• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Iny.... :slight_smile:

Nejdu na ten test. Naše doktorka mě tvrdila, že tam nemusím a nakonec tam neposlala ani ségru.
31. srp 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to být tebou tak si brnknu do Břeclavské nemocnice a na ten test bych šla tam,to fakt není prdel :frowning2: Mám tady v Zaječí těhu kamošku, té zjistili cukrovku před 3 týdnama,přitom u nich v rodině ji nikdo nemá a přibrala jen 5 kg,bříško má malinkatý a šup lup má ji :frowning2: To vůbec není o tom,jestli to máte v rodině nebo nemáte :confused: být tebou tak s tím něco udělám, to není jen o tom,že je pak mimčo větší a navíc je tento test placený pojišťovnou a povinný(poslední 2 roky)To ta tvoje dr asi ještě nezjistila :confounded: Jak vidím ,tak ten můj dr je fakt úžasnej :wink:
31. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny myslíš, že si tam mám tedy zavolat. Jak se to tam jmenuje?
31. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti za zavolání nic nedáš, jen řekni jak to je :wink: Tý jo počkej, já nevím jak se tomu oddělení nadává :sweat_smile: Zkus zavolat na ústřednu ,oni tě určo přepojí :wink: http://www.nembv.cz/
31. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam volala. Sestřička mi říkala, že se musím domluvit s naší doktorkou a mít od ní papír, že mě tam posílá. Tak tam zkusím zavolat k nám na gynu a uvidím co mi řekne. Ta sestřička mi taky říkala, že si myslí že bych to měla podstoupit. No tak jsem zvědavá jak dopadne. Jestli bude naše doktorka dobře naladěná, tak mě tam pošle, ale jestli stala levnou nohou, tak to vidím bledě......
31. srp 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mluvila s naší dokorkou a říkala mi, že si myslí že tam nemusím, ale pokud na tom budu trvat, tak se mám zítra zastavit pro ten papír aby mě vzali na té poliklinice.
31. srp 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se už i objednala. V pátek v 7:00 mám být v Břeclavě na poliklinice...
31. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to je fajn, že nakonec půjdeš, myslím, že je to i lepší a budeš mít hlavně klid... :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak super,měla jsi objednat i ségru :wink: Tý jo stejně čučím ,dr si myslí.... co má co myslet, má snad poslat na každý povinný vyšetření :rolling_eyes: pohledem tu cukrkajdu nepozná :sunglasses: Jo a hodila jsem nový fotky do alba, dnes končím 8 měsíc,tak proběhlo povinný foto :grinning: Zdeni ta zboku s foťákem v ruce je speciálně pro tebe :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj holky, nam od vcerejska nesel net.. az jsem se nastvala, vytrhla modem ze zasuvky no a po te co jsem ho dala zpet se to rozbehlo, supeeeer!
Uz jsem z toho silela! Dokazete si to predstavit byt bez netu :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny WOW, ty mas ale pekne velke brisko!!!
Jsu znasilnit Feria a jdeme taky fotit, zitra zaciname 38tt, tak at mame jeste jedno fotku pred finalni porodovou fotkou.
Za chvilku ji mate v albicku :wink:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile: Mám pupek,tomu se ani nedá říct bříško :grinning:
31. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu vkladat.. uz jsem to upravila..

Iny mas fakt pekne brisko, ja mam takove male nejak porad. Koho potkam, tak se me pta kde toho maleho mam, ze nemam zane bricho. Ale ja si myslim, ze i v tak malem brisku se muze schovavat 4kg mimco a v nejake velke brisku treba jen 3kg mimco :o) No ne :wink:
31. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vsak se taky pekne tlacime! Radeji bych mela vetsi brisko, at ma prcek vic mista a nepresuje mi tak zaludek, streva a vsechno!
Vcera jsem se dokonce poblinkala... je to uz az neunosne jak mi tlaci na zaludek a me je spatne a tak.. :frowning2: Citim se den ode dne hur a hur.. a bude hur :frowning2: :angry:
31. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to víš,že můžete mít macka :grinning: Mě se prcek furt cpe na pravou stranu,takže vlevo mám většinou díru :wink: A o tom jak ti je mi ani nepovídej,dnes v noci jsem se vůbec nevyspala,při každým pohybu mě bolelo břicho,teď ty kosti mě bolí čím dál víc,za chvilku už ani nebudu chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už to chci mít za sebou :sweat_smile:
31. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jsi hubeňour :wink: s takovým malým bříškem bys mohla s porodem počkat :grinning: A pustit mě před sebe :grinning:
31. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Predminulou noc jsem spala od 23h do 7 do rana! Bez probudezni, jaka naaadhera!

Tuto noc - NO COMMENT!!! Byla jsem vzhuru kazdou hodinu, bylo me spatne, bolel me podbrisek, maly kopal, na wc jsem litala, zaha me palila.. potom jsem asi 2 hodiny nemohla spat a usnula jsem poradne za rano, kdyz mi v 8h zazvonil budik a vyrazela jsem do mesta :frowning2: byla jsem jak prastena pres palici!!!
Nebyl uplnek nebo neco, ze i ty jsi mela tak spatnou noc :fearful:

Doufam, ze tato noc bude lepsi, ze budu spat jako nemluvne! :wink:
31. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra budu domlouvat jeste foceni briska.. fotograf rikal, ze vetsina mamin uz v 9. mesice nema moc pekne brisko, ale ja myslim, ze bych se mohla fotit i v 15. mesici :o) Protoze me by nerostlo bricho, ale prsek by masakroval organy a rozlizal se uvnitr me :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee babovka, musim ji jit vypnout... nejak ji citim az sem do pokoje :grinning: :sunglasses:
31. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidím,že jsme na tom byly podobně :unamused: Dívám se do kalendáře a úplněk bude v pátek,takže paráda :frowning2:
31. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to je parada! V sobotu jdeme na svatbu, budu jak mrtvolka nevyspanaaaaa!!!!
31. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny moc ti to brisko ale slusi! Ty jsi nepribrala nikde jinde jen na brisku a prsach, jsi porad moooc krasna!
31. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Katu to se zdá jen na fotkách :grinning: Mám to hodně ve stehnech,jako vždy.A v obličeji už taky ztrácím rysy,už se těším až budu hubnout :sweat_smile: Ale myslím,že kdybych přibrala tolik ne jako těhu tak vypadám jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlastně tty jdeš za svědka ,že?Tý jo já ani nevím jestli bych to dala,jít ještě na svatbu.Teď už je ze mě brzda,nikam se mi nechce :frowning2:
31. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký sis vlastně koupila ty šatky?Má být teplo?
31. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem dnes potkala kamaradku, ktera byla dva mesice s malym Simonkem u rodicu, stojim od ni metr a rikam "Ahojky".. a ona nic.. az po chvilce ji doslo kdo jsu - no uz mam pekne papule a cela jsu takova nafouknuta, tak me nepoznala :grinning:
Uz se tesim jak splasknu zase :slight_smile:

Iny ja jsu jinak taky brzda, ale na tu svatbu se tesim uz pul roku.. jen se netesim na to jidlo, neumim se omezovat a budu totalne prezranaaa :frowning2:

Nakonec budu mit asi saty co jsem mela koupene sobe na svatbu jako jednu ze 2 variant na prevleceni.. jen je necham trochu upravit na moje "nove" telo a bude to. Jsou bile, kratke, pod prsama podstrizene, korzetove.. a krasne tam schovam brisko a ani se me nedelaji "mandu sirokou", pekne to brisko obrathnou a splynou k telu.. Pod prsama je uvazana cerna satenova stuha, budu mit cerve vysokoe lodicky (jen na obrad, dele bych v nich padla) a cerne bolerko.. i k tomu kratsimu strihu co mam jdou perfektne, tak si myslim, ze je to jasna volba.

Nejak jsem poporostla za posledni dny, a ty saty co jsem koupila v Brne oblecu, ale kdybych si v nich sedla, tak i prasknou ve svech :grinning: Rostu jako z vody, ten posledni mesic je fakt brutus!
31. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak nám pak hlavně hod fotečku,zní to super :wink: Až na ty podpatky :grinning: No a ten poslední měsíc je fakt hnusnej,já teda to hnusný období mám už aspoň od půlky 8 měsíce :sweat_smile: a ty si ho ještě zkrátíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím jídlem je to fakt,já jsem jedla v půl 2 a furt mám pocit,že su přežraná :confounded: Každopádně to mi nezabrání v tom,abych si šupla nějakou sváču :grinning:
31. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Katu vlastně - to si jako plánuješ,že nám jednoho dne sem napíšeš .....hotovo - Matyášek je na světě :grinning: To mě asi klepne pepka, měla by jsi nám sdělit alespoň nějaké indície :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nastesti si to zkratim o nejaky ten den... Dve moje kamaradky uz od minuleho utery prenasi.. cekam kdy ktera napise, ze je mimco na svete!

Iny, mam te v seznamu "kamaradi", kterym budeme posilat sms ihned po skupine "rodina" :slight_smile: Jsi I, takze ti to dojde driv nez Zdenci, ta je az Z :wink:
Musela jsem si to tak predpripravit, nezvladla bych potom posilat (nebo Ferio) Sms po sms... tak jsem udelala sve skupinky :slight_smile:
Mnooo jj, tak tak, jednoho dne vam napisu, ze je Mates na svete :grinning: Naprosto necekane :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek