Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
8. zář 2009
Ha...nikde nikdo...co se děje?? =-) =-)
cervenec
8. zář 2009
Ahoj holky 🙂 Já si taky myslím,že Katu si tam nechali na pozorování 😉 By určitě písla,kdyby už byl Matýsek na světě 🙂 Jsem se dnes probudila a trochu mě bolí v krku :-| Jani můžu si vzít tantum verde?
janca.k
8. zář 2009
Iny, tantum by jsi neměla, ale jsem toho názoru, že v tvém pokročilém stádiu těhotenství jedna tabletka neuškodí...ale pokud půjdeš do lékárny, tak si kup buď Septisan, nebo Neo-angin...tam nejsou lokální anestetika, to můžeš....
cervenec
8. zář 2009
Díky Jani, no do lékárny se nechystám :-| Uvidím co se z toho vyvrbí,budu čajíčkovat 😉 Jdu si něco vymyslet k obědu.Zatím papa 🙂
anag
8. zář 2009
Ahoj holky ... 🙂

Tak dneska jsem si byla v Břelavě pro ty výsledky té cukrovky. Bylo jsem tam během minuty vyřízená. Výsledky v pohodě, tak jsem ráda.

Už jsem zvědavá co ta Káťa......
janca.k
8. zář 2009
Já pořád čekám jestli se ozve aspoň Zdenča, že ji psala a že je všechno OK...začínám mít strach 😞 |-| :-N
zdenallicka
8. zář 2009
Ahoj holky, tak Kacka je doma.. mates je porad v brusku..🙂 Je mensi, vahovy odhad je 2530g, Kacka ma i min plodove vody, takze sance na otoceni jsou mizive... Ale pozitivni je, ze s cisarem spechat nebudou a nechaji Matyska "dopect" u maminky...🙂
Katce nejede net, takze proto se neukazala... Ale pry snad nekdy odpoledne by to mohlo jit, tak nakoukne.. Moc vas pozdravuje..🙂

Papa...
cervenec
8. zář 2009
A víte ,že mě ten nefungující net napadl 😉 Tak hlavně ,že jsou ok 😉 No ty odhady jsou ošidný, švagrové odhadli den před porodem 3,2kg a Matýsek měl 3,8 :-N Ale máá mini bříško,tak to žádnej macek nebude,od toho jsem tady já :-p
janca.k
8. zář 2009
Jéé Zdeni díky za zprávičky...to je fajn, že Matýska nechají dopéct u mamky 🙂
mě taky doma nejede net, ale nikdo neví proč.... 8-(
anag
8. zář 2009
No ono jim ty odhady někdy nevycházejí. Kamošce taky odhadovaly, že to bude mít slabé tři kila a nakonec to měla necelé čtyři.....
anag
8. zář 2009
Holky a co vůbec těhu Marťa ?
aliiik
8. zář 2009
Ahoj holky!

Všechny vás moc zdravím, doufám, že se vám daří dobře x-)x-)

Peti mám na tebe dotázek. Je v Bílovicích šikovný dětský doktor/ka?
My tady v Kobylí sice máme lékařku, ale není to zrovna to co bych si přála, tak sonduji po okolí. Vybrala jsi si dětského pro svého špuntíka?
anag
8. zář 2009
Ahoj Aliii .... 🙂

Máme dětské doktory dva. Pani doktorku Herůdkovou a pana doktora Muchu. Zatím nevím pro kterého se rozhodnu. Každý mi říká něco jiného. Bavila jsem se o tom se ségrou a ta se rozhodla pro tohu Muchu. Mucha má ordinaci v Bilovicích na základní škole a taky ještě ordinuje v Podivíně a Žižkově a Herůdková má ordinaci na zdravotním středisku. Řekla bych, že jsou na to oba dva stejně. Mucha má jen moderněji vybavenou ordinaci....
anag
9. zář 2009
Ahoj holky .... 🙂

To nám ten týden pěkně utíká. Zítra jdu do práce jen na chvíli, protože budeme péct s tchýní koláče a příští týden mám k tomu pondělí a úterý dovolenou, protože máme hody, tak mi to zaučování uteče ....
janca.k
9. zář 2009
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a sunu se o patro výš, nic se mi nechce, jsem jak praštěná palicí....ještě že je zítra čtvrtek, v pátek jedu po práci do Prahy, vrátím se v sobotu a odpoledne jedu ke kámošce zapíjí svobodu...to bude víkend 😃
macinek
9. zář 2009
Ahoj holky 🙂

v 10 jsem objednaná k novému doktorovi tak jsem zvědavá a hlavně nervozníííííí pomoc 😃 :-|
zdenallicka
9. zář 2009
Z ceho jsi nervozni???

Jinak ahoj...
anag
9. zář 2009
Ahoj holky ... 🙂

Marti já bych asi taky ....
To bude, ale dobrý. Potom musím napsat jak si dopadla.....
macinek
9. zář 2009
Zdeni já jsem nervozní ze všech doktorů i když si jdu jenom pro recept 😃

Peti kolem 12 jsem zpět 😉
janca.k
9. zář 2009
Marti to znám, jak jdu na gyndu nebo na oční, tak jsem vždycky nervozní, jak sáňky v létě...paradoxně zubař mi vůbec nevadí 😃

Hlavně držím pěsti ať je všechno v oukeju 😉
macinek
9. zář 2009
Jani no tak u zubaře nám problém asi největší, to mám vždycky co dělat abych neutekla z čekárny 😃 😃 😃
janca.k
9. zář 2009
Tak Marťa už hačá na gyndě, jsem zvědavá s čím dojde....nikde nikdo...jdu papat x-) x-)
macinek
9. zář 2009
tak jsem zpět, doktor super, tak důkladné vyšetření mi ten předchozí teda nedělal, nicméně u mě vše ok, čípek prý ukazkový, jediné co se mu nezdálo byla celkem nízká sliznice, vyfasovala jsem sterilní kelímek a žádanku na spermiogram a já se mám objednat na hormonální profil a pak se uvidí 🙂
macinek
9. zář 2009
jo a dostala jsem kalendář a mám začít měřit teplotu, to se mi tak chce 😃 :-p
zdenallicka
9. zář 2009
Marti a proc jste po 4 mesicich snazeni hned merili vysku sliznice a jdete na spermio a hormonalni profil? =-) Vzdyt 4 mesice nic nejsou... A kam jako kelimek ponesete?
macinek
9. zář 2009
Zdeni prováděl mi komplet vyšetření, byla jsem u něj poprvé, takže si měřil všecko 😃 , no já jsem ráda že na to jdeme hned, pokud bude problém tak nebudeme zbytečně ztrácet další půl rok, myslím že v mém věku není moc na co čekat, ráda bych měla druhé dítě v rozumném věku
zdenallicka
9. zář 2009
Vysku sliznice mi nemerili nikdy.. A to se snazime 22.cyklus... No jo, netlacim na pilu..🙂
macinek
9. zář 2009
Já jsem na pilu netlačila, o nic jsem se ho neprosila, všechno jeho iniciativa, já jsem jenom odpovídala na jeho dotazy. Hold každý doktor je jiný a jsem ráda jsem jsem dala na dobré refence na tohodle doktora
zdenallicka
9. zář 2009
No ona se zadanka na spg dava az po pul roce neuspesneho snazeni nebo pokud je nejaky problem uz v diagnoze jineho doktora...

A ja nerikam, zes tlacila.. Ja jen rikam, ze ja netlacim...
macinek
9. zář 2009
Doktor zmínil spermiogram a ptal se co manžel na to, tak jsem mu řekla že klidně půjde že mu to žádný problém nedělá, tak mi řekl že mi napíše rovnou žádanku a do formuláře napsal že se snažíme rok

Výška sliznice je docela důležitá věc

Začni psát odpověď...

Odešli