• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Ali .... :slight_smile:
Tak to je mi líto, že je mimčo pořád zadečkem dole. Třeba se ještě otočí.... :wink:
Kterou sis vybrala nakonec nemocnici?
5. říj 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je BOMBA!! Od rana nesel KUN...:grinning:
6. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:
Jsem už i nadávala, že nejede.
Dneska jsme měla rozlučku v práci a dostala jsem náramek z chirurgické ocele a krásnou kytku. Zíra naposled a od čtvrtka jsem konečně doma.

Chtěla jsem vyměnit baterku v digitlní váze a podařilo se mi urvat jakou si páčku a teďka tam ta baterka nedrží a tím pádem nejede váha. Jsem expert..... :angry: :angry:
6. říj 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, prelep si to lepici paskou..:slight_smile:

Jeee, snad se ti naramek libi..:slight_smile: A ted uz jen a jen odpocivat a chystat se na miminko... :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsem zkoušela,ale ona ta páčka byla asi nějaký kontakt s tou baterkou, protože tam bylo nakreslené plus ..... :angry:
6. říj 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja jsem si rikala, ze jste toho moc nenakecali dnes :slight_smile:

Ja mam dnes pohodovy den, Maty je hodny, tak jsem si udelala poradek ve skrini ve vecech, peru, uvarila jsem si.. takova pohodicka.. i jsem poslala 2 hodinky s malym.
Za to vecer jsu zvedava... tuto noc spal od 20 do 24h a potom se budil kayde 2 hodiny az do rana. Ale jsu vyspana, nastesti :slight_smile: Trosku nas trapilo brisko, nemohl se vykakat prdolka maly.

Iny jak vy bojujete s Julinkou s briskem? Uz je to lepsi?
A jak to yvladas prvni dny sama doma? Nebo je Jirka s tebou doma?
6. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti ty jsi fakt expert :slight_smile: Priznej se, ze jsi to udelala schvalne, protoze se nechces uz vazit :grinning:
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pracovat... cus bus zatim..:slight_smile:
6. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy můj mi to taky řekl ..... :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - ten Matyášek je tááák krásný, byl v tom kočárku takový milučký....A ty vypadáš jako velmi spokojená maminka, která si to užívá se vším všudy...

No já jsem u Dr. Valenty dopadla tak, že jsem vyfásla antibiotika na ten můj močák a příští týden tam musím znovu na kontrolu.... :unamused: :unamused:

Peti - ono to tak vypadá s tou váhou, ale ty jsi to dozajista neulomila schválně.... :grinning: Já doma ani váhu nemám, ale zrovna teď jsem viděla u Spáčila nějakou digi v akci, tak si ji asi půjdu koupit....Doufám, že to co tam pak uvidím za číslo, tak mě z toho netrefí něco... :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni - tak co :wink: :wink: ???
6. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi dekujemeeee...
Promin, ze jsem se ti nevenovala, ale ted ty prvni prochazky po meste jsou fakt strasneeee! Nemuzu se hnout z mista :slight_smile: Jen popojedu, potkam nekoho znameho, kdo nas vidi poprvni a tak... tak ja jedu z jednoho konce namesti na druhy klidne i hodinu :o) a kdyz vim, ze se malÿ zacne brzy budit, zacnu byt nervozni, ze nestihnu co jsem chtela..
Ale s tim se potyka asi kazda mamina ty prvni prochazky :slight_smile: hih

To je mi lito, ze jsi tak spatne dopadla a vyfasla jsi ATB :frowning2: No hlavne, aby jsi byla brzy v poradku a bez problemu. Zanet mocaku znam, neni o co stat :frowning2: Me hodne pomahal urologicky caj od Megafytu, ten jako jediny! Pomaly i vic nez ATB..
6. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - v pohodě. Mě bylo jasný, že už když jsi šla s tou kamoškou, že to bude na pár slov.... Třeba se potkáme příště jak pojedu na kontrolu.
Já už urologický čaj nemůžu ani vidět, se mi z něj dělá zle.... :unamused: :zipper_mouth: Snad ty léky zaberou co nejdřív, ať mám klid, protože jak píšeš - zánět močového měchýře - není o co stát.... :angry:
6. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem,

Peti, tak jsme nakonec vybrali prodnici v Brně - FN Bohunice. Je tam hafl výborných odborníků, tak snad i ten náš porod zvládneme dobře.
Z té váhy si nic nedělej. Já to prkýnko pravdy taky nemám ráda :angry:

Holky, slyšela jsem, že na močák jsou výborné brusinky.... :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak dneska nastal ten poslední den v práci. Už od čtyř hodin nespím a všechno se mi honí hlavou. Hrůza. Nevím z čeho jsem tak strašně nervózní....
7. říj 2009 v 06:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak to vypadá že budu mít další neteř, švagrová čeká holčičku a bude to Zuzanka, takže budu mít dvě neteře Zuzanky, protože můj brácha má taky Zuzanku :grinning:
7. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Peti klid, ty se máš hlavně těšít, že už tam zítra nemusíš...teď tě čekají samé hezké věci :slight_smile:

Marti, aspoň se ti to na stará kolena nebude motat :grinning: moje babička než na někoho zavolá jménem, tak vyjmenuje půlku familie, ty to budeš mít jednodušší :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj všechny babičky jsou stejné :grinning: a už i mojí mamce se to občas plete :grinning: , ale co má nárok vždyť už je babička přes 20 let :grinning:

Peti musím říct že tě docela chápu, hold je to změna a nevíš co tě čeká :wink: , ale ty to zvládneš :wink:
7. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti to je fakt :grinning: moje babička občas používá na chlapy jméno Tomáš...jenže tak se jmenuje jenom náš kocour :grinning: :grinning:

Peti,hlavně ti tu změnu strašně závidím....ale nebuj, ty to zmákneš a na letos budete mít úplně úžásné Vánoce...jééé já chci taky :frowning2: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: , ale tak ještěže se kocour jmenuje Tomáš :grinning:

O víkendu mi Josef říká že už se zase těší příští rok na vodu, na tu jejich úžasnou ožraleckou pánskou jízdu, tak jsem mu naznačila že pokud by se nám podařilo tento cyklus počít, tak pojede leda tak do porodnice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak je z toho značně skleslý a říkal že jsem ho měla varovat dopředu :grinning:
7. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak já se taky těším na to, že bych byla přes prázdiny těhotná, nebo nedej bože rodila, tak nebude moct Martin na pánskou jízdu na Suchý :grinning: oni teda jenom sedí u stanu nebo kiosku, ale jinak to určo vypadá stejně jak u Josefa na vodě :grinning: :grinning: :grinning: akorát, nemusím mít strach, že by se drahouš někde utopil, do rybníka nevleze, tak leda že by se utopil v pivu :grinning:
7. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
On naštěstí jezdí v záchranné vestě, takže by se jen tak neutopil :grinning: , ale teda divím se že to zatím vždycky všichni ustáli ve zdraví, protože většina z nich je v takovém stavu že si půlku vody nepamatuje :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě stačili letos ty fotky, Martin je nejdřív musí zcenzurovat, takže z dvě stě fotek, jich vidím asi deset :grinning: a i tak si dovedu představit,jak to vypadá.... loni jsem pro něho musela jet už v sobotu, protože ráno umřel děda, tak mi pak volal, ať se nezlobím, ale že pro něho prostě musím dojet až po obědě, že kdyby ho příbuzní ráno viděli, tak umřou taky....no odpoledne měl snad ještě trojku v krvi, tak nechápu, jak mohl ráno mluvit :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z vody neviděla nikdy žádnou fotku, ale řekla bych že ani moc nefotí, protože úmrtnost foťáků by byla asi hodně velká :grinning:

Tak Josef naštěstí jezdí domů sám autem, takže už den před odjezdem skoro nepije, takže domů se dostane už v celkem rozumném stavu :grinning:
7. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to oni taky nepijí, pokud je plánovaný odjezd,a le takhle nebyl, tak jsem musela jet já a dostala jsem přesné instrukce, kde čekat,jenom aby mě nenapadlo, dojít až ke stanům :grinning: no oni mají dvorního fotografa, ale některé ty fotky z těžkeho večera stojí za to :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo mě se chce spát :pensive: , no ono mě to fitko po práci probere :grinning: , od včerejška cvičím podle sestaveného tréninku pro mě na míru a zatím jsem teda spokojená, tak jsem se ve fitku ještě nezapotila :grinning:
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky jak praštěná palicí, právě jsem snědla rybu s pečenýma bramborama a zeleninou a šla bych zalehnout...ufff. strašně mě bolí za krkem, potřebovala bych asi vyměnit hlavu...odpoledne se chystám do města a pak do lesa, tak snad dojedu nějak rozumně domů, uvařeno je, tak se půjdu projít a taky bych měla jít na hřbitov :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak jsem tu na chviličku jsem sama v kanceláři, tak budu na netu. Už se těším až bude pět hodin a půjdu domů. Dneska se mi ten den strašně vleče.
7. říj 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ale ber to tak, že je poslední :grinning:
7. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já vím a proto se asi tak strašně vleče ....

Nejraději bych si šla lehnout a spát. To ráno jak jsem byla od čtyř vzhůru, už začínám pociťovat.
7. říj 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já bych si šla taky lehnout a to jsem vstávala horko těžko v 7 :sweat_smile:

tak vydržžžžžžž
7. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek