• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ahojky, tak uz jsu zpet...

Monitor opet nic moc, maly je moc liny!!! Ale celou dobu co sedim v cekarne, tak vali o 106, ale jakmile ho napoji, tak spi a ani se nehybe, seeeem, taaaam kopne! Ale to fakt jen sem tam.. dnes jen 2x za 20min a to ho sestricka opet protrepavala!
Cipek o.k, hrdlo na 1prst nebo co... nerozumim tomu.
Dalsi k.o. v pondeli, kdy se sejdeme i s primarem a budeme konzultovat co s nama, delat UTZ a tak :o)))
3. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a na monitoru se ukazaly nejake stahy, takze v pondeli mam prijit uz radeji s kabelou, ze by si me tam radeji uz do porodu nechali na pozorovani a kazdodenni monitor.
Byla jsem z toho pekne zaskocena, tak brzy neeeeeeeee! Ale preci jen byt pod dohledem lekaru je lepsi nez byt doma! Co bych pro mrnouse neudelala.

Navic v sobotu mi kamaradka priveze knizku "Nejstastensji miminko v okoli" tak budu cist. Kamaradka mi ji moc doporucovala, ze je super, tak jsu zvedava.
3. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak nic noveho ke me, termin zustava.. tak uvidime jak se prcek dlouho jeste zdrzi v brisku.

Tato noc byla silena, dala me pekne zabrat a asi i proto se rozhoduji pro tu hospitalizaci. Doufam, ze tato noc bude lepsi!!!!!! A hlavne doufam, ze se to nebude zhorsovat, v sobotu MUSIM na SVATBUUU!!! Ja tam mooooooooooooooooc chci!!!!!
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, potvrzuju ze Nejstastnejsi miminko v okoli je super knizka..:slight_smile:

Katy, otevrena na jeden prst znamena, ze delozni hrdlo je otevrene na jeden prst.. Ze do tebe PA nebo doktor ten jeden prst strcili.. Az bude treba na osm, tzn. ze uz rodis..:slight_smile:

NO a do porodu ti, pravda, moc nezbyva.. Taky muzes v noci zacit rodit... Ono jako porodit o dva tri tydny driv neni nic neobvykleho..:slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k te svatbe - bud rada, ze si te tam nenechali hned... :slight_smile: Byt tebou, moc to nepokousim.. Na svatbu jit ANO, ale asi bych se nijak nezdrzovala... Vsak uvidis, jak ti bude...
3. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odchazi ti hlenova zatka?
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne, zatka neodchazi... i kdyz ze me porad neco odchazi :grinning: Jen nejaky bily vytok, ale na to Kocka rekl, ze to je normalni, to je tim jak mimco na vsechno tlaci..

Jestli hrdlo na 1 prst znamena otevrena na 1 prst, tak potes koste! Musi na me Dr. mluvit cesky, tak abych mu rozumela :slight_smile: :grinning:

Pro me je lepsi nelezet... kdyz lezim, tak je mi hur.. a kdyz se treba jen malo najim, tak je to jeste horsi, zaha, brkam.. no jak cunik nejaky :grinning:
3. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ctu ted: ...PPKP I. KP naleha volne na chod panevni, cipek je cely sacralne, hrdlo pro spicku prstu, OP+ reg. CTG fysiol. krivka NST.
No jsu z toho jelen :grinning:
3. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A.. uz to vidim... V PATEK. Hrdlo uzavreno, DNES: hdlo na spicku prstu !!!!!!!

A do prdelky.... ja jeste nechciiiiiiii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Ja chci jeste brisko nejaky ten mesic!!! :grinning:
3. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu napsat na papirek co je potreba udelat doma jeste, at se s Feriem do toho dame v nedeli po svatbe a v pondeli se uvidi.. snad se nezacnu otvirat driv, by me asi kleplo!!!!! Na brzy porod nejsu jeste psychicky pripravenaaaa, pomooooc :grinning:
3. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*brzky porod...
3. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale TK mam stale ukazkovy 110/70... mam stale nizsi, coz je super!
3. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Katy, radeji nizsi nez vyssi..:slight_smile: Ted jsem byla venku delat chodniky - zamest a vytrhat travu a taaak a rikala jsem si, ze kdybyste meli takhle zitra, bylo by to super!!! :slight_smile: Dancu moc pozdravuj.. Sice jsem ji psala, ze bysme se prijeli podivat (a spojili to tak s obedem u tchyne), ale mam vikend...

Jj, Katy, zacinas se otvirat, telo se pripravuje na porod..:slight_smile: Hlavni je dobre to ohlidat, abys nemusela pak na akutni cisarsky rez... :unamused:
3. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Zdeni já to taky tak vidím s těma věcma,uvidím,vezmu jen něco malinko,kdyby jsme vyfásli něco poškubanýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přinejhorším Jirka něco přiveze :wink: Katu gratuluju ke kontrole :slight_smile: já jsem zvědavá na první monitor v úterý :confused: Jinak dnešní noc u mě stála ta za h....,furt mě bolelo břicho :unamused: k tomu vstávání na wc,kdy mě navíc bolí ty blbý roztahující se kosti :rolling_eyes: Navíc poslíčky už mívám i 5 x za den :confounded: Dnes jsem už sbalila kufr do porodky a za 14 dní už chci jet :grinning:
3. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, zanedlouho to buuuudeeee!!!

Krystufek nebo Julinka bude na svete!! :slight_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je fakt strasne jak to leti... nedavno jsme tady cekali nedockave jedna na druhou jak dopadlo testovani a ted uz tady cekame, kdy kdo napise ze rodi :sweat_smile:
3. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc jsem napsala zitra, kdyz svajba je v sobotu???? :confused:
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ani mi to nedoslo... brala jsem to automaticky na sobotu :grinning: Az jsem musela hledat kde jsi to napsala, vubec mi to nedocvaklo :grinning:
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to je fakt,že je to fofr :confused: Ale teď bych brala se probudit a prcka bych měla vedle sebe :grinning: Je čím dál divočejší :grinning:
3. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

teda těhulky, jak vás tak čtu, tak se neodvažuju ani pípnout o tom, jak je mně. Jsem totiž naprosto v pohodě, žádné problémy (včera jsem dokonce byla opět pracovat ve vinohradě a o zahradě ani nemluvím). To, že vstávám na wc 3x za noc, neřeším, to je normálka, taky se moc nevyspím, ale nevím, asi jsem zvyklá :slight_smile: . Dokonce vstávám každý den s Igorem do práce (to je v pět hodin), chystám mu snídani a pak už něco čochtám po baráku.
No, jak říkám, ani radši nebudu dál mluvit.... :sunglasses:

Jinak přeju všem hezký pátek :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...krásný pátek pracujicím :grinning:
Marti a jsi si fakt jistá, že jsi těhotná??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj..:grinning:

Jani..:grinning:
4. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni....
no co, zeptat jsem se musela, jestli na nás Marťa celých devět měsíců nehází nějakou flignu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Marti..... CO kdyz jsi jenom pribrala???? :confused: A nespolkla sji zabu, ktera si tam dela party??? :confused: :grinning:
4. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning:

počkej, Marťa dojde a dostaneme za uši, že si z ní děláme srandu :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, az ona prijde, doufam, ze ut to bude s malym zabackem... :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo vlastně, Marťa ví, že to nebude žabička ale žabáček :grinning: :grinning:
já jsem zvědavá, který to mímo na nás vykoukne jako první...ale pevně doufám, že Inka bude mít holku, bo to jinak vypadá, na záplavu klučinů, ale aspoň bude mít Jůlinka z čeho vybírat :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, vy teda mate debatu :grinning: Jsem se pobavila :grinning:
4. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

u nás na ulici jsou stavy více méně vyrovnané, no nechci vidět co bude za pár let na ulici za gang :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale Katka uz nevestu beztak ma... :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek