• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
masíčkovej :grinning: tak jsem měla krůtí maso na kari...mňam a k tomu řepu :grinning:
3. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa, Peti... :wink:
3. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Peti, já bych šla taky, ale já jdu až za půl hodiny, teď se tady ještě rozčiluju... :angry: už mě to fakt nebaví, já prostě hned jak otěhotním jdu na rizikový a ať se tady z toho třeba po...mě je to fakt úplně jedno...
musím jít do banky, koupit nová prsa, chjo, to zas bude peněz... :rolling_eyes:
3. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a musis si to nejak navazit nebo toho muzes snist, kolik chces?
3. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa, zesnke, ja letim na vlak za muzickem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemusím, samo že nemůžu sníst kilo masa, ale klasická porce, ale na večeři musím mít o polovinu méně než k obědu...a mělo by se jíst v pravidelných intervalech, ale to u mě bohužel není možné, protože já holt nemůžu když expeduji jíst, že :grinning:

tak holky ahoj, já se jdu uklidnit a valím taky...už mě to fakt sere... :rolling_eyes:
3. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk chvilku pracuje a už jste v čudu :sweat_smile: Tak pa :wink:
3. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ještě pracuju, jdu až v 15.35
3. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu zase doma... na financnim jsem nepochodila, meli poradu, tak musim zitra.. Stejne musim jeste na ocni se zadankou, tak to vezmu jednim vrzem.
Jo holky... a PN stale pretrvava, minimalne do 19.2, kdy jdu Dr.gyn :wink: Dnes mi prislo 7 knizek, tak si budu cist az az... V patek dorazi susicka, maji zpozdeni, tak bude susit, prat.. uz se na to tesim. Do te doby asi prat nebudu, at nemam dalsi veci na zehleni, pockam s tim na susicku :grinning:
3. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zdravím vás do středečního večera.
Jani - mám na tebe dotaz (opět :slight_smile: ). Skrz tu moji imunitu jsem objednaná do imunologického ústavu ke Svaté Anně v Brně a moje alergoložka mi říkala, že mi možná budou dělat genetické testy. Prý proto, že plánuji těhotenství, tak aby se vědělo.......Nevíš, co přesně jsou ty genetické testy a jak probíhají? To mi budou dělat odběry krve......nějak nevím, co si pod pojmem genetické testy mám představit........
Děkuji moc za případnou odpověď.

Katy - já ti tak závidím tu PN. Dneska jsem v práci byla taková jakási přešlá, moje kolegyně je chodící prskač a kýchač, takže se tu u nás v kanclu hemží bacily.....chjo :confounded:

Holky, přeji hezkej večer.
3. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, gen. testy se delaji z krve, nemej strach... :wink:

varim na zitra, tak nemuzu vykecavat... :slight_smile:

papa
3. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak nic, nestihla jsem to, jo genetické testy se dělají z krve, ale neboj, strach mít nemusíš, aspoň budeš vědět co a jak...

Těhule mám dotaz: měly jste před tím než jste zjistily, že jste těhotné nějaké příznaky?? Holky všude píšou, že jim bylo špatně, bolela je prsa, ale vy jste nic takového nepsaly a kolikátý den po ovu jste dělaly ten test?? Ď.
Jo Katy a co máš nového za knihy? Doufám, že ne věechno otěhu :grinning:
3. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou noc
3. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani s tema priznakama je to tezke.. Ale rekla bych, ze prvni prizanky byly bolesti prsou hned kolem dne kdy byva MS a ty trvaji dodnes :wink: Podbrisek zacal tusim bolet az pozdeji.

Jinak ja jsem delala prvni test hned 11DPO a uz tam byl duch dochovaty. Co tak ctu, tak dosti holka se uz 11DPO ukazala lehce druha carka.
3. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A knizky nejsou vsechny o tehu, to neeee.. mam jen ty dve co jsem psala / tyden po tydnu a jeste vyziva v tehu. Jo a takz tehotensky denik, kam si mamca zapisuje co se prave ktery tyden delo, co je pekneho a naopak nepekneh potkalo a tak..

Jinak mam tyto knizky>
pribehy necekanych koncu
byla jsem princeznou
nahy chleba
svedkyne
a jeste jednu, ale ta je v jine mistnosti a nepamatuju si nazev. :wink:
3. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a stava se ze me negramotny clovek :frowning2: dnes v obchode jdu, vezmu do ruky dve brnenky no a nespadnou mi na zem a nerobiji se!!!!!!!!!!! Tak jsem platila 4 brnenky a dom prinesla jen dve :grinning: , ty druhe dve skoncily na podlaye pekne rozmaznute :grinning:

Potom u mamci beru nedopitou sklenicku se stavou, no a netuknu do ni tak blbe prstem, ze se prevrhne a ten zbytek se rozlije..

Aj aj.. je to se mnou cim dal horsi :grinning: to bude asi tim, ze jsem dnes odpoledne nespala :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu na kute.. a zitra opet k Dr. na skok do prace zanes papiry a zase dom. Pak na vas kuknu.
Mejte se krane, pa paaaaaaaaaaaaaaa
3. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste se rozkecaly, kecaleny.... :grinning:

Dobrou, kocky... :wink: Rano se uvidime.. Ted placu u 112.. Od patku, kdy jsem stravila den na hasiccske stanici, je mi to tema o dost blizsi... :slight_smile: Fakt jsou to borci... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rano pa...
3. únor 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ..... :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petulko, dobre rano.... :grinning:
4. únor 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tak strašně nasraná. Programátor mi dálkově včera odpodne upravoval program pokladny a poplatků a tak mi to rozdrbal, že to vůbec nejede. :confounded: :confounded: To je dneska úřední den, tak budu všichni chodit platit, to je na zabití...... :angry:
4. únor 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni.....
4. únor 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak se to mohlo stat??? :confused:

no nic, PetI... ZAVRI KRAM A JDI DOMU.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Jani já jsem test dělala 13DPO a příznak byl výtok, zácpa a pupínky na dekoltu a furt mě bolel podbřišek.Prsa mě začaly bolet až teď o víkendu,ale není to nic hroznýho.A všechny příznaky stále trvají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu já tak závidím,nejradši bych se na to taky vyflákla,ale potřebujem peníze na barák :unamused:
4. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych umrela byt tri tydny doma s nachlazenim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a proc tebe zajimaji priznaky tehotenstvi???? :grinning:
4. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavřít nemůžu vybírám na ručně a potom to musím všechno jak debil dávat do počítače. Až to nahodí. Jestli to tedy nahodí. Já je ZABIJUUUUUUU
4. únor 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, kliiiiid..... :grinning:
4. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zacetla jsem se do diskuze o nevere... Chlap zenskou podvedl, kdyz byla ve vysokem stadiu tehotenstvi (rekonstruovali byt, ona uz tam samozrejme nechodila a o si tam tahal milenku).. A kdyz byla v porodnici, nekdo je nacapal na parkovsti a rekl ji to a ona je chudina uplne zoufala, pac ho miluje, on ji, ale je zavisly na sexu, tak si ho doprava, kde muze.... :confounded: :unamused:

Vsivak jeden!! :angry:
4. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já bych byla strašně ráda klidná. Ale to nejde.....
4. únor 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek