• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Monca ma tu Karolinku?
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni fakt :confused: :grinning: , já jsem četla 17letého :grinning: , mi to bylo divné :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nášemu kámošoviz Vyškova se zase narodila včera holčička Jolanka...
4. zář 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jemno se libi Martinovi, Peti..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to pěkné jméno ....

No nic já si jdu konečně na chviličku lehnout. Ten místrostarosta furt nejede, tak nevím ....
4. zář 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu dovarit a dodelat tchanovi slany dort (Marti, kup si syr 45%, pac 30% je des bes - trha se...) a ve ctyri jedem do Mikulcic na vykopavky a poprat tatkovi k narozkam..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já tě pak vyzpovídám než budu ten slaný dort dělat :grinning: :wink:

My jestli budeme mít holku tak je to jasná Anna, Josef si na tom trvá, tak potom už jenom zbývá Kuba a hajnej :grinning:
4. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...můj bratránek mají 3-letou Aničku a ročního Kubíka :grinning: jenom ten hajnej zatím není :grinning:

Sakra, nestihla jsem dort...Zdeni pleas ještě jednou....
4. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás to prostě bude Simonka a Martínek, přes to nejede vlak a na to třetí dítě si vydupu Matyáše :grinning: akorát je blbý, že já i Martinovi říkám Mates...Markovi taky a Matyášovi tak budu říkat taky....sakra :grinning: :grinning: jak to udělám..???
4. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no o klučičích jménech se radši nebavíme, musím ho přesvědčit že kluk nebude po něm :grinning:
4. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak slany dort je v lednici... Je to krasavec... :dizzy_face:
4. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je to tam..:slight_smile:
4. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a kde?
4. zář 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albu, Peti..:slight_smile:
4. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já tam hledala ten slaný.
Ten sladký jsem už viděla je super .....
Ty by jsi se tím mohla živit..... :wink:
4. zář 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hož jsem to taky viděla...Zdeni, super....vypadá to skvěle...
4. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oooo, dekuji...:slight_smile: Slany ude az v pondeli - Martas nema doma kabl...:frowning2:

Tchanovi se moc libil.. :dizzy_face: Tchyne i ochutnala a chtela recept na pomazanky - kdyby vedela, ze tam dam vzdycky, co mi do ruky skoci, asi by se podivila..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda, že bych si to těhotenství celou tu dobu namlouvala? :grinning: :grinning:
No, jen abych si to špatné nevyžrala u porodu.... :unamused: - to by se mi teda nelíbilo, tak snad to nebude pravda.

Zdeni, dort musel být výborný, hned bych si dala (chuť na sladké mě nikdy neopouští).

Tak přeju hezký večer, jdu se dívat na ten film s A.Jolie, upřímně, vůbec se k ní ty blond vlasy nehodí, co říkáte?
Tak pa, dobrou noc :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, taky na ten film koukám, teda sedla jsem k němu až v devět...ale taky se mi jako blondýna nelíbí...
ale ten film jsem už viděla...jenom nevím kde...ale napadá mě,že to bylo asi v době kdy nám fungoval satelit :grinning: za chvilku opadají stromy,tak snad zase fungovat začne :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvrzuji - blondyna eee.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..... :slight_smile:

Tak opět víkend a mě se nechce vůbec spát. Už jsem v sedm stávala a to jsem šla spát v půl dvanácté. To je šílené. Jinak dneska jsem se vážila, když začínám ten sedmý měsíc a mám už 9,5 kg nahoře. Taky mi slíbil Erik,že mě dneska vyfotí, tak v průběhu dne hodím nějakou tu fotečku.....

Jinak se mi nějak vůbec nic nechce. Ale musím dneska alespoň udělat ten šumajstr k obědu a potom vyžehlit.
5. zář 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš fajn, že nemám celé těhotenství problémy. To už se v dnešní době moc nevidím. Já tedy musím zaklepat, že pomalu taky žádné zatím nemám. Ale teď mě čekají ty nejhoří tři měsíce, tak uvidíme jaké to bude.....
5. zář 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Zdeni dort jsem nestihla :frowning2: Jirka jel do Blanska na cyklistickej závod,odpo ten jejich hokejový klub pořádá na hřišti dětský den,tak tam jdeme.Sice tady svítí sluníčko,ale je 13 stupňů a větřisko,tak tam asi dlouho nepobudu,protože žádnou bundu nezapnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a vařit dnes budu kuře a rýži :grinning: Jo a k té Angelině,mě se líbí vždycky,bych chtěla mít rty jak ona,vlastně bych chtěla být klidně celá jak ona´.I s Bradem Pitem bych to brala :grinning: Jsem včera přepínala i na Troju :wink: Jo Katu dnes se mi o tobě zdálo,byla jsi v porodnici a Ferio byl v nějaké hospodě,kde jsem byla i já,furt jsem ho za tebou vyháněla a on nechtěl :grinning:
5. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem včera byla v Bv v Tescu a chůze mi kvůli té blbé stydké kosti dává teda docela zabrat,jsem si furt říkala " dělej že tě nic nebolí a choď jak laňka :grinning: Jsem se chtěla Jirky zeptat jak chodím,ale radši jsem si to rozmyslela,protože kdyby řekl ,že blbě tak už bych bulela :grinning: Hormony jsou svině,já to furt říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky krásný víkend.papa
5. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem dala do albíčka dnešní fotky. Jen se mě tam nelekněte. Připadá mi, že tam mám šílený zadek jak falach......
5. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...... nebo tedy spíš kobyla ..... :grinning:
5. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsem uspesne odsvedcila, jedla, pila, tancovala az do pulnoci a stale jsu 2v1 :grinning:
Byla to uzasna a nadherna svatba, jsu moc rada ze jsem tam mohla byt po celou dobu a prcek nas nevyrusil :wink:

Peti, mooooc ti to slusi! A zadek???? o kterem mluvis???? Tam zadny sileny zadek neni! Moc ti to pasuje, jsi porad hubena, jen mas to brisko!

Iny :sweat_smile: Pekny sen.. snad to tak nedopadne :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Tak to je super, že jsi si to užila.....
Potom musím ukázat nějakou fotečku ze svatby ....

Nechala jsem se ještě jednou dneska vyfotit oblečená, tak jsem dala fotečku do albíčka ....
6. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy díky ....

Čekám na Erika a pojedeme někam na oběd. Dneska máme přesně roční výročí od svatby, tak se pojedeme někdě nadlábnout.
6. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek