• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Kdyz cura, tak se vzdy otrepe.. kdyz kaka, tak cervena, tlaci, nesaje a soustredi se na tlaceni..

To co dela pri kojeni jsou jeho ROUPY :grinning: zkousi co vydrzim :wink:
4. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslis, ze tak male miminko neco dela zamerne? :slight_smile: Kdybys chtela, vazne ti ji pujcim..:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My BEZ PLENKY nechceme byt... sice mame spotrebu neskutecnou, ten balik plinek je JEN na tyden!!!! ale bez plenky bych maleho nechtela, nebo zkouset BKM.. vsichni jsme to delali do plin, prijde mi to prirozene..

Ale neodsuzuju ty kdo BKMuji...
4. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ja nerikam, abys to delala..:slight_smile: Ja ti jen nabizim informace..:slight_smile: Kazdy at se rozhodne, jak chce..:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne nemyslim, delam si srandu.. ale dela to jen obcas, mzslim, ze kvuli tomu, ze prs je uz temer prazdny, mleko se tezce taha ke konci a to se mu nelibi..
4. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mas dost mlika?
4. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rekla bych, ze ani moc ne prave :frowning2: Na jedno kojeni kojim z obou dvou prs..
4. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyz je to pres noc, tak to mu staci, protoze spi v prumeru 4 hodiny, ale posledni dny pres den je dost hladny a neklidny, tak dokrmuji.. protoze to kojime casteji.. ale nevydavam to, verim, ze se jeste plne rozkojim!
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kup si Vineu nebo Top Topic, vypij to cele za den.. A taky pij Meltu s mlikem... A hodne jez..:slight_smile: A pij... Ale to uz asi vis...:slight_smile: Takze dokrmujete?
4. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dokrmujete..:slight_smile: Katy, cim vic bude prikladat, tim vic budes mit mlika.. Je-li poptavka, je i nabidka..:slight_smile: Zvysis si tak laktaci... zkus to...
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prsa mam o.k., na dotek nebolestive.. ale nekolikrat za den me totalne zaboli, jako kdyby je nekdo jehlama propichaval..
A ten nedostatek mlika prisuzuju tomu zanetu co me potrapl, navic Maty roste jako z vody a ma vetsi spotrebu a to co se mi dela mi nestaci a nez jdeme zase kojit, tak se nestihne udelat dostatek mlika, takze je zase brzy hladny pokud ho neprikrmim.. :frowning2: Doufam, ze se to ustali brzy..
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni zkousela jsem i dstrikavat mezi kojenim, nebo po kojeni se snazi prsa vycucnout na max, ale nejak bez uspechu..
4. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu ho budit a jdeme krmit... to nam zabere tak hodinku a potom jdeme spat. Nite nite Zdenci... Pa paaaaaaa
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ted jsme to resily s pipkama - ono kojeni a odsavani je jine... pry.. Ja nevim..:slight_smile: Ale rikaly, ze kdyz odsavaly, nemely tolik mlika, jako kdyz zkousely prikladat casteji... A zkus tu Vineu nebo Meltu - za to nic nedas..:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nite nite je coooo??? :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ty nekojis podle potreby? Ze ho jako budis..:slight_smile: Ja bych ho nechala spat..:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky........
Iny - krásná Julínka, opravdu moc krásná malá slečna. Jsem si četla ten tvůj popis porodu, to sis teda užila vidím, ale výsledek tedy stál za to :wink: Tak ať jste spokojené a ať vám dělá Julča už jen radost...
5. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás dočetla během víkendu na mobilu a zkoukla jsem i malou Julinku...to má Maty pěknou nevěstu :grinning: Iny, moooooc gratuluji, já byla v neděli oňuchňat týdení Sofinku :dizzy_face: narodila se sice o měsíc dřív, ale kdyby se narodila v termínu, tak má čtyři kila, ale jak nemá moc toho podkožního tuku, tak je strašný drobínek :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja hlasim treti den zpozdeni... :confused:

Test vcera odpo negativni, dalsi nemam, tudiz se nedozvim, co a jak, pac se mi nechce ho jit koupit... :sweat_smile: :grinning:

Ze jsem tehotna zjistim, az kdyz mi prdne v cervnu voda a vyleze ze me male Langasce...:grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zdeni, to by bylo super, přijít k těhu jako slepá k houslím :grinning: ( ale víš jak to myslím :wink: ) no bylo by to super...tak držím pěsti aby to zpoždění bylo minímálně devět měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem, jeden test mám doma a než budu těhotná tak mi projde, tak ti ho můžu poslat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja mam za rohem lekarnu,a le stejne - nechci to pokouset..:slight_smile: Vzdycky, kdyz si udelam test, do hodiny dostanu MS... Vcera odpo jsem si posledni udelala a nic...

Byla by to fakt ale jen nahoda - tento mesic nebyl bohaty na styky... :confused: :sweat_smile:
5. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Inko moc gratuluju k vytoužené holčičce :dizzy_face: , je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, psala mi nase Kacka, ze u vas vcera byl na nevsteve nekdo, kdo mi byl i na svatbe.. Blondyna, stejne stara jako ja, tehotna, dve deti.... Neuvedomuju si nikoho takoveho.... :sweat_smile: :grinning:

Mam "podezreni" na vasi Zuzu, ale ta mi na svatbe nebyla.... :confused:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a prej Kacka odolavala, aby nenakoukla do kocarku...:slight_smile: Vcera vas pry potkala..:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je jasný, já taky kdykoliv si udělám test, tak do večera jsem jasná, proto už je nedělám a sestřenka si vydržela nedělat test celý měsíc!!! :grinning:

Marti ahoj :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a je tehule? :confused:
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz tehotna nejsem.... :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je, začíná čtvrtý měsíc....v únoru potratila hned v 6 tt, tak teď chtěla počkat a nehnat se k doktorovi hned...jéé to je škoda :pensive:
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :sunglasses:

Iny gratuluji ke krásné holčičce. Porod teda děsný, že se i já začínám trochu bát. Ale jsi šikula, že jste to s Julinkou i Jirkou tak pěkně spolu zvládli. Přeji vám ať jste všichni zdraví a užíváte si krásné společné rodiné chvilky :dizzy_face:

Já dnes jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, zda se nám to mládě už otočilo :slight_smile: nějak nejsem sto to poznat. Někdy je živo u žeber a jindy dole v podbříšku. Tak nevím, zda kope nebo boxuje :grinning:
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek