• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, ahoj..:slight_smile: Hemeroid me napadnul taky... Ale neobjevuje se po vaginalnim porodu spis? :confused: Ja vim, ze to neni pravidlo, ale prece...

Jestli jsi, Katy, jeste nesla, zkus odvar z dubove kury...
29. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:
No já bych asi raději k tomu doktorovi šla.....
29. zář 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jo Zdeni, může to tak být, ale pokud se Káti udělaly během těhu, tak mohlo stačit nějaké opravdu silné kýchnutí a mohly vylézt ven, kamarádovi se stalo něco podobného....

Peti, já byla v sobotu na svatbě, to byla bomba, domů jsme dojeli ve tři ráno :grinning: v neděli jsme dospávali a v pondělí jsme pracovali, Martin zatepluje přístěnek v ložnici a pořád nám nejde net, tak jsem vám nemohla ani napsat....
29. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Pravda, Jani..:slight_smile:
29. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé na svatbě....
To jsi se měla. Ukážeš nám potom nějakou fotečku ať mužeme mrknout na nevěstu....
29. zář 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně se mi od rána trošku ulevilo..... :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já pořád přemýšlím na tím kočárkem. Jestli mi řeknou, že tu látku s těmi žluto bílejma kruhama nemají, tak jaky kočárek nakonec vybereme.
29. zář 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bezte do toho sameho ceneho... Je to neutral a muzes si ho doladit dekou, hrackama a tak..:slight_smile:
29. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni taky jsem uvažovala na černém,ale mojemu se to moc nelíbí. Mě se líbil tenhle http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=1536 - Klubíčka 10 Černá+bílá
29. zář 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Neni to spatne, Peti..:slight_smile:
29. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si taky myslím, že ne. Včera jsem to ukazovala mojemu a šklebyl se na to. No uviíme co nám vůbec v tom obchodu řeknou.
29. zář 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ale hemoroidy boli v riti a okolo ni, ne?? :confused:
29. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,
tak jsem si o víkendu říkala, že za chvíli už bude rodit Inka a teĎ se dočtu, že ona fakt porodila.......Takže Iny, srdečně blahopřeji k vytoužené holčičce, ať jste obě zdravé a nic vám nechybí.

Katy - tak jak malej? je hodnej? Na fotkách vypadá jako andílek, který ani neví, jak se zlobí....S těmi hemeroidy jsem si taky kdysi užila svoje. Radši fakt za včasu k Dr., protože jak se to neřeší ihned, tak to potom tedy stojí za to...Nechci tě strašit, ale radši si tam fakt zajdi.

Jinak u nás zatím pořád při stejným, těhu nejsem. Ani mi to už nevadí, protože zjišťuji, že mě čeká záhul s tou školou a v práci je toho hromada, takže to bych jen těžko dobře zvládala.......Takže já se rozhodla, že si budu ještě rok užívat a flákat se po víkendech....tak doufám, že mě můj muž teď do jiného stavu nepřivede... :grinning: :grinning: :grinning:
A co u vás nového? Dočítat vás nebudu, to by bylo nad moje síly.......je tu nějaká nová těhu? :wink:
29. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mannie .... :slight_smile:
Příští rok už budeš končit ve škole? Nová těhulka tu zatím bohužel není,ale snad brzy bude.
29. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti,
ano čeká mě poslední rok školy, zjištuji, že to zase taková sranda nebude, takže mě to tím pádem odrazuje od nějakých plánování dítěte.... :confounded:
Už to studuji dost dlouho, takže to chci dodělat a mít klid.
Tak uvidím, jak to nakonec dopadne....ale když nebudu těhu, tak zlobit se vůbec nebudu, protože si až nyní uvědomuji, že být těhotná do posledního ročníku a ještě k tomu před státnicemi je docela velký risk a do toho se mi moc nechce jít...
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
To máš pravdu. Raději prva dodělat školu a potom v klídku plánovat mimčo. Ono to ten poslední rok byvá pěkný stres....
Pamatuji, když manžel dělal poslední ročník jaké to byli stresy. A to on nechodil do práce.....
29. zář 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsme zpátky z porodnice - pořád nic :angry: . I když je pravda, že tentokrát už se mě ptali, jestli chci ještě domů nebo už zůstat u nich. Samozřejmě jsem chtěla domů, ale třikrát mi opakovali, že máme být připraveni. TAK SNAD UŽ NĚCO BUDE....

Každopádně pokud se do čtvrtka nic nestane, tak si mě tam už nechají, píchnou vodu a bude to prý raz dva... (slova doktora). No, upřímně, radši kdyby to začlo samo....

Docela to dnes i bolelo, když mě prohlížel, myslela jsem, že než dojedem dom, že něco bude, ale teď už jsem hodinu doma a je po bolesti. Tak budu čekat :sunglasses:
29. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Tak ten váš chlapeček si tedy dává na čas......
Snad už se dneska rozhodne příjít na svět. Já pořád kontroluji mobil jestli nepřišla sms a ono ty jsi ještě doma. Do té porodnice teďka musíš každý den jezdit?
29. zář 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemusím každý den, záleží, jak mi řeknou. Byla jsem v sobotu, pak v neděli, dnes a příště ve čtvrtek. Ale doufám, že pojedem dřív.... :wink:
29. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo. Já myslela, že se to musí každý den. Tak snad už ten čtvrtek tam nebudete muset...... :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju Peti. :slight_smile:

Zatím pa a hezký den :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se rozhodla, že půjdu dneska ve dvě domů. Prdím na to. Pojedeme s tím slavným kočárkem. V šest večer mám ještě babinec, tak ať si na chviličku natáhnu.
29. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Peti ty se máš, taky bych šla, ale já si nemůžu stěžovat, měla jsem teď čtvrtek pátek volno, minulý týden taky :grinning: takže bych měla být zticha :grinning:
29. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já tedy pádím. Držte pěstičky ať mi to s tím kočárkem dobře vyjde......
Zatím pá,pá,pá .....
29. zář 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky.. dnes to byl docela blazinec. Maty v noci moc nespal, teda spal, ale budil se po 2 hodinach, tak jsem byla totalka k.o. a vstavali jsme az 10:15.. k Dr. jsem se dnes nedostala.. je to tak o 50% lepsi nez vcera.. tak uvidim. Byla jsem dnes v lekarne, tak jsem si koupila nejakou mast nebo co to je na hemeroidy - myslim, ze to bude ono, odpovida to popisu Janci :wink: Navic se vcera objevila krev.. Tak tonzkusim domaci samolecbou a kdyby to neustupovalo, tak zajdu k Dr., to je jasna vec :wink:

Marti, ty nas teda ale napinas! :slight_smile:

Valim nakrmit maleho, doctu vas pozdeji. Pa paaaaa
29. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, opravdu zkus i ten odvar z dubove kury... Udelej si sedaci koupele - pomaha to.. :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsme zpátky z Brna. Kočárek nakonec budu mít ten co se jsem chtěla. Pani se nám umluvily a slíbili, že na náklady firmy zašlou příští týden kočárek co jsme chtěli. Tak jsem zvědavá. Snad nám zase nepošlou něco jiného. To by mě asi drblo.
29. zář 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti, tak to je super!
Snad uz vam poslou ten kocarek co jste chteli a uz zadny jiny!
29. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem si cetla letacek z te masti co jsem si dnes koupila a je tam napsane, ze v dobe kojeni se ma bud prerusit lecba, nebo kojeni!!!!!!!!!!!!!!
A to jsem jim rikala, ze jsu kojici!!!!!!!!!!!!

No nic, tak zitra tam vyrazim znovu a at mi to vymeni za neco pro kojici matky :angry: Asi me klepne!
29. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, neval do sebe zadnou chemii, kdyz kojis... Opravdu zkus tu dubovou kuru - ta je ciste prirodni a rozhodne se ti to po ni nezhorsi... Ma lecive ucinky, zkus to aspon par dnu...
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek