• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
holky jdu se najíst :wink:
25. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teda poslední dobou připadám nějak stará :unamused: , ta třicítka na krku mě začíná znepokojovat :grinning:

Marti já jsem na to taky chtěla vlítnout hned po svatbě, ale bohužel pan manžel měl strach že by se to mohlo povést hned, tak jsem začali až v květnu a prd :angry:
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však ono se to povede... hlavně vydržet :wink:
Horší, když začnou pracovat hormony a člověk je pak z toho nervozní, co? :unamused:
25. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě už hormony blázní docela brutálně víc jak dva roky :pensive: , poslední dobou je to teda lepší, ale spíš to bude ticho před bouří :angry:
25. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to doufám, že než ta bouře vypukne, tak budete v tom.. :wink:
25. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou jsem v tomhle docela pesimistická :unamused: , ale snažím se to neřešit, prostě někdy časem to snad výjde :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, určitě vám to vyjde :slight_smile:

Nic, jdu taky hodit něco na sporák, začínám mít hlad. Taky bych měla něco dělat, celé dopoledne jen sedím v křesle, a to bych se měla spíš hýbat. Tak zatím pa
25. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně dorazila z práce. Teď půjdu pustit pračku a potom se jdu na chviličku natáhnout....
25. zář 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tak nasrana. Můj dovezl ten kočár a je úplně jinej než byl v tom vzorníku. Já jsem myslela, ž dostala infarkt. Už jsem tam volala a máme s ním do sedmi dnů přijet a domluvíme se na řeší. Katastrofa....... :angry: :angry:
25. zář 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kruhy na to kočárku nejsou žluto bílé, ale jaká si béžové nebo nějaká taková barva. Mama se ségrou tedy tvrdí, že se jim líbí mnohem víc, ale mě prostě ne. Ani vám ho nemůžu ukázat, protože je u našich a na internetových stránkách jsem ho nikde vůbec nenašla.
25. zář 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, co je??? :slight_smile: Hod aspon odkaz na podobny kocar, at mam predstavu, co sis objednala...
25. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ten můj je v albíčku. Měl to být tmavě šedý s bílo žlutými kruhy a ty kruhy jsou místo bílo žlutých takový špinavá bílá nebo spíš kávová .....
25. zář 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a jak jsi prisla na to, ze to ma byt zluta??? Ja vidim smetanovou a kavovou/svetle capucino/cafe latte... :confused:

Jako na te fotce...
25. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No viděla jsem to na vzorníku barev v obchodě....
25. zář 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se chce úplně plakat, když si na to pomyslím ....
25. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Peti, vzdyt je to jenom vec....
25. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je, ale stála 9.000,-
25. zář 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak snad to pujde vymenit, ne???
25. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem tam volala a říkali, že s ním mám přijet a že uvidíme jak se domluvíme. Nejhorší je, že v těch papírech je všude psané barva šedá s kruhy a barva kruhů nikde neni uvedena, tak mám strach, že na to budou spoléhat. Hned v úterý tam asi pojedeme. Tenhle jsme objednávali 21.7. a byl hotovej 24.9. a pokud zase budeme tak dlouho čekat, tak to s takovou s tihnem do porodu tak, tak ....

Prostě mě to šíleně naštvala..... :angry:
25. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kdyz nestihnete, tak proste budes nosit treba v satku nebo nepujdes nejakych par dni na prochazku s kocarkem..:slight_smile:
25. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Peti, nebuď smutná, určitě ti ten kočárek vymění, uvidíš :wink:
Kamarádka si taky koupila kočárek šedo-bílý a pak si to rozmyslela až během měsíce, kdy ho měla doma a vyšli ji ochotně vstříct a nakonec jezdila se zeleným.
Určitě se ta výmena podaří i tobě.... to bude dobré... :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo. Jen jsem zvědavá jak dopadne až tam přijedeme do toho obchodu. Až na to že je jinak barevně sladěný je perfektní. Shodli jsme se i s Erikem, že ta barva není prostě neni ono. Na tom vzorníku látek v obchodě to byla fakt šedá s výraznýma žluto bílejma kruha......

Ono by ten kočárek snad ani tak nevadil kdyby byl až po porodu, ale je k tomu i to vajíčko a to budeme na převoz z porodnice asi potřebovat. No musela bych se poptat po okolí, aby mě ho někdo půjčil.
25. zář 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali.... :slight_smile:
Ty jsi tu dloho nebyla....
Jak se daří?

No snad ta výměna půjde. Kopovali jsme to v Brně v Růžovém panteru.
25. zář 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku jsem teď koníka flákala. Venku je krásně a já tak furt po troškách něco dělám a plánuju, že ani nebyl čásek lapět u PC.
Díky za optání. Daří se mi celkem fajn. Takové ty drobné neduhy jako noční vstávání, špatně se mi leze do bot a poslední 3 dny mám pocit, že se tam Šmrdla nějak nemože v tom bříšku srovnat. Jakoby mu tam bylo těsno.
Jinak je to ale OK. Co ty a ten tvůj drobeče? Jste v pohodě?
Vůbec bych se toho nebála. Věřím, že ti v Růžovém Panterovi určitě vyjdou vstříct, uvidíš. Hodíš na ně smutné oči, předáš flašku něčeho dobrého a oni rádi pomoužou abys byla spokojená.
25. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uplatky, joooo???? :grinning:
25. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs. Ještě není ani 8 hodin a venku je tma jak v pytli. :angry:
Dnes jsem na předzahrádce viděla ocůny, podzim je fakt tady :frowning2:
kdyby aspoň nebyla tak brzy tma....bůůůůůůůůůů :pensive:
25. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj, někdy jsou i úplatky třeba, když chceš žlutý kolečka :wink:
25. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo že by jsme jim vzali víno. Tak to mě nenapadlo.....
Dobrej typ.... :grinning:
Já se mám v pohodě a mimčo snad taky. Jakou tebe Dobrovolná řekla váhu mimča v tom 30tt?
25. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem znovu procházela jejich internetové stránky http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=1536
Kdybych náhodou musela volit úplně něco jiného. Ale nevím vůbec kterej.....
Nejraději bych ty žlutá kolečka .... :grinning:
25. zář 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile: Jdu relaxovat k pohadce..:slight_smile:

Peti, kdyz te tak vidim, segra fakt porodi o 3 tydny driv nez ty - malicke sedi na zadnici..:slight_smile: Stejne jde cisarem tak jako tak... :unamused:
25. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek