• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo jo už máme všechno nachystaný :slight_smile: Jen dát postýlku do ložnice a tu menší dolů,ale to nechám až na Jirkovi,než si nás přiveze domů :wink: A osušky mám dvě a i dva ručníky :wink: A do sprchy jsem si vzala žabky,to nám říkala na tom kurzu,že je to lepší :wink: A v břeclavi mají pokoje balkony,takže se to tam dá hodit ven na šnůru :wink:
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny taky jsem byla prekvapena z te prochazky.
Uz vcera v porodnici nam rikali, ze kdyz bude pekne, ze muzeme uz dnes na prochazku. A dnes to rekla zase tato doktorka.
Tak toho vyuzijeme, jen doufam, ze to Matymu na cerstvem vzduchu bude svedcit a nezacne nam nekde na meste rvat jako tur :grinning:
Nakojim a pofrcime. Jen nevim co si oblecu, jsu totalne bezradna!!! Hlavne s trickama, nemam zadne tricka stylu "prsa rychle ven"... ted mam na sobe jedno a z toho mi mega leze ta kojoprda.
Nejak jsem to neresila v tehu a ted nemam fakt co na sebe navrch :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zkus vleze nebo ve vertikalni poloze... Anebo s podlozenyma pokrcenyma nohama.. At nemusis porad jenom stat..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, triko si prece muzes vyhrnout, uvolnit prso z podprsenky a maleho nakojit takto... Prehodis pres vas plinecku... Nepujde nic videt, Maty bude mit soukromi a plena je prodysna..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny tak to mas tedy luxus, balkon v pokoji, to je super!
Jen nesmi prset :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a co se divis - vsak Mates uz ma tyden..:grinning:
Katu,už jsem prohrabávala svoje starý věci a něco by se i našlo,ale jak začne být chladno,tak teda nevím nevím a hlavně s tou kojo podprdou to nebude žádná sláva na pohled:sweat_smile: Asi budu furt chodit v mikině :grinning:
autor
Zdeni dekuju za odkazy... obrazky jsou nejlespi..

S textama at jdou nekam, to se tezko chape, obrazky jsou proste obrazky. Krasne tu polohu vidis.
Katy, koho jste si vybrali za doktorku?
21. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Zatím jen zdravím. Dočtu vás až přijdu z prace......
21. zář 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty kjoprdy nejsou videt snad jen z rolaku :grinning: :grinning:
Ale je to super prakticka vec.
21. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Kasardovou - ma ordinaci vedle Tropicu, vlastne pod nim. V te budove.

Je to super, da se dojet kocarkem az do cekarny, je to v prizemi a hlavne je moc prijemna a mila!
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nejake triko snad mas, ne? Jako jsou videt, protoze mas vystrih a jsou ty podprsenky tak moc velke nebo ti vadi, ze jakoby prosvitaji pres latku trika? Asi nechapu...
Kasardovou znam..:slight_smile: Je to dobra doktorka..:slight_smile:
Kdyz vidim Petku, vzpomneu si na segru vzdycky..:slight_smile: Ona za sedm tydnu rodi..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni klasika prdu mas tak do poloviny prsou, ze ti ve vystrihu jdou krasne videt ty vnady.. kojoprda schovava uplne cele prso, takze vzdy jde videt z vystrihu.

Zdeni triko mam, ale nedoporucuje se kojit s vyhrnutym trikem, nevidis pres to na mimco jak je u prsu, pada ti na mimco a prso a tak..
21. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ty balkony jsou tam krytý,takže v poho :wink: V Bv mají všechny pokoje balkony,mají ty budovy tak postavený :wink: ˇPřinejhorším bude jirka vozit ručníky na výměnu :grinning: Tý jo ,já už bych tam jela :grinning: Taky už mě strašně serou ty řeči a ty jsi ještě doma?Ještě nic?A kdy teda?Nejvíc mě sere tchán?už radši nevylízám z baráku :angry: Jestli budu přenášet,tak budu na chocholouška :grinning:
21. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak potom to chce nejake decentni tricenko anebo rovnou kojotriko..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jako kdyby se tě ptali týden po termínu, atk to pochopím, ale ty máš vlastně rodit až za týden a něco, to by mě taky prudilo, takový dotazy.... :angry:
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jedne pipenky se ptali od 35tt, jestli jako UZ... Tak porodila na konci 41tt...:grinning:
21. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :wink: No představa,že si někde hrnu triko až za krk fakt není pro mě lákavá :unamused: Holky musím mazat,přijeli nám dělat zábradlí.zatím papa a Katu krásnou první prochájdu :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě se ptají asi tak 3 týdny už :angry: A je to čím dál horší :unamused: a mažu :grinning:
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si musis poridit kojici trika... Jinak budes trika vyhrnovat... A nakonec - o nic prece nejde... :wink: Dite ti prece prso zakryva a navic pres vas proste hodis plenku...
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to je jasna vec, ze si je poridim a hned nekolik!
Ja jsem jen psala, ze resim co si oblecu, ze ted nic nemam, ze jsem to v tehu neresila :wink:
21. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tatka se nam vratil z prace, tak jdu zalezt do skrine a neco vyhrabat, potom probudit Matyho, zkusit ho prikrmit, at nam vydrzi a frcime na prochajdu :wink:

Pekny odpoledne, pa paaaa
21. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to už asi byla tak naštvaná,že ten porod chtěla oddálit co nejvíc, ne :grinning: prostě na truc :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky jsem si to myslela, ale Dorinka se chtela jeste dopect...:grinning: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to je jasne, to cloveku dojde az pozdeji, az to triko potrebuje..:slight_smile: Tak hezkou prochazku a pozdrav Feria...:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak jsem dorazila konečně z práce. Už se těším až tam nebudu muset. Ještě jedenáct dní.....
Už jsem vás taky konečně dočetla. Zítra budu sama v kanceláři, tak budu po dlouhé době budu moct být s vámi pořádně v kontaktu.
Jinak zítra ráno jdu v 8:00 na UTZ k naší doktorce, tak jsem zvědavá co nám řekne. Taky mě má brát nějaké odběry, ale vůbec nevím na co.

Katy pořád se musím dívat do toho Tvého albíčka na Matýsky je fakt jako panenka. Nádhernej .....
21. zář 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno, tak mě se dneska klasicky opět nechtělo vstávat a do toho mě prudí ta naše domácí zvěř...to je děsný, máme na starosti slepice, tak jim musím ráno chodit dávat žrádlo a pustit je a ty mrchy mi včera snesly jedno jediný vajíčko...dostanou na hubu, jestli to takhle půjde dál!!!!

Jdu si uvařit kafo,abych mohla konečně fungovat :grinning:
22. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek