• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No přesnou váhu mi snad ani neřekla. Nějak si to nemůžu vybavit. Měřila hlavičku, bříško a stehýnko a řekla, že to odpovídá danému termínu ve kterém jsem byla. Když jsem se koukla do knížek tak tam psali váhu někde kolem 1,8kg
Tobě váhu řekla?
25. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/showimage.htm?id=9804&table=variace

Tsdy jsou ty zlute kolecka... Ale je k tomu i seda...
25. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je ono Zdeni ....

Alli mě napsala do průkazky, že máme váhu 1260g a že je to málo a za tři týdnu musím na kontrolní UTZ. Ale všude jsem vyčetla a Zdenča mi poslala takovou tabulku podle které je to normální váha.
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/Default.aspx
25. zář 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mě se docela líbí i ta variace vínová + žlutá čisté barvy bez koleček. Ale je to jen můj názor, uvidíš co ti v prodejně poradí :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím jak se domluvíme s Erikem. Teď to můžeme klidně sladit k pohlaví. Máme to už dvakrát potvrzené .....
25. zář 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrá kalkulačka, ta se mi líbí :slight_smile:
ale mě Dobrovolná váhu opravdu asi neřekla a v průkazce to napsané nemám.
Vůbec se nestresuj, třeba máš jen drobnější miminko. Uvidíš co ti řekne na další kontrole. Buď to doženete a nebo tě možná pošle na nějaký lepší UTZ. :wink:
25. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co to tedy bude? Klučík nebo holčička?
25. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to neřeknu ..... :grinning: :grinning:
Vydrž do Mikuluáše .....

No přestav si, že mě to napsala i do průkazky. Teďka ji mám schovanou, aby na to nikdo nepřišel....
25. zář 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, bude tedy čertovské překvápko :grinning:
25. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám také jedno trápení. Vybírám si povlečení do postýlky a furt si nemůžu vybrat. Až už jsem konečně našla něco co mě fakt nadchlo (mám obrázek v albíčku) i když za docela šílené peníze jsem se rozhodla, že si to pořídím, objednala jsem.... A bába mi napsala, že není a už nikdy nebude. Tak jsem šla do vývrtky.... a zas musím vybírat
25. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se jít zase na chviličku natáhnout. Tak zatím pá....

Alli to povlečení vypadalo moc pěkně.... :slight_smile:
Jo a kdy jedeš zase do Bilovic? By jsme se mohly klidně někde sejít od 8.řijna jsem doma, tak bys mohla příjít na kafé....
25. zář 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pěkně odpočívej :wink: a určitě můžeme něco vymyslet. Já mám do Bílovic namířené 5.10. na 13h :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Jé Ali to je škoda, že jedeš v pondělí 5.10. to jsem do 17:00 v práci. Tak příště až pojedeš na prohlídku, tak si písnem a sejdeme se.

Dneska jsou všichni do vinohradu, tak budu sama doma. Budu uklízet a dneska mám ještě službu na bytovce, tak musím uklidit celé schodiště. To se mi vůbec nechce. Odpoledne asi vyrazím vycházkou do sklepu za Erikem.
26. zář 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

U nás taky všichni řádí ve vinicích. Já jsem letos jen svačinářka, ale taky dobrá funkce :grinning:

Peti, nedávno jsme tady řešily ty košíky pro miminko, pamatuješ si? Já už jsem si kolíbku pořídila a teď se na aukru objevil další košík. Vzpomněla jsem si na tebe a posílám odkaz http://www.aukro.cz/item752154868_kos_once_upon_a_time_mamas_papas.html
kdyby se ti líbil a chtěla by ses účastnit aukce, tak ráda pomůžu. Já na aukru registrovaná jsem.
26. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alli..... :slight_smile:

Já si myslím, že to byla asi Zdenča. Potřebovala košík pro sestru. Já mám půjčený od sousedů. Teďka mi volala starostka, že musím jít hlásit. To mám šilnou radost. Auto doma nemám, tak musím jít pěšky. Vůbec se mi nechce. Tak raději vyrazím hned. Zatím....
26. zář 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsme dnes byli na té kontrole v porodnici. Doktor zopakoval jen to, co můj doktor ve čtvrtek - otevřená na dva prsty, hlavička naléhá. Tak prý zítra ráno máme zase dojít.
No, a dojeli jsme dom a KONEČNĚ mi začala odcházet hlenová zátka. Takže se začíná něco dít, jsem ráda.

Tak, a teď jdu něco dělat, ať mám pohyb a malej se může líp pasovat do pánve. Tak pa pa :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Tak to je super, že se už začíná něco dít. Už se nemůžu dočkat až nám napíšeš, že je malej na světě.....
26. zář 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Dívám, že tu od včera vůbec nikdo nebyl. Jsem teďka vyprovodila manžela. Jel do Brna na tu mši svatou s papežem. Jsem zvědavá kdy se mi vrátít. Počítám, tak ke čtvrté hodině. A to ještě večer hraje dvě mše svaté. To zase budu celej den sama doma. Vůbec mě to nebaví. Šíleně se nudím ......
Včera taky. Sbírali a nakonec ještě v šest večer vezl burčák na Karlštej a vrátil se ve dvě ráno. Doufám, že zítra bude alespoň chviličku doma.
27. zář 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikde, za celej víkend..... :confused: :confused:

Kdo ví co Marťa?
27. zář 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.. prisla jsem na vas kuknout a ono se jeste nerodi!!!

To nam se vcera, teda Matyaskovi se vcera narodila sestrenice Gretka. Mela skoro 4kg, tak musime hodne papat, at ji dorosteme! :wink:

Jinak my super, spime, jime, porad neco delame.. V patek jsme byli u Dr. na kontrole krve, brali nam ji z hlavicky, na to jsem se nejak nemohla divat. Ale Maty byl v pohode, hned prestal plakat - to se jim ale nelibilo, protoze krev prestala tect, tak ho premlouvali at place :grinning: Odpoledne jsme jeli na double 50-tiny.. v sobotu byla brigada na cvicaku, tak jsme tam jeli na skok a dnes jsme jeli na obed, protoze mame rocni vyroci svatby. Malem nas Maty nenechal najist.. nejak knoural porad.. ale co jsme zaplatili, tak usnul a spal tak tvrde, ze jsem ho doma musela nakonec na jidlo budit :grinning:

Jo a v noci spime tak 4-5h v kuse, je to zlaticko. Ja jen doufam, ze mu to vydrzi co nejdele, ze se trochu vyspim.
Holky tehule - spite dokud muzete, fakt! Co bych dala za jednu noc prospanou v kuse :grinning:
27. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ja si myslim, ze kdyz se neozvala, ze si ji tam uz nechali a mozna uz je prcek i na svete.. To by bylo krasne, kdyby se prcek narodil dnes :wink:
27. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy.... :slight_smile:
Gratuluji k ročnímu vyročí. J
Je možné, že je už Marťa v porodnici. Na Marťu má číslo na mobil myslím jen Janča. No uvidíme, třeba dá nějak vědět.
To máš super, že je malej tak hodnej. Doufám, že i to naše mimčo bude.....
Už malého viděla babička s dědečkem ze Slovenska?
27. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny...:slight_smile:

Katy, tak tys byla v sobotu na cvicaku? A v kolik asi? My jsme jeli v pul ctvrte vlakem a mam pocit, ze sjem te tam videla..:slight_smile: Bylas to ty? Sedel tam totiz na lavicce nekdo s kocarkem...:slight_smile:
27. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:
27. zář 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti zitra ho uvidi, tedy jen fotky na netu.. Osobne se tam vydame asi az na jare, az budeme vetsi.

Zdeni my jsme tam byli jen hodinku a neco pres poledne. A o te pul 4 nevim nevim kdo tam mohl byt.. tam zustaval uz jen Martin, Fero dojel nejak ve 3 dom a to odjizdel mezi poslednima..

Zdeni a myslis cvicak v arealu byvaleho Kyjovanu? Nebo cvicak u sroubaren?
27. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, svicak v Borsove, co je hned u trati..:slight_smile: A boudy pro psy josu naproti zdi nejake budovy...
27. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych se bála teďka cestovat na delší trasy s malým mimčem. A oni k vám nejezdívají?
27. zář 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak to bylo v patek..:slight_smile: Ja jsem tudy jela totiz v patek i v sobotu...:slight_smile:
27. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se. Jdu se natáhnout k televizi....
27. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek