• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsem pěkně nasraná. Objednala jsem přes mimibazar soupravičku do porodnice, zaplatila a balíček nikde.
A dneska jsem zjistila tohle http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=235340
2. zář 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to tam už nenabíhá, ale prostě si tam stěžuje na ni dalších několik lidí.
To je moje první špatná zkušenost...... :angry: :angry:
Kuva, kuva ..... :angry: :angry:
2. zář 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tam tehdy nebylo, když jsem objednávala tu soupravičku. Takhle se nechat napálit.....
2. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Polesuvka, vítám tě :dizzy_face:

Peti, tak to fakt naštve to věřím. Bohužel, i takový hnusný lidi jsou mezi námi.......
2. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, tak to bych byla pekne vytocenaaaaaa!
Snad se to jeste nejak vyresi, holka by se mela nad sebou zamyslet, snad to udela a vsechno vyrovna!

Polesuvka vitej!
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Polesuvka: rekni nam neco o sobe? Jak dlouho se snazite, nebo ze by jste uz byli tehu?
Z kama presne jsi?
Kolik je to let?

To by mohlo pro zacatek stacit, at te tema otazkama neodradim :grinning:
Ale znas to, jsme zenske zvedaveeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska nestíhačka...Polesuvka vítej...
Peti, to bych teda taky byla mega naštvaná kdyby se mi něco takového stalo...já to prostě nechápu....někteří lidi jsou fakt na tečku...

Jedu pro Matesa....
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir, krasavice..:grinning:

Tak ja prisla ze sluzby, uslehala jsem v pul desate (nasi "mili" sousede jiste prominou :angry: ), naplnila dortik, ten uz tuhne v lednici.. Udelala jsem si puncovinu na zitra, trosku poklidila a ted jsem vyhodila Martu od PC...:slight_smile:

Dort zitra vyfotim, jak prijede Marta z prace a hodim to na Rajce treba..:slight_smile: Necekejte ale zazraky..:slight_smile:

Petule, to by me nasralo!!!! Ach jo..:frowning2: Mas v tom hodne penez? :frowning2:

Polesuvka - vitej..:slight_smile: A pis...:wink:

Katy, na pedikosku se taky chystam - uz tri roky..:slight_smile: Ad Breznev - :grinning:

A jdu sklidit na farmu a pak do sprchy a do hajan..:slight_smile: Bobrou...:wink:
2. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Vítám Tě Polesuvka..... :dizzy_face:

Zdeni mám v tom naštěstí jen 300,00 Kč, ale i to jsou pěkné peníze..... :angry:
3. zář 2009 v 06:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne rano holky...
Zdeni ja farmu vzdala, zacalo se mi to mega sekat jak jsem se rozrustala, bylo to o nervy!

Holky, tak vcera jel muj mily na 18h (s mym nevl. tatkou) na kost vina... pry je to otazka 2h (pac to byl jen pruivate kost snad jen pro 5 lidi).. poprvni si zapomel doma klicky a prijeli az po 23:15!!! Jsem myslela, ze me klepne :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak Mates vcera trenoval nejakou novou tanecni sestavu, dala mu pekne zabrat, byl akcni nekolik hodina navecer - to dnes na monitoru zase cele prospi a ja tam stravim hodiny kvuli jeho neaktivite a jeho buzeni!! On fakt dostane na prdelku az se narodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Valim se nachystat a valim na nemocku, pa paaaaaaaaaa a pekny den preju!
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak dneska jsem sama doma, muž má nějakou firemní akci, tak pojedu asi po 100 letech vlakem domů :grinning: , plození jsme teda naštěstí už dneska stihli takže doufám že to k něčemu bude :grinning:
3. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile:

Tak mám na chviličku volno. Pani jela vyřizovat něco do Břeclavi.....

Katy třeba se Matýsek otočil......
3. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem zjistila že jedna spolužačka ze střední má 10letého syna :confused: :sweat_smile: , to je mazec tohle :grinning:
3. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já mám spolužačku ze základky a tá má taky tak starou dceru....
3. zář 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, uz se to srovnalo..:slight_smile: Myslim tu farmu...

Dobre rano vsem..:slight_smile:

Ja delam ten dort - bude to asi fiasko,ale uvidime - jeste flintu nikam nehazim...:slight_smile:

Marti, napodobne - moje spoluzacka ze zakladky ma taky devitileteho synatora... :pensive:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak ještě jedna spolužačka má 7letou dceru je rozvedená a s novým přítelem má ročního syna :grinning: , další spolužačka teď porodila druhé dítě, no jako jsem čuměla jak puk, zaostávám :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni tak na lomu se případný neúspěch ztratí ne, vždyť nikdo nepozná jestli to tak mělo být nebo ne :grinning: :wink: a hlavní je že bude dobře chutnat a to určo bude :wink:

Já se chystám udělat mužíčkovi slaný dort, tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale budu si muset dát záležet protože bude i na oslavu tak ať si neudělám ostudu :grinning:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ten budu delat dnes vecer, ppr. zitra rano... Bude pro tchana k narozeninam..:slight_smile:
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni budeš ho dělat s normálního nebo z toustového chleba?
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela jsem v planu upect normalni, ale kaslu na to a uz se tu na me smeji dva toustaky - tmavy a svetly a budu to delat z nich.. Jeste zvazuju formu - kulata nebo srdce - z toho bych udelala prsa... :grinning:
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je strašný jak ten čas letí, když teďka zaučuju ....
3. zář 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě to taky teď hrozně utíká v práci jak toho mám moc :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti do Bv si čaj neber ,pokud ti neřekli :wink: Kamoška tam byla a rozpouští to tam ve vodě :wink: Jinak já jsem si měla toho čaje přinést 3,5dcl :wink: S tím mimibazarem je to na prd :angry: Zdeni jsem zvědavá jak dort dopadne a hlavně mám na něj hroznou chuť :grinning: Katu držím pěsti na vyšetření :wink: Jo a vlasy mi nepadají,jen když je mám už moc dlouhý,tak se mi lámou konce a ty jsou pak všude,takže ted bude chviilku pokoj :wink: Moje spolužačky ze základky už mají dokonce 12 letý děti :sweat_smile: A některý už po dvou kouskách :grinning:
3. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jenom vím, že moje spolužačky ze základky vesměs rodily teprve letos, nebo max.před dvěma lety, jedna teda už má tuším asi 8 letou dceru, ale jinak nic a na střední je to podobné, tam teda jedna spolužačka měla dvouleté dítě už když jsme maturovaly a jedna rodila měsíc po matuře :grinning: ale jinak teda nic moc...
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Iny ... :dizzy_face:

Iny mě právě řekly, že si mám vzít sebou čaj.....
3. zář 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak si vem do půl litra,kdyžtak ti ulijou :wink: Hlásím,že chůvičky a monitor dechu objednaný.4 a půl litru v čoudu,ale tím už máme sakum pikum všechno :wink: Hodím vám odkaz odkud je mám,ten chlápek se orientuje jen na chůvy a monitory a je to fakt borec :wink: ,odpoví bleskově na všechny emaily a fakt ví o čem mluví :slight_smile: http://www.detske-chuvicky.cz/
3. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete si brát oblečení do porodky pro mimčo?Nemyslím na odjezd,ale na pobyt tam.Včera mi kamoška říkala,že si bude brát svoje oblečení,ale to už fakt pojedu s 20 kabelama :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, na miminko ti v porodnici obleceni daji... Ja bych ho asi nebrala... Navic - nez se naucis kojit a nez se "napojite" jeden na druheho/druhou, xkrat se poblinkate a pokadite a zaspinis si vlastni veci od pupiku miminka... Prece jen - je to otevrene, zejo... A bala bych se, ze az ti mimi nekam odnesou, nemusely by to ho prinest v tomtez obleceni...
3. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za den ho nekolikrat striknes mlikem a pak budes mit doma akorat starost, jak to vsechno vyprat a tak.. No nevim.. Tech par dnu se da dle meho prezit v porodnickem obleceni (ty si budes pro sebe brat na kazdy den treba dve ti nocni kosile?) a doma si nacancas miminko do sveho...:slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek