• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Co nespis? :slight_smile: Ja myslela, ze ted budes vychrupkavat, kdyz mas volno..:slight_smile:

JInak preju vsem dobre rano...:wink:
8. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:
Už jsem od půl sedmé vzhůru a do čtvrt na osm jsem se válela ještě v posteli.
To víš mám v sobě ještě toho budíčka do práce .... :grinning:
8. říj 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, to znam...:-/

Peti, nechces nam prece jenom tajne rict, kdo je v brisku??? :confused: :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni uhádla jsi. Nechci .... :grinning: :grinning:
Vydrž to budeš mít mikulášskou nadílku .... :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:rolling_eyes: :angry: :cry:

TI taky nereknu.... s kym jsem se ve skolce v satnicce libala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni .... :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic jdu se chystat. V devět mám být na pedikůře, tak ať to stihnu. Zatím....
Potom se ozvu.
8. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Papa-...
8. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, malá se už budí tak nevím co stihnu napsat :grinning: Hodila jsem pár nových foteček :wink: No Jirka říkal hned jak se malá narodila,že je celá já :slight_smile: Jinak včera jsem malou umyla jen v umyvadle :wink: Taková fofrovka :wink: Katu já jsem do něj taky nešla,až když jsem se zeptala dr a ta mi to schválila,že se toho vůbec nemusím bát.Malou v noci bříško taky zlobilo,ale jinak už máme rituál krmení - v 22. 1.00,4.00 a 7.00 a teď už se budí :slight_smile: Takže paráda.Kolaudaci máme hotovou :wink: Katu jak jsi se ptala jak to zvládáme - Jira je víceméně doma, sice v pracovně,ale když chci hodit spprchu nebo něco tak je k dispozici,mamča taky chodí a uklízí a nosí jídlo :slight_smile: A už musím mazat, malá se rozčiluje papa
8. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

Peti jj to znám, o víkendu taky vstáváme kolem 7 ráno :sweat_smile: , ale aspoň toho víc stihneme :slight_smile:

Inko malá je fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, musím říct, že se vám ty dětičky fakt povedly, jedna radost na ně koukat :dizzy_face:
Peti, ty se máš, že jsi doma, já jsem od devíti v práci a už mě to nebaví...ale nenadělám nic...

Zdeni...řekni s kým jsi se cicmala ve školce :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z pedikůry. Zastavila jsem se ještě u babičky pro jabka a v obchodě a už jsem šíleně hladová, tak se musím najíst.
8. říj 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny malá je fakt nádherná ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem holky táááák nasraná....chtěla jsem si udělat kafo a máme v práci presovač na kapsle a milá kapsle byla asi špatně zatavená, takže tím tlakem vody celá rupla, já jsem byla komplet ohozená od kafe a ještě celá kuchyň a dokonce i zeď...mě přešla i chuť na kafe, tak jsem si uvařila čaj :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no tak to potěší :rolling_eyes:

To mi připomnělo jak jsem jednou s mamkou mixovala myslím špenát a mamka blbě zaklapla víčko a zelené bylo všechno, celá kuchyň, já :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky připomínám tiramisu....všude kafe, oblečení jsem musela hodit do sprcháče a jestli to nevyperu tak se naštvu ještě víc, protože to byly nové hadry!!!!! ale lepší jak špenát :grinning:
8. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo z vlasů se špenát dostává docela blbě :grinning:

Tý jo já dneska v té práci asi usnu, navíc je mi nějak blbě, takže dneska cvičení ruším a pojedu domů odpočívat, tak snad nezaspím ve vlaku :grinning:
8. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ani se neptej, s kym vsim sjem se cicmunila ve skolce.... :sweat_smile:

Uplne se vsema, i s tema miminkama triletyma, co prisly jako nove na zacatku zari a ja mela sest... :confused: :sweat_smile:

Jsem proste testovala, kdo je lepsi, no.... :sweat_smile: A libala jsem je jen po obede - to jsme meli vycistene zoubky...:grinning:

Jdu spat, dobrou...:wink:
8. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to se Ti tedy povedlo .... :grinning:
Já být na tvém místě, tak jsem taky pěkně naštvaná.....

Jsem se teďka akorát probudila a říkám si, že bych měla jít žehlit. Sice toho tam ani neni tolik, ale vůbec se mi do toho nechce.
8. říj 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Zdeni, no totok :grinning: :grinning:
Peti já jsem tak vytočená, že ani nemám chuť na další kafe, a právě jsem byla vymáchat oblečení a je celé ťupkované :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak konecne jsem se sem dostala..
Iny, Julinka je nadhernaaaaa, fakt se vam povedla! Jde videt, ze jste se mooooc snazili :wink:

Ja jsem mela docela silene dopoledne, Matyho jsem mela porad na rukach, byl moc nespokojeny.. myslela jsem, ze je t brisko, ale byl to hlad. Kojila jsem ho vzdy pres hodinu, z obou prs.. a stejne byl hladny - jak jsem pozdeji zjistila.
Mamca mi rikala, ze mluvila s jednou pani, jeji dcera ma o tyden mladsiho syna a ta prestala kojit, odstrikava, ma prehled o tom kolik maly vypije, krasne ji spi jak pres den, tak pres noc.

tak jsem to zacala taky praktikovat odpoledne.. krmeni nam trva i s odsavanim neco pres pul hodinky +-... Maty vypije durch obe dve prsa, co uz odsavacka nebere, tak rucne odstrikam, dokonce byl i presto vsechno hladny odpoledne, tak vypil jeste 20-tku Nutrilonu.. a je moooc spokojeny. Holt mam malo mlika, at jsem se snazila jak jsem chtela, maleho to neuspokojovalo.. Navic jsem zjistila, ze jedno prso tece krasne a u druheho se i ja i odsavacka nadrene, tece uplne mini a nedivim se, ze se maty vztekal...
Jsu spokjena, protoze Maty je spokojeny a hlavne pije porad moje mlicko a to je nejdulezitejsi. A ze nekojim a odstrikavam, z toho si hlavu nedelam.. Nejde mi o kojeni, jde mi o to mlicko, aby ho dostaval maximum co muze.

Takze u nas tak, takove zmeny za dnesni den :sunglasses:
8. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a zkousela jsi neco z toho, co jsem ti napsala??? Hodne jez, pij, zkus tu Meltu (aspon litr denne) a Top Topic nebo Vineu... Fakto to zkus, minimalne ta Melta je nekolikrat vyzkousena a overena a VIneu si chvali holky na Zari...

A na mliko jsou smetanove omacky - koprovka, svickova apod. Taky vyvary a jine polevky...

Za zkousku nic nedas a materske mleko je urcite lepsi nez Nutrilony a Beby a jine podobne umele mleka... Cimz nikoho nekritizuju...:slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, sleduji tvuj grafik a drzim palecky, aby teplota neklesala a na konci cyklu vas potaklo mile pekapeni :wink:
8. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, kdo fotil Danielinu svatbu?
8. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni vyvary mi uz lezou krkem jak je porad jim.. Meltu piju denne uz od nemocnice, ta mi moooc chutna, dal piju caje pro kojici na podporu mleka.. smetanove macky sice nejim, ale mlecnych vyrobku jim az az..
Vineu jsem nezkousela kvuli bublinkam, ale zkusim jeste...

holt nekdo ma jedno prso na jedno kojeni, my mame dve a totalne vycucle na jedno kojeni/krmeni.. Nutrilon davame tak 1x za 2 dny na dokrmeni, coz je v pohode.. :wink:
8. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No preci Bystronovi.. Jsou uzasniii!
Maji moc nadherne fotky, opet nezklamalli, jsou to profici :slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha..:slight_smile: A uz mate to svatebni video? A fotky s bruskem? :confused:
8. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, tak zkus jine polivky..:slight_smile: Ale zkus tu Vineu, mozna si ji vybublinkuj... Nema ted Mates spurt? Byva kolem 3. a 6. tydne, pak kolem 3. a 6. mesice...
8. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
NO nic, ty uz asi chrupes/kojis..:slight_smile: Tak nic, dobrou....:slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co to je spurt?
8. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek