Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
3. únor 2009
masíčkovej 😃 tak jsem měla krůtí maso na kari...mňam a k tomu řepu 😃
zdenallicka
3. únor 2009
Papa, Peti... 😉
janca.k
3. únor 2009
je Peti, já bych šla taky, ale já jdu až za půl hodiny, teď se tady ještě rozčiluju... ]-( už mě to fakt nebaví, já prostě hned jak otěhotním jdu na rizikový a ať se tady z toho třeba po...mě je to fakt úplně jedno...
musím jít do banky, koupit nová prsa, chjo, to zas bude peněz... 8-(
zdenallicka
3. únor 2009
Jani a musis si to nejak navazit nebo toho muzes snist, kolik chces?
zdenallicka
3. únor 2009
papa, zesnke, ja letim na vlak za muzickem.... x-) x-) x-)
janca.k
3. únor 2009
Zdeni nemusím, samo že nemůžu sníst kilo masa, ale klasická porce, ale na večeři musím mít o polovinu méně než k obědu...a mělo by se jíst v pravidelných intervalech, ale to u mě bohužel není možné, protože já holt nemůžu když expeduji jíst, že 😃

tak holky ahoj, já se jdu uklidnit a valím taky...už mě to fakt sere... 8-(
cervenec
3. únor 2009
člověk chvilku pracuje a už jste v čudu :-N Tak pa 😉
janca.k
3. únor 2009
já taky ještě pracuju, jdu až v 15.35
katunka82autor
3. únor 2009
Tak jsu zase doma... na financnim jsem nepochodila, meli poradu, tak musim zitra.. Stejne musim jeste na ocni se zadankou, tak to vezmu jednim vrzem.
Jo holky... a PN stale pretrvava, minimalne do 19.2, kdy jdu Dr.gyn 😉 Dnes mi prislo 7 knizek, tak si budu cist az az... V patek dorazi susicka, maji zpozdeni, tak bude susit, prat.. uz se na to tesim. Do te doby asi prat nebudu, at nemam dalsi veci na zehleni, pockam s tim na susicku 😃
mannie.mannie
3. únor 2009
Ahojte holky, zdravím vás do středečního večera.
Jani - mám na tebe dotaz (opět 🙂 ). Skrz tu moji imunitu jsem objednaná do imunologického ústavu ke Svaté Anně v Brně a moje alergoložka mi říkala, že mi možná budou dělat genetické testy. Prý proto, že plánuji těhotenství, tak aby se vědělo.......Nevíš, co přesně jsou ty genetické testy a jak probíhají? To mi budou dělat odběry krve......nějak nevím, co si pod pojmem genetické testy mám představit........
Děkuji moc za případnou odpověď.

Katy - já ti tak závidím tu PN. Dneska jsem v práci byla taková jakási přešlá, moje kolegyně je chodící prskač a kýchač, takže se tu u nás v kanclu hemží bacily.....chjo :-S

Holky, přeji hezkej večer.
zdenallicka
3. únor 2009
Ahoj Vladi, gen. testy se delaji z krve, nemej strach... 😉

varim na zitra, tak nemuzu vykecavat... 🙂

papa
janca.k
3. únor 2009
hmmm, tak nic, nestihla jsem to, jo genetické testy se dělají z krve, ale neboj, strach mít nemusíš, aspoň budeš vědět co a jak...

Těhule mám dotaz: měly jste před tím než jste zjistily, že jste těhotné nějaké příznaky?? Holky všude píšou, že jim bylo špatně, bolela je prsa, ale vy jste nic takového nepsaly a kolikátý den po ovu jste dělaly ten test?? Ď.
Jo Katy a co máš nového za knihy? Doufám, že ne věechno otěhu 😃
janca.k
3. únor 2009
brou noc
katunka82autor
3. únor 2009
Jani s tema priznakama je to tezke.. Ale rekla bych, ze prvni prizanky byly bolesti prsou hned kolem dne kdy byva MS a ty trvaji dodnes 😉 Podbrisek zacal tusim bolet az pozdeji.

Jinak ja jsem delala prvni test hned 11DPO a uz tam byl duch dochovaty. Co tak ctu, tak dosti holka se uz 11DPO ukazala lehce druha carka.
katunka82autor
3. únor 2009
A knizky nejsou vsechny o tehu, to neeee.. mam jen ty dve co jsem psala / tyden po tydnu a jeste vyziva v tehu. Jo a takz tehotensky denik, kam si mamca zapisuje co se prave ktery tyden delo, co je pekneho a naopak nepekneh potkalo a tak..

Jinak mam tyto knizky>
pribehy necekanych koncu
byla jsem princeznou
nahy chleba
svedkyne
a jeste jednu, ale ta je v jine mistnosti a nepamatuju si nazev. 😉
katunka82autor
3. únor 2009
Jo a stava se ze me negramotny clovek 😞 dnes v obchode jdu, vezmu do ruky dve brnenky no a nespadnou mi na zem a nerobiji se!!!!!!!!!!! Tak jsem platila 4 brnenky a dom prinesla jen dve 😃 , ty druhe dve skoncily na podlaye pekne rozmaznute 😃

Potom u mamci beru nedopitou sklenicku se stavou, no a netuknu do ni tak blbe prstem, ze se prevrhne a ten zbytek se rozlije..

Aj aj.. je to se mnou cim dal horsi 😃 to bude asi tim, ze jsem dnes odpoledne nespala 😃 😃 😃
katunka82autor
3. únor 2009
No nic, jdu na kute.. a zitra opet k Dr. na skok do prace zanes papiry a zase dom. Pak na vas kuknu.
Mejte se krane, pa paaaaaaaaaaaaaaa
zdenallicka
3. únor 2009
Vy jste se rozkecaly, kecaleny.... 😃

Dobrou, kocky... 😉 Rano se uvidime.. Ted placu u 112.. Od patku, kdy jsem stravila den na hasiccske stanici, je mi to tema o dost blizsi... 🙂 Fakt jsou to borci... x-) x-) x-)

Rano pa...
anag
4. únor 2009
Krásné dobré ráno ..... 😃 😃
zdenallicka
4. únor 2009
ahoj Petulko, dobre rano.... 😃
anag
4. únor 2009
Holky já jsem tak strašně nasraná. Programátor mi dálkově včera odpodne upravoval program pokladny a poplatků a tak mi to rozdrbal, že to vůbec nejede. :-S :-S To je dneska úřední den, tak budu všichni chodit platit, to je na zabití...... ]-(
anag
4. únor 2009
Ahoj Zdeni.....
zdenallicka
4. únor 2009
ak se to mohlo stat??? =-)

no nic, PetI... ZAVRI KRAM A JDI DOMU.... 😃 😃 😃
cervenec
4. únor 2009
Dobré ráno 🙂 Jani já jsem test dělala 13DPO a příznak byl výtok, zácpa a pupínky na dekoltu a furt mě bolel podbřišek.Prsa mě začaly bolet až teď o víkendu,ale není to nic hroznýho.A všechny příznaky stále trvají :-p Katu já tak závidím,nejradši bych se na to taky vyflákla,ale potřebujem peníze na barák :-|
zdenallicka
4. únor 2009
Ja bych umrela byt tri tydny doma s nachlazenim.... :-p
zdenallicka
4. únor 2009
Jani a proc tebe zajimaji priznaky tehotenstvi???? 😃
anag
4. únor 2009
Zavřít nemůžu vybírám na ručně a potom to musím všechno jak debil dávat do počítače. Až to nahodí. Jestli to tedy nahodí. Já je ZABIJUUUUUUU
zdenallicka
4. únor 2009
Peti, kliiiiid..... 😃
zdenallicka
4. únor 2009
Holky, zacetla jsem se do diskuze o nevere... Chlap zenskou podvedl, kdyz byla ve vysokem stadiu tehotenstvi (rekonstruovali byt, ona uz tam samozrejme nechodila a o si tam tahal milenku).. A kdyz byla v porodnici, nekdo je nacapal na parkovsti a rekl ji to a ona je chudina uplne zoufala, pac ho miluje, on ji, ale je zavisly na sexu, tak si ho doprava, kde muze.... :-S :-|

Vsivak jeden!! ]-(
anag
4. únor 2009
Zdeni já bych byla strašně ráda klidná. Ale to nejde.....