• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Pracujuuuuuu :grinning:

Už se těším domů do postýlky :dizzy_face: , akorát jdu ještě po práci na nehty, takže doma budu až kolem 8 :unamused:
3. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď po obědě je to lepší. Jsem napapaná, mám kafíčko, tak co mi víc chybí .... :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem úplně zmatená, ten graf jak tam zadávám teplotu ukazuje, že bych měla dostat menses podle 10DC až 13.února a když jsem si zadala výpočet na internetu tak mi to ukázalo 7.února. Tak teď babo raď ..... :unamused: :unamused:
3. únor 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ukaz...
3. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jake mas nehty ted a do jakych pujdes? :wink:
3. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem si nechala udělat akrylové nehty, protože gelové mě nedrží a já s tím vůbec neumím psát na počítači.
3. únor 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chachaaaa, tak to je u tebe pruser, co??? :grinning:
3. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak mi dosly zatim jen dve knizky a sice: tehotenstvi tyden po tydnu a Vyziva v tehotenstvi od A do Z.
Jsou super!

Zdeni a zazvor nedoporucuji moc. Na ranni nevolnosti spis hermnkovy caj nebo jeste neco s citronem.
Zazvor je ve vecech, kterym by jsme se meli v tehu vyhybat.

Toz jsu z toho zmatena. :sunglasses:
3. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni je to sranda...... :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zazvorovy caj doporucuji vsude... Urcite neni doporucovany cerstvy zazovr nebo mozna ani suseny ne (jako koreni), ale v lekarne koupis primo na ranni nevolnosti zazvorova lizatka...

A ted se v tom vyznej...
3. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, nemáme tady dnes vedení,tak jsme se flákali :grinning: Katu pěkně děkuju, už jsem si koupila čaj za 50 kč :grinning: peti to kdy ti to vyznačilo den MS ovlivňuje,jak jsi tam při zakládání zvolila délku cyklu.Aspoň myslím :wink:
3. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mám gelovky a jdu na doplnění :wink:

Katu zázvor totiž rozehřívá organismus, ale v malém množství zase pomáhá při nevolnostech
3. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, si myslim... Na dokladech musi byt preklepu, co???? :grinning: :grinning: :grinning:

Pan Šípek je pan Čípek a taaak, neee???? :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny aha. Tak já na to jdu ještě mrknout.
3. únor 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak najdi v knížce co se se mnou dnes děje :grinning: jsem 5+5 :wink:
3. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rady:

1. zní to možná prapodivně, ale je to rada od lékaře, takže: ráno, ještě dřív než vstanete z postele, snězte jednu nebo dvě sušenky typu Bebe - pozor ne žádné krémové - prostě úplně obyčejné sušenky. Nastartuje se tak metabolismus a teprve pak vstát z postele a zahájit klasické ranní rituály

2. zkuste speciální zázvorová lízátka pro těhulky, které by měla pomoci od nevolností - k sehnání vlékárnách

3. vynechat veškerou zeleninu a ovoce se šlupkama - rajčata, papriky, jablka loupat .....

4.uvařit si směs zeleniny a v průběhu dne ji po lžičkách jíst (pořádně žvýkat) - vařená zelenina snižuje kyselost a pomáhá zklidnit žaludek

5. kyselina listová + ostatní vitamíny skupiny B
3. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni občas se nějaký ten překlep najde ....... :grinning: :grinning: Horší je teď ta rychlost psaní. Byla jsem zvyklá psát moc rychle a teď mi to s těmi nehty už nějak nejde....
3. únor 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazvor

Dobry den, zajimalo by me, zda mohu pit zazvorovy caj, kdyz kojim. Prameny se lisi, nekde pisou nepouzivat zazvor v dobe tehotenstvi a kojeni, jinde zase, ze se pouziva ke zmenseni tehotenskych nevolnosti a tvorbu mleka dokonce podporuje......? dekuji

Hana

Dobrý den,

zázvorový čaj můžete pít 2-3 šálky denně. Vhodný je také anýz nebo fenykl, které pomáhají při plynatosti.
3. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vnitřní použití zázvoru vychází především z prastarých praktik indické ayurvédy. Uplatňuje se při léčbě zažívacího ústrojí, zvracení, nevolností, nechutenství a na povzbuzení celkového metabolismu. Zázvor působí především v zažívacím ústrojí, zvyšuje totiž tvorbu trávicích šťáv a neutralizuje kyseliny. Zázvor bývá účinným prostředkem v prvních týdnech těhotenství, kdy některé ženy pociťují silné nutkání zvracet. V těchto případech je dobré několikrát denně rozžvýkat kousek sušeného nebo kandovaného zázvoru. Stejným způsobem si mohou pomoci lidé s nevolnostmi při cestování dopravním prostředkem. Vědecké výzkumy také potvrdily, že tento kořen pomáhá při stavech nevolností vyvolaných chemoterapií. Protizánětlivé a analgetické účinky zázvoru mohou pomoci utišit i svalové bolesti a při zánětech kloubů. Zmírňuje i křeče průdušek při chřipce a nachlazení. Silným zázvorovým čajem si můžeme pořádně prohřát organismus při prvních příznacích chřipky nebo jiné respirační choroby a zmírnit její průběh.
3. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak se v tom vsem vyznej.. Dnes je tolik informaci (a protichudnych), ze se z toho zblaznime... :confounded:
3. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aááá sušenky dnes večer poputují k posteli :grinning: Když mě v lehu blbě nebylo,až jak jsem vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra je emla preventivne u postele cele tehotenstvi... Ale nesmis je snist v noci, Iny... :grinning: A rano, nez vubec vstanes, snez jednu dve a treba budes mit pokoj... :wink:
3. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si každý musí najít to svoje :wink: Kamarádce ty lízátka nepomáhali,doma si vyvařila čerstvý zázvor a to pila,ale dnes mi psala,že už to začíná být lepší,začíná 4 měsíc :wink: Další kamarádka nedávno říkala,že jí bývalo tak špatně,že ráno ani nevstala z postele a jediný co mohla byl starej chleba :confounded:
3. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdy to ma jinak... :wink: Nekdo muze rano jen banan treba...
3. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci já nejím,zítra to zkusím a uvidíme :wink:
3. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doufam, ze bduu mit za unor aspon 210 odpracovanych hodin a ze si budu moct vybrat nahradni volno na ten veletrh, abych si nemusela brat tyden dovolene kvuli tomu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si umyt vlasy a prijdu... :sunglasses:
3. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde zas jsi, Kato??
3. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to by byla oběť :grinning: 210 hodin,ty brďo to je nějak moc ne? :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, jedu s detma na hory.. A mam placenych 12hod/den + nocni pohotovost a to jsou dve hodky v noci.. Plus jeste bezne odpracovane hodiny v unoru.. Celkem mi to dela asi 213 hod... :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fond prac. doby je tenhle mesic 168 myslim...
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek