• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti no kdybys viděla to jejich zapíjení tak by si asi šla do mdlob, oni fakt hrozně chlastají a hlavně všem je přes 30 a každý týden se jdou aspoň jednou ožrat, fakt hrozná partička v tomhle, nějak to nechápu že je to pořád baví
24. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti těhu jak Tě popostrčil doktor?

Mati no tak to je tedy partička. To bych to jejich zapíjení vůbec nechtěla vidět.
24. zář 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak dneska jsem úplně vyklidila kancelář od svých věcí. Je to takový zvláštní pocit....
Je to tu uplně holé. Měla jsem tu šíleně kytiček a teď všechny čekají v bedně na odvoz domů....
24. zář 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda upřímně, taky takové ty klasické ožíračky nemám ráda. Vždyť zapít dítě se dá i hezky, no ne?

Peti, termín mám dnes. A doktor to tam trochu prošťoural, aby to urychlil. Uvidíme, jestli to zabere. Sestřenici to pomohlo, dopoledne ji prohmátnul a v noci jeli.... :sunglasses:
24. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já ty jejich ožíračky taky nesnáším, jako beru jeden večer, ale oni jsou fakt schopni pít 3 dny vkuse :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden večer bych taky pochopila, ale tahnout to tři dny.....
To je tedy mazec....
24. zář 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těm pak musí být pěkně blbě, co? :zipper_mouth:

Já teď přemýšlím, co bych tak mohla doma ještě udělat, než odjedu do té porodky.... Uklizené je (jakž takž), vyprané mám, žehlit se mi nechce, tak asi budu muset jít dělat něco ven na zahradu.
No nic, jdu to obhlídnout, nějaká lehčí práce by se mohla najít :sunglasses: , tak zatím pa a ať vám to v práci rychle utíká. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to já bych asi raději odpočívala....
24. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když to mě nebaví, u toho se nudím... :grinning:
24. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třeba švagrovi blbě není nikdy, on neví co je to kocovina :angry:, ani hlava ho nebolí, maximálně se poblije a je zase ready a může kalit dál :rolling_eyes:, ale jinak oni jsou fakt trénovaní, loni zapíjeli syna od jednoho z nich a minimálně 2 dny vkuse to táhli :unamused:
24. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi vlastně naše nejčilejší těhulka.
Já jsem poslední dobou šíleně unavená a i když normálně dělám zatím všechno, tak mě to mnohem víc zmáhá a musím si vždycky odpočinout.
24. zář 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem taky poslední dobou furt unavená, tak už se těším až začneme zase chodit cvičit, doufám že to pomůže :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, že nic se nemá přehánět. Ale musím přiznat, že loni před naší svatbou tchán nebyl tři dny doma a taky to zapíjel a přišel domů se silniční vyrážkou ....
24. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky si plánuji, že jak odrodím, tak od alespoň od února začnu cvičit. Jsem zvědavá jestli to bude pravda....
24. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti oni přehánějí pořád :rolling_eyes: , jsem ráda že ten můj chlap na to není, bych ho asi zabila :grinning:
24. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a dávaš tu bazální teplotu taky do toho grafu?
24. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj jednak to značím do grafu v pc a taky jsem dostala speciální kalendář od pana doktora :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nám potom musíš občas graf ukázat ať víme jak na to jsi....

Mě to tehdy šíleně bavilo pozorovat ......
24. zář 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím měřím 4 dny, takže není moc co ukazovat :grinning:
24. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo....
Ale koncem příštího týdne by si už mohla.....
Pokud tedy budeš chtít...
24. zář 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo jsem zvědavá jak bude graf vypadat :sweat_smile: , tabulky a grafy to bylo vždycky moje :grinning:
24. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti moje taky .... :grinning:
24. zář 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak my jsme stále 2v1. Večer jsme ještě vyrazili s Igorem na dlouhou procházku, ale nic to nepomohlo. Takže pokud dneska nic, zítra jdu na prohlídku a monitor do porodnice. :sunglasses:
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti tak chvat dr nezabral :unamused: A co hlenová zátka odešla?
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dnes udělila zákaz čehokoliv,Jirka jel do Českých Budějovic,by mě asi trefilo,kdyby to začalo :grinning: Ale poslední dny je to docela v pohodě,takže si myslím,že stejně budu přenášet :unamused: Jen musím jít koupit kytku pro vyvdanou neteř,udělala doktorát :slight_smile: A v 6 večer jdeme vyvdanýmu synovci na oslavu narozenin.A zítra pro změnu na oslavu švagrovi.To bude víkend,budu přežraná jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, právě že taky ještě ne, pokaždé nahlížím a přeju si, aby to začlo a furt nic :angry:
Asi je tam malýmu dobře a nechce se mu ven... :grinning:
25. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Nás čeká taky slavící víkend, jedeme k našim, budeme slavit moje a taťkovi narozky, zítra plánujeme nějaký výlet a večer jdeme na bowling, v neděli dopoledne jedeme domů a pondělí ještě volno, super :dizzy_face:

Akorát v neděli musíme vymyslet objízdnou trasu domů, protože kvůli zmrzlinářovi (papežovi :grinning: ) bude zavřená část dálnice :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my žádnou oslavu nemáme...místo slavení se bude sbírat :slight_smile:

Jo, a minulý týden jsem sbírala o dušu, byla to paráda, bylo hezké počasí a bylo veselo. Kýbl tahal Igor, já jen sbírala... :sunglasses: a vydržela jsem to celou dobu (nebylo to celý den).
25. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj letos se podzim vydařil :dizzy_face:

Marti tvůj elán ti můžeme jenom závidět :grinning: :dizzy_face: , tak by to mělo být :dizzy_face: , moje mamka když čekala ségru tak ještě v 9 měsíci lezla po stromech :grinning: a jednou se šprajcla břichem mezi větvema a nemohla slézt :grinning:
25. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti prý zátka může odejít až při porodu :wink: U nás se o víkendu taky sbírá,ale my sbíráme podle odrůd,takže to máme vždycky skoro do listopadu :grinning: Půjdu se tam taky mrknout,ale máme vinohrad nízko ,takže toho asi moc nenastřihám :sweat_smile: Tý jo teď mám chuť na hrozny :grinning:
25. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek