• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tzn, ze musel mit skoro vykloubene kycle.. :confused:
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dnes, tyden po CS, jsu jako presne pred tydnem. Zadny nejak omezeny pohyb, bolest, temer nic!
To kamaradku pousteli o den driv nez me (jejich maly se narodil jako nas Maty), rodila normalne a jeste pri odchodu z nemocnice nemohla sedet, mela strasne bolesti :frowning2:
Takze neni pravidlem jak se pise, ze po CS potrebuje clovek delsi dobu na zotaveni nez po normalnim porodu. Je to hodne o psychice taky.
Bolelo to, kazdy pohyb, ale rikala jsem si "zitra bude zase lip", tesila jsem se na kazdy dalsi den, kdy mi bylo fakt lip a lip.
A taky, kdyz jsme ve ctvrtek dostali maleho na pokoj uz na "plny uvazek" :slight_smile: tak ten pohyb kolem neho mi pomohl k jeste vic rychlejsimu zotaveni :wink:

Chce to jen nepodlehat tomu.. boli to, ale ta bolest stoji za to!
21. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco, cau.. Zmen si pas..:slight_smile: Mas tam 44tt... :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela jsi nadstansart, Katy? A co personal? DObre???
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisu jk tatar, ale mam zmrzle ruce..:-/

Jo a jak reagovali psi, Katy?
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooojky Moni, taky jeste jednou dodatecne gratuluji k male. Je nadhernaaa! Ja myslela, ze nas Maty nebude mit vlasy jako Karolinka, ale jsme taky vlasati :grinning:
Jo a potom jsem uz za vama za Lenou neprisla, nejak jsem si lehla a vytuhla az skoro do vecere :grinning:

Moni, tak to jsem na tom uplne stejne s kojenim :slight_smile: Vcera jsme zacali kojit ve 20h a skoncili az asi za 1,5h.. to usnul,tak jsem sla rychle taky spat, ale ani jsem neusnula a uz si zase zacal cpat ruky do pusy a zacal hledat mliko.. tak jsem ho zase prilozila, on se trochu napije a spi, buzeni nepomaha.. prsa me uz totalne bolely, tak jsme mu dali prikrm, vypil 60ml a hned se totalne pokakal :grinning:, tak jsem ho prebalila a zase byl hladny, tak vypil dalsich 30ml, nez si odbrknul, tak byla jedna hodina rano!!!! Ale potom spat az do 04:30, hodinu kojeni a spal az do 8:45, zase hodinu kojeni a porad spinka.

Pres den ma krasny rezim, jen ty noci musime doladit :wink:
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu neco delat, prectu si to kdyztak pozdeji..:slight_smile: Papa zatim a pohlazeni Matymu...
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to se srovna.. :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni psy mame u babicky uz pres tyden a protoze jsou tam moooc hodni tak tam jeste zustanou par dni. Ale jak se zabehneme, tak je chci zpet. Ale uvidime... protoze se nam naskytla moznost koupe domu k nastehovani do mesice, zitra rano se tam jdeme podivat, tak uvidime.. mozna by u babci zustali az do stehovani.

Jj Zdenci, vypadalo to, ze je mel skoro vykloubene. Ale nemel, hybal s nima, jen jak mel spatnou polohu, tak mu to musi dorust, zpevnit se.
Ale nedavame pleny, dostali jsme Freikovu perinku, to je super vec!!!!
21. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jdu taky konecne relaxovat :wink:
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak snad se bude domek libit...:slight_smile: A kde je ten domek?
21. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a meli jsme nadstandart. Ferio byl od stredy rana se mnou. Bylo to uzasne, nadherne! Moooc mi pomahal se vsim. Bylo fakt krasne prozivat ty prvni dny spolecne. Kdyz nam sestricky ukazovali co a jak s malym pri koupani, osetrovani a tak.. bylo skvele, ze jsme na to byli dva. Ted zvlada peci o maleho na 100%! Ja ho kojila, on prikrmoval z kadinky (Moni, to je fakt umeni krmit kadinkou, mel toho vic vsude kolem nez v pusine, kdyz jsem to zkousela :grinning:)...

Sestricky, doktori a vsechno bylo super!

A co se tyka samotneho CS, to se rozepisu pozdeji a chvalou setrit nebudu :wink: Ten pristup, to byla fakt BOMBA! Necekane, uzasne!
21. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V Kyjove, ulici neznam :grinning: To se resilo, kdyz jsem byla v porodnici :grinning:
Je to ale blizko parku, nad parkem, v te lokalite. To je vlastne ta NEJ lokalita v Kyjove, klidna, vsude to je z tama blizko.. tak jsu moooc zvedava!
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím hlavně Káťu a Matýska :dizzy_face: :dizzy_face: je nádherný....strašně moc vám to přeju, teď ještě ten zbytek a budeme tady mít moooooře miminek :grinning:
já už jsem docela OK, ale ještě ne na 100% tak snad se do svatby dám ještě do pořádku...

Zdeni, ty dortíky jsou fakt úžasný :dizzy_face:
21. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
KACI, TAM JE Urbanova, Seifertovo namesti, Svatopluka Cecha... Jo, tam je hezky..:slight_smile: Jeste je tam Bezrucova...
21. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Jani..:slight_smile: A ahoj..:slight_smile:
21. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu Matyášek je nádhernej :dizzy_face: Ještě jednou moc gratuluju :slight_smile: My jsme pořád 2 v 1,dnešní noc stála za prd,prcek se tam už strašně tlačí,takže to bolí jak svina :confounded: Už aby byl taky venku :wink: Katu hlavně hodně jez,protože budeš určitě ještě hubnout,tak ať neztratíš mlíko :wink: Peti odsávačku mám nějakou levnou,uvidím,jestli ji budu vůbec potřebovat,kdyžtak koupím pak pořádnou :wink: Holky přišla mamina,tak jdu za ní.papa
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny...tak ať už to máš taky co nejdřív za sebou :slight_smile:

JO a Peti, fakt vám to ze ségrou sluší, pěkně jste se sladily :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni je to Urbanova
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu,tak co paní doktorka?
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Iny... dekujiii, Maty je fakt zlaticko. Uz se tesim na to vase malinkate prekvapeni co v brisku schovavas.

Jinak k odsavackam - v nemocnici mi pujcili tu jejich, ale stejne jsem odstrikavala rucne, bolelo to, ale to jedine fungovalo a mliko ze zlaz uvolnilo.

Ted jsem Matyho nakojila, hodila jsem si ho pres rameno a cekala na odbrknuti (my nebrkame nejak, ale ani neblinkame, uff aspon neco :slight_smile: ).. no a jak jsem ho polozila do kose tak se divim od ceho mam skoro celou spodni polovinu trika mokrou - to mliko tece uz samo a jak sileneeeee! :grinning: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny pred chvilkou odesla, hned na to jsem kojila, takze je to chvilinka.

Maleho prevazila, pribirame pekne. Potom me ukazala jak osetrovat potnicky, mel uz 3 pod pazickama. Zkontrolovala ho, vsechno v poradku, jen me upozornila na nejake veci, at se nelekam.
Ma trochu natekle prsa - jak ja :grinning: Je to tim, ze kojim, jdou do neho hormony a ty to zpusobuji. Je to normalni vec :slight_smile: Kdyby me na to neupozornila, ani bych si nevsimla. Ale jsu rada, ze to vim.

Jinak dnes muzeme na prochazku, tak pofrcimeeee.. A v patek rano v 10 do poradny, musi zase na krev, uz v nemocnici nemel uplne o.k. krevni obraz, tak to potrebuji zkontrolovat. Bezna vec, nic vazneho.

Je to zdravy klucik! :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je nádhernej,jak panenka :dizzy_face: Kamoška taky říkala,že ručně jí to šlo ze začátku nejlíp :wink: A jsem nasraná,schválili snížení mateřské a rodičáku,porodný už se mě týkat nebude.O snížení jejich platů se prý bude teprve jednat,je mi jasný jak to dopadne :angry:
21. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a jak kojis? Stridas prsa behem jednoho kojeni nebo nechvas vykojit jedno a pri dalsim kojeni mu das druhe?
21. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, urcite se uz taky tesis az nebudes 2v1, co? Uz mas vsechno nachystane?
Jo muj postreh z porodky - vsude pisou vzit si 2 rucniky, ja mela jeden velky a dva male.. ale jeden velky je malo, v tech nemocnicnich koupelnach to vubec neschne, mela jsem ho porad vlhky, neprijemny.
Taky co je dobre, tak nejaky maly rucnik na zem, kdyz budes chodit ze sprchy. Preci jen je lepsi vylezt ze sprchy a teprve se utrit a vklouznout do prezuvek.
21. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo už na prochajdu? Já jsem myslela,že se má vyrazit až tak po týdnu :confused: Ale venku je nádherně,tak proč ne? :wink: A o těch prsíčkách slyším prvně :fearful:
21. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, na Urbanove je krasne...:slight_smile: Dva parky za rohem, obchody do deseti minut pesky, klid a hezke prostredi...:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ze zacatku jsem stridala at je roztaha, potom jsem vzdy kojila z jednoho, protoze jsem je mela pekne nalite.. ale ted, kdyz uz ma vetsi spotrebu, tak kojim zase z obou dvou.
Jo a nejlip se mi maly drzi pri kojeni, kdyz stojim, to se ta poloha nejlip najde. Pri sezeni je to horsi.. nemam prsa az po bricho, takze ho musim mit dost podlozeneho, aby mi behem kojeni neupadly ruky, nebo zada.

Treba je casem tak vytaha, ze to pro me v sede bude nejprijemnejsi :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to teď taky četla, že krouhnou rodičák, porodný a zvýší daň, takže všechno bude zase dražší, to už fakt není normální, ale že by si teda krouhli svoje vlastní platy, to ne...to teprve budou schvalovat, to porodný mě tolik nebere, je to jednorázová částka, ale ten rodičák mě sejří teda dost...už těch 7.500 není žádná výhra, ale jako být doma za nějakou šestku, to si snad dělají prd*l, ne??

sakra, se musím furt rozčilovat....být těhotná, tak z toho stopro porodím :grinning:
21. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek