• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky holky :slight_smile: Peti moc ti to sluší :slight_smile: A gratuluju k výročí :wink: Katu tak to je super,že sis to užila,pak chci vidět fotečku :wink:Myslela jsem na tebe,jestli moc nezmrzáš,tady sice svítilo včera sluníčko,ale žádný teplo :unamused: A neboj takhle to nedopadne,jelikož já do hospody momentálně nechodím. :wink: Maximálně,že by z ní Feria vyháněla nějaká jiná :grinning: :wink: Jo a Zdeni dort super :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak vkladam fotecky do alba..

Preju pekny vecer, pa paaa... Jsu k.o., tak jdu spat, byl to narocny vikend!
6. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, moc ti to sluselo... :dizzy_face: Snad se neurazis, ale slusi ti to tu vic, nez na te minule svabe nekdy v cervnu... :slight_smile:

Tyhle saty jsi mela na svoji svatbu jako saty na prevleceni???? Nebo jsem to spatne pochopila?? :slight_smile: Musely ti byt mega velke... :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak hlásím, že výsledky cukrovky dopadly dobře. Cukrovku nemáme.....

Jen mě štve, že tam musím jet. Tchýni ty moje výsledky nechtěli dát, tak zítra musím na jedenáctou do Břeclavi.....
7. zář 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Iny, proč jsi nejela do Blanska taky??? Jééé to je škoda...mohla jsi se zastavit :slight_smile: neva, tak příští rok i s Julčou, jo?? :grinning:

Jinak hlásím, že nám o víkendu nefungoval net...krize jako blázen, no ale aspoň se mi manžel věnoval :grinning:
a ulomila jsem si zub, jsem naštvaná :angry: :angry: :angry:

Taky to máš v albu už jenom jednu tu fotečku z té svatby? Nebo jsem slepá?
Peti, co blbneš...mám se ti vyfotit ve spodním prádle já, nebo co??!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Peti no myslím že se fakt nemáš za co stydět :wink:

My jsme celý víkend prolenošili, akorát v sobotu jsme udělali rychloúklid a včera Josef vyžehlil, jinak jsme se váleli :dizzy_face:

No asi budu muset provést nějakou úpravu jídelníčku, mám pocit že si tělo začíná dělat nějak moc velké zásoby tuku na zimu :angry: :angry: :angry: :grinning:
7. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak to děláš, že žehlí Josef??
To u nás bych si asi musela zlomit obě ruce - a to mám za sebou, takže děkuji nechci - aby Martin vyžehlil, jako když něco nutně potřebuje, tak si to vyžehlí sám, ale ty moje hromady prádla by mi asi omlátil o hlavu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no on se do toho pustil včera úplně sám, od 15 let byl na intru, pak na kolejích a pak bydlel sám, takže si musel žehlit sám a to chodil v obleku takže hlavně košile. Je zvyklej a nevadí mu to, doma prakticky není nic co by nedělal :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu moc ti to sluší,i když tam nejsi poznat :grinning: :wink: Jinak dnes jsem byla na kontrole a prvním monitoru,všechno ok :wink: A jsu vyžranec,furt nehorázně přibírám,ale taky žeru tuny sladkýho,tak jsem si naordinovala trochu jiný režim a už teď šílím,když vím,že v ledničce mám nutelu :grinning: No uvidím,na další kontrolu jdu za týden a když zase přiberu,tak na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj...

Iny a kolik jsi pribrala?
7. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni za poslední 2 týdny 2,5kg :angry: A to jsem si minule říkala,že už se to zastavuje,protože jsem měla na kontrole před tím za 3 týdny +1kg a teď toto :sweat_smile: Takže sumasumárum jsem na 16 kg :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to porad jeste ale neni tak hrozne..:slight_smile: Ty jsi hubena, desitku nechas minimalne v porodnici a zbytek pujde raz dva..:slight_smile: Ja se bojim, kolik jednou priberu ja... Jak pujdu pres deset, dvanact kilo, asi se obesim - to zas budu jak velryba.... :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Iny..:slight_smile: Ted uz se miminko nevyviji, ted uz jen tloustne...:slight_smile: A ty s nim... To je bordel, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy...jo Zdeni, tak toho se děsím taky, že jednou v těhu budu vážit metrák a to doslova, mě ta rafička váhy děsí už teď...no ale jako já prostě nechápu, proč s tím něco nedělám, jím zdravě, nejím sladké, ale prostě nemám dostatek pohybu, furt si říkám, jak začnu aspoň běhat a pak mám milion výmluv proč nemůžu...chjo :angry: :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja dnes najizdim zase na "dietku".. Tri mesice jsem na to srala, ael chci jeste aspon 5 kg dolu, takze zase zacinam vazit kazdou mrkvicku a snad do Vanoc budu šlank...:grinning:
7. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na dietu najela prvního, zatím dobrý, tak uvidíme, ale musím se nutit každý den si něco uvařit, jinak jsem v pytli...ale zatím se mi daří...jenom ta mrcha rafika se stejně nehne....sakra, sakra...
7. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě musím se začít trochu hlídat,ale zrovna teď mám pocit hroznýho hladu.Jedla jsem ve 12, před hodinou jsem si dala banán a teď mám pocit,že už to fakt nevydržím :sweat_smile: No nic bez sváčky to nepůjde :grinning: Co Katu?Dnes jela i s kufírkem na kontrolu do porodky :confused:
7. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Katu dneska jela i s kufrem...holky, ale jestli ona nás netahá za nos a neměla toho císaře na dnešek opravdu naplánovanýho....
A co Marťa, tak zde taky dneska nebyla, že??
7. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by?Ale to už by určitě přišla sms :wink: Marťa je určitě ve vinohradě :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, vlastne Kacaba jela... No, tak se uvidi... Sms mi zatim neprisla...:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já mám pocit, že Marťa mi pak pošle smsku, že se malej narodil mezi hroznovým vínem :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude se jmenovat Hrozinek.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anebo Muskat... :dizzy_face: Anebo Ryzlink.... :dizzy_face: :dizzy_face: Anebo Mopr... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak kdyby náhodou, tak hned piš...já doufám, že mi doma bude fungovat net...no přinejhorším se to dozvím zítra :dizzy_face: :dizzy_face:
Iny, dotaz - mate vy v tom Zajeci taky vinarstvi???
Jj, urcite to sem dam vedet...:slight_smile:
Jani viděla bych to spíš takhle: Ahoj jmenuji se .... narodil jsem se ve čtvrtým řádku u šesté hlavičky :grinning: Marta nás omluví za blbiny,že? :wink:
7. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, teď budu za blbce...co je Mopr??
Ale mě by se teda víc líbil Ruland :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, moc dobra a vonava odruda hroznu..:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny, tak to je trefný :grinning: :grinning:

Ale snad nám Marťa nevynadá...že si z ní už ZASE děláme srandu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek