Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
15. zář 2009
Ahoj holky 🙂

Katu, moc gratuluju k miminku - k našemu prvnímu 🙂 🙂 🙂 , tak hlavně ať je Matyášek zdravý a hodný.
Už se těším, až se tu objevíš a napíšeš podrobnosti... 🙂
zdenallicka
15. zář 2009
Doporučený denní příjem hořčíku v těhotenství je 250 mg a během kojení stoupá na 320 mg.
anag
15. zář 2009
Ahoj Marti .... 🙂

A co ty? Jak se cítíš?
janca.k
15. zář 2009
já se hlavně těším na první Matýskovo foto x-)
Marti jo, jak se cítíš ty???
anag
15. zář 2009
Jani to já se taky nemůžu dočkat až nám Káťa ukáže první fotečku .....
anag
15. zář 2009
Tak mě ségra přemluvila ať s ní jdu na chvilku i dneska na hody. Tak celá rodina jde do vinohradu a a my těhule jdeme hodovat. Moc se mi sice nechce, ale co bych pro sestru neudělala......
janca.k
15. zář 2009
já bych šla taky hodovat 😃 jídlo, pití x-) no já budu dneska hodovat doma....kapky do nosu, pastilky do krku a čaj s medem, ještě med máme v lékárně, doma došel...ale nemám citron, nevadí....
anag
15. zář 2009
No tak sleduji ty naše hody i na internetu. http://www.oxid.cz/kamera2/
anag
15. zář 2009
Jen tam zatím chybí nějak ludé. To úterý je vždycky slabší. Nejvíc lidí je tam v úterý večer na maškarády. V neděli říkal bratranec bylo 2500 platících lidí.....
anag
15. zář 2009
..... a 68 krojových párů.
janca.k
15. zář 2009
tak jsem zkoukla ty vaše hody, já se těším na příští víkend, to u nás bude jarmark...to bude super akce...už se těším na Woodmany...ti jsou vždycky nejlepší x-)
cervenec
15. zář 2009
Ahoj holky 🙂 Peti tak čůhám na ty vaše hody a je tam nějakej zmatek 😃 Asi nástup,ale jaksi mi to nedává smysl,to je asi tím počtem párů 😉 Jinak dnes jsem byla na kontrole a monitoru a koněčně se to hlo a zkracuje se mi čípek 🙂 Prý to do termínu stihnu určitě 😉 A víte co,zhubla jsem půl kila 😃 To mi udělalo největší radost,i tlak mi museli měřit na dvakrát 😃
cervenec
15. zář 2009
Tak jsem psala Katu, zrovna dovečeřela.Po tom císaři je to prý celkem boj,dnes zkouší sedat a chodit,aby zítra mohla za Matym 😉 Někdy to dost bolí,ale když jí přinesou drobečka,tak je vše zapomenutý 🙂 Mám vás všechny pozdravovat a hodí nám fotečky jak bude doma,možná ji pustí už v neděli 😉
cervenec
15. zář 2009
Jani čtu ,že jsi taky nachcípaná :-| ´Já už se z toho snad vyhrabávám,ale ještě to není ono 😉 Peti křeče jsem měla taky a hned jsem polykala hořčík a hned druhý den bylo po nich,ale musela jsem si ho dát vždycky až večer,křeče jsem totiž měla až nad ránem 😉 Teď už je to v pohodě,už ho neberu 😉 Ale bolest to byla pekelná,někdy mě ta noha bolela celý den =-)
anag
15. zář 2009
Ahoj Iny..... 🙂
Jestli budeš psát ještě Káti, tak ji pozdravuj a že už se těšíme na fotečky.

Iny tak to je fajn, že už se Ti zkracuje čípek. Ani se nenaděješ a budeš to mít taky za sebou..... 😉

Ten horčík si pořídím. Taky si hned ráno koupím magnésku.
janca.k
16. zář 2009
Ahoj holky, tady nikdo nebyl??!!! Teda...
já jsem od zítra doma, beru si dovolenou, včera jsem měla teplotu a v krku mě bolí čím dál víc, kdybych nešla na tu svatbu, tak to ani neřeším, ale do příští soboty hodlám být fit a hlavně nemít červený nos od neustálého smrkání!!

Iny Katu taky pozdravuj x-)
cervenec
16. zář 2009
Ahoj holky 🙂 Katu jsem pozdravovala nebojte 😉 Peti pěkně jsem to včera s těma křečema zakřikla,dnes večer už budu zase pěkně polykat hořčík 😉 Jani tak hezkou ozdravnou dovču přeju 😉 Jinak včera mi přišel konečně fusak do autosedačky, trochu jsem byla zklamaná barvou,na obrázku mají takovou ostrou limetkově zelenou a ve skutečnosti je taková bledší,ale už sem si na ni zvykla a i v autosedačce vypadá dobře 😉
anag
16. zář 2009
Ahoj Jani ... 🙂
Já už jsem zase v práci. Ale už mám před sebou jen 14 pracovních dní..... 😃
A končím .....

Dneska mě volali z finančáku, že mi přijdou ve středu 23.9. na kontolu na správní poplatky. Tak doufám, že je to poslední kontrola co se mě bude týkat.
cervenec
16. zář 2009
Tý jo Peti ty už jdeš na mateřskou?Nebo si vybíráš i dovču?
janca.k
16. zář 2009
Jéé Peti ty se máš...já chci taky...ach jo 8-(
anag
16. zář 2009
Ahoj Iny ... x-)
Na mateřskou nastupuji 26.10. a před tím si vybírám 12 dnů dovolené, takže do práce jdu naposled 7.října...... 😃

Už se těším až budu doma.

Holky přestavte si, že jsem dostala od kolotočářů co k nám jezdí dáreček pro miminko. Vlašku AVENT, tři body, dudlík a bryndáček. Jsem úplně hleděla, když mi to přinesla pani do kanceláře....
anag
16. zář 2009
Holky nemáte někdo někoho známeho na finančáku v Břeclavě?
majka147
16. zář 2009
Ahoj holky 🙂

tak, Peti, já bohužel nemám známé nikde 😞 , takže je mi líto 😎

Jinak co se mě týče, tak já jsem zatím v pohodě. Na další kontrolu jdu zítra, tak uvidíme, jestli se i u mě něco hlo..., posledně nic. Ale jak už jsem psala dřív, já nikam nespíchám 🙂 Dneska jsem ještě zavařovala papriky plněné zelím (hrnec tahal manžel, nebojte, to už radši nedělám) a o víkendu začínáme se sběrem hroznů, takže budu mít doma návštěvu. Musím být fit😃 😃 😃

Jani, brzo se uzdrav, ať jsi na svatbu kóča 😉

Tak zatím pa
anag
16. zář 2009
Ahoj Marti .... 🙂

Tak to nám musíš dát hned zítra vědět jak si dopadla. Budu netrpělivět čekat.
anag
16. zář 2009
Holky sousedka mi dala na typ na vynikající teploměr. Je tedy dražší, ale říkala že je s ním strašně spokojená http://www.detske-chuvicky.cz/p/thermofocus---b...
zdenallicka
17. zář 2009
Bre rano...🙂

Peti, ve vsi ucte - ja bych teda nikdy teplomer za 1700,- nekoupila.. Neprijde ti to zbytecne? Stejnou sluzbu ti udela i rychlobezka, ktera stoji 30,-. 🙂
zdenallicka
17. zář 2009
A jdu pect dorty..🙂
cervenec
17. zář 2009
Ahoj holky 🙂 No tak to je fakt ultra drahej teploměr =-) Já mám doma digitální a jiný řešit zatím nebudu,jinak se mi líbí ty teploměry v cucku 😉 Marti,tak přežij víkend 2 v 1 i s návštěvou 😉
anag
17. zář 2009
Ahoj holky .... 🙂

No já ho taky kupavat nebudu. Budeme mít zatím jen klasický digitální.
Iny jak si na tom vůbec ty? Zatím všechno v pořádku?
anag
17. zář 2009
Dala jsem do albíčka novou fotku.....
Tak může mrknout....

Začni psát odpověď...

Odešli