dělat :grinning: a chce se mi spát :pensive:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak na to by jsi mě nepřemluvila...já jsem maximálně schopná sníst kapustové karbenátky...ale jinak nic...
ale já nejedla strašně dlouho ani zelí a teď mi docela chutná :slight_smile:

Marti, mě se taky nechce nic..a šla bych zalehnout...jsem za ten víkend zničená jak kůň...chjo, už aby byla sobota, na tento víkend nemáme nic v plánu, takže hodlám celý víkend proležet doma...teda potom co uklidím ten bordel...
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kapustu docela ráda, ale Josef jí nesnáší takže ji doma nevařím :unamused:
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak znám toho svého drahého, tak ten by ji taky nejedl...moc to smrdí zeleninou :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kapusta je myslím jediná zelenina kterou Josef fakt nesní, jinak zeleninu miluje, což jsem fakt ráda. Kolega z práce pomalu ani nesní to co se zeleniny jenom dotklo :grinning:
31. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin sní zeleninu akorát nakrájenou jako přílohu, ale má rád okurky, ty sní, nebo okurkový salát, co teda vyloženě nesnáší, tak rajčata...ale kdybych udělala míchaný salát, tak ho nesní...ale třeba zelí z utopenců mu jede :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je dneska tak nějak šoufl. To mě už dlouho nebylo .....
31. srp 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a nesnědla jsi něco co nebylo zrovna OK?? Nebo je to tím vzduchem....jak je dusno, tak mě je zle snad furt...a to nejsem těhule...
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dovolené jsme si zeleninu užívali, Josef měl jak k obědu tak k večeři vždycky dva talíře, na jednom normální jídlo a na druhém zeleninu. Turci jsou na zeleninu fakt machři, super saláty a měli tam i spoustu druhů které jsem u nás ani neviděla, pak různé listí :grinning: jako polníček atd

Já mám poslední dobou furt chuť na rajčatový salát, aby taky ne když máme rajčata od mých rodičů a od tchánovců, takže zrovna včera jsme měli k obědu obrovskou mísu rajčatového salátu :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Ti nevím. Nic jsem ani tak nesnědla z čeho by mě mělo být špatně.
Možná je to z toho, že jsem toho moc nenaspala. Sice jsem si šla lehnout v půl desáté, ale nějak jsem nemohla spát. Celou noc jsem se jen tak nějak převalovala ....
31. srp 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Jé kapustu já neee,ale to je pozůstatek ze školy,doma jsme ji nikdy nedělali,takže třeba to určitě není tak hrozný jak si myslím :wink: Peti dívám se ,že jsi 27tt -jdeš na ten test na cukrovku?Doufám,že ses nenechala odbýt dr?
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek