• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj :slight_smile:

Peti, bříško ti sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes jsem byla u toho doktora, malej sebou mlel, takže jsme měli docela divoký monitor :grinning:. Ale děloha zůstává klidná, jen ze dvou bodů jsem postoupila na pět, takže dobrý, pomalu se to tam připravuje.
17. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Nějak nám tu ta komonikace poslední dobou vázne ...... :confused: :confused:

Marti tak to je fajn, že se pěkně pomalu připravujete na porod. Ty máš ze všech to těhotenství takové nejpohodovější.

Už tu dlouho nebyl na nás mrknout Alík .....
18. zář 2009 v 06:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno :wink: Já už od 4 hodin nemůžu spát :frowning2: Ale už se chystám pro kakao,mám hlad a půjdu zkusit zalehnout :wink: Peti ta fotka je super :slight_smile: Marti gratuluju ke kontrole,budem pořádat závody,kdo dřív :grinning: :wink: Jinak mně se prcek taky už pěkně sune dolů,včera večer jsem myslela,že těma rukama šermuje,úplně jsem sebou škubala jak to bolelo :sweat_smile: Jirka se mě pokaždé ptal: Jedem? :grinning: Tak dobrou holky :grinning: :wink:
18. zář 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:
Díky.
Třeba tam budete s Marťou zároveň.......

Mojí spolužačce se včera narodil chlapeček Davídek, 3,88 kg a 53 cm.
18. zář 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem!

Peti, hlásím příchod :grinning: tobě to bříško tedy fakt moc sluší. S tvou sestrou jsme se v úterý minuly u paní doktorky.
Já tak furt něco tvořím, plánuji a připravuji, že jsem si dlouho nenašla čas sem na vás nakouknout....
Včera jsem si byla očíhnout porodnici v Brně Bohunicích a ještě se chci jet podívat do Kyjova. Břeclav nepřipadá v úvahu. Loni jsem si z tama odvezla trauma a zařekla jsem se, že mě tam už nikdy nikdo neuvidí.
Mládě se nám nějak neotáčí, tak chci mít kdyžtak možnost jet k odborníkům. Doktorka říkala, že FN Brno Bohunice má armádu vysoce kvalifikovaných doktorů, tak uvidíme co si Šmrdla zamane :slight_smile:

Peti a Marti, holky držím palec ať to máte v pohodě :dizzy_face:

Chtěla jsem se Vás zeptat. Podle čeho jste si vybraly chůvičky?
18. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj..:slight_smile:

ALi, v Bohunicich delaji i obrat zevnimi hmaty, kdyby se miminko neotocilo a tys nechtela na SC. :wink:

Iny, dobrou..:slight_smile:

Ali a ad Breclav - kazdy rika neco jineho.. Nevim, co se vam presne stalo, holky, co rodily v Breclavi, jsou spokojene... Tak nevim... Kazdopadne ja asi taky pujdu do Kyjova.. V pripade problemu nebo komplikaci do Zlina.. Mame ho bliz nez Brno..
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a blahopreju Krystufkovi....:grinning:
18. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni!

jo jo vím, že v Bohunicích to umějí. Uvidíme, všechno je to na Šmrdlovi, třeba se ještě otočíme a nebudou potřeba žádný extra hmaty :dizzy_face:
Pro mě je Kyjov stejně daleko jako Břeclav, takže mám možnost volby. A na Kyjov jsem slyšela jen samou chválu. V Brně se mi líbilo a je tam rozdíl asi 20minut jízdy autem.... tak ještě uvidím...
V BV nemocnici nám právě jedno těhotenství nedopadlo :pensive: a fakt hodně jsem si tam nerozuměla s jedním lékařem. Takového arogantního bastarda jsem dlouho nepotkala... a při představě, že by na mě měl šáhnout ještě jednou tak radši budu rodit na poli.
Musím, ale uznat, že jsou i spokojené maminky, ale já mezi ně patřit nebudu.
18. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALi, jo, to chapu..:slight_smile: Kyjov neni spatny a Katka nam urcite povi sve zkusenosti...:slight_smile:
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně doma. Nějak mě to v té práci nebavilo.

Holky kdy se má Katu vrátit z té porodnice?
18. zář 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali díky. Tebe to taky moc sluší. Máš na té fotečce moc pěkné tričko.
Já jsem se zařekla, že už to vydržím s tím co mám a nebudu kupovat žádné oblečení.
18. zář 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já taky blahopřeji Kryštufkovi ...... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my se pořád nemůžeme domluvit na těch jménech. Jsem zvědavá co tam nakonec napíšeme. Kdy se to vůbec dostává ty papíry ohledně jména?
18. zář 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. Nikdo nikde tak já jdu péct buchtu.....
18. zář 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kryštůfek děkuje :grinning: Ali já jsem ležela taky v Bv na gyndě a byla jsem moc spokojená,jen jedna sestra byla jednou protivná,ale já jsem držka,takže jsem se nedala(a navíc to už bylo všechno dobrý,kdyby na mě byla hnusná první nebo druhý den po přijetí,tak nevím :cry: a měla jsem jen samý doktorky, doktor tam nebyl ani jeden,ale předpokládám,že to byl Bambas.Já jsem na něj neslyšela od ségry ani sestřenky nic hroznýho,ale kámoška je z něho vyděšená,ale přesně nevím proč :wink: Já spíš přemýšlím,jestli mám jít na šestinedělí na nadstandart,ale asi zkusím normo pokoj,zatím všichni říkají,že když chceš jít do sprchy,tak si mimča vzájemně pohlídáte atd,jen sestřenka se trefila na nějakou špindíru,naštěstí ji druhý den propustili,ale jinak by šla prý na nadstandart fofrem :unamused: Jinak chůvičky jsem vybírala z jedněch stránek, hodím ti odkaz do IP :wink: Ten chlápek dělá jen chůvy a monitory dechu,takže se v tom perfektně orientuje.Moc mi pomohl při výběru.Mám Philips avent 510 a jsou dobrý,uvidíme potom v praxi :wink: Záleží co od nich chceš,já jsem chtěla první videochůvy,ale ty jsou kvůli dosahu spíš do bytu.Takže jsem chtěla ,aby byly obousměrný,protože než vyběhnu za prckem nahoru,abych mohla blábolit a uklidnit ho :slight_smile: Peti Katu psala,že snad v neděli je pustí :wink: Tak dobře upeč buchtu,já jsem ve středu dělala tiramisu,tak tam mám ještě poslední kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ten papír na jména jsem dostala tuším při posledních odběrech,hned jsem ho vypsala,Jirka to jen podepsal :grinning: Tý jo tak megy příspěvek je u konce,krásný víkend.Papa :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na nějaké odběry jdu příští týden. To budu v 30tt, tak uvidím jestli jsou to poslední nebo ještě nějaké budou.
Holky normálně zjišťuji, že začínám byt šílené neohrabaná. To je hrůza a to mám ještě dva a půl měsíce před sebou.
Já jsem zatím chůvičku ani nekupovala. Máme byt 2 plus jedna, takže si myslím že neni ani potřeba.
18. zář 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem Matese videla...:slight_smile: Je to kus chlapa...:slight_smile:
18. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty jsi byla za Katu? Jak se má a jak to zvládá?
18. zář 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyla, Peti.. Nase spolecna kamaradka mi poslalal par fotek ze vcerejska a psala, ze se s Feriem dost nasmali, pac maly u kojeni usnul, ale Katka ze se jeste moc smat nemuze.... Vypadala na fotce stastne, ale moc unavene... A kojeni se teprve pry rozjizdi...:slight_smile:
18. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha .... :slight_smile:
Už se taky těším až nám Katka ukáže nějakou fotečku a povykládá jaké to je.
18. zář 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a kde máme Janču? Ještě se doma léčí?
18. zář 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi ted sms.. Od vcerejsiho rana maji Matese na pokoji, je nevyspala a unavena, je to pry zahul, ale to miminko za to stoji..:slight_smile: O vikendu je pusti, tak az se tu ukaze, pry nam napise vic..:slight_smile:
18. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na ni těším .....
18. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu se dívat na Kriminalistiku ....
Dobrou ....
18. zář 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to by bylo super. Prosím pošly mi ten odkaz. Bydlíme ve dvoupatrovém domě a věřím, že chůvičky užiju :slight_smile: akorát jsem spíš chtěla poradit, zda jsou lepší digitální nebo analogové tak aby cena byla příznivá a odpovídal i výkon. Však víš, hlavně a by to fungovalo :grinning:
18. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sobotní ráno .... :slight_smile:

Tak dneska u nás jdou všichni do vinohradu jen já nemusím....... :grinning:
Tak si budu uklízet a žehlit.
19. zář 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní ránko.... :wink:
Katy - gratuluji k narození mimíska..........nakonec se Matyášek rval na svět o něco dříve, že? Tak hlavně ať jste oba zdraví a máte se čile k světu.

To je úžasné, že už je na světě první mimčo z této diskuze.....ostatním maminkám přeji ať ten jejich den D dopadne co nejlépe a bez komplikací. Teď už je na řadě Inka a Marta, že? Tak holky, jsem zvědavá......

Peti - tak to je skvělé, že nemusíš do vinohradu....ale to uklízení a žehlení taky není moc fajnová činnost, že? Dívala jsem se na fotečky a moc ti to i se sestrou sluší jako těhulkám. Která z vás vlastně bude rodit dříve? To jste se ale dobře domluvily. :sweat_smile:
19. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám pouklízeno, ale ještě musím žehlit a to se mi vůbec nechce.

Mannie - ségra bude rodit dřív má termín 18. listopadu.....
19. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, Katak mela naplanovany cisarsky rez, protoze maly byl zadeckem dolu..:slight_smile:
19. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udělala tříkilometrovou vycházku. Šla jsem za Erikem do sklepa občůhnout jak to vypadá. Docela mi to i prospělo. Až bubu doma, tak budu chodit časteji....
19. zář 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek