• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, dobrou...:slight_smile: Ja jdu na Sjuuuprstaaar...:grinning:
27. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti byli tady na Ferovi 30-tiny.. preci jen nemaji auto a je to 400km. Ale urcite prijedou na krtiny tento rok.
Jen musime zjistit, jestli muze byt nas Maty pokrten v Bratislave a bude to mit stejny "vyznam" jako kdyby to bylo v Kyjove.
27. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ahaa... tak to nevim kdo to byl. V patek jsem tam urcite nebyla :wink:
27. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky jdu na STAR SUPER :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, chcete krtit v Blave? Proc?

A o jakem vyznamu mluvis? Ja to asik nechapu... :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HOLKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Julinka je mezi nama! Narodila se ve 20:50. Ma krasnych 3,36kg a meri 49cm!

Iny, moc moc mooooc gratulujeme ke zdrave a jiste krasne holcicce! Az se mi z toho chce plakat - chjoo ty hormony :wink:
27. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, protoze vcera se narodila Gretka (manzelce od Feroveho bratra).. a protoze jsou Gretka a Maty pri sobe, tak chceme udelat spolecne krtiny - oni maji uz 2letu holcicku, nemaji auto... tak pro me, Fera a Matyho je snadne prijet do Blavy na den.
Proto :wink:
27. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nakonec se jim ta Julca povedla??? :slight_smile:

MOc blahopreju.... :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Stejne nam Inus nedala ani vedet, ze se neco deje... :angry:

Ale asi ji to odpustime, cooo? :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak v tom pripade to chapu, Katy..:slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ono to na ni prislo mozna tak rychle, ze ani nemela chut davat vedet (urcite obeznamila se situaci tak tak rodinu a byla rada) :slight_smile:
Treba to byla fakt rychlovka, ze to bylo sup sup.. :wink:

Uz se na ni mooooc tesim az se za nami podiva a napise svoje dojmy z porodu a hlavne se tesim na fotecky Julinky. Bude nadhernaaaaa!

Iny ten datum se vam povedl - na nase vyroci svatby :wink:
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja myslim, ze cirkev by mohla uznavat krty i jinde nez v materske zemi, ne? A vzhledem k tomu, ze je Fero SLovak, by to melo byt bez problemu si myslim..:slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni musim pozjistovat a uvidime, snad to pujde.

Loucim se s vama, Maty je ted nejaky neklidny :frowning2: Tak nespinka a knoura..
Jdu za mojima chlapama! :wink:

Pekny vecer pa paaaaaaaaa
27. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad se zklidni... :slight_smile: POmaha pry nahy Maty na nahe Kacce...:slight_smile: Tzn. vyslect tebe i jeho a pritulit, co to da... :slight_smile: Zkus to, treba to zabere...:slight_smile: Jen neumrznete, ja mrznu..:slight_smile:

Dobrou...
27. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Iny taky moc a moc gratuluji k Julince a už se těším na fotečky....
Kdo ví jestli tam nakonec nebude zároveň s Marťou....
28. zář 2009 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy se mnou ty hormony teďka taky pěkně mlátí.....
Ležela jsem včera v postely a pořád si tu sms od Inky četla dokolečka. A přemýšlela jaké to bude až já budu rozesílat takové zprávy.....
28. zář 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Iny, gratuluju k Julince, ať vám dělá jen samou radost :dizzy_face: . To byla teda rychlovka... to určitě ty oslavy...

U nás furt nic, jsem doma a čekám, až se něco začne dít. Malýmu je tam asi fakt dobře, že se mu nechce ven.

Jo, a stala se mi nemilá věc - spadl mi telefon a praskl displej, takže jsme ho dali opravit, ale ztratila jsem číslo na Janču. Měla jsem ho uložené v mobilu a ten bude nejdřív za týden. Takže holky, třeba Peti, pošlu ti do IP moje číslo a pošli mi, prosím, ty tvoje, ať mám pak dát komu vědět, kdyby teda náhodou se ten náš brouček rozhod, že chce ven.
Jinak užívejte svátečního dne, má být krásné počasí... :slight_smile: pa pa
28. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:
Malej se snad strojí do kroje.... :grinning:
U nás se to tak říká, když se přenáší.
To čekání Ti vůbec nezávidím....
Snad už se malej taky brzy rozhodne přijít na svět. Já si myslím, že se tam určitě potkáš z Inkou.
28. zář 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dneska když je tak pěkné počasí, tak jsem se rozhodla začít prát oblečky pro mimčo. Už peru druhou pračku a nemůžu se dočkat až ty malilinkatý oblečky budu žehlit....
A to žehlení nesnáším..... :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky..

Marti ty stale nic? A to jsi byla prvni adept na porod hned po me :wink: Pckovi se nejak nechce ven a my jsme na neho vsichni taaaaaaaaak zvedavi!!!
Drzim palce at je to potom rychle, kdyz se s tim prichodem na svet tak zdraha! :sunglasses:
28. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky vite co se mi dnes stalo :frowning2:

Jsem s kychla a nejak mi ruplo u zadku/konec patere (ja tomu rikam "ocasek" :grinning: )... a od te doby si nemuzu sednou, je to neskutecna bolest :frowning2: Stalo se mi to hned rano a cekam, ze to prejde.
Nejde mi do hlavy co se mohlo stat! A kdyz kychnu, nebo chci zakaslat, tak to silene boli.

Jestli to do zitrka neprejde, tak si zajdu k Dr., protoze ani maleho nemuzu v klidu nakojit, nevim jak si sednout, musi skoro lezet a to neni vubec pohodlne! Hlavne jsu omezena v pohybu.

Zdenci, ty jsi takovy expert pres vsechno, nevis co se mohlo stat?
28. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:
Tak to musí být skutečně nepříjemná bolest. Jestli to do zítřka nepřejde tak raději běž k té doktorce.
Co dělá malej? Mohla bys nám sem hodit zase nějakou novou fotečku.

Už se taky moc těším fotečky Julinky a taky na to až ná Inka popíše jaké to v té Břeclavě v porodnici je. Ať vím do čeho půjdu....
28. zář 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, to bude chtit asi chiropraktika... Zajdi za Hojacem a on ti poradi/nekam te odesle... Vim, ze tohle se napravuje zevnitr, Katy... Tzn. pres ritni otvor... :confused: :confounded:
Moje kolegyne to mela po porodu, ale rodila klasicky, ne cisarem... Muze to souviset s roztazenim panve...

Budu drzet pesti, aby to bud do rana preslo nebo aby ti brzy od bolesti pomohli... Vsude rozhodne rikej, ze jsi kojici matka a ze potrebujes prednostni odbaveni!!!!
28. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdenci jste jsem se pripojila na skok rychle. Dekuji ya informace.. zitra asi pujdu k Dr., protoze nevidim to ruzove, ze by to preslo :frowning2:
Napadlo me, ze by to mohlo mit neco spolecneho s roztahovanim panve, protoze se mi fakt dost roztahla a porad se t telo nejak meni.. pracuje..

Uz mi cpali slauch do zadku, tak prezuji dalsi takove vysetreni - napraveni, cokoliv, jen aby ta bolest ustoupila, protoze je fakt hodne intenivni.

Peti fotecky pridam zitra, mame zase nejake nove, tak je behem zitrka prihodim.
A co Marta, nepsala jeste? Jeste nerodiiii? Ten jeji prcek si ale dava na cas! :sunglasses: :wink:

Pekny vecer, jdu spinkat.. pa paaaaaaaaaaaaa
28. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
DObrou, Katy... Pak dej vedet, jak jsi dopadla.. Mam zitra volno, tak budu na prijmu... Dzim pesti!!!! At ti to dobre dopadne...:slight_smile:
28. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak dneska jsem v kanclíku zase sama, tak nebudu nic dělat. Odpoledne pojedeme do Brna vrátit ten kočár, tak jsem zvědavá jak dopadneme.

Marťa zatím nepsala. Já bych vám dala hned vědět. To už je dneska vlastně pátej den co přenáší. Tak snad se brzy malej rozhodne příjít na svět.
29. zář 2009 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska se mi šíleně nechtělo vstávat. Už se těším až budu doma. Naštěstí to už mám fakt za pár....
Taky se dneska cítím šíleně nateklá. Nechápu proč.....
29. zář 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se dneska tak šíleně nechce. Nejraději bych šla domů a lehla si. V noci jsem toho totiž moc nenaspala. Večer jsme byli s našima na večeři v Břeclavě ve Steak hausu a v noci mi bylo pěkně špatně, tak jsem od půlnoci do tři chodila po bytě. Potom jsme usnula a v půl paté Erik začal zabíjet komáry. Jsem mu i brblala. Teďka sedím v práci jak mátoha a už teďka se těším až budou tři hodiny.
29. zář 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, teda člověk zde pár dní není a tady na mě čekají takové šoky :grinning: já pořád čekám smsku od Marti že rodí a ona si mezitím porodila Inka, no totok...ale já měla podobný šok i v pátek, kdy mi došla smska od kamarádky, že se jim narodila Sofinka...jenže termín měli až kolem 20.10., ale malá měla něco přes tři kila, takže pohoda klídeček a ve čtvrtek porodila manželka bratránka a mají Karolínku :dizzy_face: takže samá baba :grinning:

Iny, takže moooooooc gratuluji k Julince a moooc se těším na fotečky....

Katu, ta bolest by taky mohl být hemoroid, mohl se vytlačit z konečníku a proto to tak bolí...uvidíš co ti řekne doktor, každopádně držím pěstí, aby to bylo v pořádku a moc dlouho to nebolelo :wink:
29. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Co jsi podnikala o víkendu, že jsi tu nebyla?
29. zář 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek