• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak já jsem měla teda děsnou noc,při každým pohnutí mě bolí břicho a na wc jdu tak 5x :confounded: Peti mě dr na mykozu dával vždycky klasický léky,sice se taky doplácelo,ale teda 300,- to je síla :angry: Asi jí dali zadarmo dovolenou,když to bude doporučovat :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny :slight_smile:
tak se to score pomalinku posouvá, co? Já měla do minulého týdne dvojku, teď už pětku, ale je fakt, že to neznamená, že bys s tím nemohla rodit. Jedna holčina z kurzu rodila s dvojkou :sunglasses:
22. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny i pani v lékárně mi říkala, že hold pani doktorka se na ceny prostě nedívá .....
22. zář 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem vás přelouskala, Katu, tak to je super, že jsi si i CS takhle užila, kámoška rodila akutním CS tak si to tak neužila, bo ji rovnou uspali....

Iny, na tu zácpu si kup buď glycerinové čípky, nebo nějaké psyllium, které si můžeš dávat do těch jogurtů, v tomhle stupni těhotenství můžeš i Lactulosu...tak něco z toho zkus, nebo Fructolax ovocné kostky, ale ne Regulax....
22. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden mi to skočilo z 0 na 2,tak jsem dnes čekala aspoň 4 a ono prd :grinning: Peti cervix score zjistí dr vyšetřením,já mám vzadu v průkazce takovou tabulku a tam to dr od začátku zapisuje :wink: Je to vlastně stav čípku :wink:
22. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Iny, tak to i mě při otáčení na druhý bok bolí břicho, ale na záchod teda víc jak 3x za noc nejdu... naštěstí, protože manža někdy děsně chrápe a já pak nemůžu znova usnout :grinning:
22. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak já tam mám napsané CS = 0, to bude asi taky ono.
22. zář 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti o chrápání manžela bych Ti mohla vyprávět romány. Tuhle noc jsem si taky užila. Už jsem byla nachystaná, že se přestěhuji spát do obýváku. Hrůza ....
22. zář 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju, v lékarně mi dala tu Lactulosu,hned jsem si dala,zatím se nic neděje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Peti, to je ono.
22. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti to je ono :wink: Jirka naštěstí nechrápe :slight_smile: Ještě to tak :grinning: Mě stačí ,že kolem 4 ráno nemůžu zabrat a pak když usnu,tak je to takový spaní nespaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Jirka mě vyhazuje od pc.Zatím papa
22. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, upřímně, Peti, já myslím, že bysme ty romány mohly psát spolu :grinning: :grinning: :grinning: . Tento měsíc spím často vedle v pokoji. Igorovi je to vždycky hrozně líto, ale co už, přece ho nepošlu na operaci přepážky :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem zjistila, že Erik to někdy ani nezjistí. Já se vytratím a k ránu až jsem probraná a Erik většinou ještě spí, tak zase přejdu do ložnice. Vždycky mu stejně potom řeknu. Nic na to neříká. Jsem zvědavá jaké to bude až s námi bude spát i mimčo. Protože to chrápání je fakt neskutečné.
22. zář 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Igor to zase pozná, aspoň to tvrdí. Prý se mu hůř spí, když tam nejsem, ale spíš je to tak, že se v noci vzbudí a tím ví, že tam nejsem.
Taky jsem už řešila, jak to bude, až s náma bude spát mimčo, ale myslím, že to dopadne tak, že já s malým budem spát vedle v pokoji (Igor tam nerad spí, protože jsou tam tvrdé matrace a to on se moc nevyspí a naopak mně to nevadí a zase chápu, že on bude muset být vyspaný do práce). Takže asi tak... :sunglasses:
22. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v nejhorší to budeme taky takhle řešit. Uvidíme jaká bude potom situace.
22. zář 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi teda naštěstí problém s chrápáním nemáme, Josef chrápe jedině když je nachlazenej nebo nalitej a spí na zádech, takže do něho stačí šťouchnout a je klid :grinning:
22. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to máš dobré. Erik chrápe pořád a spí jen na zádech. Někdy ho i budím ať se otočí alespoň na bok, aby tak nechrápaĺ.
22. zář 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a po víkendu u tchánovců jsem fakt ráda že bydlí tak daleko, tchýně učitelka je teď od září v důchodu, děs teda, místo žáků buzeruje všechny okolo :rolling_eyes:
22. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo učitelky to je nemoc z povolání..... :grinning:
Marti to Ti nezávidím.
22. zář 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Marti a Marti :slight_smile:

Jsu tu jen na skok, prave jsem dokojila, obed se mi ohriva, najim se a pujdu zalehnout na chvilku.

Iny ja brala zelezo 1xdenne a ted 2x :wink: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to aby teď, Marti, neměla čas k vám jezdit častěji na návštěvu :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky si odpočiň, Katy :slight_smile:

Já teda železo beru taky a taky jen 1x denně a krabičku mám dobrat i potom po porodu - pořád jen jednu denně.
22. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no uvidíme, naštěstí švagrová bude rodit v únoru, takže bude první na ráně :grinning: a taky si myslím že po tom až tchýně zjistí mé názory na těhotenství, porod a výchovu tak k nám ani jezdit nebude :grinning: :grinning: :grinning: , teda jestli ji rovnou netrefí šlak :grinning:
22. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak vám zjistili, že máte brát to železo? To se na to dělají nějaké krevní testy? A kdy vám to zjistili?
22. zář 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, to ti budou ještě dělat krevní testy. Nevím už přesně, v kterém týdnu jsem na tom byla já, ale myslím, že v 32. týdnu. Vydrž, jdu se podívat do průkazky.
22. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé dneska mi brali krev, ale nevím na co. Tak možná to bylo ono....
22. zář 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že si ani nemusím volat na výsledky .....
22. zář 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jo, mně je dělali na konci 32. týdne. A jestli ti dnes brali krev, tak určitě na tohleto a spoustu jiných hodnot, výsledky ti asi řeknou na příští kontrole (já to tak taky měla).
22. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá tedy jak dopadnu.
22. zář 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek