• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Navic mame od tchyne zavarenou super zeleninovou smes na to, takze je to sup sup.. Dnes jsem dole ve sklipku nasla nejake "divne zavareniny" a zjistili jsme, ze to jsou domaci presnidavky z jablek a malin, mnaaam, taky dobrota!

Ono to Ferio privezl jak byl doma na SK a dal to do sklepa.. jsem se tam po roce dnes vydala a prozkoumala to :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni super videa!!! Jsem se zasmala u toho prvniho, to je BOMBA smich!
1. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stejne ten detsky smich je tak kouzelny!
1. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a do poradky jdeš k tomu tvému gynekologovi nebo už přímo do té nemocnice?
Potom musíš, alespoň napasat jak si dopadla.
1. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, my jsme se taky dost pobavili..:slight_smile: Ja ponekolikate..:grinning:
1. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kuchtit dary znamena co? :slight_smile:

Divala sjem se na pocasi a hlasi zimu a dest..:-/
1. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ke svemu Dr. u NIKDY nejdu... uz budu chodit porad do porodnice - natesti :wink:
Urcite vam napisu jak jsem dopadla, to ja sem vzdy na skok zajdu, na to si cas udelam, abych vas poinformovala co a jak :wink:
1. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni "kuchtit dary"... znamena vyrabet.. potom vam hodim fotku toho co jsem vymyslela, co jim budeme davat.. Myslim, ze dobry napad.. jen bude jeste v tabu par dni, nez jim ho predame.

Zdeni ma byt chladno, to je fakt... a prehanky... ale ja doufam, ze jim to vyjde a pocasi se umoudri!
Predpovedi jeste moc neverim, sobota je daleko a oni se moooc radi a hodne pletou v predpovedich!
1. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Martova segra bylyl s Naty v sobotu na svatbe a to byla pekna kosa a prselo..:frowning2: Predpovidaji podobny vikend.. No, snad se v Miloticich obloha roztrha..:slight_smile:

A opet se pripominam s fotkami Esti...:grinning:
1. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky Esti mam jen stazene a jsou meeeeega velke... nejsu schopna s nima neco udelat :wink:
Ale Esti jsi rikala, ze se za ni stavis po svatbe - ukazala by ti svatebni album, maji ho mooooc pekne :wink:

Zdeni tato sobota byla obzvlast hnusna! Tuto sobotu bude celkem pekne, citim to v kloubech :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pani to je hodin... zase s Feriem hrajeme hry, kdo vyhraje, a nejak jsem se u toho zasekla, uz to balim, at zitra vstanu, nasnidam se a stiham pedikuru na 10:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pa paaa a pekny stredecni den prejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
1. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak dneska zase na skok. Možná si zajdu potom někde do druhé kanceláře na net. No uvidím jak to bude dneska probíhat.

Katy já jdu dneska taky na pedikůru. Už se nemůžu dočkat.....
2. zář 2009 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, male jsem tady byla hned po seste hodine :o) Jak odesel Ferio do prace, uz jsem nemohla zaspat, tak jsem posnidala a lehla v obyvaku u tv a nastesti usnula jeste, az do 9h :slight_smile: Jsem se desila co budu tak brzy delat!!! :grinning:

Ted uz jsem dala prat lozni pradlo, vysala v obyvaku a jdu se chystat, nejak mi to posledni dobou trva nez se vypravim :grinning:

Pekny den vam vsem preji, pa paaaaaaaaaaa zatim!
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja se taky uz moc tesim!! Mam totiz tragicke nohy! Chodim porad a vsude bosky, taky ¨podle toho ty nohy vypadaji!!! Ani poradne umyti, odmoceni jim nepomaha a ja si sama do pedik uz neminim delat, byt skrcena k brichu delsi dobu nic moc...

Rikala jsem Ferinovi, podivej se na to... copak muzu hodit takove nohy na sal? Vzdyt by padli vsichni! :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojas..:slight_smile: Zdenci pece surovy, ponury a drsny dort pro sedmileteho kluka (mamincino zadani).. Ma to byt diamantovy lom... Skoda, ze nevim, jak diamantovy lom vypada...:grinning:
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Zdeni velká díra v zemi, lom jak lom :grinning:

a já mám dneska druhé narozeniny heč :grinning: , 5 let od bouračky :grinning:
2. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti. tak to blahopreju...:slight_smile: Ty z tech oslav nevylezes..:grinning:
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no jo září a říjen je u nás v rodině pekelné období, 7 členů rodiny má narozky :sweat_smile: , naštěstí to slavíme většinou dohromady a najednou :grinning:
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam upecene tri korpusy, jeden z toho je katastrofalni, ale udelam z neho jen malinke patro a ze zbytku puncovinu...:slight_smile: Neplette si to s picovinou...:grinning:

Vymyslela jsem to takhle - udelam to na terasy - budou tri... Z puncoviny tam udelam terenni nerovnosti a taky horu, kterou potahnu marcipanem... A pani si dodala poskladane lego i s diamantiky, takze ty tam nekam k te hore zasadim a nejak tam nainstaluju robota a vtracku a bude...:grinning:

Jednoduche, co????

(se z toho poseru...:grinning:)
2. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni tak to držím pěsti :wink: Dnes mi příjde kamoška,tak to tu musím dát do pucu,akorát má těhu cukrovku,takže ani nevím co jí dám k mlsu :sweat_smile: Asi nic :grinning: Zrovna jsem přišla od kadeřnice,tak snad po mě už nebude takovej binec :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt jen sbírám moje pačesy :angry:
2. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, nakrajej nejakou zeleninu... Zelenina nema moc cukru, takze by ses mohla zavdecit..:slight_smile:
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsu zpet... mam krasne nozicky, jako nove, nalakovanou francii... taky jsem nakoupela vsechno potrebne na svetebni dar, potom jsem si skocila zpet za holkama, Darca mela volna, tak z Brezneva udelala krasku (vytrhala oboci, zase ma nejakou stabni kulturu :grinning: :grinning: :grinning: )...

Do trouby jsem hodila kupovany polotovar lasagne, nebyl cas dnes varit a neco jist musim. Nesnasim takove veci, ale kdyz je hlad... snad to bude dobre.. uz by to mohlo byt, tak jdu na to..

Zatim pa paaaaaaaaaa

Iny, padaji ti hodne vlasy? To delalo i sestre... po porodu jeste vic, chodila potom na nejake kalciove injekce ci co.
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni na dortik jsu zvedava, potom musis napsat jak se povedl!
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně dorazila dneska domů. Ani jsem netušila jak to zaučování bude šíleně utíkat.....

Jsem zvědavá jestli to za ten měsíc všechno stihnem projít. Je toho šílené.

Holky kolik si mám vzít toho hořkého čaje na ten test té cukrovky? Nemůžu si vybavit jestli půl litra nebo jeden a půl litra.....
2. zář 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem přítomným!
Jak se vám vede?

Peti, já si myslím, že půl litru by mělo stačit.
2. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali..... :dizzy_face:

Jak se daří?
Díky za informaci, takže uvařím půl litru.....
2. zář 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem to jde.... není si nač stěžovat. Šmrdla sebou občas mele, tak jsem ráda, že o něm vím.
Dnes jsem byla na předporodním kurzu, tak mám zas o čem přemýšlet :dizzy_face: vždycky si z tama odnesu tolik info a pak to týden vstřebávám hihi
Ale jsem fakt ráda, že jsem se tam přihlásili. Pokaždé si zacvičíme a pak se bavíme o různých věcech, které se týkají porodu atd.
2. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak i ja nakukuju dnes tak pozdeji...

Peti ja jsem nemela zadny caj sebou, ani nikdo... nepotrebovaly jsme ho.
Ja jdu zitra rano do porodky, potom do mesta do lekarny, do firmy vytisknout neco na svatbu, potom do Bzence za sestrenici na navstevu... pak padnu za vlast doma na nejakou hodinku a navecer prileti kamaradi z UK, tak jdeme posedet... Aj aj... to bude narocny ctvrtek, patek snad trochu relax odpoledne a v sobotu SVATBAAAAAAAAAAAAAAAAAAa.....
2. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k Vám přidat jsem taky snažilka z jižní moravy.
Nebudu Vám tu překážet
2. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek