• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

Katu, moc gratuluju k miminku - k našemu prvnímu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak hlavně ať je Matyášek zdravý a hodný.
Už se těším, až se tu objevíš a napíšeš podrobnosti... :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučený denní příjem hořčíku v těhotenství je 250 mg a během kojení stoupá na 320 mg.
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

A co ty? Jak se cítíš?
15. zář 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hlavně těším na první Matýskovo foto :dizzy_face:
Marti jo, jak se cítíš ty???
15. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to já se taky nemůžu dočkat až nám Káťa ukáže první fotečku .....
15. zář 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě ségra přemluvila ať s ní jdu na chvilku i dneska na hody. Tak celá rodina jde do vinohradu a a my těhule jdeme hodovat. Moc se mi sice nechce, ale co bych pro sestru neudělala......
15. zář 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla taky hodovat :grinning: jídlo, pití :dizzy_face: no já budu dneska hodovat doma....kapky do nosu, pastilky do krku a čaj s medem, ještě med máme v lékárně, doma došel...ale nemám citron, nevadí....
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak sleduji ty naše hody i na internetu. http://www.oxid.cz/kamera2/
15. zář 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tam zatím chybí nějak ludé. To úterý je vždycky slabší. Nejvíc lidí je tam v úterý večer na maškarády. V neděli říkal bratranec bylo 2500 platících lidí.....
15. zář 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..... a 68 krojových párů.
15. zář 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoukla ty vaše hody, já se těším na příští víkend, to u nás bude jarmark...to bude super akce...už se těším na Woodmany...ti jsou vždycky nejlepší :dizzy_face:
15. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti tak čůhám na ty vaše hody a je tam nějakej zmatek :grinning: Asi nástup,ale jaksi mi to nedává smysl,to je asi tím počtem párů :wink: Jinak dnes jsem byla na kontrole a monitoru a koněčně se to hlo a zkracuje se mi čípek :slight_smile: Prý to do termínu stihnu určitě :wink: A víte co,zhubla jsem půl kila :grinning: To mi udělalo největší radost,i tlak mi museli měřit na dvakrát :grinning:
15. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala Katu, zrovna dovečeřela.Po tom císaři je to prý celkem boj,dnes zkouší sedat a chodit,aby zítra mohla za Matym :wink: Někdy to dost bolí,ale když jí přinesou drobečka,tak je vše zapomenutý :slight_smile: Mám vás všechny pozdravovat a hodí nám fotečky jak bude doma,možná ji pustí už v neděli :wink:
15. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani čtu ,že jsi taky nachcípaná :unamused: ´Já už se z toho snad vyhrabávám,ale ještě to není ono :wink: Peti křeče jsem měla taky a hned jsem polykala hořčík a hned druhý den bylo po nich,ale musela jsem si ho dát vždycky až večer,křeče jsem totiž měla až nad ránem :wink: Teď už je to v pohodě,už ho neberu :wink: Ale bolest to byla pekelná,někdy mě ta noha bolela celý den :confused:
15. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny..... :slight_smile:
Jestli budeš psát ještě Káti, tak ji pozdravuj a že už se těšíme na fotečky.

Iny tak to je fajn, že už se Ti zkracuje čípek. Ani se nenaděješ a budeš to mít taky za sebou..... :wink:

Ten horčík si pořídím. Taky si hned ráno koupím magnésku.
15. zář 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady nikdo nebyl??!!! Teda...
já jsem od zítra doma, beru si dovolenou, včera jsem měla teplotu a v krku mě bolí čím dál víc, kdybych nešla na tu svatbu, tak to ani neřeším, ale do příští soboty hodlám být fit a hlavně nemít červený nos od neustálého smrkání!!

Iny Katu taky pozdravuj :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu jsem pozdravovala nebojte :wink: Peti pěkně jsem to včera s těma křečema zakřikla,dnes večer už budu zase pěkně polykat hořčík :wink: Jani tak hezkou ozdravnou dovču přeju :wink: Jinak včera mi přišel konečně fusak do autosedačky, trochu jsem byla zklamaná barvou,na obrázku mají takovou ostrou limetkově zelenou a ve skutečnosti je taková bledší,ale už sem si na ni zvykla a i v autosedačce vypadá dobře :wink:
16. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Já už jsem zase v práci. Ale už mám před sebou jen 14 pracovních dní..... :grinning:
A končím .....

Dneska mě volali z finančáku, že mi přijdou ve středu 23.9. na kontolu na správní poplatky. Tak doufám, že je to poslední kontrola co se mě bude týkat.
16. zář 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Peti ty už jdeš na mateřskou?Nebo si vybíráš i dovču?
16. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Peti ty se máš...já chci taky...ach jo :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :dizzy_face:
Na mateřskou nastupuji 26.10. a před tím si vybírám 12 dnů dovolené, takže do práce jdu naposled 7.října...... :grinning:

Už se těším až budu doma.

Holky přestavte si, že jsem dostala od kolotočářů co k nám jezdí dáreček pro miminko. Vlašku AVENT, tři body, dudlík a bryndáček. Jsem úplně hleděla, když mi to přinesla pani do kanceláře....
16. zář 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo někoho známeho na finančáku v Břeclavě?
16. zář 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak, Peti, já bohužel nemám známé nikde :frowning2: , takže je mi líto :sunglasses:

Jinak co se mě týče, tak já jsem zatím v pohodě. Na další kontrolu jdu zítra, tak uvidíme, jestli se i u mě něco hlo..., posledně nic. Ale jak už jsem psala dřív, já nikam nespíchám :slight_smile: Dneska jsem ještě zavařovala papriky plněné zelím (hrnec tahal manžel, nebojte, to už radši nedělám) a o víkendu začínáme se sběrem hroznů, takže budu mít doma návštěvu. Musím být fit:grinning: :grinning: :grinning:

Jani, brzo se uzdrav, ať jsi na svatbu kóča :wink:

Tak zatím pa
16. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Tak to nám musíš dát hned zítra vědět jak si dopadla. Budu netrpělivět čekat.
16. zář 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sousedka mi dala na typ na vynikající teploměr. Je tedy dražší, ale říkala že je s ním strašně spokojená http://www.detske-chuvicky.cz/p/thermofocus---bezkontaktni-teplomer
16. zář 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano...:slight_smile:

Peti, ve vsi ucte - ja bych teda nikdy teplomer za 1700,- nekoupila.. Neprijde ti to zbytecne? Stejnou sluzbu ti udela i rychlobezka, ktera stoji 30,-. :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu pect dorty..:slight_smile:
17. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: No tak to je fakt ultra drahej teploměr :confused: Já mám doma digitální a jiný řešit zatím nebudu,jinak se mi líbí ty teploměry v cucku :wink: Marti,tak přežij víkend 2 v 1 i s návštěvou :wink:
17. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

No já ho taky kupavat nebudu. Budeme mít zatím jen klasický digitální.
Iny jak si na tom vůbec ty? Zatím všechno v pořádku?
17. zář 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem do albíčka novou fotku.....
Tak může mrknout....
17. zář 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek