Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
7. zář 2009
Jani, ona je to Rulanda ale... To by se musela narodit Karlicka.... 😉
zdenallicka
7. zář 2009
A Marta si to tehotenstvi stejnako vymyslela.... :-p 😃
janca.k
7. zář 2009
Aha...a ta se pije nebo jí??? :-N :-N 😃 😃 asi pije, že.....to je lepší 😃
cervenec
7. zář 2009
a nebo by mohl být Andre 😃 Jo Zdeni,je jich tu několik,myslím tím velko vinařství a pak tady má každý sklep,včetně nás.Uplně je mi líto,že letos nebudu sbírat 😞 Ty svačiny mi budou chybět 😃
zdenallicka
7. zář 2009
Iny, myslim Vinarstvi u Krcku...
janca.k
7. zář 2009
Iny, tak svačinu si můžeš dát taky a koukat na ostatní, ne?? 😃

Jo Zdeni, já to říkám furt...ale je fakt, že já Marťu viděla i s pupíkem na živo 😃 😃 😃 ale co, mohla to mít vycpaný 😃 😃
cervenec
7. zář 2009
Zdeni je to ten ruland ( šedý nebo modrý),ale někdo říká rulanda 😉
zdenallicka
7. zář 2009
Jani.. 😃 😃
zdenallicka
7. zář 2009
Hups... :-N
janca.k
7. zář 2009
Zdeni...díky za info 🙂
zdenallicka
7. zář 2009
My jsme mivali vzdycky pecene kure, sekacku, rizky a oblozene rohliky, k tomu horcice, chleba, okurky, zavarene kukuricky a cibulky, cibuli a pak hodne vina a pivo... x-)
zdenallicka
7. zář 2009
Jo a jeste pecene maso... Zrali jsme si, pravda..😃
cervenec
7. zář 2009
Zdeni no jak se to vezme,oficiálně se tím neživíme,respektive se tomu věnuje taťka a brácha 😉 Jako koníček,spíš kůň. Nad sklepem je ubytko a mimo sezonu se dělají degustačky,firemní akce atd.Stránky jsou tu http://www.volny.cz/sklepukrcku/index.htm
janca.k
7. zář 2009
Jo tak takhle my chodili na brambory 😃 pěkně svačinky, pitíčko, pečené brambory...mňam, mňam... x-) x-)
cervenec
7. zář 2009
No svačina je na sbírání to nejlepší,horší je,že vinohrady jsou dál a přijet si provokačně jen na svačinku to by mi asi neprošlo 😃 A navíc my sbíráme oproti ostatním docela pozdě,takže to už budu mít i prcka doma.Doufám 😉
cervenec
7. zář 2009
Tý jo brambory v popelu x-) ,to jsem nejedla od dětství :-|
janca.k
7. zář 2009
Jo Iny, tak to já naposledy jedla předloni na čarodkách x-) x-) sice to nebylo úplně ono, ale stačilo...ten pocit,že máš černou celou pusu 😃 😃 rakovina jedna radost 😃
janca.k
7. zář 2009
Iny, tak jim tu svačinu máš dovézt...jako svačinářka 😃
cervenec
7. zář 2009
Jani to je výbornej nápad 😃 Akorát abych něco přivezla s mým nynějším apetitem :-p
cervenec
7. zář 2009
No nic holky.Jdu teda něco sníst a pak na pedikůru 😉 papa
zdenallicka
7. zář 2009
Zvazuju, ze napisu te nasi nezvestne Kacabe sms... =-)
anag
7. zář 2009
Ahojky holky .... 🙂
Nemám nějak silu vás dneska dočíst. Teď jsem přišla z práce a čekám návštěvu.
Už se těším až do té práce nebudu muset. Už mě to sezení začíná pěkně unavovat....
zdenallicka
7. zář 2009
Katce jsem teda jeste nepsala, pac jsem doufala, ze se tu ted vecer objevi, ale obavam se, ze zustala v nemocnici... A treba uz svira v naruci Matyska... x-)
zdenallicka
7. zář 2009
Rano ji zavolam...😉
zdenallicka
8. zář 2009
Bre rano...🙂 Za pul hodiny napisu Katce sms... V pul desate ale odchazim, tak kdyby napsala az pozdeji, napisu Petce sms, ju? Na tu jedinou mam cislo..🙂
janca.k
8. zář 2009
Ahojky, tak koukám, že Káťa se zatím neobjevila a ani smska nedošla...tak snad si ji tam jenom nechali a nebo lepší varianta, už to má za sebou a těší se z Matýska x-) x-)
A Marťa tady taky nebyla....že ona fakt leží v tom vinohradu??
no když se dneska neozve, tak ji pisnu, já mám zase číslo jenom na Marťu a na Peťu
zdenallicka
8. zář 2009
Jdu psat.... 🙂 Snad je vsechno v poradku...
janca.k
8. zář 2009
No já taky doufám, že není nějaký problém, ale snad ne...tak pak pisnu, ju??
macinek
8. zář 2009
Zdar ženy 🙂

no tady to vypadá napínavě 😃

mě se tak nechce pracovat :-| , řekla bych že na mě jde podzimní depka ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli