• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsem doma.. SPokojena a se spoustou hroznu a jablicek od babicky..:slight_smile:
12. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli akorát na zahrádce na pivečku :grinning: s tchyní s tchánem,teď jdu koupat Maru :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja uz jsu taky doma z grilovacky... salatek, svatebni zakusky, griloany hermelin, svickova, kureci, spizy, zampiony plnene syrem, hrozny, nealko pivo... jestli se z toho nepo****, tak zarucene porodim :grinning: :grinning: :grinning:
Juuj to byla kombinace a naval jidla behem 4 hodin sezeni! Kdyz ja nedokazala nicemu odolat :sunglasses: :sweat_smile:

Ted jen lezim u Tv, odfukuju a tesim se na nedeli..

Pekny vecer vam preji a krasnou nedeli..
12. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak jsme tedy včera postavili máju a dneska jdeme hodovat.
Holky normálně zjištuji, že mi začíná bývat po ráno špatně. To mi nebylo ani na začátku těhotenství.....
13. zář 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused:
Tak já se jdu dát trošku do gala a vyrážíme k tchánovcům na hodovej oběd. Tak přeji všem krásnou neděli.
13. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja jsu tadyyy...

Tak kupodivu po tom vcerejsim "megamixu" jidla, co jsem do sebe nahazela mi nebylo ani spatne, ani zadne jine vedlejsi ucinky to nemelo :o) Tak to jsu rada!

My dnes na obidek budeme mit asi jatra s ryzi, tam to vidim, pac brambory nikd nevykopal :grinning:

Peti krasnou nedeli preji, pekne hodujte! Ja se uz tesim na nase hody, to uz budeme kocarkovat, to bude paradicka!
13. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar..:slight_smile:

Ja pecu makrelu a delam stouchane brambory s cibulkou a petrzelkou..:slight_smile: A pekla jsem lity kolac s merunkama a trnkama a jedu na navstevu na Slovensko..:slight_smile:

Ja se na hody netesim, apc to zas budu mit urcite sluzbu... :angry:
13. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se hoduje a odpociva, tak preju hezky zbytek vecera a dobrou noc...:slight_smile: Ja jsem dnes byla na Slovensku a bylo to BAJO!!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky .... :slight_smile:
Tak hodovou neděli jsme zdárně zvládla. Byli jsme hodovat i večer, ale to už jsem toho měla docela plné kecky.
Dneska jdeme už na jedenáctou k našim. Rychle se naobědvata a potom celá rodinka razíme k bratranci. Je strárek, tak od něho půjde hodový průvod. Tak jdeme rozdávat koláčky a nalévat víno.
Jinak jsem ani nečekala, že včera to počasí takhle pěkně vyjde.....
14. zář 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikde..... :confused:
Hrůza mohla bych dneska spát a zase se mi nechce. Ráno mě probudil telefon. Volali mě z přepravní služby, že mě vezou balíček. To budu asi to povlečení. Tak už jsem zvědavá jaké to bude ve skutečnosti.

Jinka na těch hodech potkávám spoustu kočárků. A snad bych teďka vybrala ještě uplně něco jiného. Už je,ale pozdě. No nedá se nic dělat. Příští týden by jsme ho měli mít už doma.

A kde máme pracující Marťu???
A co Inka? Ještě je nemocná?
Katy jak se dáří? Kdy to máš jít do té nemocnice?
14. zář 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak sice nejsem ještě zdravá,ale už jsem aspoň schopná něco trochu dělat :wink: Teď si tady vykládám s prckem,poslední dny umí tak vytrčit nožku,že uplně cítím na dotek obrys nožičky :dizzy_face: Peti včera jsem z toho počasí byla taky paf,za to dnes to nevypadá na žádný zázrak,ale od zítřka to má být dobrý.Jedu zítra i na kontrolu a monitor.a mají mi přivézt i zbytek objednaných věcí.Včera jsme se pokoušeli dát do kupy přebalovák od bráchy,měla ho pak půjčený i sestřenka a je úplně ko,ještě mám v záloze jeden,tak ten snad klapne,protože jezdit po obchodech se mi teda nechce :unamused:
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já si víkend naprosto skvěle užila, v Praze to bylo super a sobotní zapíjení svobody se nám taky vydařilo...ale pít dva dny po sobě...hotovo, holt nevydržím to co za mlada :grinning: :grinning:
Peti, teda ty jsi fakt měla den blbec, ale jako řvát na viditelně těhotnou, to si snad paní dělala srandu, kdyby takhle ječela na mě, tak ji normálně pošlu k šípku, ale kdybych byla těhu, tak nevím jak bych reagovala...ale něco podobného se už stalo i Katce, ne?? Se psama....jestli se dobře pamatuju...
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooooo tak je to tu :dizzy_face: Matyášek je na světě :dizzy_face: 3100g a 50 cm :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš já mám úplně husinu :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je celá verze sms: po slovensky :wink: :
Ajoooj :slight_smile: ,ze vraj sa mam volat Matyas,narodil som sa dnes o 10.03 hod.mam 3100g a 50 cm.mobil a mail este nemam,ak nieco,tak napiste mamci a tatkovi,tesim sa na Vas.papa.
14. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera u nás byli naši ještě s dětima od mé švícy,tak bylo všude plno křiku:slight_smile:
Komu patří Matyášek?Katce?Moooooooóooc gratuluju!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ještě jednou hrozně gratuluju :slight_smile: Z tebe bude asi nějakej tajnej agent,ty jsi to věděla,že dnes bude den D :dizzy_face: A Maty má krásnou váhu,já jsem říkala,že ty odhady jsou nic moc přesný :wink: Tý jo já jdu asi něco dělat,co kdybych jela rodit :grinning: Nalakovat nehty,nabarvit obočí a tak :grinning: :wink:
14. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo jo Matyasek je Katu :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu taky ještě jednou moc gratuluju :dizzy_face: , překvapení to opravdu bylo :grinning:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,zrovna jsem ti šla poslat ip :wink: Tak už nemusím :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky koukám jako blázen :grinning: no super, máme první mímo :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy taky moc gratuluji. To je super. Máme první miminko .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak dneska už jsme se vrátili z hodů a vzali jsme si na byt našeho pejska. Jsem zvědavá jaká to bude noc......
14. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano..:slight_smile:
15. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno .... :slight_smile:
Tak dneska jsem ještě doma. Máme poslední den hodů,ale už asi ani nepůjdeme. Tak noc s pejskem v pohodě. Spala jako nemluvňátko. Jen nás už v sedm probudila.....
15. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti jak to, že si zrušila ablíčko?
15. zář 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zepat. Co je dobré na křeče v lítku. Poslední dobou každou noc chytnu křeče v nohou. Hrůza.....
Napadlo mě jestli to není nedostatek třeba nějakého vitamánu nebo tak nějak.....????
15. zář 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to i chybi horcik., Jez hodne brokolice, bananu, pij magnesiu... Anebo uzivej magnesium v tabletach...
15. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....Peti, nějak se nechytám, vy máte psa???
Jo na křeče je dobrý hořčík, buď jako minerálka, nebo tabletky....
15. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Díky. Tak budu pít magnésku.
Jani jo máme pejska Sindy. Má tři roky. Jen není s námi na bytě, ale u tchánovců. Je tam zvyklá tak jsme ji tam nechali když jsem se stěhovali, protože na bytě by byla nešťastná. Občas si ji, ale vezmeme na noc.
15. zář 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potraviny bohaté na hořčík (s vysokým obsahem magnesia):

* mandle
* paraořechy
* humři
* integrální mouka
* integrální rýže
* sojové boby
* suchý hrášek
* pivní kvasnice
* arašídy
* suché fíky