• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, slovo super bych vynechala a nechala jen ty dorty...:grinning:
4. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: Dort je hotovej?
4. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:grinning:

JJ, dort je hotovy, odevzdany, libi se... :slight_smile:

Je i vyfoceny, ale fotak je ve vlastnictvi meho muze, ktereho tak nejak momentalne nevlastnim ja - vlastni ho jeho kolegyne v kanclu.. Az dorazi, hodim to sem... Ale budte shovivave, jooooo???? :grinning:
4. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vy už se snažíte patej cyklus. To tedy fakt letí....
Já myslela, že tak druhej nebo třetí ....
4. zář 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja bych se s tim MMB zase moc neparala... Jako s tou zenskou... Sla bych do toho.. Kdyz totiz nic neudelate, babe to projde - takhel u nich minimalne zazvoni policie... :wink:
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsu se najest a vygulit na gajuč :grinning: zatím papa
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si jdu zase vysávat a umývat zem. Zítra se mi určitě nebude chtěta a když si už dneska doma .....
4. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja jdu varit...:wink:

Jani, ze ty jdes pracovat????? :grinning:
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kocarek krasny.... :dizzy_face: Kdes na nej natrefila???
Oficiálně 5 cyklů, akorát během ovulace u druhého cyklu byl muž mimo domov :unamused:
Ha, já jsem po obědě...měla jsem zeleninový salát se sýrem, zapila to kafem a jogurtovým mlíkem...až se nebudu dlouho ozývat sedím na WC :grinning: :grinning:

A Zdeni, je fakt, že ještě musíš poslat vzorek dortu na ochutnávku, ať teda víme jestli to toho kšeftu s váma půjdeme :grinning: :grinning:

Marti nic si z toho nedělej...my se ofic snažíme už 26 cyklů :grinning: a to raději nepočítám ty od vysazení HA :grinning:
4. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si z toho nic nedělám :wink: , jenom konstatuju že to sakra rychle utíká všechno :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát mě teda poslední dobou štvou ty věčné dotazy co my a dítě :angry: , tenhle týden se mě na to ptali 2 kamarádky a jeden kamarád :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti to znám taky, ale musím říct, že já nejdřív říkala,že co nejdřív a teď už na podobné otázky odpovídám, až to bude tak se to dozvíte...nikam nespěcháme a na děti máme čas...no a máš vidět...už se skoro nikdo neptá...max lidi, které potkávám jednou za sto let :grinning: :grinning:

ale utíká to hrozně to máš pravdu :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle byli všechno lidi se kterýma se moc často nemluvím, takže to byla spíš shoda náhod, já říkám že na tom pracujeme nebo že bude až si ho uděláme :grinning:
4. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám povysávané a umyté zemi. Teď čekám až mi dopere pračka a už se těším až se natáhnu k televizi.

Jo a vlastně místostarosta mi přiveze čtyři litry jáder, tak si je nasolím abych je mohla zítra sušit ....
4. zář 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, co sušíš za jádra??? Z dýně?? že jich bude takové kvantum??
4. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co budete vařit o víkendu ženy? potřebuju inspiraci :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jádra z dýně.....
My to máme strašně rádi. A taky příští víken jsou u nás hody a to je u nás taková tradice :grinning: :grinning: , že všichni mají vždycky po kapcách jádra. Teda skoro všichni. Se jich vždycky přejím a je mi potom špatně. Všude jsou potom po zemi samé šlupky.....
4. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja delam spenat a cibulacku..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v praci mame mexicke fazole a v nedeli kureci rizek a kasi..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zítra bude sekaný řízek se sýrem a bramborovou kaši a v neděli asi králík se zelím a knedlíkem :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špenát jsem měla včera a cibulačku můj drahý muž nejí, ale asi bych to viděla na řízek s bramborovým salátem a možná pečené kuře s rýží, to už jsme dlouho neměli :dizzy_face:

O víkendu budeme zasi definitivně zazimovávat bazén :frowning2: , hold podzim je tu
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO jsme meli, Marti, ja i Petka minuly tyden...:grinning:
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím :grinning: , hold klasika :grinning:
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz toto je ten dort...

Ty boule jsou terenni nerovnosti, cele to ma diamantovy lom a je tam i najezdova rampa...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fzdenallicka&vImageID=3237222#navigator
4. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás bude zítra šumajstr a v neděli nevařím. Máme výročí svatby, tak jsme si řekli že si zajdeme někde na oběd.....
4. zář 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je jako dort pro 17letého kluka jo :grinning: :grinning: :grinning: , teda není chlapec trošku zabržedej nebo maminka :grinning:

Ale jinak super, i když bych to viděla spíš tak pro 7letého kluka :grinning:
4. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee holky, tak jedna kamaradka vcera porodila syna Krystufka... a dnes druha kamaradka Karolinku (Zdeni Monca ma holcicku!!!!)
4. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja tam mam napsano pro sedmileteho...
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek