• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Tak ja hlasim, ze jsme vcera sli spat o pulnoci, byli jsme na predsvatebnim posezeni...
Byla jsem totalne k.o., ale spala jsem 6 hodin v kuse!!! Jen jak jsem lehla, tak me zacala brutalne palit zaha, tak jsem supla Rennie, ktere to po chvilce zklidnilo a ja v momente usnula.. probudila jsem se asi za 3 hodiny, kdy jsem mela Rennie totalne rozpustene za skranou, tak jsem to jen snedla a spala dal :grinning:

To pocasi me ale na elanu nepridava, jsu porad unavena! :slight_smile:

Jinak se citim klasicky, porad ve me neco rupe, praska, potahuje, poboliva.. No lepsi to uz nebude :grinning:
Ale do zitrka vydrzim, tim jsi su temer na 100% jista! Ale na svatbu jedu s taskou do porodky v aute, jistota je jistota :wink:
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co budes mit ty???? Ze bych jako Martina umluvila na opacne pohlavi a pak to dame dohromady.. Jako tchyni sveho decka bych te brala.. Akorat tchana budem muset nejak prevychovat.... :grinning:
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, pocasi vam zatim moc nepreje... A dnes je ouplnek - tak se nachystej.... O uplnku se rodi nejvic deti....:wink:
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do prace - ach jo... :unamused: Ale za dve hodky jsem zpet...:wink:
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, fajn...já plánuju dva kluky a holku...tak se podle toho laskavě zařiďte :grinning: :grinning: :grinning: jo...takže dvě holky a kluka :grinning:
No to je fajn...naše děti budou mít tchýni co bude vnoučatům péct super dorty :grinning: :grinning: :grinning:

A Matesa začnu převychovávat :grinning:
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ahoj :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady už se domlouvají sňatky ještě před početím :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem si včera koupila dvě knížky a už mám zase jednou napůl přečtěnou :grinning: , jsem za poslední měsíc přečetla víc knížek než za loňský rok :grinning:
4. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Břeclavi. Byla jsem na té cukrovce. Bylo to úplně v pohodě. Jen mě nebavilo to čekání v té čekárně narvané lidma.
Jinak jsem sebou dneska málem sekla v shopingu. Zatmělo se mi před očima, měla jsem krůpějky potu po těle a cítila jsem jestli si do sekundy někde nesednu, tak mě tu budou sbírat. Naštěstí jsem zahlídla u těch buchtiček jak tam pečou židli a šla si sednou a vydýchat to. Potom jsem si koupila buchtičky s nugátem a tyčinku corny a už mi bylo dobře.....

Jinak výsledky z té cukrovky budou v pondělí. Jen mě štve, že si tam pro ně musím jet.....
4. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti ty fakt těhotná nejsi nebo je svět fakt nespravedlivej :grinning: :wink: i když dnes v noci mě nebolelo břicho,takže radši nebudu pokoušet :slight_smile: Zato teď jsem nějak mimo:angry: Hned po ránu a jsem unavená :sweat_smile: Peti tak to je blbý,že tam musíš jet :unamused: Holky jinak já už spíš počítám s Kryštůfkem,jestli mě řeknou je to holčička,tak asi omdlím :grinning: Ale jak říkám počítám s šamšulínem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny.... :slight_smile:

Já myslela, že počítáte spíše s holčičkou.....
4. zář 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je jasný...od rána jsi nejedla a pak do tebe nahrnou ten sladkej humus....ty brďo, jestli mě tohle někdy čeká, tak potěš koště....

Marti já se taky včera zamilovala...byla jsem u kámošky, má kočárek Peg perego, je úžasný...jediná černá šmouha je...že má strašně těžkou autosedačku, ale je fakt, že mi přijde dost pevná a má i ten Iso-fix, bo jak se tomu nadává a jde strašně lehce připnout na kočárek...ale než já porodím, tak se mimina budou v kočárcích vznášet.... :grinning:
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no já bych samo chtěla holčičku,Jirka samo kluka :grinning: ,ale to je psychická příprava,taže už víc počítám s klukem :wink: Jani některý autosedačky jsou těžký tak,že ji ta ženská s mimčem ani neunese :sweat_smile: Ale zase mají být prý bezpečnější :wink:
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele zase člověk zaposiluje, jedna sousedka má úplně úžasně vypracované ruce od toho jak tahá malého v autosedačce :grinning:
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem hned po testu vytáhla rohlík z kabelky,měla jsem takovej hlad,že jsem ho měla sežranej ve vteřině :grinning: A byl taaak dobrej :grinning:
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Asi to bylo tím. Jinak jsem si řekla, že budu řešit ten můj nepovedený obchod na mimibazaru. Já to tak nenechám. Je to okrádání lidí. Už mi dokonce i odepsali. Tak se do toho musím pustit.
Odepsali mě tohle: Jinak pokud byla škoda způsobená nedodáním ZAPLACENÉHO zboží, máte možnost se obrátit na PČR a podat společně s ostatními maminkami podnět pro trestní stíhání.

My samozřejmě policii předáme veškeré nám známe informace o tomto učtu.
Pro podání trestního oznámení stačí zadat její ID, policie si údaje již vyžádá od nás.
Není tedy žádný problem pomoci poškozeným, nicméně první kroky musíte udělat vy.

Doporučuji sestavit seznam poškozených a pak jeden člověk to oznámení podá. Seznam by měl obsahovat jména poškozených, adresu a pak taky částku.

Také je možné se obrátit na centrum řešení sporů - DEREDES http://www.mimibazar.cz/page.php?id=32

Takže baba ať se na mě těší ..... :angry: :angry: :angry:
4. zář 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to abych autosedačku nosila nohama,tam by se mi posilovna hodila víc než na rukách :grinning:
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem si blbeček právě sebou zapomněla něco vzít. Tak jsem si říkala, že jak mi vezmou poslední odběr, tak půjdu do města a koupim si něco na jídlo. Ale asi než jsem tam došla tak jsem se strašně vyčerpala a tak to dopadlo .....
4. zář 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jen jestli ty tři stovky stojí za ty nervy :unamused: A pochybuju,že ti policajti s tímhle něco dělají.Vždyt nejsou schopní najít ani ukradený auto :angry: Jsem nedávno čučela ve zprávách na to ,jak si brněnští filharmonici sami vypátrali ukradený nástroje a policajti nic :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to já už bych ležela hlady u Dyje :grinning: Sis měla skáknout do nemocnice do toho obchodu :wink: Já pro jídlo udělám všechno :grinning:
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se na to teda kvůli 3 stovkám vyprdla, jako s naší policií to je o nervy :angry:
4. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych se s tím určita nenervačilo. Jen bych to prostě skusila. Nelíbí se mi totiž to, že okrádá tolik lidí. Dneska jsem se schválně dívala na jeji profil a přibylo tam další stížností. Okradla tak snad deset maminek.....
A to já jsem na tom ještě v celku dobře. Některé ji zaplatily například cestovní postýlku nebo ohrádku. Což už jsou částky přes tisícovku....
Baba se dobře nagabala.....
No uvidím ještě jak to dopadne.
4. zář 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak určo to chce hromadné trestní oznámení aby to bylo nad 5tisíc, ať je to aspoň tresný čin, ale i tak moc nevěřím v kloudný výsledek :frowning2:
4. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by se určitě naskládala nad pět tisíc. Podle toho co tam ty maminky psaly. Už té pani psali i Ti co mají ten mimibazar a slíbila jim, že dá všechno do pořádku. Ale tomu nevěřím .....
4. zář 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem teďka zjistila, že dneska jsem poslední den v šestém měsíci a od zítřka začínám sedmej. To není ani možný jak to utíká......
4. zář 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to si žádá foto :wink:
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ode dneška za 26 dní rodím :grinning: Juchůůů,jen doufám,že to bude dřív :grinning:
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řeknu Erikovi až přijde domů ať mě vyfotí....
4. zář 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe to všechno tak hrozně utíká, my už se snažíme 5 cyklus :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Peti řekni :slight_smile: Marti ne čtvrtej?
4. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek