• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti no to jo,ta doprava tam bude stát za to :confounded:
25. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tu teď měla "kontrolu" - babička s tetou se přijely podívat, jestli jsem ještě doma :grinning: . Všichni už čekají kdy to bude....všichni se už těší - to je tááák hezkýýý :dizzy_face:

Babička mi vykládala, že když čekala tetu, tak (jak píšeš ty, Marti) ještě ke konci těhotenství lozila po půdě a chystala si do peřinek a měla nachystáno spoustu další práce a jak už to bývá, nestihla to.... teta šla holt dřív... :grinning:
25. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No já se spíš té dnešní oslavy děsím,se musím psychicky připravit na miliardu stejných otázek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera se tchán opět zeptal co furt dělám doma :angry: Jsem měla chuť mu odpovědět,že h...o :grinning:
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti vlastně jsi psala,že zítra už by jsi jela na kontrolu do porodky.I v sobotu? :fearful: Já jdu v úterý na kontrolu ke svýmu dr a pak už taky do porodky,prý se jezdí každý dva dny,ale že i o víkendu,to mě nenapadlo :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, i v sobotu a jsem zvědavá, jestli si mě pak zavolají na sváteční pondělí nebo až úterý (kdyby jako nic). On mi můj doktor říkal, že do úterý je to ještě dlouho, tak mám jet v sobotu.
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak stále jste obě 2v1. A já myslela, že tu bude zpráva, že Marťa už porodila ..... :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, taky už se na tu zprávu těším :grinning:
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile: Marti a musí se tam objednávat nebo prostě vyrazíš až se ti bude chtít?
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko já teda nevím že se všichni furt ptají, tak jako asi až to bude tak to bude :angry: , až budu těhotná tak budu muset vymyslet nějakou kouzelnou formuli která každému zavře hubu :grinning:

No už se těším až se bude ségra zítra nenápadně ptát jestli jak už jsem v tom :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktor mi dal pro ně zprávu a řekl, že tam mám být mezi osmou a devátou ráno. Ale vím, že holky z kurzu vždycky říkaly, že tam měly být na osmou, tak pojedem na tu osmou. Taky doktor říkal, že oni budou stejně nejdřív vyšetřovat holky, co tam leží a až pak nás, ambulantní pacientky, takže to může i dýl trvat.
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak to ti věřím, že se těšíš, to je nejhorší, když všichni ví, že se snažíte a pak se vyptávají, jak to vypadá.
25. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Iny, a mám si s sebou vzít i tašku, kdyby si mě tam chtěli nechat. Ale nechám ji v autě, a když tak by pro ni Igor skočil. Když mi nic nebude, tak si mě tam přeci nenechají, no ne? A taky mi budou dělat vyšetření plodové vody, jestli je dobrá nebo se začíná kalit.
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti no třeba moje mamka je ohleduplná, takže se vždycky ptá tak nějak opatrně a oblikou, je na ní vidět že se hrozně těší, ségra ta se ptá docela natrvdo, no a minulý víkend vyzvídal švagr, ten teda neví že se snažíme, takže jsem mu řekla že výhledově, že to neřešíme a neplánujeme, tak snad od něho bude chvíli klid
25. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti díky,můj dr to bral jen tak okrajově,řekne mi to až v úterý :wink: Ale když si vzpomínám,tak ségra tam taky jezdila nějak ráno :wink: Je fakt,že ráno mají vizitu :wink: No Marti kouzelná formule je,že se sladkým úsměvem odpovíš:ještě ne :grinning: A v duchu si myslíš něco o prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proto je lepší už nevylízat z baráku :grinning: No a když jsme se snažili,tak přesně z tohoto důvodu jsem to nikomu neřekla,že se jede naostro :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko já jsem víceméně nikomu natvrdo neřekla že se snažíme, spíš že to plánujeme a tak nějak výhledově by jsme chtěli dítě, akorát že se mě občas ptají i ti kterým jsem neřekla nic, hold rok po svatbě už je přece na čase ne :grinning: :angry:
25. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo o těch báglech mi taky říkal,to bude Jirka nadšenej,to furt tahat z auta do baráku :grinning: O té plodovce mi taky říkal :wink: Já tam vždycky ležím na monitoru a on mi říká moudra :wink: A neboj ,to si tě tam jen tak nenechají :wink:
Marti tak hned po příjezdu k vašim bych ve dveřích zařvala - zbouchnutá nejsem :grinning: A máš celý víkend klid :wink:
25. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my jsme začli se snažením hned po svatbě (vzhledem k mému věku), a protože se povedlo už za dva měsíce, tak nikdo neměl ani šanci to nějak probírat. Naštěstí :sunglasses:
25. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je fakt,že jakmile bylo po svatbě,tak se ty dotazy vyrojily,ale teńkrát jsme teprve začali budovat hnízdo,takže jsem odpovídala,že teď je na řadě barák :wink:
25. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, já zas vidím naši sousedku, jak vidí, že táhnem tašku do auta a už toho bude plná ulice, že rodíme... :angry:
25. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti počkej počkej,jak vzhledem k věku? :grinning: Kolik ti je?
25. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě my už máme rok po svatbě, rok už bydlíme ve svém, takže je jasné že už se nemáme moc na co vymlouvat :unamused:

Takže většinou odpovídám že až si dítě uděláme tak ho budeme mít :grinning:
Marti nanoste to tam v noci :grinning:
teď už 31
Já jsem četla až na něj budete mít :grinning: To je taky dobrá výmluva :grinning: No ty dotazy jsou otravný,ale brzo skončí :wink:
25. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko otravné kecy neskončí nikdy: už jsi v tom? už rodíš? kojíš? už má zuby? už leze? už chodí? atd atd :grinning:
25. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tomu říkáš věk?To vyznělo,že je ti nejmíň 40 :grinning: Mně je 29 a připadám si stále velmi mladá :grinning:
25. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je fakt.Tak to tu odpověď "ještě ne" jen tak nezapomenu :grinning:
25. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko nebo třeba : výhledově :grinning: , to by šlo taky použít univerzálně :grinning:
25. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, to já taky. :grinning: Ale nevěděli jsme, jak rychle to půjde, tak jsme na to vlítli hned... :grinning: a ono se i docela hned povedlo, takže dobrý.
Navíc, když vidím, jak bezproblémové těhotenství mám, tak jsem nadmíru spokojená :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
"výhledově" zařadím do slovníku :grinning:
25. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek