• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Holky, dnes jsme byli v Hodonine na nakupech, tedy ja jsem musela vyrazit na nakupy a tatka kocarkoval kolem me s Matym.
Koupila jsem si nove rifle, ktere dopnu pres boky :slight_smile: a taky super fialovou bundicku, podzimni, v Takku. Jo a taky botky, balerynky, filajoveee :slight_smile:
Uz se tesim jak vyrazim na prochazku, konecne zase jako dama a ne jako sportak :grinning: Mohla jsem nosit totiz jen takove sportovni rifle, siroke.. nebo plataky. K platakum jsem se mohla jeste slusne oblect, ale k tem sportovnim riflim to neslo.. uz me nebavilo nosit porad tenisky a triko.. chci byt zase "dama" :grinning: proste heeerecka :-P
3. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy máme šílenou výhodu v tom vlastním kotly. Protože jinak by jsme celou zimu museli mrznout. Tady na bytovce někteří tak šíleně šetří ,že to pěkně škrtí ten společný kotel. Erik je pěkně zmrzlej, takže mi topíme docela dost. Určitě na tom moc nešetříme a teďka když bude přes zimu mimčo, tak neni o čem mluvit.

Katy taky už se těším až vyrazím po porodu do obchůdků si koupit něco na sebe....
3. říj 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mam pocit, ze v tehu jsem na sebe dost kaslala a moje "krasa" sla trochu do pozadi.. ted si zase chci najit cas pro sebe at jsu krasna mamca a Maty se za me nemusi stydet :slight_smile:

Uz se tesim na velky podzimni nakup, nebo spis zimni, v Brne.. Vankovku vezmemem utokem. Tatka bude kocarkovat a mamka bude litat jak silena po obchodech a jen odbehne na kojeni za mojima chlapama :slight_smile: To spojime asi zrovna i s nakupem vanocnich darku - jejda, uz abych zacala premyslet co komu koupime..

Vanoce, Vanoce prichazeji.. la la laaaa laaalaaaa...

Tento rok se moooc tesim na Vanoce, budou jine, poprvni jako rodina! Bude to krasne!
3. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem zvědavá jak letos budu vůbec řešit Vánoce. Termín mám 7.prosince, než se vrátím z porodnice bude půlka prosince a vánoce pomalu tady. Určitě nebude čas jít kupovat dárky. Budu to muset vyřešit ještě než pojedu rodit. No to bude tedy něco....
3. říj 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic. Jdu se natáhnout k televizi.....
3. říj 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti, ja myslim, ze pro vsechny bude ten NEJ darek vase miminko, vanocni miminko. A kazdy jiste pochopi, ze jsi mela jine starosti pred porodem a hlavne po nem, nez vymyslet, litat a shanet darky.

Petuli, pekny vecer preji.. ja jdu taky k tv na zpravy a potom SuperStar :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hih, vcera jsme byli u segry (Peti, co je tehule jako ty) a rekla mi, ze ji upravili termin na 1.12.
12.10. jde na velky UTZ a tam uz ji snad reknou, co se ma narodit..:slight_smile: A na 23.11. ji naplanuji CS... SEgra rikala, ze toho 16.11. nechce, ze to je moc brzy, tak budou rodit jen o tyden driv..:slight_smile:

A snazila jsem se ji vymluvit jmena Jindrich, Jaromir a Oldrich..:grinning: A jeste Radim a Roman...:grinning:

Kristynka chce Ondraska (Honzika si rozmyslela), ale Elisku chce stopro..::slight_smile:

A segra zkrasnela... :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a k tem Vanocum - darky budou vylozene HOMEMADE, pac nemame prachy (a stejne si myslim, ze je zbytecne nekomu neco kupovat, kdyz vsichni vsechno maji) a budu segre pect cukrovi, pac budou mit doma mesicni skvrne..:slight_smile: Uz se na neho hrozne tesim!!! :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A zase brecim... divala jsem se na fotky Matyho narozeni.. vlastne na fotky od doby kdy jsem byla na monitoru, na sale, Matyho prvni minuty zivota.. je to tak krasne!

Navic ty hormony se mnou delaji divy a jak jsem byla "silna" v tehu a nic me nerozbrecelo, ani ten nejvetsi dojak, ted me dojima skoro vsechno :slight_smile: :sweat_smile:
3. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni a oni vlastne vi co budou mit, nebo ne?
3. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, nevi..:slight_smile: Ale myslime, ze to bude ten Ondras..:slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused:
Už mě to nebavilo ležet u televize, tak jsem si říkala, že se mrknu co se tu děje a ono nic.....
4. říj 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A ja ze si vas doctu, co jste dnes nakecaly a ono NIC :slight_smile:

A Inus se nam tady jeste neukazala. Urcite si uziva prvni dny doma s Julinkou, prvni dny jako rodinka. Az bude mit casik, tak na nas urcite kukne.

My jsme dnes byli u babicky na obede, potom jsme jeli na prochazku, nadherna podzimni prochazka parkem, i Matymu se libila. Potom k nam prisla navsteva, sestra s rodinou.. ted jdu kojit, potom Super Star a spaaaaaaaaat :slight_smile:

Tuto noc dal Maty rekord! Spal od 23h do 04:30!!!
4. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katy.... :slight_smile:
Tak to jste měli pěknou neděli. Já jsem dopoledne vařila a odpledne polehávala u televize. Takže neděle nic moc ....

Maty je fakt super, když tak pěkně spinká.
4. říj 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
založila jsem album,tak můžete mrknout na tu naši princeznu :slight_smile: jinak děkuju moc za gratulace,dočítala jsem jen narychlo :wink: Martince gratuluju taky moc,v porodnici jsem ji potkala,ale měla návštěvu a my už jsme odcházeli takže jsem se k ní nehlásila.Poznala jsem ji jen podle mimča a cedulky na postýlce :wink:
4. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak můj porod: na začátek napíšu,že takovou bolest jsem si nikdy nedovedla představit,ale stojí to za to :slight_smile: Takže začalo to v noci z pátku na sobotu. V půl třetí ráno mě probudili kontrakce po 7 minutách,ty pak byly celý den,ale ustupovaly,takže to byly jen poslíčci(to jsem poznala až když jsem cítila co to je kontrakce :sweat_smile: ) V sobotu v 9 večer jsem začala mít boesti zase ,už po 5 minutách,nicméně jsem to zaspala a probudilo mě to zase až v neděli v půl 3 ráno.Od 4 ráno byly po 5 minutách ,tak jsem vstala a šla si umýt vlasy,namalovat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolem 6 jsem šla vzbudit Jirky,že teda vyrazíme.V půl 7 mě přijímali,dali na monitor,sloužila primářka a ředitelka nemocnice v jednom,tak jsem byla ráda,že ta není nějakej mlaďoch.Otevřená na 2 prsty a že si mě tam nechají a že manžel může jet domů.Příště už budu vědět,klidně jsem mohla být ještě celý dopoledne doma,ale poprvé je to fakt hrozně těžký odhadnout :wink: Takže jsem šla na 1 dobu porodní,každý 2 hodiny monitor a kontrola dr.Kontrakce sílili,Jirka přijel v půl 3 odpoedne a já stále na 2 prsty,to už jsem byla psychicky rozhozená,takže jsem brečela,takže jsem si tem slavnej makeup šla dát dolů :grinning: Až v půl 6,mi dali klystýr,po něm se to rozběhlo po 2 minutách,to už bylo peklo,v půl 7 jsem šla do vany,tam už jsem Jirkovi brečela,že to nedám že fakt umřu :sweat_smile: Bolesti jsem měla v břichu a křížový,takže jsem nevěděla co je horší.M jsem šla na sálěla jsem pocit,že se ten prcek chce vypárat ven :confused: V půl mi píchli vodu a zavedli 2čípky na urychlení.V 8 jsem šla na sál,tam jsem musela skákat půl hodiny na balonu,protože prcek byl vysoko.V půl 9 jsem se horko těžko vyškrabala na porodní křeslo a 20.52 byla Julinka na světě :dizzy_face: Jen museli zavolat dr k porodu,malá začala mít málo kyslíku,takže mi tlačila loktem do břicha a prý jsem blbě tlačila,ale ono je to fakt hrozně těžký.dobře jsem tlačila až když jsem cítila hlavičku :wink: Jirka mi pak říkal,že malá měla pupeční šnůru kolem krku.Takže porod jako takovej byl fofr,ale ty bolesti před tím byly děsný.Pak jsem nad tím přemýšlela a měla jsem smůlu v tom,že jsem byla 4 rodící a sály jsou tři,takže tím,že jsem se neotvírala,tak to nijak neuháněla,protože by mě neměli kam dát :frowning2: Kdyby se nás tam nesešlo tolik,tak věřím,že by to uspíšili :wink: Jinak jsem nastřižená,mám 4 stehy,který pekelně bolí,moc nesedím.navíc jsem si vytlačila hemeroidy :unamused: Nástřih jsem vůbec necítila ,šití jen tu injekci,ale oproti kontrakcím je to nic :wink: Pak jsem se nemohla vyčurat,takže mě museli vycéfkovat,ale v pohodě :wink: V těch bolestech jsem je prosila i o epi,tak mi udělali testy,ale porodní asistentka mě s Jirkovou pomocí přesvědčila,že to zmáknu.6e by se to s ním jen zpomalilo a já už jsem to fakt chtěla mít za sebou :wink: Jinak bez Jirky bych to fakt nedala,sice pro něj to muselo být krozný se jen dívat jak trpím,ale nemít ho tam,tak se zblázním :wink:
4. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdeme koupat,pokusím se co nekdřív ukázat.Katu taky mám ty stavy ,včera jsem brečela a vůbec nevím proč.Je to hrozný :unamused: Už v porodnici to na mě vlezlo a je to fakt šílený :unamused: papa
4. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, Julca je KOST!!!! :slight_smile: Jirka at setri na poradneho Kalasnikova.... :wink: :grinning:

POrod teda des, co ti budu povidat (prozila sis to sama), ale vysledek za to fakt stoji...:slight_smile:

Blahopreju jeste jednou... :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny malá je fakt nádherná. Jako panenka.... :dizzy_face:
Teda musela jsi si zkusit hodně, ale fakt to za ten výsledek stojí ...:dizzy_face:
Jsem zvědavá co tam čeká potom mě..... :confused: :confused:
4. říj 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny, tak ten porod ti nezavidim, uzila sis :frowning2: Ale Julinka je zlaticko nadherne a jiste stoji za to a clovek brzy zapomene na ty bolesti ktere mel.. A ty na te fotce vypadas uzasne na to, ze jsi prodelala tak dlouhy a bolestivy porod!

Jeste jednou gratuluji... a jak jsem psala, Julca je chytra holka.. sice te potrapila, ale vydrzela do nedele, na nase vyroci svatby :wink: na jeji narozeniny nikdy nezapomenu :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky ja jsu dobytek, sezrala jsem cele kocici jazycky na posezeni... bych si naliskla!!!!
4. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, vzdyt jsi jak lunt..:slight_smile: A na mliko je cokolada dobra..:slight_smile:

Mimochodem - jak jsi na tom se zanetem?
4. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
J a v pondeli se tady ukazu zase az vecer to mam cas vetsinou, Ferio hlida Matyho a ja sedim u pc :grinning:
Zitra jdu k dotkrovi s tim zadkem, porad si nemuzu sednout... taky jdu d lekarny ohledne te kosmetiky na lupenku.. bude to pekny den s Matym, je moc rad v kocarku.

Ted mi to tady pekne zasmradil, a to pry miminka voni!!!!! On vzdy smrdi jako tchor, kdyz je kakany!

A co se nam stalo vcera.. nechali jsme Matzho jen v bodynku a jednorazovce, tak navolno, nozky vyhozene.. bodynko rozepnute... jen leziciho na BILE rychlozavinovacce... on si kopkal nozkama a kopkal.. a kakal a kakal a jak kokal, tak mu ta jednorazovka nejak zahadne sjela do pulky zadecku a on byl kakany az na zadech, bodynko, zavinovacka.. no proste to byla parada! :sunglasses: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee... :grinning:
4. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zanet je fuc, jen ten maly pirat si u kojeni vymysli, mrci, odtrhava se, durdi se a dela mosty... neni to vzdy takova idylka, ze by se prisal a pil a pil a pil... je to 50 na 50. Je to lumpik maly, on me z tech prs udela totalni lajdose tim jeho tahanim bradavkz podtlakem.. :sunglasses:
4. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a necura nebo nekaka treba? Kdybys chtela, precti si neco o BKM... Nerikam, ze ji mas delat, ale treba pochopis, proc se tak pousti a mostuje... :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeste dokrmujete?
4. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A kdybys opravdu hodne chtela, pujcim ti knizku Bez plenky...:slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja jdu spat..:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek