Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
12. zář 2009
Jsem doma.. SPokojena a se spoustou hroznu a jablicek od babicky..🙂
sekacka
12. zář 2009
Dneska jsme byli akorát na zahrádce na pivečku 😃 s tchyní s tchánem,teď jdu koupat Maru 🙂
katunka82autor
12. zář 2009
Tak ja uz jsu taky doma z grilovacky... salatek, svatebni zakusky, griloany hermelin, svickova, kureci, spizy, zampiony plnene syrem, hrozny, nealko pivo... jestli se z toho nepo****, tak zarucene porodim 😃 😃 😃
Juuj to byla kombinace a naval jidla behem 4 hodin sezeni! Kdyz ja nedokazala nicemu odolat 😎 :-N

Ted jen lezim u Tv, odfukuju a tesim se na nedeli..

Pekny vecer vam preji a krasnou nedeli..
anag
13. zář 2009
Ahoj holky .... 🙂
Tak jsme tedy včera postavili máju a dneska jdeme hodovat.
Holky normálně zjištuji, že mi začíná bývat po ráno špatně. To mi nebylo ani na začátku těhotenství.....
anag
13. zář 2009
Nikdo nikde .... =-)
Tak já se jdu dát trošku do gala a vyrážíme k tchánovcům na hodovej oběd. Tak přeji všem krásnou neděli.
katunka82autor
13. zář 2009
Peti ja jsu tadyyy...

Tak kupodivu po tom vcerejsim "megamixu" jidla, co jsem do sebe nahazela mi nebylo ani spatne, ani zadne jine vedlejsi ucinky to nemelo :o) Tak to jsu rada!

My dnes na obidek budeme mit asi jatra s ryzi, tam to vidim, pac brambory nikd nevykopal 😃

Peti krasnou nedeli preji, pekne hodujte! Ja se uz tesim na nase hody, to uz budeme kocarkovat, to bude paradicka!
zdenallicka
13. zář 2009
Zdar..🙂

Ja pecu makrelu a delam stouchane brambory s cibulkou a petrzelkou..🙂 A pekla jsem lity kolac s merunkama a trnkama a jedu na navstevu na Slovensko..🙂

Ja se na hody netesim, apc to zas budu mit urcite sluzbu... ]-(
zdenallicka
13. zář 2009
Tady se hoduje a odpociva, tak preju hezky zbytek vecera a dobrou noc...🙂 Ja jsem dnes byla na Slovensku a bylo to BAJO!!!! x-)
anag
14. zář 2009
Aho holky .... 🙂
Tak hodovou neděli jsme zdárně zvládla. Byli jsme hodovat i večer, ale to už jsem toho měla docela plné kecky.
Dneska jdeme už na jedenáctou k našim. Rychle se naobědvata a potom celá rodinka razíme k bratranci. Je strárek, tak od něho půjde hodový průvod. Tak jdeme rozdávat koláčky a nalévat víno.
Jinak jsem ani nečekala, že včera to počasí takhle pěkně vyjde.....
anag
14. zář 2009
Nikde nikde..... =-)
Hrůza mohla bych dneska spát a zase se mi nechce. Ráno mě probudil telefon. Volali mě z přepravní služby, že mě vezou balíček. To budu asi to povlečení. Tak už jsem zvědavá jaké to bude ve skutečnosti.

Jinka na těch hodech potkávám spoustu kočárků. A snad bych teďka vybrala ještě uplně něco jiného. Už je,ale pozdě. No nedá se nic dělat. Příští týden by jsme ho měli mít už doma.

A kde máme pracující Marťu???
A co Inka? Ještě je nemocná?
Katy jak se dáří? Kdy to máš jít do té nemocnice?
cervenec
14. zář 2009
Ahojky holky 🙂 Tak sice nejsem ještě zdravá,ale už jsem aspoň schopná něco trochu dělat 😉 Teď si tady vykládám s prckem,poslední dny umí tak vytrčit nožku,že uplně cítím na dotek obrys nožičky x-) Peti včera jsem z toho počasí byla taky paf,za to dnes to nevypadá na žádný zázrak,ale od zítřka to má být dobrý.Jedu zítra i na kontrolu a monitor.a mají mi přivézt i zbytek objednaných věcí.Včera jsme se pokoušeli dát do kupy přebalovák od bráchy,měla ho pak půjčený i sestřenka a je úplně ko,ještě mám v záloze jeden,tak ten snad klapne,protože jezdit po obchodech se mi teda nechce :-|
janca.k
14. zář 2009
Ahoj holky,
tak já si víkend naprosto skvěle užila, v Praze to bylo super a sobotní zapíjení svobody se nám taky vydařilo...ale pít dva dny po sobě...hotovo, holt nevydržím to co za mlada 😃 😃
Peti, teda ty jsi fakt měla den blbec, ale jako řvát na viditelně těhotnou, to si snad paní dělala srandu, kdyby takhle ječela na mě, tak ji normálně pošlu k šípku, ale kdybych byla těhu, tak nevím jak bych reagovala...ale něco podobného se už stalo i Katce, ne?? Se psama....jestli se dobře pamatuju...
cervenec
14. zář 2009
Haloooooo tak je to tu x-) Matyášek je na světě x-) 3100g a 50 cm 🙂
cervenec
14. zář 2009
Ježíš já mám úplně husinu x-)
cervenec
14. zář 2009
A tady je celá verze sms: po slovensky 😉 :
Ajoooj 🙂 ,ze vraj sa mam volat Matyas,narodil som sa dnes o 10.03 hod.mam 3100g a 50 cm.mobil a mail este nemam,ak nieco,tak napiste mamci a tatkovi,tesim sa na Vas.papa.
sekacka
14. zář 2009
Ahoj holky,včera u nás byli naši ještě s dětima od mé švícy,tak bylo všude plno křiku🙂
Komu patří Matyášek?Katce?Moooooooóooc gratuluju!!! 🙂 🙂 🙂
cervenec
14. zář 2009
Katu ještě jednou hrozně gratuluju 🙂 Z tebe bude asi nějakej tajnej agent,ty jsi to věděla,že dnes bude den D x-) A Maty má krásnou váhu,já jsem říkala,že ty odhady jsou nic moc přesný 😉 Tý jo já jdu asi něco dělat,co kdybych jela rodit 😃 Nalakovat nehty,nabarvit obočí a tak 😃 😉
cervenec
14. zář 2009
ahojky, jo jo Matyasek je Katu 🙂
macinek
14. zář 2009
Katu taky ještě jednou moc gratuluju x-) , překvapení to opravdu bylo 😃
cervenec
14. zář 2009
Ahoj Marti,zrovna jsem ti šla poslat ip 😉 Tak už nemusím 🙂
janca.k
14. zář 2009
Já taky koukám jako blázen 😃 no super, máme první mímo x-)
anag
14. zář 2009
Katy taky moc gratuluji. To je super. Máme první miminko .... x-) x-)

Tak dneska už jsme se vrátili z hodů a vzali jsme si na byt našeho pejska. Jsem zvědavá jaká to bude noc......
zdenallicka
15. zář 2009
DObre rano..🙂
anag
15. zář 2009
Krásné dobré ráno .... 🙂
Tak dneska jsem ještě doma. Máme poslední den hodů,ale už asi ani nepůjdeme. Tak noc s pejskem v pohodě. Spala jako nemluvňátko. Jen nás už v sedm probudila.....
anag
15. zář 2009
Jé Marti jak to, že si zrušila ablíčko?
anag
15. zář 2009
Holky chtěla jsem se zepat. Co je dobré na křeče v lítku. Poslední dobou každou noc chytnu křeče v nohou. Hrůza.....
Napadlo mě jestli to není nedostatek třeba nějakého vitamánu nebo tak nějak.....????
zdenallicka
15. zář 2009
Peti, to i chybi horcik., Jez hodne brokolice, bananu, pij magnesiu... Anebo uzivej magnesium v tabletach...
janca.k
15. zář 2009
Dobré ráno....Peti, nějak se nechytám, vy máte psa???
Jo na křeče je dobrý hořčík, buď jako minerálka, nebo tabletky....
anag
15. zář 2009
Ahoj holky .... 🙂

Díky. Tak budu pít magnésku.
Jani jo máme pejska Sindy. Má tři roky. Jen není s námi na bytě, ale u tchánovců. Je tam zvyklá tak jsme ji tam nechali když jsem se stěhovali, protože na bytě by byla nešťastná. Občas si ji, ale vezmeme na noc.
zdenallicka
15. zář 2009
Potraviny bohaté na hořčík (s vysokým obsahem magnesia):

* mandle
* paraořechy
* humři
* integrální mouka
* integrální rýže
* sojové boby
* suchý hrášek
* pivní kvasnice
* arašídy