• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky kde jste ? :confused:
9. zář 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic nikdo nidke, tak já pádím domů ......
9. zář 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, manžel byl na RTG pánve - stejný den poté večer jsme měli pohl. styk (vyšla akorát ovulace), Nevíte, kdybych náhodou otěhotněla (jako že tomu stejně už vůbec nevěřím... mohlo by to mít vliv na plod? Díky mějte se
9. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak já Ti buhožel neporadím. Ale některé holky by to tu mohly vědět.....
9. zář 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
anag nevadí, ale díky :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,já se přidám,neva?sice nejsem už těhotná,já už porodila :grinning:
mirenkam:neboj vliv na plod to určitě nemá,to by museli dělat RTG tobě a už bys musela být těhotná :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, klidně se k nám můžeš přidat....... :dizzy_face:
9. zář 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :wink: díky
9. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem!

Vítám nově příchozí :wink:

Peti díky za tip, zeptám se i na Muchu i na tu paní doktorku Herůfkovou a uvidíme. Pak se zřejmě budu muset řídit tím kdo bude ochoten si nás vzít pod křidýlko :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ali .... :slight_smile:

Neni zač. Potom napiš pro koho si se rozhodla. Jak se Ti jinak daří?

Sekacka jak se jmenuješ? Dívala jsem se, že máš Marečka. Mě se to jméno taky moc líbí, ale budou ho dávat ségra. Ta čeká miminko v listopadu.
9. zář 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasan, že dám vědět. Ještě jsem uvažovala o doktorce Herzánové z Rakvice nebo Ďiblík z Pavlovic. Tak to ještě pozjišťuji a uvidíme :o)
Jinak se nám daří docela dobře. Teď jak byl úplněk, tak Šmrdla se vrťel snad furt, v noci jsem musela dost často na záchod (trošku šok, protože jsem nic takového doposud nezažívala) no a pomalinku si už začínám dávat dokupy věci co chci koupit atd. Kromě pár oblečků a kočárku jsem totiž ještě nic nepořídila. Tak nějak si myslím, že už je na čase.... kdyby náhodou.....
9. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali můžu se Ti zeptat kamarádky na ty Pavlovice a Rakvice. Bydlí v Pavlovicích a chodila tam k nějakému dětského doktoru a byla strašně nespokojená, tak teďka raději jezdí do Rakvic.

No já už taky věcičky pomalu začínám dávat dohromady. Během čtrnácti dní by jsme měli mít doma už i kočárek.....
9. zář 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Procházím si jména http://www.detijmena.info/.Pořád nejsme nějak rozhodnutí. Ali už máte jména....
9. zář 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to by bylo moc fajn. Prosím zeptej se té tvé kamarádky jaké má zkušenosti a pak se mi aspoň zůží výběr :grinning:
není nad doporučení, že jo :wink:

no jo jména, to je taky pěkný oříšek. Zatím jsme se jakž takž shodli na Antonín a Kamila. Ty už máš nějaký užší výběr?
9. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě ještě moc nemáme. Erik by chtěl Kristiána a já zase Tomáše, Jakuba nebo Petra. Na holčičku se mi líbí Petra, Šárka. Tak nevím jak to dopadne....
9. zář 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Kristián to je moc krásné jméno :slight_smile: (nám se podařilo takhle pojmenovat náš nový traktor :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že tě to nenazlobilo.... Obvykle pojmenujeme vozidlo tím jménem, které má zrovna svátek. No a ten traktor nám vyšel na Kristiána hihi.... už se mi podařilo jezdit s Medardem, Šimonem a posledního Valentýna jsem fakt zbožňova, ale ten byl firemní, tak jsem ho musela vrátit :confounded: :confounded: :confounded:

Šárka i Petra jsou moc pěkná jména, škoda, že člověk těch dětí nemůže mít víc najednou aby pak nemusel mít jen jedno, že jo :grinning:
9. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se ten Kristián líbí docela taky, ale zdá se mi to strašně dlouhé k našemu přijmenu. Kristián Lanžhotský..... no nevím nevím. Na holčičku to vidím asi spíš na tu Petrušku.....

Kamila je taky pěkné jméno. Ségra má pracovní název pro miminko Toník..... :wink:
9. zář 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic. Jdu se natáhnout. Akorát jsem dosušila poslední jádra, tak si jdu odpočinout. Letos mám šest litrů jáder. Jsem zvědavá co s tím budem dělat. Dneska jsem se jich pěkně přejedla a teďka je mi těžko..... :confused:
9. zář 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme letos dýně nenasadili, tak máme utrum... :frowning2:
Ale loni jsme je vylupkali všechny do vánoc. Mňam mňam jádra můžu :sunglasses:

Tak si s mimčem pěkně odpočiňtě. Taky si půjdu vyhodit kopítka, sedění u PC není nic moc.
Krásný večer.
9. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se jmenuju Ivana,my jsm měli pracovní jméno Tomášek,jak jsem byla těhotná tak už to byl Marek,jméno po tatínkovi jsem nechtěla,byla by to třetí generace Zdeňků :grinning: to už by bylo moc.My jsme tušili že to büde chlapeček,kartářka mě to kdysi před lety řekla :wink: to co mě předpověděla se všechno vyplnilo do puntíku...
9. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak se holky cítíte,všechno OK? do jaké jdete porodnice?
9. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak my se, Ivi, ještě neznáme, já jsem Martina, ahoj. Cítím se dobře a rodit chci v Břeclavi.

Jinak, děvčata, ty vaše srandičky.... :grinning: :grinning: :grinning: , doufám, že nebudou pravdivé :grinning: :grinning: :grinning: . My začínáme se sběrem příští sobotu 19.9., sice nepředpokládám, že budu taky sbírat, ale jestli mi bude dobře, tak se tam určitě ukážu a možná i budu někomu přistřihávat do kýblu.. :grinning: . Jak se znám, tak mi to nedá.
Ale nebojte, budu se šetřit a dělat jen dokud budu moct. :sunglasses:

Zítra jdu na kontrolu, jsem docela zvědavá, jak se to vyvíjí. Zítra začínám 39. týden, tak jestli se třeba porodní cesty otvírají nebo se nic neděje. Dám vědět.

Jinak, Katu a Iny, kdyby NÁHODOU NĚCO, tak ať to všechno dobře dopadne, ať to netrvá dlouho a moc nebolí a ať jste hlavně vy a miminka zdraví a v pořádku. :slight_smile: Už se to krátí a člověk nikdy neví, kdy to přijde, tak to já jen tak pro jistotu.

Hezký večer všem, pa pa
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marťo,tak to už máš za pár jak se říká,já rodila přesně ve 40týdnu. :slight_smile:
Tak všechny odpočívejte ,pápá,jdu se asi kouknout na telku,
Mára sice nespí,ale je hodnej,milášek :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivco..:slight_smile: Vitej..:wink:
9. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem si uvědomila,že bych měla změnit svoji fotku,je to totiž zavádějící,to je z mé svatby a v náručí mám synovce Ríšu :slight_smile:
zdenallicka:ahoj,jsi Zdeňka?
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivus, nee...:slight_smile: Zdena... :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
DObre rano...:slight_smile:
10. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, vítám nově příchozí :slight_smile:

Peti....výročí máme 4 roky...tak prý ještě rok a pak mě Mates bude muset vyměnit...v listopadu spolu budeme osm let a on prý po devítí mění partnerky :grinning: :grinning: ale dobrý, vzpomněl si a dneska je doma, tak třeba dostanu i kytičku...ale taky je možný, že dostanu kostku polystyrenu,k terým dneska začne zateplovat chodbu :grinning:

Marti no nazdar, to je dost, už jsem měla fakt obavu, že ležíš v tom vinohradu a nožky máe nahoře :grinning: :grinning: :grinning:

ale aspoň jsme tě pobavily :grinning:
10. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jdu jen na skok, jsem uplně mimo,už mám i rýmu a začala jsem kašlat,tak ležím :unamused: Ukážu se až budu ok :wink: Narychlo jsem dočítala a Ali já budu chodit k dr Herzánové, jsem taky její bývalý pacient už od narození :grinning: Ordinuje 1 x týdně i tady v Zaječí,takže volba byla jasná a navíc je dobrá :wink: Jo a ten papír na spermiogram bych si vzala taky,vůbec bych něřešila,jestli na to nárok mám nebo nemám :wink: To rozhodnutí je na doktorovi a ne na pacientovi :wink: Papapa
10. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu konecne tady... a ted s pravdou ven....

V pondeli jsem byla hospitalizovana, protoze jsme planovali CS, patek nebo dalsi pondeli... dnes me ale propustili, mam hodne jist, odpocivat a setrit se a nastup zase v utery.
Maty je moc malinky, tak s CS nechteji spechat a nechteji ani, aby se to rozbehlo samo driv.

Nikomu jsme nerikali o te hospitalizaci, vedeli jsme o ni uz od minuleho ctvrtka.
10. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek