• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti ty jedeš rodit do Břeclavi?
22. zář 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, do Břeclavi.
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já budu sledovat potom břeclavský deník, tak jsou vyfocená vždycky miminka .....
22. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to tam vždycky sleduju, když vím, že tam má být někdo, koho znám. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pojedu taky do Břeclavi....
22. zář 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...někdo na ni nadává, jiný ji chválí, uděláme si vlastní názor, že jo?
Nakonec všechno je vždycky o lidech, záleží na koho narazíš. A já nám přeju, ať narazíme na ty hodné... :wink:
22. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti určitě narazíme na ty hodné.
Teď jsem tu měla mamkku a říkala jsem jí o té dnešní kontrole a taky říkala, že si z toho nemám nic dělat, že to ještě mimčo dožene....
22. zář 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, určitě to dožene, hlavně buď v klidu :slight_smile: . Navíc je taky pravda, že ty ultrazvuky nejsou vždycky přesné.

No nic, už se rozloučím, dneska jsem toho doma moc neudělala, tak ať to aspoň trochu doženu. Tak se mějte a hezký zbytek dne. Pa pa
22. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem dneska neuděla v práci vůbec nic. Už na to nějak kašlu. Zítra budu mít tady tu kontrolu z finančáku, tak snad to dobře dopadne. Zítra se tu asi mo neukážu. Ve čtvrtek jsem budu zase sama v kanceláři, tak to mě tu budete mít pořad. No nic. Jdu spočítat penízky a mažu domů. Už se těším až se natáhnu.
22. zář 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ten nedostatek železa zjistili už při těch druhých velkých odběrech,takže to zobu už pěkně dlouho.Měla jsem hodnotu 122,hranice je tuším 115,ale říkal,že postupem těhotenství se to spíš zhoršuje,takže mi ho dal už tenkrát.no a na těch posledních odběrech jsem měla zase jen 121,takže jsem mazala pro další krabičku,protože kdybych to vysadila,tak by ta hodnota hodně klesla a to by nebylo dobrý.říkal pan dr :grinning:
22. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se pěkně odpočinula a už mě to ležení u té televize nějak nebaví.
22. zář 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se jmenuje ta trubička co jste kupaly na ty prdíky....?
22. zář 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti rektální rourka,ale i když řekneš trubičku na prdíky,tak v lékárně budou vědět :wink:
22. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..:slight_smile: Jsem doma z prace.. Katy, diky za info o prochazce... Vypada to, ze jste si ji uzili..:slight_smile:

Dobrou noc...
22. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera uzaviram, dnes oteviram..:slight_smile:

DObre rano, holky a miminko...:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zivot je nespravedlivy, KURVA! :cry: :frowning2: :cry:
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, co se stalo??

Jinak ahojky, zdravím vás...já mám dneska pátek :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOlegyni zemrel svagr na leukemii.. Nemel jeste ani 50..:frowning2:
23. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne skoro poledne preji.
Tak my jsme vcera ne a ne usnout.. byl asi od 21h do 00:30 vzhuru... potom usnul a spinkal az do 04:30, hodinka krmeni a potom spanek az do 9:00. Je to zlaticko! Az na ty jeho petihodinovky nespani, krmeni, kakani, krmeni a zase kakani :slight_smile: :grinning:

Ted uz zase spinka, tak jdu rychle zehlit, navarit si obed, potom bude zase krmeni a pak snad zalehnu i ja na hodinku.

Je neskutecne, jak rychle bezi cas s tim prckem. Sotva vstaneme, uz je poledne, potom prijde tata z prace a najednou je vecer :sunglasses:
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to je smutne :frowning2:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu, tak to je fajn, že ti takhle dlouho Maty spinká...a ty noci se za chvilku taky zmáknou...jak si zvykne, tak to zase půjde o něco lépe...

Zdeni, to je mi moc líto :frowning2:
23. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem brecela.. :frowning2: Zivot je fakt nespravedlivy... A jestli mi nekdo rekne, ze spravedlnost existuje, asi mu dam facku... N E E X I S T U J E!!
23. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, fajn, ze uz je lip..:slight_smile: Vsak on si Maty na spani navykne.. Co si pamatuju, ty jsi sedmispac, tak snad to podedil...:slight_smile:
23. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já tě chápu, přeci jenom je to blízký člověk od tvoji kolegyně, já taky vždycky ořvu, když umře někdo takhle mladý....u starých lidí to člověk pochopí, ale u někoho komu není ani 50-sát, je to fakt nespravedlivý :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A můžu tě uklidnit, protože spravedlnost fakt neexistuje, kdyby totiž existovala, tak neumírají mladí lidé a já bych dneska nedostala mrchu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani... :unamused:
23. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja se jdu najist, pac jsem nespravdlive zase hladova.... :grinning:
23. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co teda? Jdete do CARu? :confused:
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem i najezená, ale je mi zle....ufff...
Zdeni, já ani nevím, přiznám se, že mě se do toho Caru prostě nechce...představa ježdění do Brna třeba každý druhý den, píchání injekcí, stres, čekání....já nevím, dneska to s Martinem probereme, objednáme se na konzultaci a pak počkáme co nám řeknou a uvidíme co bude....třeba se na nás štěstí usměje a otěhotním přirozeně....jsem naivní, vím :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja tam byla a neni o co stat.... Prilis mnoho informaci, prilis mnoho injekci a leku, prilis mnoho stresu, cekani a bolesti a nasledne (treba i) zklamani.... :confounded:

No, to pekne dekuju... Porad jsem jeste mlada, takze na otehotneni v Caru si pockam....

Taky jsem naivka, Jani....
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to právě říkám taky, na jednu stranu vím, že mám nejvyšší čas na to mít vlastní děti, ale mám spoustu kamarádek, které první dítě rodily v 35-letech, prostě se nechci stresovat, ničit si tělo hormony, půjdeme tam, poslechnu si je, udělám si na to svůj názor a uvidíme, třeba do toho půjdeme hned, ale třeba si řekneme, že rok počkáme, zajedeme si na nějakou pěknou dovču, pořešíme bydlení a uvidíme....nevěřím tomu,že bych mohla otěhotnět, ale kdo ví....třeba jednou....
a právě, já mám hlavně největší strach z toho zklamání,že nevyjde ani tohle .... nejde mi o peníze, ale mám prostě strach.... :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek