Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
22. zář 2009
Bre ranko, zenuchy...🙂

Jani, slepiceeeeee, fuuuuuj.... :-p Ja je uplne nesnasim...😃

Katy, napis nam, jaka byla prochajda...🙂

Delaji nam na baraku neco na strese (tece tam), tak je tu od sedmi rachot... 8-( Kafe uvarene, tak zrelaxuju a mizim do prace..

Moc se mi nechce, pravda... :-S
monikakriz
22. zář 2009
Díky Zdeni, snad už je to OK

Katy, taky to tak máme, než si odbrkne, tak už má zase hlad. Z toho se zase přejí a pak to vyblinkne 😞
janca.k
22. zář 2009
Zdeni, já je taky nesnáším, ale co bude babi v nemocnici, tak se musíme starat, ale dávám jim tři dny, pak jdou do slepičího nebe 😃 😃 😃
zdenallicka
22. zář 2009
Slepici nebe..😃

To je jako polivka nebo slepice na smetane???? =-) :-N
zdenallicka
22. zář 2009
Monco, uz je to OK..🙂
anag
22. zář 2009
Ahoj holky .... 🙂
Tak jsem zpět od doktorky. Má, ale z té dnešní kontroly nějaké smíšené pocity. Dělal mi ten UTZ a nějak jsem to nepochopila. Tvrdí, že je naše miminko moc hubené odhad váhy na 30tt je 1260g. Tak jsem z toho nějaká špatná. Mám přijít už za tři týdny projistotu na další UTZ. Jsem z toho úplně rozhozená. Taky mám samozdřejně vaginální výtok. Dále mě napsala do té těhu průkazky nějaké FL 56mm, odp. 29+5, ostatní odp. 26
Snad budu tedy všechno v pořádku.....
zdenallicka
22. zář 2009
Peti, budes mit holt mensi dite..🙂 Bud rada, aspon se tak nenatrapis... Podle me to, co ti napsala do prukazky, je, ze dite odpovida ve vetsine merenich 26tt.
V poslednim mesici dite uz jen tloustne, ted to musi dohnat.. ALe nebala bych se..🙂 Bud klidna... Jedne pipince z diskuze se narodila holcicka s 2910g a odhad mela v 31tt 1300g, takze stejne jako ty...

Fakt to neres...😉 Chapu, ze mas strach, ale stres ti nepomuze a miminku taky ne...
zdenallicka
22. zář 2009
Peti, ted jsem nasla, ze ve 26tt ma mit miminko kolem 910g... Oni fakt pak rychle pribiraji...🙂
zdenallicka
22. zář 2009
Kolik jsi presne???? Rovny 30tt???
zdenallicka
22. zář 2009
FL je delka stehenni kosti, Peti..🙂 Tzn. ze delka stehenni kosti vaseho miminka odpovida 29+5 (tt) a zbytek 26tt...
zdenallicka
22. zář 2009
Peti, tady mas kalkulacku, jak by melo vase ditko plus minus "vypadat"... Zadas tt + dny (treba 30+3) a ono ti to spocita..🙂 Je to ale orientacni, jasne? 🙂
zdenallicka
22. zář 2009
Norma pro 30tt je 1294g-1824 g, byla bych v klidu...🙂 Holt budes mit mrnouska... x-)
anag
22. zář 2009
Jsem dneska přesně 29+1, takže začátek 30tt. Jsem šla z té ordinace, ale úplně rozhozená.
Taky mi říkala, že mám víc odpočívat. Tak hned jak přijdu z práce, tak si půjdu lehnout.
anag
22. zář 2009
Zdeni a kam to mám zadat?
zdenallicka
22. zář 2009
nO jooo, opakovani je matka moudrosti..😃
zdenallicka
22. zář 2009
Musim jit, papa...
anag
22. zář 2009
Tak se měj. Pá....
anag
22. zář 2009
A taky si představte, že mi napsala pohlaví dítěte do těhu průkazky.
cervenec
22. zář 2009
Ahoj holky 🙂 Peti to bude určo dobrý,měla jsi se zeptat co to znamená?Není nad utz u odborných doktorů 😉 Tam by ti všechno vysvětlili.Já jsem byla na posledním utz na konci 31 týdne a odhad byl 1600-1700 g.
katunka82autor
22. zář 2009
Ahojky holky...

Peti fakt bych byla v klidu. Sama nemam z UTZ nejlepsi zkusenosti, ale na to clovek nesmi brat ohledy. My byli presne tyden pred porodem malinci, odhad byl 2550g, plod byl velikostne v 39tt na 36tt 😞 A nakonec jaky je to krasny kluk s porodni vahou 3100g !!!!!!!!!!!!
A to ho merili v pondeli a ve stredu zase a pokazde jiny Dr. a rozdil ve vypoctech byl jen 30g !!!
Ten UTZ je dobry, ale nekdy dokaze fakt vystresovat a to ZBYTECNE!!!

A ze ti napsala pohlavi do prukajdy, mnoo asi z toho nejsi nadsena, ale pro pripad ze by jste cekali treba kluka a on se nakonec posadil na zadecek jako nas Maty, tak je lepsi pro porodnici vedet v dany moment co je to za pohlavi, at mas pravo volby a zbytecne se neriskuje. Vsak prukajdu nikdo jiny kdome Dr. a tebe s manzelem nikdo videt nemusi 😉
cervenec
22. zář 2009
Tak a teď musíš průkazku hlídat jak oko v hlavě 😃 Aby se tajemství nevyzradilo 😉
katunka82autor
22. zář 2009
Iny asi budete mit velkou Julcu 😃 nebo ze by Krystufka? 😉
anag
22. zář 2009
Ahoj Iny ..... 🙂
Já taky nechápu, proč neposílá někde na pořádný UTZ. No snad bude všechno v pořádku. Byla jsem z toho, ale pěkně rozhozená. Teďka jdu na kontrolní UTZ 12.řijna, tak snad pořádně přibereme.....
anag
22. zář 2009
Ahoj Katy ... 🙂
Jo jinak jsme otočení správně hlavičkou dolů.
cervenec
22. zář 2009
Dochtorko Jani potřebuju radu,šíleně mě bolí podbřišek a zjistila jsem ,že to mám asi ze zácpy 😞 To mám z toho blbýho železa,který musím jest ]-( Můžu něco?Jím aktivie jak o život,ty mi vždycky pomohly a teď nic :-| No nic jedu na kontrolu a monitor,pak písnu.Papa
katunka82autor
22. zář 2009
Zdeni prochazka byla uzasna, tatka celou dobu vezl kocarek, jeli jsme do mesta do lekarny vyzvednout recept pro maleho na vitaminek D, potom do Rosmanna a do potravin pro pecivo.. potom musel jit Ferio dom pro auto, preci jen to na me byla dlouha prochazka a zacala me dost bolet jizva.. ale vyslo to pekne... nabral me a jeli jsme jeste na cvicak, kde byla jen mamca se psama - i nasima. Chvilku jsme sedeli a potom se Maty vzbudil, tak jsem ho asi 1,5h hodiny kojila zavrena v klubovne cvicaku 😃 😃 😃
(aby jste si nemyslely... neni to zadna šopa, je to nove vybudovane zazemi se vsim vsudy, socialky, kuchyn a tak.. nekdo nema tak "luxusni" ani chatu, takze krasne ciste prostredi, do nejake šopy bych maleho nebrala).

Tak jsem stravila prijemnou hodinku a pul na cvicaku a jeli jsme dom 😃

A maly vecer potom celkem pekne spinkal. Kojeni ve 20h, potom 23:15, potom si tedy vybral cas od 03:45-05:45, kdy jsem ho dvakrat prebalovala, dvakrat krmila a on mel oci jako sova a ne a ne spat 😃
Nevim proc si klucik nas vybira cas na kakani prave v noci. Pres den nic moc, ale v noci mi nadeli poradne dve naloze.. a samozrejme, ze je po tom hned hladny, takze se zase krmi.... ale spinka krasne, rezim se nam pekne upravuje.
katunka82autor
22. zář 2009
Iny ja beru zelezo i po porodu, a dokonce ani maly nemel krevni obraz nejlepsi. V patek jdeme do poradny na kontrolni odber. To si bohuzel asi odnesl z meho tela.. ale to se srovna casem.
Jsem te asi moc nepotesila, ze to zelezo budes muset brat asi i po porodu, co 😞
anag
22. zář 2009
Tak já železo zatím užívat nemusím. Ale musím jíst každý den ráno to magnézko.

Katy tak to je malej noční živel....

Začni psát odpověď...

Odešli