• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak to zajdu koupit vložky do lékárny. Já jsem si zrovna myslela, že koupim nějaké v drogérce.
Marti tak to vypadá,že možná dneska už pojedeš. Už se těším na další miminko.
24. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám taky sebou věcí jak na dlouhou dovolenou :grinning: A to nemám sebou župan,ten mi kdyžtak přiveze až Jirka,to už bych si ho musela dát jedině na sebe :grinning: Hlavně mám sebou tu čokoládu :grinning: Marti to měření je v poho,hodinka snad tak nehraje roli,i když si vzpomínám,že jsem to zkoušela měřit se i později a teplota byla vyšší.
24. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny na co čokoládu?
24. zář 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v drogérce fakt ne,ty z lékarny jsou prodyšný,sice jsou tlustý jak sviňa.Já jsem vždycky používala jen tampony,tak to bude moje smrt :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti, kéž by :grinning: , ale jak píše Marťa, holt musíme počkat, jak se mladýmu pánovi bude chtít :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nám říkala porodní asistentka při prohlídce sálů - vzít si sebou neperlivou vodu a čokoládu(bez oříšků atd.) Při porodu ,když už jsi grogy,tak si lupneš čtvereček do pusy a to ti dodá energii :wink: Z toho jsem měla největší radost :grinning:
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti počkej na mě s porodem,jinak se tam ani nepotkáme :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nám na energii radili hroznový cukr, ale čokoláda zní mnohem mnohem líp :grinning:
24. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepřemýšlíš o nadstandartu na šestinedělí?Já se na něj asi zeptám,ale beztak nebude volno :unamused:
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete všechny rodit s chlapama?
24. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky nějak nejsem zvyklá na tlusté vložky.....
24. zář 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Jirka se s tím už smířil :grinning: Akorát nevím jestli je to náhoda,ale v tv je furt něco o porodech,tak vždycky prohlásí :Nejdu :grinning: Ale to je mu prd platný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, na šestinedělí ani ne, ale chtěla bych ho na porod. Ale taky spíš počítám s tím, že nebude volno.
Marti, můj jde. Chudák, už je z toho celý pryč... :sunglasses:
24. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak na to jsem už zapomněla. Tak pořídím čokoládu. Tu já můžu.....
Marti nakonec jde i Erik k porodu. Snad si to už nerozmyslí.....

Já o tom nadstandartu ani neuvažuji. Říkala jsem si, že to vydržím i na normální pokoji. Někdy se bude hodit, když mi ta druhá mimčo na chviličku pohlídá.
24. zář 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedíval jste se včera na ten nový seriál na Primě?Na konci byly ukázky z příštího dílu a tam byl porod.Rodila s kamarádem a poslala ho podívat se jak to tam vypadá :grinning: Tak jsem hned říkala,že tam se teda dívat nepůjde,pěkně mě bude otírat pot z čelíčka :grinning:
24. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nám říkali až na prohlídce sálů,tam jsi nebyla :wink:
24. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha ....
24. zář 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o víkendu se u tchánovců řešila přítomnost otce u porodu a švagr teda jde, ale nechce být přímo u porodu, takže až se půjde přímo na věc tak počká vedle :grinning: , a tchýně s tchánem se k němu hned přidali že chlap k porodu nepatří atd :angry: , no to už se těším na výraz tchýně až jí řekneme že její synáček bude u porodu :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tchýně tak nějak nechápe proč by tam u porodu měl být chlap, ale nic na to neříkala, když jsme řekli že Erik k porodu půjde.....
24. zář 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych spíš řekla,že ten nadsta... porodní sál je na nic,pokud jde všechno rychle. Platí se to na 24 hodin,takže jestli ho využiješ to se vlastně dozvíš,až když tě vyšetří na příjmu a řeknou ti na jak dlouho to vypadá :wink: Taky bych o něm uvažovala,ale ta prohlídka byla dobrá pro představu co a jak probíhá.A navíc si živě dokážu představit,jak se tam Jirka vedle válí na posteli a čučí na telku a já trpím vedle :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, já se dívala. Taky jsem si říkala, že dolů teda nee. Ale zrovna dneska jsem mluvila se známou a ta mi vykládala, že když její kámoška rodila, tak taky svojemu říkala, že v žádném případě se nesmí jít dívat dolů a pak, když došlo na věc, tak ho tam posílala se podívat, jak to vypadá. On se prvně bránil, ale ona na něj furt běž se podívat, tak šel. Myslím, že ten chlap má zážitek na celý život.
Můj ale taky jen u hlavy, žádný dívání dolů :grinning:
24. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zase mě vyhazuje hádejte kdo :unamused: Zatím pa :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti i kdyby byla tchýně proti tak jí to bude prd platné, Josef jí má na háku a absolutně nedá na to co ona si myslí :slight_smile: , ona totiž všechny pořád poučuje a ona zná všechno nejlíp atd :angry:

Akorát mě teda pěkně nasral švagr, už plánuje zapíjení potomka a rezolutně z toho vyškrtnul všechny ženské :angry: , jako teda já se bez té jejich piatiky obejdu, ale jako teda když už se musí to dítě tak zapíjet tak proč můžou jenom chlapi :angry:
24. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je teda fakt nesmysl, co to je za logiku, že ženské nemůžou zapít zdraví dítěte... :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás zapíjí s chlapami i ženské. Já taky určitě půjdu až se bude zapíjet ségřino mimčo. Sice jen dívat, ale půjdu. Pokud tedy nepojedu dřív než ona. Ale snad ne. Jen ať pěkně mimčo vydrží až do mikuláše.
24. zář 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kdy máš švagrová termín?
24. zář 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky jsem to nepochopila, akorát teda lituju švagrovou, protože on bude tak minimálně 3 dny vkuse v lihu :confounded: , takže teda nevím kdo ji odveze z porodnice domů :unamused:
24. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti někdy v únoru

No a teda i tchýně byla docela nasraná když jí to řekl :grinning: , takže myslím že to od ní ještě časem pěkně schytá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já si říkám, že jsem ráda, že to zapíjení až se mi narodí mimčo neuvidím.....
Protože to bude taky asi vypadat.....
24. zář 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty jsi měla vlastně včera termín porodu....
24. zář 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek