• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu díky :wink:

normálně můj drahý manžel dneska ráno úplně zazdil moje narozky :sweat_smile: , vstávali jsme před 6 protože jsme šli do fitka a už jsem se oblíkala, on už byl oblečený a balil si věci dole a najednou vyběhl nahoru a měl takový provinilý výraz a začal mi přát k narozkám :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti všechno nej přeju a at se ti splní to nejtajnější přání :wink:
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se dodívala na dvd za svatby Jirkove sestřenky a asi dnes skouknu i to naše :wink: To zas budu řvat jak želva :grinning: Te´d jsem totiž otřesná,řvu i u reklam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Katu taky trhám rekordy v počtu návštěv wc v noci :frowning2: ( ve dne to raději nepočítám) už jsem to zvýšila na 3 a bude hůř :confounded: Dneska mě prcek festovně okopává už od rána,asi ho vyvedu na krátkou prochajdu ven,snad ho uspím :grinning:
1. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile: díky :wink: , já mám přání jenom jedno :grinning:
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já vám holky ani nepochválila fotky, bříška máte úžasná, teď ještě počkat pár dní, co z toho vyleze...hlavně u Inky a u Káti je hlavní otázka kdy :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi právě pan pošťák donesl dárek k narozkám :grinning:
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti co to bylo? nejaka slozenka???
1. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja jsu jeste v pyzamu, je to normalniiii????????? :grinning:

Uz valim do koupelny... za chvilku jsu z5.
1. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uff, to je strasne ta 38tt u me!!! Utery je u nas zlomove, to se vzdy prehoupneme o tyden vys.. pomoooooooooooooooooooooc :grinning:
1. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu parfém :dizzy_face: , každý rok si s Josefem dáváme vzájemně parfémy :grinning: , on má narozky v říjnu, tak dostane dárek dopředu
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm, teď mě tak napadá, že Katu je dneska 38tt císař je většinou 38-39tt, nemáš v plánu tam jít zítra :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Katu jde tenhle týden na kontrolu, takže bych to tipovala na ten příští týden :grinning:
1. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom jo :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..:slight_smile:

Martinko, vsechno nejlepsi k narozeninam.... :slight_smile: At jsou vesele a at jsi zdrava a stastna.... :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak první den zaučování mám za sebou. Bylo to docela fajn. Jen mě štve, že nemůžu být s vámi v kontaktu. Budu vás muset vždycky narychlo dočíst až přijdu z práce.

Dneska jsem ještě musela dělat i přesčas. Doufám, že to bylo naposled....

Jo a jinak ani nevím jestli jsem vám to psala, ale v pátek jdu na ten test na tu cukrovku. V sedm ráno už mám být v Břeclavě....
1. zář 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co ta pani?
1. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v celku to jde.
Zatím byla jak Alenka v říši divů, protože toho dneska byla hodně, ale snad do toho časem přijde....
Ono se to nezdá, ale já jsem takovej brouk pytlík na úřadě. Práce všeho druhu ......
:grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa.. No, to ja jsem byla taky jak Alusa v risi divu, kdyz jsem nasoupila do prace.. Je sympaticka?
1. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vcelku je......
1. zář 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju dělat k večeři palačinky ať máme co jíst.....

Už na ně mám docela i chuť....
1. zář 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak palačinky hotovy. Byly vynikající. Našla jsem si recept na mimibazaru a byly fakt super. Vůbec se nelepily ani netrhaly.....
1. zář 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hod ho sem, Peti..:slight_smile: Ja je teda delam od oka, ale recept se vzdycky hodi..:slight_smile:
1. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52401#diskuse

Teď nám akorát přinesli sousedi proutěný koš pro mimčo. Je super. Sice je x let starej ,ale vypadá fakt dobře a sousedka na něj má nechátý ušitý krásný prostěradlo a volánky. Vypadá to pěkně načančaně. Až to vyperu a nažehlím, tak vyfotím a hodím do albíčka....
1. zář 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kuknite na to... vzdyt ta holcina nema vuuubec zadne bricho!!! tedy nemela zadne bricho, kam se ten prcek vlezl???
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=257406&vReferer=
1. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakukla jsem sem az ted... v jednu jsem jela do mesta, potom nechat zuzit saty na sobotu, za kamaradkou na nehty, kde jsem se zakecala.. navic vedle v obchode koupila Matymu nove lehatko do vanicky + 2 zinky a jela dom, kde milacek uz seskladal policku nad prebalovat, tak jsem to potom pouklizela, jeeeee jak krasne to je!
Najedla se, lehla a ted jsu tady..

A zitra me ceka dopoledne pedikura a ve ctvrtek porodka... patek sem nenakuknu asi vubec, protoze prijdou holky a budeme "kuchtit" dary na sobotni svatbu a v sobotu svatba.. v nedeli padnu asi za vlast a budu lezet s nohama nahore jako broucek a ani se nehnu!

Uff, bude to ale narocneeeee!
1. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Peti palacinky... ja je nejak nemusim, ale jednou za 100 let si dam. Ty jsem doma snad nikdy nedelala!

Dnes jsem delala na vecu leco, mnam, to miluju!!!
1. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek