• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Na Martu jsu zvedava.. ten jejich maly si dava na cas, asi to bude pekny 4-kilacek - tak tipuju.
ude mit 4100g a 51 cm :wink:
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kočárek máme doma. Tedy u našich. Je nádhernej....
Až půjdu k naším tak vám ho vyfotím, protože ve skutečnosti jsou ty barvy takové veselé než jak je na obrázku.
1. říj 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Peti, tak to byla rychlost, že jste předtím na kočárek čekali, tak dlouho a už ho máte, to je super....
1. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já bych řekla, že oni ten první spletli, že patřil někomu jinému. Protože jak jsme tam v úterý byli, tak nám řekla hned, že ten náš přijde ve středu na sklad.....

Jsem akorát dopekla buchtu a půjdu žehlit ty mini olečky pro mimčo. Mám je už od pondělka oprané a neměla jsem vůbec čas je žehlit....

Pořád čekám, že napíše ta Marťa a nic a nic nejde. Oni se s tou Inkou tam nakonec vůbec nesetkají.

Už tu dlouho nebyla Marťa....
1. říj 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem se konecne dohrabala k tomu, abych dala nejake nove fotecky do alba.. tak kuknite na naseho manekyna :grinning: :grinning:

Ta Marta nas ale napina...
1. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zrovna se na ne divam..:slight_smile:

KOzy mas jak vozy..:grinning:

A divam se, ze se ti dost zhorsila ta lupenka, co? :rolling_eyes:

A co to mate za sedacku? :confused:
1. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co zanet/zatvrdlina?
1. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj, ta se mi celkove zhorisla v tehu.. nic jsem totz nepouzivala.
Ale zitra vyrazim do lekarny objednat si nejake pripravky od Dr.Michaels.. je to neco noveho a melo by to pomahat.. nevidela jsi to ve zpravach? Konecne byl objeven pripravek na lupenku.. doslo se na to uplne nahodou, byl puvodne delany pro ekzem,ale tomu dotycnemu nepomohl, tak to zkusil dalsi clen rodiny s lupenkou a novy pripravek je na svete!
Jen mesicni lecka vyjde na 2000,-. Ale usiluji o to, aby to bylo schvalene jako lecivo a hradila to pojistovna. Tak jsu zvedava.

No jooo, kozy jak vozy, ale zlobi.. ted uz je to lepsi.. kupodivu maly pije lip nez kdy predtim.. asi se mu libi, ze trpim :slight_smile: :grinning: Zrovna si jdu na to dat tvaroh, koupila jsem si cerstvy, mnaaaam. Asi z toho potom udelam pomazanku :grinning: :-P
1. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni mame to lehatko Chicco Relax&Play.. vcera jsme do toho maleho frkli poprvni a byl moc spokojeny...
1. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala mi Marťa. Dneska v 15:30 se jim narodil chlapeček Martínek, 4 kg a 53 cm.
1. říj 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny moc pozdravuje.....
1. říj 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy malej je nádhernej..... :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá! :grinning:
1. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, diky za zpravu..:slight_smile:

Kacka nebyla s odhadem prilis daleko..:slight_smile:

Marti, blahopreju!!! :dizzy_face: At je Martasek zdravy a dela vam jen a jen radost...:slight_smile:
1. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, 2000,- je dost velka pecka! :astonished:

Katy, ja myslela tu cernobilou, co na ni sedite... :sweat_smile:
1. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ten tvaroh pak pry hodne smrdi, jak je v tom teple a jak se z nej vyparuje tekutina....

DObrooooouuuu chuuuut...:grinning:
1. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave jsem naplnila Kristyncin dortik a zitra ho obsypu cukrovymi srdicky a ozdobim ho marcipanovou beruskou a travou..:slight_smile: Zitra odpo jedem na orechy k segre na pozemek a pak na oslavu Tityncinych narozenin..:slight_smile: Mela je tedy pred 14 dny,ale nestihame..:slight_smile:

A ted jsem si uvedomila, ze maly Martin bude mit 1. 10. 2010 1. narozeniny...:slight_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu udelat Martovi topinky - doufam, ze se zas nezblije jako minule..:grinning:
1. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti GRATULUJI a preji tobe i Martinkovi ty nejkrasnejsi prvni dny poznani.. At vam Martinek dela jen a jen radost.
1. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni je to docela palka ty 2.000,- mesicne, ale jestli to ma mit fakt ucinek, tak clovek zase premysli trochu jinak.

Jo a ten tvaroh jsem uz ucitila.. neni to zadna slastna vune :grinning: :sweat_smile:

Zdeni ta sedacka je z IKEA.. je pres ni prehozena CB deka, taky z IKEA :wink:
1. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..:slight_smile: Takze porad ta modra sedacka? Nebo jina? :slight_smile:

A je fakt, ze pokud to pomoct ma, at to stoji co to stoji... A navic - kdyz na to proste penizky mas, sla bych do toho... Ja je nemam, takze bych nesla..:grinning:
1. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni neco na tento zpusob - tu nasi uz nemaji v nabidce..
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S89840701
1. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak konečně pátek. A můj poslední. Příští týden už jdu do práce jen tři dny. To je úžasný .....
2. říj 2009 v 06:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak se mi podařilo vás dočíst.

Peti, to je super, že máš kočárek, který sis přála a že z něj máš radost :dizzy_face: Já jsem se taky už konečně pustila do praní a žehlení. Zítra mi mají dovést přebalovací komodu, tak už to budu mít kam skládat, huráááá.

Katy, Matýsek je krásný miminko, blahopřeji fakt se vám pěkně podařil :wink:
Mrzí mě, že máš takové trápeníčko s kojením, ale s Matym to určitě zvládnete. Já jsem se pro změnu dozvěděla, že moje bradavky nejsou až zas tak vhodné pro kojení (mám je ploché a miminko by s tím mohlo mít potíže) a že jsem v podstatě měla celé těhotenství nosti formovač bradavek. Super zjištění v 35tt že jo! Mě to nenapadlo a doktorka to nezkontrolovala.... no tak to od včerejška doháním. Modlím se, abychom pak se špuntem kojení vůbec zvládli. Moc bych chtěla kojit a co nejdéle.

Martince gratuluji ke klučíkovi :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Peti ty se máš, že máš dneska poslední pátek, to já jich budu mít ještě stovky :rolling_eyes:
Ali, tak to je opravdu blbý zjištění ve 35tt, já měla za to, že to doktoři kontrolují a asi ne..., tak snad se to ještě spraví, formovače už máš? Někomu potom pomáhá kojit přes klobouček, tak uvidíš....

Jinak Peti, Martinku moc pozdravuj až ji budeš psát, já čekala taky smsku a až potom jsem si uvědomila, že Marťa psala, že má rozbitý mobil a nemá na mě číslo ...

A co Inka, šla dneska domů?
2. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: hups, nikde nikdo....
2. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem konečně doma z práce. Ještě přežít ty tři dny a konečně budu doma.
Inka včera psala, že by měla jít dneska domů. Tak třeba na nás na chviličku mrkne.
Jinak mě taky nikdo bradavky nekontroloval. Myslím se naší pani doktorce raději připomenu na příští návštěvě.
2. říj 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

teda mě se dneska tak hrozně nechce pracovat :unamused: , už aby bylo 5, jedeme po práci na večeři do břeclavi :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
Ty jsi nás už dlouho nenavštívila ....
Co budete oslavavovat? Do jaké restaurace jdete?
2. říj 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neoslavujeme nic :grinning: , jen jsme dlouho nikde nebyli :grinning: , jdeme do steak hausu :dizzy_face: , je to jedna z našich nejoblíbenějších restauraček
2. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek