• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile: Jani to je mi líto :frowning2: A neboj se,za zeptání a info nic nedáš :wink: Jinak mám doma maroda,Jirkovi dnes spadlo sklo na ruku, přesně na loketní jamky na žíly,takže má 5 stehů.Bylo to těsný,říkal,že v té díře viděl žilu :confounded: Samozřejmě je to pravá ruka,jak jinak :confounded: a samo tvrdí,že v pondělí jde hrát hokej,to bude boj udržet ho doma :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny chlapi :sweat_smile: doma umiraji a sotva zavrou dvere od domu, tak jsou zivi az az :grinning:
23. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se nalozit do vany, mam asi hodinku do dalsiho krmeni, tak toho vyuziji tak. Uz se taaaaaaaaaaaaak tesim! Horkou vanu jsem nemela ani nepamatuju.
Venku je mozna vedro, ale ja jsu nejaka unavena a tu teplou vanu potrebuji jako sul. Snad me z ni maly po 5-ti minutach nevytahne :angry:
23. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak jsem dneska konečně doma z práce. Měla jsem tam dneska tu finanční kontrolu. Dopadla jsem naštěstí dobře. Jinak už se těším až se natáhnu. Už mi ty dlouhé úřední dny moc nevyhovují.
23. zář 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a muzes namacet tu jizvu??? A nevim, jestli na zatahovani delohy jsou vany to prave.... :confused: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ta jizva je uz uplne v poradku, ta je zacelena uz snad od 3. dne.. uz nejde skoro ani videt.
A delohu mam vice mene zatahnutou... pac na JIP nam davali nejake injekce na zatazeni delohy, zaroven analgetika.. i proto nemam skoro zadne brisko uz.
A nikde se nepise, ze by se zenske nemohli koupat :wink:

Stejne jsem tam nepobyla nejak extra dlouho, hlados byl hladny :grinning: :sunglasses:
23. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti uz jen par dni a budes porad doma.
Ani se ti nedivim, ze to uz nedavas ty dlouhe uredni dny!
23. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom pripade OK...:slight_smile: ANi nevim, jak je to po cisari s ocistkama.... :confused: V sestinedeli by se koupele vazne nemely... Prave kvuli deloze, ocistkam atd.. :wink:
23. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni s ocistkama je to uplne v pohode.. uz nepotrebuji ani vlozky, mam jen ty tenke slippersky nebo jak se to jmenuje - nejsu pres to odbornik, pac jsem tyto veci roky rokouci nekupovala :slight_smile:
Tim, ze jsem byla cela otevrena, tak me hodne vycistili.. takze ted je to pohoda klidecek :slight_smile:

Taky, kdyz jsem byla v drogerce si koupit vlozky pred porodem, tak jsem u toho regalu stravila dlooouhou dobu, nez jsem vsechno prostudovala a rozhodla se ktere vlastne chci :grinning:
23. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedalo mi to a jizvu jsem si prave premerila... je 13,5 cm dlouha... je to jako kdyby jsi prilozila nit na telo, tak asi jde videt. Uplne mini tenka, skoro nic.

Mela jsem jen pod tou jizvou jeden steh, nejaky zakoncovaci, ktery mi vytahli pred propustenim.
Zadny krizkovy steh :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to fakt mistri! Kdyz jsem videla tu jizvu, sama jsem neverila, neni to to klasicke siti jako driv, kdy se delaly vnejsi stehy. Tady jsou vnitrni a jen ten jeden byl vnejsi.
23. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, Katy..:slight_smile: Tak to ti tu koupel potom teda asi schvalim..:slight_smile: Jdu koukat na Peklo s princeznou (pohadecka...:dizzy_face: )... :grinning:
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak dneska jsem opět sama v kanceláři, tak budu mět šábes .... HURÁÁÁÁÁ
24. zář 2009 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste ...... :confused: :confused:
24. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

copak nudíš se v práci :grinning:
24. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Jo jo nudím. Kolegyně tu dneska neni a rozhodla jsem se, že nebudu bez ní nic dělat. Ale ten den vůbec neubíhá. Šílené......
24. zář 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to zvláštní nudit se v práci .... :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nudu v práci nemám ráda, ale já mám pořád práce dost takže to nehrozí :grinning:
24. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kdybych chtěla tak mám taky, ale já nechci .... :grinning: :grinning:
Nechám si to až tu bude zítra ta kolegyně. Stejně už by měla začít dělat všechno sama. Mě už se to blíží, tak ať si zvyká.
24. zář 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od pondělka měřím bazální teplotu a teda jak jsem se tomu bránila tak mě to teď fakt baví :grinning:
24. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě to tehdy taky bavilo. Nemohla jsem se vždycky dočkat až tu teplotu zadám do toho grafu.....
24. zář 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se projít do dědiny. Jsem se dovolila u šéfa, tak jdu....
Za chvilku jsem zase tu....
24. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se vrátila. Uděla jsem si nákup v drogérce. Pomalu si začínám chystat všechni věci jak pro mimčo tak pro mě do porodnice. Holky berou se i vložky do porodnice?
24. zář 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho nic nedělání zapomněla, že jsem měla ráno v devět hlásit, že k nepřijede prodejce s krůtím masem. Vzpomněla jsem si na to, až jsem viděla teďka stát lidi na parkovišti. Hrůza. Tak jsem letěla rychle hlásit.

Volali mě teďka, že už si můžeme přijet pro kočárek. To jsem ráda ..... :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak jsem zvědavá jak budeš spokojená s kočárkem :slight_smile:

Já už jsem teda asi měsíc zamilovaná do jednoho kočárku, tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží :grinning: , zatím má vše co jsem si vysnila :grinning:
24. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem taky zvědavá. Vlastně jsem ho viděla pořádně jen na obrázku na internetu. V tom obchodě tehdy měli jiné barvy a ukázaly nám jen vzorek té barvy co se nám líbila. Tak to bude překvapení.
24. zář 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně aby byl funkční :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem doma od doktora, cervix score postoupilo na 7, hlavička výrazně naléhá, ale jinak nic :frowning2: , takže nás pan doktor trošku popostrčil :sunglasses: (trochu tomu pomohl), tak uvidíme, jestli se to rozběhne. Zatím se nic neděje a ani nic nepociťuji :sunglasses: .
Už bych klidně jela..... :grinning:

Jinak jak jste se bavili o té rektální rource, řeknu vám, co jsme se k tomu bavili v kurzu. Lepší je masírovat bříško, tak nanejvýš do půl hodiny po jídle - preventivně. Ono, upřímně, kdyby nám někdo strkal rourku do zadku, tak se nám to taky nebude líbit a spíš půlky stáhnem. Je to takové sadistické. A pokud bude mít miminko vyloženě koliku, tak položit teplou dlaň na bříško a jemně s ním zatřást, vzduch by se měl posunout níž a uvolnit střevo. Vyzkoušejte, určitě je to lepší než rourka v zadečku... :wink:

A Jani, je mi líto, že dorazila mrcha :frowning2: . Chápu, že se ti do toho CARu nechce, ale mám v blízkosti pozitivní výsledek - kámošce se takhle podařilo celkem brzo, a to jim dávali jen 15% naději na úspěch. :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti tak už to vypadá,že se ti to blíží :slight_smile: Tu rektální rourku jsem si koupila pro jistotu,vím ,že to je až ta poslední možnost :wink: Stojí to pár korun,takže o nic nejde :wink: Peti vložky jsem si koupila v lékárně,nemají se používat ty lepící neprodyšný,na té prohlídce sálů v Bv říkali,že vložky tam mají volně k dispozici,ale radši si je beru :wink: Marti mě to měření taky bavilo,i jsem se kvůli tomu sama budila o víkendu,aby to měření bylo přesný :wink:
24. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny :slight_smile:

já si taky beru svoje vložky s sebou (taky jsem je koupila v lékárně).

Mám docela velkou tašku a tady s těmato všema věcma (ručníky, vložky, vložky do podprsenky, plínky pro malýho atd.), jedu jak na měsíc :grinning:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti však on vyleze až bude chtít :grinning:

Inko já se budím pořád stejně i bez budíku, akorát teda o víkendu to ještě s radostí zalomím :grinning: , akorát teda příští týden začínáme chodit konečně cvičit tak budu měřit o hodinu dřív, ale to by snad moc vadit nemělo
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek