• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, ja jsem s miminem nepocitala..:slight_smile:
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, to nevadí, já s tím taky nepočítám, ale bylo by to milé překvápko :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ali, tak to je jasný, to bude fotbalista, co ve volném čase boxuje :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konečně už je na grafu něco vidět :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, byla u nas Zuza s rodinou, asi to ma Katka trochu popletene :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti grafik kranyyyyyyyyy!!
Aspon vis, ze telo funguje a OVU byla, gratulujiiii!
5. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a byla jsem dnes u Dr. s tim zadkem, mam to tam pohnute, zpusebone tehotenstvim a roztahovanim panve. Zkousel to napravit, dal mi homeo injekci a nic.. zadna uleva. Takze zitra mam prijit zase a zkusime neco jineho vymyslet :unamused:
Uz jsem se lekla, ze jsou to ty hemeroidy, ale to nastesti ne.. ta krev, to byla tenkrat jen trhlinka zkusobena jednodenni zacpou Uff, jsem si oddychla..

Ted me ale potrapi ty pohnute kosti ci co to presne je.
5. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maty spinka a ja si jdu taky lehnout, jsu nejaka unavena...

Spinkal od 20h do 00:30 a potom se budil snad kazde dve hodiny. Asi budu muset chodit spavat po vecernicku,to spinka vzdy ukazkove :sunglasses:

Zdeni a nite nite je zkratka GOOD NITE.. to se v UK rika na dobrou noc.. nite nite :wink:
5. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu jj graf zatím hezký, tak uvidíme jak to bude pokračovat :grinning: , každopádně jestli funguje zákon schválnosti tak to vyjít musí, protože minulé úterý jsme si pořídili permice do nového fitka, minulý týden jsme tam byli 4x :grinning: , nechala jsem si sestavit hubnoucí trénink a dneska jsme byli poprvé na pilates

Tak pohlou bederku a kostrč jsem měla taky, nic příjemného, chodila jsem k výborné doktorce a té se to povedlo napravit napoprvé :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja myslela, ze se to pise NIGHT...:slight_smile:

Katy, tak prece jen kostr? At je to brzy v poradku...:slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, grafík je úžasný,ale sama vím,že pokud to takhle nevypadá ještě minimálně 16DPO, tak o nic nejde...já měla graf vždycky naprosto dokonalý ale nikdy nic...tím tě samože nechci strašit, jenom bych asi třeba s testem vydržela aspoň do 14DPO :wink: držím pěstičky, chce to zde trochu oživit nějakou novou těhulí, za chvilku budou mít všechny dosavadní odrozené :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já nic neočekávám :grinning: , já jsem hlavně ráda že tělo funguje, teda podle teplot :slight_smile: a dál se uvidí

Ale jak jsem psala teď se plně věnuju cvičení a úbytku tuku, hormony spí, takže pohoda klídek :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo já se taky věnuju tuku, ale naopak :grinning: právě jsem zbodla Deli a zajídám jí jablkem :grinning:
5. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme se nechali v sobotu změřit na bodystatu, je to v rámci členství v klubu zdarma a výsledky až na tuk dopadly dobře, i svalové hmoty mám dost, se mě trenér ptal jestli jsem dělala nějaký sport závodně :grinning: , já a sport ani náhodou :grinning:

Zítra budu poprvé cvičit podle toho tréninkového plánu tak jsem zvědavá, dneska mě po pilates pěkně bolí ruce :grinning:

Ale zatím mě cvičení baví, super je že každý běžecký pás, crossový trenážér i rotoped má svoji obrazovku a 12 tv programů, takže vždycky nasadíme sluchátka a čumíme na bednu, super to utíká :grinning:
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to je fakt super, mě by to taky bavilo, ale ne samotnou a Martin se mnou do fitka chodit nebude, nemá na to čas....a je blbý, že zde fitko nefunguje ráno, protože bych klidně chodila před tím než jdu na odpolední, jenže oni otvírají v devět a to já už musím být v práci.... :angry:
5. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše fitko je přes týden od 6 do 22 a o víkendu od 8 do 21, takže pohoda, my někdy jdeme ráno a někdy odpoledne, navíc je tam i welnes - bazén, vířivka, sauna a pára :dizzy_face: , v sobotu i neděli jsme se po cvičení relaxovali a fakt super :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super fitko, to já když jsem bydlela v Boskovicích, tak jsem chodila pravidelně, jenže teď...u nás to stojí za prd a takhle bych musela jezdit s taškou do práce, pak na nákup a busem domů...což se mi teda nechce, takže se musím nutit cvičit doma, ale ne pokaždé se zadaří, ale musím se sebou něco dělat, vypadám čím dál hůř :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
On je to fitnes club, takže je to dělaná spíš pro členy s permicí, takže tam nechodí tolik lidí, je to menší a občas ti tam člověk připadá jak v soukromém fitku :grinning: a ve welnesu jsme zatím byli vždycky sami :dizzy_face:

No já kdybych měla chodit sama tak se asi taky nedokopu, tahle tam dojedeme autem, já pak nechám tašku v autě, takže pohoda :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a to je v Brně, nebo u vás??
5. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
V Brně, u nás je tak akorát v sokolovně tělocvična, kde se jednou týdně cvičí aerobik :grinning:
5. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
5. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, to vypadá dost dobře, já bych něco takového uvítala zde...my máme sportovní centrum taky docela nové, jenže v posilovně není trenér, nový majitel si tam z části udělal diskotéku, takže se tam začalo kouřit, beďas zrušili, aerobic taky, spinning se přestěhoval, a squash neumím, takže prostě nic moc, bylo to lepší.....
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím jsem fakt nadmíru spokojená, super služby, příjemný personál, dneska jsme na pilatesu byli jenom 3, takže taková soukromá hodina a instruktorka si nás super ohlídala, protože je to fakt náročné - dýchání, to jak se musí držet tělo

Jsme si doma říkali jaké bylo super, nemuset chodit do práce, jít si v klidu zacvičit, pak welnes :grinning:, no jo tak si na to hrajeme aspoň o víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jakou míváš nejvyšší teplotu? Já už mám dneska 37,2, teda jestli to takhle půjde dál tak nevím kde skončím :sweat_smile:
5. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem mívala taky třeba běžně několik dní po sobě 37.3 a tak....a to se mi drželo až do MS :angry:
5. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo, právě co jsem se dívala na grafy tak tam většinou byly nižší hodnoty, tak uvidím co bude zítra :confused:
5. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Děkuju za pochvalu Julinky :dizzy_face: Všechno stojí za tu malou babulku,včera jsem se v 8 večer zamyslela,že před týdnem tou dobou už jsem šla na sál, malou jsem zrovna kojila a už jsem řvala :sweat_smile: Jinak dnešní noc na prdlačky, trápí ji bříško,takže v porodnici to bylo náročný.Doma už je to lepší,ale má svoje chvilky,např dnes usnula až teď,jinak jsme bojovali s bříškem :frowning2:
5. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak jsem dneska konečně doma z práce. Ještě úterý a středa a konečně budu taky doma. Zítra už budu mít rozlučku v práci.

Iny jak hodnotíš tedy Břeclavskou porodnici?

Holky dneska jsem myslela, že dostanu infarkt když jsem stoupla na váhu už mám 14kg navíc a to mám před sebou ještě dva měsíce ..... :frowning2: :frowning2:
5. říj 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teďka se mi vás povedlo konečně dočíst.

Marti ten graf zatím vypadá dobře, tak držím pěstičky pro štěstí aby to dobře dopadlo.

Ali jak si dopadla dneska u Dobrovolné? Já jdu příští pondělí tak jsem zvědavá co mi řekne. Snad mimčo příbírá...
5. říj 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, u Dobrovolné tak všelijak. Ale ta rozladěnost je spíš u mně, protože Šmrdla je furt zadečkem dolů a vypadá to buď na plánovaný císař nebo pokus o porod koncem pánevním a z toho mám trochu strach. Natočili jsme můj první monitor. Dostali jsme pochvalu monitor byl ukázkový, tep, srdíčko a pohyby odpovídají zdravému miminku. Děloha je zatím klidna a mládě nesestupuje. Tak mi říkala, že to určitě vydržíme až do termínu. Ale protože ještě nejsme hlavičkou dolů, tak mě odeslala na konzultaci příští týden do porodnice. Mám se tam s nimi domluvit, co a jak a jak to vidí oni. Tak jsem zvědavá, co se bude dít :sunglasses:
Věřím, že tvoje miminko určitě krásně porostlo a kdyby ne tak neváhej to konzultovat i s jiným lékařem ať se zbytečně nic nezanedbá...
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek