• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ha...nikde nikdo...co se děje?? :confused: :confused:
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já si taky myslím,že Katu si tam nechali na pozorování :wink: By určitě písla,kdyby už byl Matýsek na světě :slight_smile: Jsem se dnes probudila a trochu mě bolí v krku :unamused: Jani můžu si vzít tantum verde?
8. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tantum by jsi neměla, ale jsem toho názoru, že v tvém pokročilém stádiu těhotenství jedna tabletka neuškodí...ale pokud půjdeš do lékárny, tak si kup buď Septisan, nebo Neo-angin...tam nejsou lokální anestetika, to můžeš....
8. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Jani, no do lékárny se nechystám :unamused: Uvidím co se z toho vyvrbí,budu čajíčkovat :wink: Jdu si něco vymyslet k obědu.Zatím papa :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak dneska jsem si byla v Břelavě pro ty výsledky té cukrovky. Bylo jsem tam během minuty vyřízená. Výsledky v pohodě, tak jsem ráda.

Už jsem zvědavá co ta Káťa......
8. zář 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád čekám jestli se ozve aspoň Zdenča, že ji psala a že je všechno OK...začínám mít strach :frowning2: :pensive: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Kacka je doma.. mates je porad v brusku..:slight_smile: Je mensi, vahovy odhad je 2530g, Kacka ma i min plodove vody, takze sance na otoceni jsou mizive... Ale pozitivni je, ze s cisarem spechat nebudou a nechaji Matyska "dopect" u maminky...:slight_smile:
Katce nejede net, takze proto se neukazala... Ale pry snad nekdy odpoledne by to mohlo jit, tak nakoukne.. Moc vas pozdravuje..:slight_smile:

Papa...
8. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte ,že mě ten nefungující net napadl :wink: Tak hlavně ,že jsou ok :wink: No ty odhady jsou ošidný, švagrové odhadli den před porodem 3,2kg a Matýsek měl 3,8 :sweat_smile: Ale máá mini bříško,tak to žádnej macek nebude,od toho jsem tady já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zdeni díky za zprávičky...to je fajn, že Matýska nechají dopéct u mamky :slight_smile:
mě taky doma nejede net, ale nikdo neví proč.... :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono jim ty odhady někdy nevycházejí. Kamošce taky odhadovaly, že to bude mít slabé tři kila a nakonec to měla necelé čtyři.....
8. zář 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co vůbec těhu Marťa ?
8. zář 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Všechny vás moc zdravím, doufám, že se vám daří dobře :dizzy_face::dizzy_face:

Peti mám na tebe dotázek. Je v Bílovicích šikovný dětský doktor/ka?
My tady v Kobylí sice máme lékařku, ale není to zrovna to co bych si přála, tak sonduji po okolí. Vybrala jsi si dětského pro svého špuntíka?
8. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aliii .... :slight_smile:

Máme dětské doktory dva. Pani doktorku Herůdkovou a pana doktora Muchu. Zatím nevím pro kterého se rozhodnu. Každý mi říká něco jiného. Bavila jsem se o tom se ségrou a ta se rozhodla pro tohu Muchu. Mucha má ordinaci v Bilovicích na základní škole a taky ještě ordinuje v Podivíně a Žižkově a Herůdková má ordinaci na zdravotním středisku. Řekla bych, že jsou na to oba dva stejně. Mucha má jen moderněji vybavenou ordinaci....
8. zář 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

To nám ten týden pěkně utíká. Zítra jdu do práce jen na chvíli, protože budeme péct s tchýní koláče a příští týden mám k tomu pondělí a úterý dovolenou, protože máme hody, tak mi to zaučování uteče ....
9. zář 2009 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a sunu se o patro výš, nic se mi nechce, jsem jak praštěná palicí....ještě že je zítra čtvrtek, v pátek jedu po práci do Prahy, vrátím se v sobotu a odpoledne jedu ke kámošce zapíjí svobodu...to bude víkend :grinning:
9. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

v 10 jsem objednaná k novému doktorovi tak jsem zvědavá a hlavně nervozníííííí pomoc :grinning: :unamused:
9. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z ceho jsi nervozni???

Jinak ahoj...
9. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Marti já bych asi taky ....
To bude, ale dobrý. Potom musím napsat jak si dopadla.....
9. zář 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem nervozní ze všech doktorů i když si jdu jenom pro recept :grinning:

Peti kolem 12 jsem zpět :wink:
9. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to znám, jak jdu na gyndu nebo na oční, tak jsem vždycky nervozní, jak sáňky v létě...paradoxně zubař mi vůbec nevadí :grinning:

Hlavně držím pěsti ať je všechno v oukeju :wink:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak u zubaře nám problém asi největší, to mám vždycky co dělat abych neutekla z čekárny :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marťa už hačá na gyndě, jsem zvědavá s čím dojde....nikde nikdo...jdu papat :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, doktor super, tak důkladné vyšetření mi ten předchozí teda nedělal, nicméně u mě vše ok, čípek prý ukazkový, jediné co se mu nezdálo byla celkem nízká sliznice, vyfasovala jsem sterilní kelímek a žádanku na spermiogram a já se mám objednat na hormonální profil a pak se uvidí :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dostala jsem kalendář a mám začít měřit teplotu, to se mi tak chce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a proc jste po 4 mesicich snazeni hned merili vysku sliznice a jdete na spermio a hormonalni profil? :confused: Vzdyt 4 mesice nic nejsou... A kam jako kelimek ponesete?
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni prováděl mi komplet vyšetření, byla jsem u něj poprvé, takže si měřil všecko :grinning: , no já jsem ráda že na to jdeme hned, pokud bude problém tak nebudeme zbytečně ztrácet další půl rok, myslím že v mém věku není moc na co čekat, ráda bych měla druhé dítě v rozumném věku
9. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysku sliznice mi nemerili nikdy.. A to se snazime 22.cyklus... No jo, netlacim na pilu..:slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na pilu netlačila, o nic jsem se ho neprosila, všechno jeho iniciativa, já jsem jenom odpovídala na jeho dotazy. Hold každý doktor je jiný a jsem ráda jsem jsem dala na dobré refence na tohodle doktora
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona se zadanka na spg dava az po pul roce neuspesneho snazeni nebo pokud je nejaky problem uz v diagnoze jineho doktora...

A ja nerikam, zes tlacila.. Ja jen rikam, ze ja netlacim...
9. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor zmínil spermiogram a ptal se co manžel na to, tak jsem mu řekla že klidně půjde že mu to žádný problém nedělá, tak mi řekl že mi napíše rovnou žádanku a do formuláře napsal že se snažíme rok

Výška sliznice je docela důležitá věc
9. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek