• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ja jsem ti tu, Katy, vypisovala dlouhy prispevek a on mi zmizel... Kuwaaa!! :frowning2:
29. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!

Peti, to je super, že ti vyšli vstříct a že nakonec budeš mít kočárek, který sis přála. Držím palečky ať ten druhý pokus vyjde na 100%

Katy, ještě jsem ti ani nepogratulovala ke krásnemu zdravému klučíkovi. Hlavně zdraví celé tvé rodině :slight_smile: jak píšeš o té krvy, tak to fakt vypadá na hemeroidy. Já jsem s nimi taky měla nějaké potíže a to jsem ani nemusela rodit. Hodně pomohla dubová kúra jak píše Zdenka a taky pomáhá masáž proudem vody střídat studenou a teplou, na záchod jen když se ti chce a hlavně netlačit jen ať to pěkně odchází přirozeně bez tlaků, hlavně nesmí zlobit zácpa.
Přeji ti aby to co nejdříve přestalo bolet....
29. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkracene:

Zadny alkohol, tabak a kofein (coz ted stejne nehrozi), taky zadna ostra jidla, nic smazeneho, nic s velkym obsahem sacharidu (takze nic moc sladkeho), obohatit stravu o vlakninu (treba Psylium), pak taky hodne pit (minimalne sdva litky tekutin), hodne se hybat, jit na WC hned, jakmile pocitits, ze se ti chce... Ja vim, ze je to slozite, kdyz treba kojis, ale pokud bude Fero doma, proste mu predas Matyho na tu chvili, pokud ne, bude Maty muset vydrzet.. I kdyz bude plakat, chvliku to budete muset oba prezit...

Dubova kura:

http://www.lekarna.cz/dubova-kura-gel-150ml/

Prirodni mast:

http://www.prozdravi.cz/hemostop-gel.html

Dubova kura podruhe:

http://www.herb.cz/dubova-kura-p-499/

Snad ti aspon neco pomuze...
29. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zadna projimadla!!! Jakmile budes citit, ze mas treba malounkou zacpu, vypij rano nalacno sklenici teple vody... Ne vlazne, opravdu teple - ma projimavy ucinek...
29. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alii, jak se mas?
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mankote sorry za ty hrubky ajajaj jsem to ale trouba :astonished: :angry: :confused:
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, díky za optání :wink: daří se nám celkem dobře. Šmrdla sebou mele, tak vím, že je tam. Taťka se nám posmívá, že jsem snědla celého krocana a zaboha ho nemůžu donutit aby vymaloval ložnici. Chtěla bych si už nachystat všechny věcičky na ostro a furt to stojí na tom malování. Takže je u nás veselo :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALi, v pohode...:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, tak jednoho dne proste nachystej igelity, stetky, valecky a kyble doprostred pokoje a ono to pujde, ver mi...:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: když ono to moje štěstíčko i kdyby o ten kýbl zakopl, když si půjde lehnout tak to nevymaluje. Má jediné štěstí, že má tolik práce, že neví kam dřív skočit.
Má limit, do týdne to musí být hotové. Pokoj je vystěhovaný a všechny naše věci pěkně zavazí rodičům v kanclu. Všem to parádně znepříjemňuje práci, tak si myslím, že to snad už tento týden bude :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Jsem teďka stoupla na váhu a udělalo se mi špatně. Zjstila jsem, že jsem přibrala už 12,5 kg. To neni možné.....
Já snad přibírám ze vzduchu....
30. zář 2009 v 06:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v práci asi nebudu moct být na netu, tak na vás mrknu až přijdu z práce.....
30. zář 2009 v 06:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic utíkám do práce. Zatím se mějte . ....
30. zář 2009 v 06:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska prostě nestíhám a asi se za chvilku z té práce defnitivně zblázním....
Katu a co ti prodali za mast?? Zkus tu dubovku, je fakt dobrá a pokud nechceš dělat sedací koupele, tak si kup rovnou ten gel z dubové kůry.....jinak pokud půjdeš ještě do lékárny, tak si kup Preparation H :wink:
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala mi Inka....

Psala že se chtěla připojit přes mobil, ale nějak to nejde. Malá je zlatá, dnes furt spí. Kromě šití má i hemeroidy a to je kombinace k nezaplacení. Porod byl naprosto šilenej a dlouhej, ale to vám popíše potom. V pátek by ji měli pustit. V sobotní rovnosti bude fotka Julinky. Všechny vás pozdravuje..... :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v sobotu se tedy podívejte na www.breclavkydenik.cz
30. zář 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tam chybičku www.breclavskydenik.cz
30. zář 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti urcite se na to v sobotu podivam, se taaaaaaaak tesim na Julinku!

Holky jsu tu jen na skok, dnes byl celkem narocny den, ne kvuli Matymu, ale mela jsem nejake povinnosti a cely den jsem se nezastavila.
Jdu se hodit do pyzama a lehnout si k tv a potom presun do loznice spaaaaaaaaaat! Aspon na chvilku :wink:
Brou noc, pa paaaaaaaaaaa
30. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kty a co tvoje problemy? Jak to dopadlo? Cos poridila?
30. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, do lekarny jdu teprve dnes odpoledne, vcera to nevyslo vubec :frowning2:
Dnes se mi do toho vseho pridala horecka, vecer 38, prsa bolave, yanet jak vysity, proste parada! Nechapu to, tak se chranim... ale tomu se clovek bohuzel neubrani.

Jinak zadek je uz v pohode, to sna bylo jen to jedno prasknuti, od te doby se to uklidnilo a nic.. tak snad to uz neprijde :wink:

Maly je zlatunkz, v noci spal od 23h do 02:30, potom od 4h do 7:30, trochu se najedl a spali jsme jeste do 9h. Je to zlaticko, pres den uplne... i kdyz nespi cele dny jak jsem si myslela, ze miminka spi, ale je zlatunky :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vypada to, ze usnul, tak ja jdu do sprchy.. zatim pa paaaaaaaaaaaaaaaaa
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Katule...:frowning2: Mela bys jit k doktorovi a nebo si udelat ten tvarohovy zabal...
1. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nasla, ze s tim zanetem bys mela radeji jit k lekari - davaji se na to ATB... :confounded:
1. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, tady mas zpravu, co mi napsala zkusena dvojmatka z prirozeneho rodicovstvi...

Zdeni - ať kojí kojí kojí. Pokud to nejde, ať pořádně nahřeje pod sprchou a vystříká to ven, dítě se pak líp přisaje. Pokud půjde k doktorovi, dostane hned ATB, takže tam bych šla až kdyby bylo fakt zle.
1. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zdeni s tím zánětem máš pravdu, kojit, kojit, stříkat....nahřát pod sprchou, nebo přikládat tvaroh....pokud by ale přetrvávaly horečky, tak k doktorovi, davájí se ATB,a le při kojení nevadí....tak Katu, budu držet pěsti ať to přejde i bez doktora....

Peti, co Marťa, pořád nic??
1. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, dalsi tip:

zdeni jj tvarohovy nebo slivovicovy obklady jsou taky na zanet, me pomohly ty tvarohovy.. naplacat tvaroh na prs, krome bradavky, na to igelit, na to plinku a podprsenku. sundavat jen na kojeni
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..:slight_smile:
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, muzes mit i zatvrdliny...

Zdeni - obklady na zatvrdliny. Slivovicový podobně - namočit do ní kapesník, připlácnout, igelit/mikroten, plínku, podprsenku. Asi za čtyři hodiny by měl být kapesník suchý, zatvrdlina lehce vykojitelná. Pokud ne, postup zopakovat. Ale pokud potíže neustupují a k tomu vysoká horečka, asi to není jen zatvrdlina, ale oprvdu zánět a pak valit k doktorovi.

NA zatvrdliny ještě platí - kojit tak, aby mělo dítě k zatvrdlině bradičku - odtamtud vyvíjí největší podtlak.
1. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Marťa pořád nic.....
Dneska měla jet zase do porodnice na kotrolu, tak třeba ji ten porodu už vyvolají. Vždyť přenáší už týden....
1. říj 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu z5...

dekuji za rady...

Rano jsem byla ve sprse a masirovala, odstrikavala jsem... pod horkou vodou.. Jj vim, k Dr. se nepohrnu, az kdyby horecka neustupovala, ale ted mi klesla na 37,4.. takze to nebudu hrotit a Dr. vyhledavat.
A kojim, kojim, kojim.. i kdyz to boli. Vydrzim cokoliv, jen at neztatim mliko a muyu dat Matymu maximum ze sebe. Rano jsem to skoro obrecela :frowning2: porad me trapi nejaky problem..

Snad je toto uz posledni vec a potom uz budu mit klid!

Omlouvam se za preklepy Y a Z, ale jsu opet na notebooku. :sunglasses:
1. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek