• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katy, no hurá, že jsi tady....napadlo mě, že už jsi měla CS naplánovaný na teď, ale Zdenča psala, že je Maty malinký, tak ho u tebe nechají dopéct :grinning:

Tak ať ještě chvilku vydrží a je pěkně dopečený :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se citim dobre, brisko tvrdne tak 2x za hodinu, obcas to jde do zad a trisel.. zadecek naleha, hrdlo na prst. Takze jdu lezet, absolutni klid a setreni... at tam nemusim zpatky :slight_smile:

Z ceho jsem ale byla v soku, kdyz mi primar rekl, ze by to zkusil rodit i normalne!!!! Ze KP neni indikaci pro CS! Tak jsem jen vyvalila oci a byla z toho pekne zaskocena!
Ja si ale budu trvat na CS, tak jak rekl muj novy gyn. Nechci nic riskovat!
10. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jj, Maty ma 2550g - vcerejsi hodnoty.
Tak mu davame jesta par dni. Jinak je vsechno v poradku, rputoky ok.. jen je proste malinky.
Ale i ja jsem byla mala - 3100g po 14-ti dnech prenaseni! Sestra ma dceru s porodni vahou 2900g, sestrenice s 2800g... jsme holt velci lide s nizkou porodni vahou :grinning:
10. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to teda taky nechápu, pokud vím, tak se snad všude praktikuje, že při KP se zvláště u prvorodiček rodí CS, ale druhorodičky, už rodí normálně, kolegyně to tak měla, první porod byl normálně, ale druhý syn byl KP ale taky ho rodila klasicky....
10. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani CS jsme meli na 11.9. nebo 14.9.. ale z toho nic nebude.
Nastupuji zpet 15.9 rano, opet si me hospitalizuji a budou co nejdele hlidat, klidne az do terminu.
Se tam asi unudim k smrti jestli tam budu lezet pres tyden a cekat.. :sunglasses:
10. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste takový drobínci :grinning: :grinning: ale je fakt, že já taky měla po 14 dnech přenášení 3050 g :grinning: akorát teď na to nevypadám...já jsem velká komplet :grinning:
10. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pan Dr. ze kdyz je tak malinky, tak ze by do toho sel normalne.. ale preci jen, jsu prvorodicka, on je kluk, vaha je odhad +-250g... Navic je to poloha ritni, nozicky ma natahnute...

Rikal, ze clovek s 30-ti letou praxi vi co a jak... ale kdo me zaruci, ze kdyz se to rozbehne, ze on tam zrovna bude, ze tam bude pripraveny anesteziolog (u nas v porodce jsou totiz operacni dny je po-st-pa od 10-13h!!!! Co kdyz to bude mimo tu dobu a bude nutne akutne udelat CS, co kdyz tam bude nekdo z mladych doktoru, ktery nema tu praxi s porodem KP!!!

Ja si proste trvam na CS, at se deje co se deje :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já bych si asi taky trvala na CS, pokud bych neměla zaručeno, že tam bude zrovna tento doktor, ale i tak, co když zjistí, že prostě ten porod normálně nepůjde, malý bude v porodních cestách, to jako rychle uspat a šup na CS, to mi přijde lepší rovnou plánovaný CS s epidurálem...
10. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..... :slight_smile:

Tak koláče napečené. Zítra už jen vyklízet a můžou začít hody..... :dizzy_face:

Katy tak pěkně odpočívej a papkej ať Matýsek ještě něco přibere.....
A kdyby něco tak nám dej určitě vědět.
10. zář 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Peťa se nám vlastně dovoluje, ty se máš....Martin je taky doma, tak ráno provokoval, že on se ještě může válet a já mám jít vydělávat korunky...myslel asi almužnu :grinning:
10. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem ráno šla na chviličku do práce a potom ke tchýni a teď už jsem doma.....
10. zář 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš...já už jsem vepředu a nikdo sem nechodí...hrozná nuda, fakt...objednávky mám hotový a zboží uklizený,co zde jako budu dělat :angry: sakra....jdu si vymyslet nějakou činnost....
10. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka jsem akorát přišla z obchodu a asi se půjdu na chviličku natáhnout.....
10. zář 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se sem tak často bohužel nedostanu,sice mám internet na dvou místech v baráku,ale pořád něco dělám a vymýšlím.Dopoledne byl taťka l s náma doma,pak šel pracovat,já jsem prala,pak jsem si četla na dvoře ,malej spinkal a teď jdu žehlit,pak malýho koupat. :wink:
Užívejte si volna,co to jde,s tím dítětem už to není tak jednoduchý.
Už chodíte na předporodní kurzy?koukám že skoro všechny ještě chodíte pracovat,to musíte mít dobrý povolání,ne?
Já jsem to v práci zabalila ve 3.měsíci a pak jsem byla doma na neschopence a bylo to moc fajn :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi .... :slight_smile:

Já chodím ještě do práce. Sedím v kanceláři na MěÚ, tak to se dá vydržet. I když musím přiznat, že už mi i to sezení dává zabrat. Končím v práci 7.řijna tak to už nějak vydržím.
10. zář 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahy,tak to jo :slight_smile: pokud ti nějak neotíkají nožky tak se to dá,já měla nohy jak slon :grinning:
10. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím mi nohy naštěstí neotíkají. Ale jako slon se už cítím ..... :grinning:
10. zář 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej,nejhorší je to těsně před porodem,já jsem přibrala týden před porodem ještě 10kg,ale asi to byla voda :grinning: naštěstí v porodnici jsem skoro všechno nechala,měla jsem akorát o 3kg víc,po šestinedělí nic,asi pomohlo kojení,to se hubne samo :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se tedy zeptat kolik si přibrala dohromady? Já už mám teďka deset kilo.....
10. zář 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak mám pocit, že to naše miminko začíná v tom bříšku nacvičovat spartakiádu ..... :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. Nikdo nikde tak já jdu k televizce..... :confused:
10. zář 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak tys mi lhala??? :angry: :astonished:

To se dela kamaradce? :confused:

Asi ti to odpustim.... :grinning:
10. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem do šestého měsíce neměla bříško a to jsem přibrala tak 2kg,nejvíc váha skočila na začátku 8 měsíce,to byly i 3kg za týden,ten týden před porodem jsem měla 15kg navrch a pak plus těch 10,takže celkem 25 :sweat_smile: ,jenže já jsem vysoká 180cm,tak na mě to nevypadalo tak hrozně,měla jsem jen o 5kg méně než manžel,což je síla :grinning:
10. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky....no Ivy, ono vlastně jediný kdo chodil do práce tak byla Marťa a Peťa...Ince a Katu bylo od začátku zle, tak byly doma a mě to jednou čeká taky...ale to bude za dlouho :rolling_eyes:

ženy, já dneska pracuju jenom do 11.00 a pak mizím směr Praha...už se těším....doma mi net pořád nefunguje, takže se přihlásím až v pondělí....Peti,kdyby se něco zásadního dělo...jako začalo se hromadně rodit, tak piš smsky, ju?? Kuju :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, uzij si to v Praze... Uplne ti zavidim... Ja v Praze jeste nikdy nebyla..:frowning2: A to jsem tkovy patriot!!!! :angry: Kdyz ono mi stesti nejak nepreje nebo co.... :sweat_smile:
11. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne rano holky...

Zdeni, ze jdu do nemocky vedela jen mamca s babickou, ktere se museli postarat o psy, Ferio a par dalsich duvernych lidi. Ale vic jak 6 jich nebylo :slight_smile:
Dokonce to nevedela ani sestra, tatka... proste to bylo tabu pro ostatni.

A stejne nikdo o nic neprisel, protoze jsu zase doma :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se konecne krasne vyspala... ta nemocnicni postel vrzala jak silenaaaa!
Nastesti jsem byla na pokoji s jednou maminou v 5. mesici, ktera byla ticha, nechrapala... tak to jsem mela stesti! I tak spatne spavam a jeste aby mi tam nekdo chrapal, bych se zblaaaznila :grinning:
11. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivy... ja jsu doma uz od 29.1... to jsem odesla dom s chripkou a tak jsem doma uz zustala.. navic se pridal nejaky ten problem a ja byla v dubnu hospitalizovana a tak jsu jako rizikovka nakonec :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jake jsou prava rodicky?

Ma na vyber porodu pri poloze KP? Ja si na tom budu trvat, jen chci vedet, jak velke mam prava byt tvrdohlava :wink:
11. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste 9-11 dni do terminu... jsu zvedava kdy to bude.. brala bych uz klidne pristi stredu.

Tak bych si to klidne predstavovala.. prijeti utery, CS ve stredu.. to by byla znacka IDEAL :grinning:
11. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek