• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ale neboj, zas tak hned to nebude.. :wink:
31. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Indicie... bude to driv nez 22.9. a ne drive nez 1.9. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A bude to bud pondeli - streda - patek - to jsou operacni dny. V jiny den to muze byt jedine, kdyz se porod rozbehne jeste pred planovanym cisarem :sunglasses: Tak a ted si muzes lamat hlavicku a stejne na to neprijdes :slight_smile: Ale indicii jsem ti dala dost.. :wink:
31. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to je dobrej nápad s těma skupinama,akorát to asi neumím :grinning: Budu se muset prohrabat v mobilu :wink: Ha tak doufám,že budu první kdo tady bude na koníkovi referovat :slight_smile: Katu a co vlastně říkal ten dr v nemocnici,je ještě nějak šance,že by se Maty otočil?
31. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, toto bude zprava asi hlavne pro tebe, ty je znas...

Tak moje vlastni sestra ceka 3. dite!!!! 16.2.
A Tomash Rajda cekaji taky mimco nekdy v te dobe, druha polovina unora (pro holky: to je zase muj byvaly :slight_smile: )
31. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nerikal... rekl jen "tak to smikneme ne :grinning: "

byl strasny srandista... kdyz jsem mu rikala metodu BATERKA na pretoci, tak se usmal a rikal, to jste mu svitila jako tam dole??? :grinning:
Ma kolem 50-tky, ale je skvely!
31. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak to bude buď 10.9. ,12, 9, nebo 14.9. :grinning:
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bříška máte obě krásný :grinning: , to je skoro jako já když se pořádně najím a ještě ho vystrčím :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak to si ségra troufá :wink: Já mám v rodině případ,kdy mají 3 děti a mají co dělat :wink: Finančně jsou za vodou,myslím časově :wink: Ale taky záleží,jak má dítka věkově od sebe :wink: Tak ten dr je dobrej :grinning: A hodila jsem do alba Simonku od kámošky,měl to být Ondrej :wink:
31. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no kde se touláš :sweat_smile: No tak jestli by jsi ho chtěla vytrčit ,tak abys ho měla jako já,tak už máš zlomenou páteř :grinning:
31. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene já si myslím,že to bude až ten týden od 14.9. .Mohlo by to být 18.9.to má svátek kryštof,tak by se mi to dobře pamatovalo :wink:
31. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja si myslela, ze zanedlouho napises, ze Zuza cekaji treti dite.. A ted si troufam rict, ze to zas bude AAAAdrianka nebo AAAAlfredek...:grinning: Kdyz oni jsou na ta AAAA..:grinning:

A Misa je tehotna?? Te to moc preju!!! :dizzy_face: Byla nejaka nemocna a nevedelo se, jesti bude moct mit deti (resp.otehotnet), tak jsem rada, ze to klaplo..:slight_smile:

Obema vam to slusi, holky..:slight_smile:

Katy a ja si datum netroufam odhadovat..:slight_smile: Pak mi jen nezapomen poslat tu sms, jo? :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás holky konečně dočetla. Neměla jsem v práci vůbec čas. Teď už s vámi budu moct být v kontaktu jen doma. V práci před tou paní nebudu moct.

Katy a Iny máte moc pěkná bříška. Jsem si včera porovnávala břicho se ségrou. Dokonce jsme si je i přeměřily. Máme přes pas obě dvě 98 cm. Jen já mám přicho takové špičaté a ségra kulatější....
31. srp 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ta malá Simonka je nádherná.....

Katy co ta bábovka? Chutnala Vám?
31. srp 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti Iny, i ty datumy jsou mozne, nic nevylucuji :grinning:
31. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nas to nikoho neprekvapilo... my jsem se vsadili, ze do konce roku bude tehu :wink:

Iny i druha sestra (nevlastni) ma 3 deti a ma co delat.. ma je vekove dost pri sobe (7, 5 a 2,5).. a Zuza to bude mit podobne.. Adamek jde ted do prvni tridy 6 let, Adelka ma 3 a ted bude dalsi.
Zdeni do A uz nepujdou - tedy rikali to.. Jim se proste libil Adam a Adela, ale dal v tom pokracovat nebudou :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misa byla ted nekdy nemocna? To jsem ani nevedela...

Vim, ze kdyz byla mala, tak mela nador, ma ted jen jednu lednivu, ale to ji k otehu nebranilo, je naprosto zdrava, dostala se z toho na 100%..

Hlavne, ze se jim povedlo a ty nejhorsi mesice maji za sebou. Ferino se uz tesi jak budou chodit s prckama na pivo :grinning: Snad se co nevidet prida i nekdo z dalsich a bude se ten jejich pansky spolek rozrustat :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti babovka LUXUSNI !!!!!!! Uz jsem si ctvrtku sama sezrala :grinning: Ja jsu hodne na sladke, tak to pro me neni problem.
A verim, ze to tak dopadne.. ja snim 3/4 a Ferino jen 1/4 :grinning:
31. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ten nador jsem myslela.. Rikala mi o tom druha zena jejiho strejdy..:slight_smile: Ale to uz je fuk - mam za ne radost..:slight_smile:

A s tim AAA teda uvidime..:slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nam to vykladla Any... :wink:

Uvidime jake jmeno vyberou.. a ja tipuju, ze budou mit kluka :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak dneska nemůžu nějak spát. Nechápu proč....
Jsem asi v nitřně nervózní z té pani co má dneska nastoupit.

Jo jina Marti všechno nejlepší k narozeninám...... :dizzy_face:
1. zář 2009 v 05:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi ženské i smály. Byla jsem první dneska na úřadě.....

No jdu si uvařit čaj a snad se mi podaří alespoň kolem poledne na vás kouknout.
1. zář 2009 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak se mi konečně po dlouhé době podařilo sem nakouknout :dizzy_face:
Snad se Vám daří dobře všem

:sunglasses:
1. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ženy :slight_smile:

Peti díky :wink:

Jé Katu já jsem ty datumy zprasila, dívala jsem se na srpen :grinning: , takže tipuju 9,11 nebo 14 září :grinning:
1. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda to je dneska účast :grinning: , mě se tak nechce pracovat :unamused:
1. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám...já raději taky netipuju...ale 9.9.2009 by bylo prostě super :grinning: :grinning: :grinning: to má narozky i náš kámoš a my máme 10.9. výročí svatby....

MArti taky přeji všechnooooooooo nejlepší k narozeninám....hlavně to miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :wink: , no usilovně na něm pracujeme, takže třeba se to tenhle týden podaří :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HAPPY BIRTHDAY TO YOUUU... HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU.. HAPPY BIRTHDAY TO YOU MARTI, HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU...

Tak jsem ti krasne zapela po ranu, vsechno nejlepsiiii!
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ahojky holky :sweat_smile: krasne dopoledneeee..... rano nemuzu psat, to jsem prospala.

Peti ja posledni noci taky nespim, chodim 5x za noc na wc! Hruuuza! nejlip usnu az rano po seste hodine.
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani 9.9.2009 bych nechtela.. numerolozky to vuuuubec nedoporucuji, 9 neni stastne cislo pro tento rok a byt narozeny v ten datum by bylo to nejhorsi co by se mohlo stat!

Moje sestra i sestrenice maji 9.9. narozeniny, to staci, vic nas v tento datum ¨v rodine nemusi byt :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek