• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No ono mi asi nic jiného než vydržet nezbyde. Marti co graf? Jak to vypadá?
7. říj 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti graf zatím dobře, ale je ještě moc brzo
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b02

no nevím nevím jak dlouho vydržím netestovat, jestli nebude teplota klesat :grinning:
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zatím to vypadá pěkně, tak snad se ta teplota bude držet tak pěkně nahoře. Moc bych Ti to přála.... :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti díky :wink: , no je to 50 na 50 :grinning:
7. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak snad se bude držet nahoře, ale vydržela bych minimálně do 12DPO :wink:
7. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a už jste byli na tom spermiogramu?
7. říj 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt, já si taky každý měsíc říkám, že buď jo nebo ne :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to určitě. Dřív by ji ten test asi stejně nic neukázal. Já jsem byla vždycky strašně nedočkavá testovat .... :grinning:
7. říj 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc se to vždycky vleče od ovulace do plánované ms :angry:

Jani hodám vydržet do 12DPO, teda pokud mě ms nepředběhne :grinning:
7. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti to známe, ale poslední dobou to mám jako překvápko, protože od té doby co neměřím, tak jsem zjistila, že nevím, kdy to mám dostat :grinning: takže mě to ani nepřijde, jenom se pak divím, že už :grinning:
7. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je teď vždycky ráno zapípá teploměr a Josef se hned ptá jaká je teplota :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je dobrý .... :slight_smile:
Erika to vůbec nezajímalo.
7. říj 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky mě to překvapilo :grinning: , ale prostě každé ráno musím hlásit teplotu :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak poslední šichtu má za sebou ..... :grinning:
7. říj 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám takovou radost. Došlo nám vyúčtování plynu a vracají nám 2559,- Kč. To je super.....
7. říj 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a představte si už mám opravenou váhu. Sůsed mi ji opravil. To jsem ráda, že nemusím kupovat novou.
7. říj 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera kůň nešel a předtím mi přišla návštěva,takže jsem nestihla napsat víc :wink: Moc nedočítám,nějak nestíhám :sweat_smile: Katu Maty je celej taťka :slight_smile: Peti gratuluju k poslednímu dni v práci :slight_smile: Marti tobě ke krásnýmu grafu :slight_smile: A víc nevím :unamused: Včera tady byla paní dr,moc jsme se jí líbili :grinning: Dnes jsme měli povolenou první vycházku,takže jsme se byli předvést :wink: Ani nevím jestli jsem to psala,ale už v porodnici mě šíleně začal bolet kloub,takže kulhám a dnes na té prochajdě to bylo docela peklo.Jestli mě to nepřejde tak nevím nevím,jak budu fungovat.Jsem byla ráda,že mám před sebou kočár,protože jen čekám,kdy mi ta haksna vynechá a já sebou škrábnu :frowning2: Julinka byla v kočárku moc spokojená,jen jsme doma zaparkovali a byla vzhůru :grinning: Jinak v noci spinkala nádherně,budila se co 3 hodiny.a ráno spala od 7 do 11 a já samo s ní :grinning: To je náš čas,chrníme spolu v posteli.Katu včera jsem poprvé před večerním krmením dala 10 kapiček na lžičce sab simplexu a noc byla úžasná,jinak ji to vždycky kolem 1 ráno zlobilo,takže klidně ho zkuste.Hradí ho i pojištovna :wink: Dnes jsem jí ho dala asi před hodinkou,protože ji zase bolelo a od té doby spinká :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
o a zítra ráno v 9 kolaudujeme,vůbec se mi to ale nehodí,to ještě spím :grinning: Tak jsem zvědavá jak budu zítra vypadat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:
Tak to je super, že je Jůlinka tak hodná. Iny prosím Tě řešily jsme se ségrou co to znamená v těhu průkazce CS=1. Dneska jí to tam napsala doktorka. Jsem říkala, že je to něco z děložním čípkem.....
7. říj 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bv porodnici hodnotím dobře,personál perfektní.Jídlo se dalo,já jsem se už v porodnici musela do jídla nutit a doma je to stejný.Jo a doporučuju nadstandart na šestinedělí.První noc jsem byla na norm pokoji(nadst.nebyl volný)bez malé,druhou jsme měli mimča u sebeNevím proč to tak je.Dnes jsem se u našich vážila a mám dole cca 10 kg,takže ještě 7,ale to budu řešit až budu trochu ready :wink:
7. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já jsem to nedopsala :grinning: Druhou noc jsme měli mimča u sebe a to byl děs,když nebrečela Julinka,tak brečel druhej prcek.Další den jsem šla na nadstandart a to byla pohoda,Jirka jezdil večer koupat,návštěvy mohly být kdykoliv,prostě doporučuju :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, to je cervix score,Stav čípku, nejvíc je tuším 7.Já jsem rodila s 3 :wink:
7. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky utíkám,jdu se najíst a trochu si lehnout než půjdeme koupat :wink: Katu koupete každý den?My jo,ale furt přemýšlím jestli by to nestačilo jen obden,myslím ve vaničce,že bych ji jen pošmrdlala žíňkou :wink:
7. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, miminka se nepoti, takze bohate staci okoupat co treti den... Staci ocistit genitalie a pusinku.. :wink:

Nekoupej kazdy den - stiras miminku "ochranny" film...:slight_smile:
7. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..

Iny v porodnici jsme koupali kazdy den na radu sestricek.. ale doma jsme zacali koupat obden.. dnes jsme zrovna koupali, a protoze odjizdime v patek pryc na vikend, tak budeme koupat az v nedeli. Prckovi na ceste omyju jen zadecek a pusinku pred spanim, to mu musi stacit :o)

Iny ten Sab simplex mam, koupila jsem ho... nejak se mi do neho ale nechtelo, ale tuto noc to zkusim. Matyho jsem po dnesni noci bazvala malzm teroristou, protoze vuuubec, ale vuuubec od pulnoci nespal. Udelali se mu v pusince afty a to ho asi trapilo, bolelo, stipalo.. porad chtel prso, jinak plakal a kdyz nedelal to, tak jsme prebalovali, krmili, kakali.. Naspala jsem asi tak 4 hodiny, ale cely den nastesti funguju uplne normalne, jako kdybych naspala 10 hodin. To telo je uzasne, prizpusobi se. :slight_smile:

Zdeni jaky ochranny film?
7. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, je mozne, aby Julinka byla podobna na tebe, nebo se mi to jen zda???

A to se rikal, ze kluci jsou po mamce a holky po tatkovi :grinning: U nas je to uuuplne naopak. Maty je cely tata! Rika to tak 95% vsechn lidi, tech 5% si neni jistych :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kůžička novoška je tenčí, zbytečně se častým mytím vysušuje. a taky se častým koupáním narušuje přirozený kožní filtr,které mimi i dospěláka chrání před bakteriemi a spol.,udržuje teplotu...
7. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Julie je cela Inka..
7. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe zas pokud nekdo koupani bere jako ritual a chce koupat kazdy den, pak Ok..:slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
I já jsem si říkala, že je Julinka celá Inka a Maty celý tatínek......

Zdeni s tím koupáním máš pravdu. Kolegyni řekly, že může klidně koupat i každý třetí den.
8. říj 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek